Gelinim Mutfakta

30 Ekim Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ve Çeyrek Altını Hangi Gelin Aldı? Gelinim Mutfakta 30 Ekim Salı Puanları

Gelinim Mutfakta 30 Ekim Salı günün birincisi kim oldu? Gelinim Mutfakta yarışmasında dün haftaya başlangıç yapan yeni gelin Aleyna beklentilerin altında kaldı ve günü sonuncu bitirdi. Bu gün kaç puan aldı merak mı ediyorsunuz? Bu sorunun cevabını Gelinim Mutfakta 30 Ekim Salı puanları içerisinde detaylıca bulabilirsiniz. ⇒⇒ [saributon]2 Kasım Gelinim Mutfakta puan durumu[/saributon] için tıklayınız ve ilgili yazımıza ulaşabilirsiniz.

Dün sizlere buradan yeni katılacak gelin dengeleri nasıl değiştirecek? Yoksa yeni bir güçlü rakip mi? geliyor diye bahsetmiştim. Ancak Aleyna Gelinim Mutfakta günün birincisi olmaktan çok uzakta bir performans gösterdi ve günü sonuncu olarak kapattı. İlk günün azizliği olabilir diyerek Aleyna bu dün de gözlerim üzerinde olacak.  ⇒⇒ [saributon]1 Kasım Gelinim Mutfakta puan durumu[/saributon] için tıklayınız

Bakalım Gelinim Mutfakta 30 Ekim puanları verilirken nasıl bir performans sergileyecek. Şayet bu gün de günü sonuncu olarak kapatırsa, valizini açmadan toparlaması gerekecek. ⇒⇒ [pembebuton]Gelinim Mutfakta 31 Ekim Çarşamba[/pembebuton] için tıklayınız.

30 Ekim Salı Çeyrek altını kim hangi gelin aldı ve 30 Ekim Salı Gelinim Mutfakta puanlama sonuçlarını her zaman olduğu gibi yazımızın sonunda, siz değerli okurlarımıza aktaracağız. Uzun yazıyı okumaktan sıkılan okurlarımız direk puanlama kısmına geçebilirler.

Gelinim Mutfakta 30 Ekim Salı puanlama kısmını birazdan aktaracağız. Ancak bazı dikkatimi çeken konulara değinmek ve sizlerin de dikkatinizi çekmek istiyorum. Özüm, Cuma günü puanlama da Betül’ün elenmesi konusundaki çıkışları ve hemen akabinde dün yaptığı açıklamaları bir araya getirdiğimizde Özüm ne yapmaya çalışıyor?

Hem hafta başından beri Betül’ü destekleyip yanında yer alırken Cuma günü Başak’ın tarafında yer alması acaba Betül’ü rakip olarak görmeye başladığı için olabilir mi? Sizler bu konuda ne düşünüyorsunuz? Bu gün Betül Gelinim Mutfakta 30 Ekim günün birincisi olup çeyrek altını alırsa Özüm nasıl tepki verir? Düşüncelerinizi yorum kısmından bizlere bildirebilirsiniz.

Dün Reyhan hanım bol keseden puanlar verip Ezgi’ye 4 puan verince Ezgi artık bu kadar bol puan verme demesi üzerine Reyhan da yarın bir bir kullanacağım dedi. Acaba Reyhan 30 Ekim Salı Gelinim Mutfakta puanları verilirken dediğini yaptı mı? Bu sorunun cevabı yazımızın en altında bulunan puanla kısmında öğrenebilirsiniz. Not: Gelinim Mutfakta 30 Ekim Salı Puanları sayfanın en altında verildi. 

Gelinim Mutfakta haftalık puanları sonrasında bakalım 30 Ekim Gelinim Mutfakta günün birincisi olup çeyrek altını alan kim olacak?sizce bu hafta en şanslı gelin kim? Kimin bileziklere daha yakın olduğunu düşünüyorsunuz? Ben, Aleyna’nın bu günkü performansına göre cevap vereceğim. Aleyna, Başak gibi hazır cevap bir kişiliği var. Eğer heyecanını da yenerse oldukça başarılı olabilir. Bakalım bu gün nasıl performans sergileyecek. Hep birlikte göreceğiz.

Gelinim mutfakta puan durumu açısından son duruma baktığımızda Ezgi 17 puanla liderliğe ilk günden yerleşse de Özüm 2 puan gerisinde Ezgi’nin ensesinden takip ettiğini ve 15 puanda yer aldığını görüyoruz. Geçen hafta kıl payı elenmekten kurtulan Betül hala ders almamışa benziyor ve 11 puanla lider Ezgi’nin 6 puan gerisinde yer aldı. Aleyna ise beklentilerin çok çok altında kaldı ve günü 9 puanla sonuncu bitirdi. Bakalım Gelinim mutfakta 30 Ekim puan durumu  nasıl şekillenecek? Hep birlikte göreceğiz. 

Gelinim Mutfakta 30 Ekim Günün Birincisi Kim Oldu? (Salı)

Gelinim Mutfakta 30 Ekim puanları sonucunda Gelinim Mutfakta 30 Ekim günün birincisi kim olacağını her zaman olduğu gibi yazımızın en sonunda vereceğiz. Bizler önce günün özetini vereceğiz daha sonra günün yemeğinin malzemelerini aktardıktan sonra günün puanlarına geçeceğiz. Özet ve günün yemeğini okumak istemeyenler en alt kısımda bulunan puanlama kısmına bakabilirler.

Gelinim Mutfakta 30 Ekim günün birincisi ve çeyrek altının sahibi olan gelin kim? olduğunu oldukça merak ediyorsunuz. Kısa süre içerisinde Gelinim Mutfakta puanları verilecek ve bu merakınızı gidereceğiz. 

Gelinim Mutfakta günün birincisi bu gün yapılacak olan günün yemeği fragman verilmediği için siz değerli okurlarımıza önceden aktaramıyoruz. Bu yüzden sizlerden özür diliyoruz. Ancak günün menüsü verildiği zaman sitemize ekleyeceğiz. Not: 30 Ekim Salı gelinim mutfakta toplam puanları sayfanın alt kısmında verildi. ⇓Salı Puanları hemen alt kısımda⇓ Gelinim Mutfakta Program kapak resmi

Bu gün yapılacak olan günün yemeğinden en yüksek puanı alıp kendisini kanıtlaması gereken Aleyna bu gün çok iyi bir sıçrayış yapması gerekiyor. Betül ise 2 puan ile elenmekten kurtulmanın verdiği şoku üzerinden atıp bir an evvel dikkatini yemeklere verip en yüksek puanı almaya gayret etmeli.  Bakalım bu iki gelinimiz bu gün Gelinim Mutfakta 30 Ekim puanları verilirken en yüksek puanları kaynanalar konseyinden almayı başarabilecek mi? Bu gün gelinim mutfakta 30 Ekim Salı günün birincisi olma şansını ve başarısını bu iki gelinlerimizden biri yakalarsa, Cuma günü kıyasıya bir final yaşanacak.

Gelinim Mutfakta 30 Ekim Günün Yemeği Tavuklu Kağıt Kebabı Malzemeleri

 • 6 adet Tavuk kalça
 • 1 Su bardağı bezelye
 • Bir adet kabak
 • Bir adet patlıcan
 • Bir adet patates
 • 15 adet arpacık soğan
 • 4 diş sarımsak
 • 10 Adet siyah zeytin

Sosu İçin;

 • 3 yemek kaşığı zeytinyağı 
 • 2 yemek kaşığı soya sosu
 • 2 yemek kaşığı domates salçası
 • Bir tatlı kaşığı biber salçası
 • Bir çay bardağı ceviz
 • Üç çay kaşığı tuz
 • İki çay kaşığı karabiber
 • İki çay kaşığı kuru kekik

30 Ekim Salı günün yemeği için Fatih Ürek 40 dakikalık süre belirledi. Bu süre içerisinde gelinler hem yemeklerini yaptı hem de birbirlerine laf atmaktan da geri durmadılar. Belirlenen süre içerisinde gelinler günün yemeğinin yapımını tamamladılar ve  Gelinim Mutfakta 30 Ekim günün birincisi kim olacağını belirleyecek olan 30 Ekim Salı gelinim mutfakta puanlama kısmına geçtiler. Hadi bizde kaynanaların verdiği puanlara bakalım.

Gelinim Mutfakta 30 Ekim Puanları (30/10/2018 Salı)

Kaynana Ayten’in verdiği Puanlar
Ezgi    : 4
Özüm : ⇒ Ayten’in Gelini
Betül   : 3
Aleyna : 1
*************************

Kaynana Cemile’nin verdiği Puan
Ezgi      : 5
Özüm    : 2
Betül     : 3
Aleyna 
 1 ⇒ Cemile’nin Gelini
*************************

“30 Ekim Salı Gelinim Mutfakta Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken >>> "Gelinim Mutfakta dizicenter" <<< şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.

Kaynana Reyhan’ın verdiği Puanlar
Ezgi    : 1 Reyhan’ın Gelini  
Özüm  : 2
Betül   : 3
Aleyna : 5
*************************

Kaynana Gül’ün verdiği Puanlar
Ezgi    : 2
Özüm  : 3
Betül  1 ⇒ Gül’ün Gelini
Aleyna : 5
*************************

Gelinim Mutfakta 30 Ekim Salı Puanlama Sonucu

*************************

30 Ekim Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi = Aleyna & Özüm & Ezgi
Gelinim Mutfakta 30 Ekim Çeyrek Altını Alan Kim = Ezgi

30 Ekim Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu = Betül

*************************

30 Ekim Salı günün puanları kaynanalar tarafından verildi. Kimi kaynana isteği puanı kendi gelinine vermeyi başarırken kimi kaynana ise rakiplere en yüksek puanları verdiler. Gelinler 30 Ekim Salı kaç puan almış? Ezgi 12 puan, Özüm 12 puan, Betül 10 puan, Aleyna 12 puan aldı. Haftalık puan durumu alt kısımda verdik.

Gelinim Mutfakta Puan durumu (29 Ekim – 2 Kasım Haftası) – Salı

    Ezgi’nin Puanı  : 17 + 12 29 
Özüm’ün Puanı   : 15 + 12 27
  Betül’ün Puanı  : 11 + 10 21
Aleyna’nın Puanı : 9 + 12 21

Gelinim Mutfakta 163. Bölüm İzle (Çarşamba Fragmanı)

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

18 Yorum

 1. Başak kredisini doldurdu artık,yapacak bir şey yok.EZGİMİZ var tüm destekler EZGİYE.İnşallah hafta sonu bileziklerini 30 tamamlar.Özüm almasında kim alırsa alsın.

 2. Yeni gelen Aleyna da yaşı küçük dili büyük Gül hanımın dediği gibi, 6 ayda 10 kez bile fazla lafı gaftan beter, yine Ezgi içlerinde en makul ve mantıklı takılanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu