Gelinim Mutfakta

30 Eylül Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonuçları

Gelinim Mutfakta 30 Eylül Pazartesi günün birincisi kim oldu? Yeni bir hafta ve yeni hafta ile beraber yeni bir ayın da bu hafta başlangıcını yapacağız. Dilek, Kıymet ve Elif arasında çekişmenin bu haftada devam edeceği Gelinim Mutfakta 30 Eylül Pazartesi Puanları birazdan sizler aktaracağız. Yeni gelen gelin ile birlikte karabetin katlanmasını beklediğimiz bu hafta, Elif nasıl bir performans gösterecek? Dikkat: 30 Eylül puan durumu bu yazının en son kısmında bulabilirsiniz.

=> Gelinim Mutfakta 30 Eylül 2021 Perşembe Puanları sonucunu görebilmek için tıklayınız.Gelinim Mutfakta 30 Eylül Puan Durumu Sonuclanmadan önce GelinlerYukarıda neden sadece Elif’in performansını merak ettiğimi soranlar için kısa bir bilgilendirme yapmak istiyorum. Geçtiğimiz hafta elenen Pınar yarışmadan ayrılırken, Elif daha güçlü yarışmacıların gelmesini istediğini ve Pınar’ı çok güçsüz bulduğunu ima etmişti. Bakalım yeni gelen gelin ile ilk karşılaşmasında 30 Eylül Pazartesi Gelinim Mutfakta puanları sırasında Elif nasıl puanlar alacağını cidden merak ediyorum.

==>  [mavibuton]14 Ekim Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu[/mavibuton] hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 30 Eylül Puanlama da dikkatleri üzerine yeni gelen kaynana ile Çiğdem hanım çekecek. Zira geçtiğimiz hafta bilezikleri sadece 1 puanla Dilek’e kaptırmasından sonra hesapta olmayan Dilek bilezikleri alması, Çiğdem hanımı iyice sinirlendirmişti. Bugün aldığı bilezikleri kutlayan Dilek’e Çiğdem hanım şu sözleri kullandı.

=> [mavibuton]7 Ekim Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu[/mavibuton] hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu

“Rüyanda görürsün bu saatten sonra beşi”
Çiğdem Kaynana

Sözleri ile artık beş bileziği asla alamayacağını, açık açık söyledi. Gerçekten bunu Çiğdem hanı yapabilmesi için gene geçen hafta olduğu gibi bu haftada bol birli puanlama yapacağının sonucu çıkıyor.

=> [mavibuton]4 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Tablosu[/mavibuton] hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Dört kaynanadan, Çiğdem hanım haksız puanlama yapacağını ön gördüğümüzde 30 Eylül Pazartesi puanları sırasında yene gelen kaynananın da nasıl puanlar yapacağı merak konusu olacak. Zira uzun zamandır yarışmayı izleyip, gelmesi halinde yeni gelen kaynanalar da 5-1-1-1 yapıp gelinin bulma merakı oluyor.

=> [mavibuton]3 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu[/mavibuton] hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız. 30 Eylül Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Dilek Resmi

Pazartesi puanlarının, diğer günlere göre daha önemli olduğu bir gerçek. Bu gerçek ile yüzleşen Kıymet, Dilek ve Elif bugün ipin ucunu kaçırmak istemiyor. İlk günden zirveye yerleşmek istiyor. Ancak bu üçlü dışında buğun yarışmaya katılan yeni gelen gelin Pazartesi günü

=> [mavibuton]2 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları[/mavibuton] hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

 • Haftanın ilk günü çeyrek altını almak
 • Haftaya moral ile başlamak
 • İlk günden puan durumu açısında zirvede olmak
 • Eleme potasından, bir adım uzak kalmak
 • Bilezik yarışında ilk günden en önde olmak

=> [mavibuton]1 Ekim Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu[/mavibuton] hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Gibi tüm bu avantajları hemen kavramasını ve ilk günden avantajı elde etmesini beklemiyoruz. Ancak yinede 30 Eylül Pazartesi gelinim mutfakta puanlama kısmın da yeni gelen yarışmacımız, tecrübeli yarışmacılara fark atması halinde, bu hafta bizleri bol çekişmeli anların beklediğini söyleyebilirim.Gelinim Mutfakta 30 Eylül Pazartesi Bu Hafta Yeni Gelen GelinBugün Kim Birinci oldu? Bu hafta favori yarışmacıyı açıklamadan önce, bugün kim kazandı sorusunu henüz cevap vermenin çok erken olduğunu ilerleyen saatlerde bu konuyu aydınlatacağımızı söylemek isterim.

30 Eylül Pazartesi haftalık toplam puanlar da bu hafta favori olarak Elif’in gösterildiğini ama Kıymet’in de bu yarıştan kopmayacağı konusunda değerlendirmelerin olduğunu söylemek isterim. Geçtiğimiz hafta beklenmeyen bir birincilik ile Dilek de kendisini yeniden kanıtlamak isteyecek. 

Gelinim Mutfakta 30 Eylül Puanları Bu Günün Birincisi

30 Eylül 2019 Pazartesi günü başlayan hafta, 4 Ekim Cuma günü son kaynananın vereceği puanlar sonucunda haftayı noktalayacağız. Hafta başında bu süreç ne kadar uzun gelse de zamanın su gibi akıp gittiğini Cuma günü fark ediyoruz. Bu hafta yine program da çok çekişmeli hafta bizleri bekliyor olacak. 30 Eylül Pazartesi Puanları ile birlikte ipin ucunu kaçırmadan adım adım zirveye yükselmek isteyen yarışmacılar, günün sonunda ise 30 Eylül Gelinim Mutfakta Günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olmak istiyorlar.

Her yarışın bir kazananı olduğu gibi bu haftada bir birinci ve bir sonuncu olacak. Geçtiğimiz hafta ilk iki gün çok kötü başlayan Elif’i maalesef bu haftada çok iyi şeyler beklemiyor. İlk gün söylenen tarif gibi doğrama yapmadığı için Elif Bugün Gelinim mutfakta puanlama kısmın da (-2) puan ile yüzleşecek. Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ve PuanlamasıGelinim Mutfakta Son bölüm de bilezikleri kaçıran Elif ise bu -2 puanı Salı günü kapatmak adına hem kendisine hen de kaynanası Çiğdem hanıma büyük iş düşecek. Elif 1-0 geride başladığı hafta bilezikleri kazanıp, bilezik listesinde adını bir adım yukarı taşımak için her yolu deneyecek. Not: 30 Eylül Pazartesi puan tablosu yazının en son kısmında verdik.

Kıymet ise yaklaşık olarak yarışmaya katılalı 2 hafta oldu. Ancak ilk geldiği günden bu günü kadar bilezikleri hep Perşembe günü puanlamasında kaybediyor. Zira haftanın ilk üç günü harika bir çıkış yakalasa da son güne kadar bu çıkışı götüremiyor. Bu sebeple Kıymet 30 Eylül Pazartesi Çeyrek altını kim aldı? sorusunun ilk gün ve son gün de cevabı olmak istiyor.30 Eylül Pazartesi Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını Alan Kıymet İle Elif30 Eylül Pazartesi ile 4 Ekim Cuma haftasında, Haftalık Puan Tablosu açısından artık bir acemi dışında tüm yarışmacılar tecrübeli hale geldiler. Bu bile Elif’i rahatsız ettiğini düşünüyoruz. Bu sebeple ilk günden Gelinim Mutfakta 30 Eylül Puan durumu açısında zirvede olmak kadına, yer yolu deneyecek.

30 Eylül Gelinim Mutfakta günün birincisi kim olduğunu bu yazımızda birazdan sizler ile paylaşacağız. Ancak öncelikle bugün sunum kısmında gelinler hangi yemeği hangi malzeme ile yapacağını sizlere açıklamak istiyorum. Zira yarışmada verilen tarifler bir çok yerde olmadığı için bu konuda arşiv olmak maksadı ile paylaşmak istiyoruz. 30 Eylül Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanlaması Yapacak KaynanalarTabi sizleri günün yemeği konusunda bilgilendirdikten hemen sonra, 30 Eylül Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanlaması konusunda tüm puanları an ve an aktaracağız. Günün yemeği ile ilgili bilgi almak istemeyen okurlarımız, yazının son kısmında bulunan puanlama sizleri bekliyor.

Gelinim Mutfakta 30 Eylül Fırında Köfteli Patlıcan Kebabı

Gelinim Mutfakta 30 Eylül 2019 Fırında Köfteli Patlıcan Kebabı Malzeme Listesi

 • 400 gram kıyma
 • 1 adet orta boy soğan
 • 4 adet biber
 • 2 çay kaşığı tuz
 • 1 çay kaşığı pul biber
 • 3 adet patlıcan
 • 1 adet domates
 • 1 diş sarımsak
 • 1 çay kaşığı karabiber

30 Eylül Gelinim Mutfakta Fırında Köfteli Patlıcan Kebabı Malzeme Listesi 2

sos için;

 • 1 adet domates
 • 1 çay bardağı kadar sıcak su
 • 1 tatlı kaşığı kadar tuz
 • 1 tatlı kaşığı kadar domates salçası
 • 1 çorba kaşığı sıvı yağ
 • 1 çay kaşığı karabiber

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 130 Eylül Pazartesi günü Fatih Ürek yarışmacılardan neredeyse  her evde yapılan ve bilindik bir yemek ile haftaya başladı. Yarışmacılara 50 dakika süre veren sunucumuz, özellikle malzemelerin doğranması konusunda dikkatli olunması gerektiğini söylese de Elif bu uyarıya uymadığı için günün sonunda aldığı toplam puan durumundan 2 puan düşülecek.

Bugün kim çeyrek altını kim aldı? Diye çok merak ettiğinizi biliyorum. Ancak benim en çok merak ettiğim. Bugün yeni gelen kaynana nasıl puanlar verecek? Gelinin bulabilecek mi? ayrıca yeni gelen gelin nasıl yemekler yapıyor diye merak ediyorum.30 Eylül Pazartesi Gelinim Mutfakta Yeni Gelen Yarışmacıİlk gün yukarıda bahsettiğimi soruların cevaplarını net bir şeklide ortaya çıkacak. Bakalım yeni gelen gelin bugün günün birincisi olması halinde bizleri bol çekişmeli bir hafta bekliyor olacak. Sözleri daha fazla uzatmadan bu ayın son puanlaması olan 30 Eylül puanları hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

Gelinim Mutfakta 30 Eylül Puanları (30/09/2019 Pazartesi)

*************************Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1*************************

Kaynana Nur‘ın verdiği Puanlar

Elif : 1
Dilek : 5
Kıymet: => Nur’un Gelin 2
Filiz : 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Yasemin‘in verdiği Puanlar

Elif   : 5
Dilek : 2
Kıymet : 3
Filiz  : => Yasemin’in Gelini 1

*************************
” 30 Eylül 2019 Cuma Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Çiğdem‘in verdiği Puanlar

Elif=> Çiğdem’in Gelini 5
Dilek : 1
Kıymet : 1
Filiz : 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Fatma‘nın verdiği Puanlar

Elif : 5
Dilek : => Fatma’nın Gelin 2
Kıymet : 3
Filiz : 1

*************************30 Eylül 2019 Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Verilmeden Hemen Önce*************************

Gelinlerin 30 Eylül 2019 Cuma Toplam Puanları

Elif 1 5 5 5 16
Dilek 5 2 1 2 10
Kıymet 2 3 1 3 9
Filiz 1 1 1 1 4

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (30 Eylül- 4 Ekim Haftası) – Pazartesi

*************************
Elif       : 16 + (-2) = 14
Dilek    : 10
Kıymet : 9
Filiz    : 4
*************************

Gelinim Mutfakta 30 Eylül Pazartesi Puanlama Sonuçları

*************************

30 Eylül Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ ELİF
Gelinim Mutfakta 30 Eylül Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ ELİF
30 Eylül Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ FİLİZ

*************************

Gelinim Mutfakta 01 Ekim 2019 Salı Fragmanı İzle

Bir sonraki gün olan 01 Ekim 2019 Salı günü Kanal D ekranlarında gelecek olan 362. bölüm fragmanı, hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu