Gelinim Mutfakta

30 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları [Son Puan Durumu] Netleşti!

Gelinim Mutfakta 30 Eylül Perşembe günün birincisi kesin olarak açıklandı! 30 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün kim birinci oldu? Bu hafta tüm çeyrekleri alan Aslıhan bugün de çeyrek altını kazandı mı? Demet Akalın bugün kaç puan verdi? 30 Eylül Puan durumu sonucu bugün kim birinci oldu? Yaren bugün kaç puan aldı? Perşembe günü yani bugün çeyrek altını kim aldı? 30/09/2021 tarihinde en yüksek puanı kim aldı? 30 Eylül Perşembe çeyrek altını bugün kim aldı? Soruların cevapları haberimizin içerisinde detaylı bir şekilde bulabilirsiniz.

=> Gelinim Mutfakta 28 Ekim Perşembe Puanları sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Güncelleme (01/102021) Perşembe günü 19 puan alarak günün birincisi olurken, Büşra ise 9 puan alarak günün sonuncusu oldu. Büşra dört gün boyunca günün sonuncusu olan gelin olarka bir ilke imza attı.

=> Gelinim Mutfakta 21 Ekim Perşembe Puan Durumu sonucunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 30 Eylül Perşembe Puanları ve puanlaması %100 netlik kazandığında, gözler toplam puan durumuna yani 30 Eylül puanlaması sonucu ortaya çıkan puan durumu sonucuna çevrilecek. 

=> 7 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi ve sonucunu görebilmek için tıklayınız.

30 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları verecek Kaynanalar

Bu hafta Yaren’in bilezikleri alması beklenirken, Aslıhan’ın beklenmedik çıkışları dikkatleri üzerine yeniden çekti. Zira Aslıhan hafta başında beri verilen üç çeyrek altının tamamını kazana isim oldu. Aslıhan son iki çeyrek altını da kazanması halinde büyük bir rekora imza atacak.

=> 1 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Bilezikleri Kim Aldı Öğrenmek için tıklayınız.

Haftanın başında yarışmaya dahil olan son bölümde çeyrek altını alama ada Büşra’dan daha yüksek puan alması ile bu hafta kesin olarak elenmeyeceğini garantiledi. Yeşim başarısına en azında bir çeyrek altın eklemek için bugün 30 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, bugün çeyrek altını kazanmak için elinden gelenin fazlasını ortaya koymak istiyor. 

=> 1 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi bilgi almak için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Bugün 30 Eylül Gelinim Mutfakta kim birinci ile son puan durumu (Toplam Puanlar) sonucu alt kısımda olarak açıklanmıştır.

=> 1 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucunu Öğrenmek için tıklayınız.

30 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda eğer Aslıhan yine günün birincisi olur ya da bugün çeyrek altını alan geline yakın puanlar alması halinde Cuma günü kesin olarak bilezikleri de garantilemiş olacak.

Gelinim Mutfakta 30 Eylül Perşembe Puanları verecek Kaynanalar

Aslıhan ile en yakındaki rakibi Yaren ile arasında tam olarak 11 puan fark var. Aslıhan bugün Gelinim Mutfakta Puanlama esnasında Yaren’den dört puan fazla alıp, bu hafta bilezikleri %100 olmasa da büyük oranda garantilemek istiyor.

Geçtiğimiz haftalar da kaynana Nuray gelinine 10 gram altın takmış, bu günün kritiklerinde çok konuşulmuştu. Hatta Demet Akalın Nuray kaynanaya “10 gram Nuray” diyerek hitap etmişti. Aslıhan bugün o 10 gramlık bileziği kendi annesine verince kıyametler koptu. İşte kaynana Nuray’ın o sözleri… 

“Sen benim taktığım bileziği annene veremezsin!” Yarışmacı Nuray

30 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Aslıhan

Sözleri ile yarışmacı kaynana Nuray, kendi cebinden aldığı bileziği dünürüne gelini tarafında hediye edilmesi karşısında sinir krizleri geçirdi. Aslıhan bunu yaparak yarışmadaki gelin kaynana arasında ki birliği zedeledi. İlerleyen günler de Nuray kaynana bunun acısını alacaktır.

Gelinim Mutfakta son bölüm de iki gelin günün birincisi olsa da sadece biri çeyrek altını kazandı. Yaren son anda iyi puanlar alarak Aslıhan’ın puanları ile eşit seviyeye gelmesine rağmen kuraların şansız ismi Yaren bu kurada da yine kaybeden isim oldu.

30 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu Açıklandığı Sırada Yeşim ve Kaynanası

Yaren hem kendi kaynanası ile hem Aslıhan ile hem de sonradan yarışmaya dahil olan Yeşim ile uğraştığı için yemeklerine tam istediği gibi odaklanamıyor. Bunun dışında Nilgün kaynana gittikten sonra akıl alınmayacak şekilde Nuray kaynana kendi gelinini bulup beş puan vermesi dikkatlerden kaçmadı.

Kaynana Nuray adeta tabakları eli ile koymuş gibi bulması karşısında imkansızları zorlamaya devam ederken, bugün Gelinim Mutfakta 30 Eylül Puanlama kısmında gelinin bulup bulamayacağı da söz konusu bile değil. Zira en kötü tabak çıkardığında bile gelinin bulabiliyor.

30 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Geçtiğimiz hafta bir puanla bilezikleri alan Yaren bu hafta Aslıhan’a bilezikler kayıp gitmek üzere olduğunun çok iyi farkında. Bu sebeple adeta köprüden önceki son çıkış misali Gelinim Mutfakta 30 Eylül Perşembe puanlaması sırasında imkansızı zorlaması gerekiyor. Aksi halde ezeli rakibine bilezikleri kesin olarak kaptıracak.

Gelinim Mutfakta 30 Eylül Perşembe Puan Durumu

Bu haftanın (27 Eylül-1 Ekim) adım adım hafta finaline yaklaşırken, gözler bilezikleri alacak ismin kim olduğuna çevrildi. Zira Büşra’nın aldığı puanlarla kesin olarak eleneceği garantilendiği için gözler bugün Demet Akalın’ın vereceği 30 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta puanları sonucuna çevrilecek. Zira Aslıhan bugün ki puanlar da yine birinci olması halinde Gelinim Mutfakta 30 Eylül Perşembe puan durumu sonucunda en yakın rakibi ile arasında 15 ve üzerinde bir farkın açılmasına neden olacak. Bu fark ise final bölümünde kapanması imkansız olacağı için bilezikleri de şimdiden garantileyecek.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Yukarıda ihtimallerden yola çıkılarak bahse konu açıklansa da Yaren’in hala bir şansı var. Bu şansı bugün verilen puanlama da çok iyi puanlar alıp, günün sonunda 30 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda Aslıhan ile arasında ki 11 puan farkını 5 ve altına düşürmesi gerekiyor.

Kaynana Nuray gelinin eli ile koymuş gibi bulmasına karşın, kaynana Filiz gelinin istediği gibi bulamıyor. Çoğu zamanda beş puanı Aslıhan’a, ezeli rakiplerine vermesi rakibi daha da güçlü bir hale getiriyor.

Gelinim Mutfakta 30 Eylül Perşembe Puan Durumu Açıklandığı Sırada Yaren ve Kaynanası Filiz

Kaynana Filiz hafta başında beri yaptığı hataları bir kenara bırakıp, bugün Gelinim Mutfakta 30 Eylül puanlaması sonucunda gelinin bugün günün birincisi yapıp aynı zamanda bugün çeyrek altını alan gelin olmasını istiyorsa kesinlikle gelinine beş puan vermek zorundadır.

30 Eylül 2021 Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Bu hafta Perşembe çeyrek altını kim kazandı? 30 Eylül Perşembe günü Demet Akalın bugün kaç puan verdi? Demet Akalın Perşembe günü beş puanı kime verdi? İşte bu soruların cevapları ise hemen alt kısımda verilen puan tablosu içerisinde kesin olarak açıklanmıştır.

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 30 Eylül Puanları (30/09/2021 Perşembe)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Demet Akalın Kaç Puan Verdi)

*************************

30 Eylül Demet Akalın Kaç Puan Verdi

Yaren: 5
Aslıhan: 3
Büşra: 1
Yeşim: 4

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Asiye’nin verdiği Puanlar

Yaren: 1
Aslıhan: 1
Büşra: => Asiye’nin Gelini 5
Yeşim: 1

*************************
” 30 Eylül 2021 Perşembe Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nuray‘ın verdiği Puanlar

Yaren: 4
Aslıhan: => Nuray’ın Gelini 5
Büşra: 1
Yeşim: 2

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Filiz’in verdiği Puanlar

Yaren: => Filiz’in Gelini 5
Aslıhan: 3
Büşra: 1
Yeşim: 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Beyhan’ın verdiği Puanlar

Yaren 4
Aslıhan 5
Büşra 1
Yeşim: => Beyhan’ın Gelini 4

*************************

Gelinim mutfakta 30 Eylül Perşembe Toplam Puanlar

Yaren 5 1 4 5 4 19
Aslıhan 3 1 5 3 5 17
Büşra 1 5 1 1 1 9
Yeşim 4 1 2 1 4 12

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (27 Eylül – 1 Ekim Haftası) – Perşembe

*************************

Yaren: 51 + 19 = 70
Aslıhan: 62 + 17 = 79
Büşra: 11 + 9 = 20
Yeşim: 37 + 12 = 49

*************************

Gelinim Mutfakta 30 Eylül Perşembe Puanlama Sonuçları

*************************

30 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ YAREN
Gelinim Mutfakta 30 Eylül Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ YAREN
30 Eylül Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ BÜŞRA

*************************

Gelinim Mutfakta 1 Ekim Cuma Fragmanı İzle

30 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları kesin olarak netlik kazandığında gözler hem son puan durumu üzerinde olacak. Hem de hafta finalinde neler yaşanacağına çevrilecek. İşte bu hafta finali ile ekrana gelecek olan Gelinim Mutfakta 1 Ekim Cuma fragmanı alt kısımda verilmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

6 Yorum

    1. içeriğimizi birebir kopyalayan iste var. Biz yazar yazmaz bot yardımı ile içeriğimizi birebir çekiyorlar. Onu engellemek üçün basit bir yöntem. Kusura bakmayın!

  1. bence can yoldaşım baştacım özetlerine devam edin madem emeğinizi çalıyorlar sabah programlarını vermeyin filizcim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu