Dizi Özet

30 Ekim Salı Sev Yeter 97. Bölüm Özeti Shagun Ruhi’yi Alabilecek Mi?

30 Ekimde ekranlara gelecek olan Sev Yeter 97. bölümde Shagun Adi’yi verecek ama Ruhi’yi almaya kalkacak. İşte Sev Yeter 30 Ekim özeti.

Sev Yeter 97. Bölüm Özeti # Sevdikçe Mi Artar İmtihanlar?

Shagun yanında tek kalan kişi olan Adi’yi de kaybetme tehlikesiyle karşı karşıyadır. Raman ise kendisinden istenen miktarı karşılayabileceğini avukatı aracılığıyla bildirir. Shagun bunu beklemediği için avukatına istemiyorum hiçbir şeyi deyip telefonu fırlatıp atar.

Adi ise Bay Bhalla’ya sürpriz yapar ve telefonla onu arayıp mutlu yıllar şarkısını söyler. Herkes Adi ne dedi diye merak ederken Bay Bhalla kimse hatırlamadı ama torunum hatırladı der ve sesi hoparlöre alır. Ruhi ise daha önceden hazırladığı doğum günü kartını hediye eder. Raman ise Adi’yi bir an önce getirmesi gerektiğini bir kez daha anlar. 

Vandu ise Sarika ile doğum öncesi programlardan birinde karşılaşır. Rumi’yi anlaması, bebeği düşünmesi yönünde telkin etmeye çalışsa da Sarika tepki gösterip ben evladımı tek başıma büyüteceğim der. Amma ise Rumi konusunda hala üzgün olan Bayan Bhalla’ya mutluluk evlat değil ki bak İşitamın da evladı olmuyor ama çok mutlu deyip teselli eder. 

Bir sonraki gün Bay Bhalla’nın doğum günü için ev dekore edilir. Bay Bhalla bu sürpriz parti ile çok sevinir. Raman ise Adi’nin velayetini aldım diye müjdeler. İşita sevinir ama Shagun kolay kolay Adi’yi vermez diye düşündüğü için Shagun’un kesin bir işler çevireceğini tahmin eder. Raman’ın ağzını arasa da başarılı olamaz.sev yeter 97. bölüm özeti resmi Avukatı arar ama avukat da Adi’nin velayeti hakkında detay vermez. İşita merak içindedir. Raman’ın düşürdüğü dosyanın üzerinde Adi’nin velayeti ile ilgili olduğu yazıyordur. Okuyacaktır ki Raman elinden alır ve önemli bir şey olsa sana söylerim der. Raman eğer İşita Shagun’un istediği parayı duysa canı sıkılır diye düşündüğünden ona gerçeği söylemez.

bir sonraki gün Holi nedeniyle eğlence vardır. Raman İşita’yı boyar. İşita duş almaya gittiğinde Raman gelir ve tam yakınlaştıkları anda Ruhi gelir. Shagun da son anda Adi’yi getirir. Daha sonra da kocanla anlaşma yaptık haberin yok mu der. İşita’nın aklında zaten kırk keçi nasıl diye sorar. Shagun evrağı gösterir. Raman da evrağı okur ve hiç okumadan imzaladığı evrağı görünce şok olur. İşita sen ne yaptın Raman diye ağlar. 

Ruhi’yi almak için imza almış olan Shagun mutludur ama bhalla ailesi kahrolur. Adi ise kendisi için İşita tarafından hazırlanan odayı görünce çok sevinir. Shagun Adi’yi alıp otele döner. Adi neden geldik geri deyince Shagun olanları anlatır. Adi beni sevmediğinden Ruhi’yi alıyorsun yanına değil mi diye ağlar. Raman ise kandırıldığını kanıtlama peşindedir. İşita ise Ruhi’yi vermemek için ne yapabilirimin peşindedir. 

Sev Yeter 97. Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

14 Yorum

 1. MAHRI???
  Yine sen bravo sana cnm benden sana ???hediyye olsun gule gule kulan.bu arada nasil cnm.aaa saete bakdim sendemi uyaksin aaaaa ne tesaduf.gunaydin cnm.

 2. BENZERIM???
  sana bir soru neden oyle dusunuyorsunki Ailemizden kimse sana kus senin yorumlarina cevap vermiyor ben simdiye kadar hic rastlamadim benim abimdi ve Icem burda biz variz bu aralar Maydem Hasret ablam Ruh ikizim yok.eee bizde sana cevap veriyoruz neden kus olalimki anlaymadi. Eyer bir sey hissetdiysen gorduysen lutfen cekinme soyleki mesala kimse sana karsi boyle davraniyor.ben rastlamadim belkide gpzumden kacti ama yok yani sen kime yazdiysan o kiside sana cevap yazmiz boyle yani.yok yamzadiysa 1 kere olur ondan fazla olmaz.gozunden kaca bilir yani.yani sen tam olarak ne demek istedigini anlayamadim.

 3. BENZERIM???
  sana bir soru neden oyle dusunuyorsunki Ailemizden kimse sana kus senin yorumlarina cevap vermiyor ben simdiye kadar hic rastlamadim benim abimdi ve Icem burda biz variz bu aralar Maydem Hasret ablam Ruh ikizim yok.eee bizde sana cevap veriyoruz neden kus olalimki anlaymadi. Eyer bir sey hissetdiysen gorduysen lutfen cekinme soyleki mesala kimse sana karsi boyle davraniyor.ben rastlamadim belkide gozumden kacti ama yok yani sen kime yazdiysan o kiside sana cevap yazmiz boyle yani.yok yamzadiysa 1 kere olur ondan fazla olmaz.gozunden kaca bilir yani.yani sen tam olarak ne demek istedigini anlayamadim.

 4. Ozur 2 tane cikmis.Neyse ben kaciyoru.
  AKSAM gelirim belki gun boyunca olamiyicam 2 tane dersanem var ozur onceden.opdum hepinizi????

 5. Sanada merhaba Günay burda saat farkli cnm şu an saat 08:15 sizin orda kaç bilmiyorum ben pek uyumayanlardanim

 6. MAHRI???
  Analdim.sen turkmenistanlimisin sanirim bizdede simdi 07:24.eee fark olur yani.demek cnm rica ederim.turklerden 1 saet onde sizden 1 saet gerideyiz?gorusuru????

 7. Bak bak Ailenin hepsi uyyor en kucugu uyanmis mmmmm.uyuyun bende burda isler karisdiriyorum hi hi saka is derken kurcalaniyorum iste.ben gunesden bile erken uyanirim.neyse bende kaciyim hazirlanicam simdi dersanem var.opdum hepinizi????

 8. İyi akşamlar kimse yok açılış ve kapanış benden tv gibi bi haberler eksik.iyi geceler

 9. GUANYDIN HER KESE???
  ben geldim
  ABIM???
  MAYDEM???
  RUH IKIZIM???
  ICEM❄❄❄
  HASRET ABLAM???
  BENZERIM???
  NASILSINIZ BAKIYIM NEDEN KIMSE YOK SAKINLIK SIZ BILMIYORSUNUZMU BEN SAKINLIGI SEVMEM HMMM.NEYSE HADI TOPLANIN.OPDUM.S.C.S?????❤❤❤

 10. Vee yeni bolum gelmis her kes YENI BOLUME????????????98.BOLUME????????

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu