Gelinim Mutfakta

30 Eylül Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Belli Oldu

Gelinim Mutfakta 30 Eylül Çarşamba günün birincisi kim oldu? Bugün 30 Eylül Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucunda çeyrek altını kim kazandı? Bugün Onur Büyüktopçu bugün kaç puan verdi? Not: 30 Eylül Puan Durumu sonucu yazının sonunda ki tabloda verdik.

=> Gelinim Mutfakta 30 Eylül 2021 Perşembe Toplam Puanları sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Bugün Gelinim Mutfakta 30 Eylül Çarşamba Puanları netleştiğinde bir gelin eleme potasına bir adım yaklaşırken, bir gelin de bileziklere bir adım yaklaşmış olacak.

=> Gelinim Mutfakta 21 Ekim Çarşamba Puan Durumu sonucunu görmek için tıklayınız.

30 Eylül Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları verildiği sırada Zeynep ve Yasemin

30 Eylül Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucu tüm yarışmacılar için adeta yarışmada kalma mücadelesi olacak. Zira en düşük puan ile en yüksek puan arasında sade ve sadece 5 puan farkın olmasında dolayı bugün zirvede olan Cuma günü elenebilir. Bu nedenle gelinler ellerinden gelenin fazlasını ortaya koymak zorunda. 

=> Gelinim Mutfakta 7 Ekim Çarşamba Günün Birincisi kim olduğunu görmek için tıklayınız.

30 Eylül Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sırasında İlayda’nın yaptığı hata yüzünden 2 puan kesilecek mi? Onur Büyüktopçu İlayda2yı açıkça ikaz etti. Cevizlerini rendelememesi halinde, Onur İlayda’nın 2 puanını keseceğini söyledi.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi

Oysa İlayda Zeynep ile arasında ki puan farkını açıp 30 Eylül Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olmanın planını yaparken birden bire puan kesilme cezası ile karşı karşıya kaldı. İlayda bugün ne yapıp edip kaynanasında 5 puan almak zorunda. Aksi halde yarışmaya veda eden isim olabilir.

Bugün 30 Eylül Gelinim Mutfakta kim birinci sorusunun cevabını, yazının sonunda verdik.

30 Eylül Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi kim resmi

bu hafta kaynanaların gelinlere verdiği puanlara baktığımızda aralarınsa sıyrılıp devamlı olarak gelinin bulan kaynana olmadığını söyleyebiliriz. Bu sebeple gelinler arasında ki puan farkı çok az.

Kendi gelinini yükseltmek isteyen kaynana kesinlikle bugün Gelinim Mutfakta Puanlama kısmında gelinin bulmak zorunda. Dikkat: Onur Büyüktopçu bugün kaç puan verdi? sorusunun cevabı yazının sonunda verdik.

30 Eylül Çarşamba Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını kim aldı resmi

Bugün çeyrek altını alan bugün 30 Eylül Çarşamba puan tablosu sonucunda zirvede yer alma ihtimali %90 olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Eski yarışmacılar arasında sadece Ayşe bilezik alamadı. Bu nedenle Ayşe bugün yükselmek için eline geçen fırsatı kaçırmak istemiyor. Not:  kim olduğu yazının sonunda sizleri bekliyor.

Bugün gelinlerin yapacağı içli köfteleri değerlendirirken Onur hemen hemen hepsini çok beğendi ve dedi ki;

“Çok güzel hepsi de başarılı!” (Gelinim Mutfakta 30 Eylül Çarşamba) Onur Büyüktopçu

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ve Puanlaması resmi

Bugün yapılacak olan İçli Köfte yemeği Gaziantep ve Hatay yöresinde çok sık yapılan bir yemek olduğu için Adanalı olan yarışmacı daha şanslı olarak gözüküyor. Dikkat: 30 Eylül Çarşamba Puanları sonucu yazının sonunda verdik.

Bugün çeyrek altını kazanan yarışmacı Ayşe olması halinde bilezikleri %55 oranında garantileyecek. Tabi bu hafta bilezikleri alması için rakipleri ile arasında ki puan farkını her geçen gün açmak durumunda.

Gelinim Mutfakta 30 Eylül Çarşamba Puan Durumu

28 Eylül 2020 Pazartesi günü başlayan yarışma programında bu hafta finali 2 Kasım 2020 Cuma günü son bulacak. Bir gelin bilezikleri hanesine yazdıracak .Bir gelin de haftanın en düşük puanını alacağı için yarışmaya veda edecek. Şu an için Gelinim Mutfakta 30 Eylül Çarşamba puan durumu Öncesinde bileziklere yakın olan isim Ayşe olurken, eleme potasına yakın olan ise Ümran.

Gelinim Mutfakta 30 Eylül Çarşamba Puan Durumu belli olduğu an

Bu hafta farklı lezzetleri karşımıza getiren yemek yarışma programında İçli köfte yapılacak. İçli köftenin tarifini bir önceki yazımızda siz değerli okurlarımıza ile paylaştık. Not: bugün 30 Eylül Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu sorusunun cevabı yazının sonunda sizleri bekliyor.

30 Eylül Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucun da bugün çeyrek altını alan gelin kim olduğunu Bugün Gelinim Mutfakta 30 Eylül puanlaması sonucun da netlik kazanacak.

30 Eylül Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucu açıklayan Onur

30 Eylül Çarşamba Onur kaç puan verdi? Sorusun cevabını Bugün Gelinim Mutfakta 30 Eylül Puanlama kısmı hemen yazının sonunda sizleri bekliyor.

 LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 30 Eylül Puanları (30/09/2020 Çarşamba)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları resmi 2

*************************

Kaynana Fatoş‘un verdiği Puanlar

İlayda : 5
Zeynep: 4
Ayşe : 3
Ümran: => Aynur’un Gelini 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Gülcan‘ın verdiği Puanlar

İlayda: => Gülcan’ın Gelini 3
Zeynep: 4
Ayşe: 5
Ümran: 1

*************************
” 30 Eylül 2020 Çarşamba Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Yasemin’in verdiği Puanlar

İlayda: 3
Zeynep: => Yasemin’in  Gelini 1
Ayşe: 5
Ümran: 4

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Ayşe’nin verdiği Puanlar

İlayda : 5
Zeynep : 2
Ayşe: =>Ayşe’nin  Gelini 4
Ümran: 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

30 Eylül Onur Büyüktopçu Kaç Puan Verdi

İlayda: 2
Zeynep: 3
Ayşe: 5
Ümran: 1

*************************

Gelinlerin 30 Eylül 2020 Çarşamba Toplam Puanları

İlayda 5 3 3 5 2 18
Zeynep 4 4 1 2 3 14
Ayşe 3 5 5 4 5 22
Ümran 1 1 4 1 1 8

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (28 Eylül – 2 Ekim Haftası) – Çarşamba

*************************
İlayda   : 30 + 18 = 48
Zeynep : 26 + 14 = 40
Ayşe    : 31 + 22 = 53
Ümran : 28 + 8 = 36

*************************

Gelinim Mutfakta 30 Eylül Çarşamba Puanlama Sonuçları

*************************

30 Eylül Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ AYŞE
Gelinim Mutfakta 30 Eylül Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ AYŞE
30 Eylül Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒  ÜMRAN

*************************

Gelinim Mutfakta 1 Ekim 2020 Perşembe Fragmanı İzle

1 Ekim 2020 Perşembe günü kanal D ekranlarına gelecek olan Gelinim Mutfakta 544. bölümün fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

5 Yorum

  1. Bu gün son olarak bir yorum yapmaya karar verdim.Fatih Üreke kızıyorduk ama bu Onur Büyüktopçumudur nedir programa tüy dikti.Sunucusundan gelin kaynanalara kadar bu kadar döküntü bir topluluğu hiç bir arada görmemiştim.Beni reyting filan ilgilendirmiyor.Ayşe diye bir kaynana var evlere şenlik.Onur efendinin İlaydaya karşı ilgisi ise tuhaf ötesi.Zaten yemekleri görüyor,ilaydanın yaptıklarını bildiği içinde 5 lşeri veriyor6 veya yedi gün içinde hatalı yapılmış yemeklerde dahil 4 veya beş veriyorsan ilaydaya bunda bir tuhaflık var.Demekki yukarıdan öyle yapacaksın diye söyleneiyor.Bu program bu arkadaşla uzun ömürlü olamaz bence,eğer olursada zorlamöa ile olur.

  2. Madem bugün ilaydanin yanlış yaptığını söylediği halde puan kırılmadı. Haksızlık yapılmasın bence, en iyi yapan kimse puanlar ona gitsin. Bence yemek yaparken düzene de puan verilmeli.. Ayşe ve zeynep çok temiz ve düzenli çalışıyor, ilayda çok berbat çalışıyor. Bunlar da göz önünde bulundurmalı…

  3. ”İç yapımlar düşen reytinglere çare olmak için kaynana Ayşe’den yeni bir Reyhan ortaya çıkartma çabası oldukça absürt duruyor. Abartılı tepkiler abartılı makyaj ile yeni bir Reyhan çabasına karşı sosyal medyada büyük tepki var. Lakin iç yapım kesinlikle bu eleştirilere gözlerini ve kulaklarını kapatmış durumda.”
    Yukarıdaki yorum Filiz Hanıma ait,yazdıklarına tamamen katılıyorum.

  4. Kanal D Bu Onur’la bu işi götüremez. Onur yemekleri önceden görüyor ve olmamış yemeklere ve özellikle İlayda’ya yüksek puanlar veriyor. Yanlış olduğunu gördüğü halde yüksek puan veriyor. Onur dürüst değil. Bugün topak yuvarlak olarak yanlış yapılmış köfteye yüksek puan veriyor. Geçen gün yanlış yapılmış mantıya yüksek puan verdi. Hergün taraflı ve yanlı davranıyor. Yarışma çok farklı bir olay ama Onur keyfine göre davranıyor. Önceden yapılanları bildiği için PUAN VERMESİ ÇOK YANLIŞ.
    Kanal D’ye hiç yakışmadılar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu