Gelinim Mutfakta

30 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları [Puan Durumu]

Gelinim Mutfakta 30 Haziran Çarşamba günün birincisi açıklandı. 30 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün çeyrek altını kim aldı? Sayan Sayan Çarşamba günü kaç puan verdi? Büyük sezon finalinin son haftasının üçüncü bölümünde yani 30 Haziran Çarşamba bugün kim birinci oldu? Bu hafta Çarşamba çeyrek altını kim kazandı? 30 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta puan durumu sonucu en yüksek puanı alıp, bugün çeyrek altını hangi gelin kazandı? Bugün Yağnur mu? Yoksa Aysun mu? bugün çeyrek altını aldı? İşte tüm bu soruların detaylı cevaplarını bu haberimizin içerisinde sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 8 Eylül Çarşamba Puan Durumu sonucunu görmek için tıklayınız.

Güncelleme (1 Temmuz 2021) Çarşamba günü Aysun Kuşatan günün birincisi olup çeyrek altını kazanınca, Yağnur’dan bir fazla çeyreği kazanmış oldu. Böylelikle bilezikler için büyük bir avantaj elde etti.

=> 25 Ağustos Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucunu görmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 30 Haziran Çarşamba Puanları sonucu %100 açıklandığında geriye sadece iki adet çeyrek altın kalacak. Şu an itibari ile Aysun ile Yağnur’un 6 çeyrek sayısına ulaşmasından dolayı, Gönül ve Ayten’in kesin olarak kaybettiğini görülüyor.

=> Gelinim Mutfakta Sezon Finali  20 Bileziği Kim Kazandı için tıklayınız.

30 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Ayten yarışmanın ne başında beri çok iyi yemek yaptığını ama kaynanalardan hak etmediği puanları aldığını, lakin izleyenler bunu rahatlıkla gördüğünü iddia ederken, Gönül ise Seda’dan kalan bir çeyrekle ile başladığı için yarışmada istediği puanları almada çok ama çok zorlandığını ifade etti. Buna rağmen Ayten’in aldığı çeyrek sayısını geçmeyi başardı.

=> 2 Temmuz 2021 Cuma Gelinim Mutfakta Puanları için tıklayınız.

Bu hafta büyük sezon finalinin son haftası. Bu zaman kadar verilen toplam puanlara bakıldığında Aysun Cuma günüler en yüksek puana ulaşan gelin oldu. Dolayısı ile Aysun aslında normal şartlar da üç defa beş adet altın bileziği kazanan isim olması gerekirken, büyük sezon finalinde getirilen kural gereği en fazla çeyrek altını alan geline 20 bilezik verilecek. Bunun için Aysun, bugün 30 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, en yakınındaki rakibi ile arasında ki farkı açmak istiyor.

=> Gelinim Mutfakta 2 Temmuz Cuma 2021 Toplam Puanlar için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 2

Bugün 30 Haziran Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? Bugün çeyrek altını alan gelin kim? Bugün kim birinci oldu? Soruların cevaplarını yazının en sonunda bulabilirsiniz.

=> Gelinim Mutfakta Büyük Sezon Finali Toplam Çeyrek Sayısı için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta son bölüm de çeyrek altını alan Aysun, Yağnur ile eşit sayıya ulaştı. Yağnur ise kendisinden emin bir şekilde bu Cuma günü verilecek olan 20 bileziği şimdiden alacağını ileri sürmesi, dikkatlerden kaçmadı.

=> 1 Temmuz Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 30 Haziran Çarşamba Puanları Verecek Kaynanalar

Yağnur bu iddiasını hayata geçirebilmesi için bugün 30 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta puanları ve puanlaması sonucunda, kesinlikle bugün çeyrek altını alan gelin olmak zorunda.

Kaynana Nurten geçtiğimiz bölümde son puan veren kaynana olmasının verdiği avantaj ile 5-1-1-1 şeklinde puan verip, gelini Aysun’un çeyrek altını almasında %100 pay sahibi olurken, Yağnur 5-1-1-1 şeklinde verilen puanlamaya isyan etti. Kaynana Nilgün bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sırasında 5-1-1-1 şeklinde puanlama yapması bekleniyor. 

30 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Aysun

Yağnur her ne kadar Salı günü kaynana Nurten’in verdiği puanlamaya isyan etse de aslında kendi kaynanası Nilgün kaynanada Pazartesi günü Nilgün de 5-1-1-1 şeklinde puan vermişti. Bunu unutup kaynana Nurten’in verdiği puanı eleştirmesi, dikkatlerden kaçmadı.

Yüksel kaynana Aysun ve Ayten’e karşı Yağnur’un tarafında yer alması ve akabinde Nilgün kaynanayı arayıp söylediği şu sözler; 

“Nilgün hanım ben Yüksel. Sizinle birlikte ittifak yapalım!”
Yarışmacı Yüksel

30 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Açıklandığı An Yağnur ve Nilgün

Sözleri ile kaynana Yüksel Aysun’un bilezikleri kazanmasın diye ittifak kurmaya çalışması ve bunu da Nilgün kaynananın ifşa etmesinin akabinde, bugün Gelinim Mutfakta 30 Haziran Puanlama sonrasında başta kendi gelini Gönül olmak üzere, tüm yarışmacılar kaynana Yüksel’in ittifak kurmak için Nilgün kaynanayı aramasına tepki gösterdiler.

Kaynana Yüksel de kendisini aklamak için aynen şu ifadeleri kullandı. İşte o sözler; 

“Ben bunu onları denemek için yaptım!”
Yarışmacı Kaynana Yüksel

Sözleri ile yarışmacı kaynana Yüksel, aslında ittifak çabasında olmadığını, kaynana Nilgün’ün gerçek yüzünü ortaya çıkarmak için yaptığını söylese de Nurten kaynana, Yüksel’in bu sözlerine inanmadığını açıkça ifade etti. Anlaşılan o ki bugün Gelinim Mutfakta 30 Haziran Çarşamba puanlaması sonrasında kaynanaların ittifak arayışları gündem olacak.

30 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Bugün büyük sezon finalin de Aysun ile Yağmur’un kıyasıya çekişmesi gündem olmaya devam ediyor. Aysun, son bölümde kazandığı çeyrek sayesinde Yağnur’un aldığı 6 adet çeyrek sayısına ulaşmayı başardı. Aysun yakaladığı bu başarı grafiğini, 30 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sırasında da devam ettirmek istiyor.

Gelinim Mutfakta 30 Haziran Çarşamba Puan Durumu

Büyük sezon finalinin son haftasında giderek altın sayısının azalması ve yarışmacıların birbirleri ile eşit sayıdaki altınlarının olmasından dolayı, rekabet adeta tavan yaptı. 30 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta puanları sonucunda Aysun ya da Yağnur çeyreği kazanması halinde, 20 bilezik için çok ciddi anlamda avantaj sağlayacak. Gelinim Mutfakta 30 Haziran Çarşamba Puan Durumu sonucun da hangi gelinin en fazla puana sahip olmasından ziyade, günün birincisi olup çeyreği bugün kim aldığı çok daha önemli bir hale geldi.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 2

Bu hafta ilk bölümde Seda Sayan beş puanı Ayten’e verirken, son bölümde Gönül Seda Sayan’dan beş puanı alan isim oldu. Lakin Pazartesi Yağnur, Salı günü de çeyrek altını Aysun kazandı. Böylelikle Seda Sayan altınları kazanan geline %100 katkısı olmadığı da kendiliğinden ortaya çıkmış oldu.

Seda Sayan’dan bu hafta hiç beş puan alamayan Aysun Kuşatan, Gelinim Mutfakta 30 Haziran puanlaması sırasında alabilmek için yemeğini dikkatle yapmak için kolları şimdiden sıvadı.

Gelinim Mutfakta 30 Haziran Çarşamba Puan Durumu Belli Olduğu An Aysun ve Nurten

Aysun Kuşatan rakibinden fark yemeyip, hatta kendisi rakibine fark atabilmek için ne yapıp edip, 30 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan tablosu soncunda günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olmak istiyor.

Bu hafta Çarşamba çeyrek altını kim aldı? Seda Sayan Çarşamba en yüksek puanı kime verdi? 30 Haziran 2021 Çarşamba bugün çeyrek altını kim kazandı? 30 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta puan durumu sonucu kim birinci oldu? 30 Haziran 2021 Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu?  İşte bu soruların cevapları hemen alt kısımda verilen bugünkü puanların yer aldığı puan tablosu içerisinde sizleri bekliyor.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 30 Haziran Puanları (30/06/2021 Çarşamba)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Seda Sayan Kaç Puan Verdi)

*************************

30 Haziran Seda Sayan Kaç Puan Verdi

Yağnur: 4
Aysun: 5
Ayten: 1
Gönül: 4

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Neriman’ın verdiği Puanlar

Yağnur: 5
Aysun: 1
Ayten: => Neriman’ın Gelini 4
Gönül: 1

*************************
” 30 Haziran 2021 Çarşamba Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nilgün’ün verdiği Puanlar

Yağnur: => Nilgün’ün Gelini 5
Aysun: 1
Ayten: 1
Gönül: 1

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
Şeklinde Aradığınızda Karşınıza En Doğru Sonucu Veren dizicenter Çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nurten’in verdiği Puanlar

Yağnur: 1
Aysun: => Nurten’in Gelini 5
Ayten:  1
Gönül: 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 Seda sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Yüksel’in verdiği Puanlar

Yağnur: 1
Aysun: 2
Ayten: 3
Gönül: => Yüksel’in Gelini 5

*************************

Gelinim mutfakta 30 Haziran Çarşamba Toplam Puanlar

Yağnur 4 5 5 1 1 16 (-2)
Aysun 5 1 1 5 2 14
Ayten 1 4 1 1 3 10 (-2)
Gönül 4 1 1 1 5 12

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (28 Haziran – 2 Temmuz) – Çarşamba

*************************

Yağnur: 33 + 14 = 47
Aysun: 36 + 14 = 50
Ayten: 27 + 8 = 35
Gönül: 21 + 12 = 33

*************************

Gelinim Mutfakta 30 Haziran Çarşamba Puanlama Sonuçları

*************************

30 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ YAĞNUR / AYSUN
Gelinim Mutfakta 30 Haziran Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ KURA SONUCU AYSUN
30 Haziran Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒  AYTEN

*************************

Gelinim Mutfakta 1 Temmuz Perşembe Fragmanı İzle

30 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün çeyrek altını kim aldı? Sorusunun cevabı %100 netlik kazandıktan sonra gözler sezon finaline adım adım yaklaşan gelinin mutfakta programının gelecek bölümde neler yaşanacağına çevrilecek. İşte bu hafta dördüncü bölüm olarak yayınlanacak olan Gelinim Mutfakta 1 Temmuz Perşembe fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

32 Yorum

  1. Aysun Aytene diyorki, bilerzikleri çeyrekleri, şansa kazanıyorsun ama kendisine gelince yok hayır ben şansa falan kazanmıyorum gayet şansa kazanıyorsun aysun. bide adaletsin puanlama!!aysun kazanacağına yağnur kazansın daha iyi yoksa kendini öve öve bitiremez soğuk nevalee😏yağnurda kendini övecektir mutlaka

  2. YA SİZ NEDEN YAĞNUR’U HAZMEDEMİYORSUNUZ? O DA BİLEZİKLERİ KAZANMAK SAVAŞ VERİYOR! BİRAZ DÜRÜST OLUN!..HAK YİYENİN TARAFINDA OLMAYI BIRAKIN!..

  3. BİRCİ NURTEN YİNE KENDİNİ KONUŞTURDU!..YİNE DÜNKÜ TAKTİĞİ UYGULAYIP GELİNLERİN HAKLARINI YEDİ!..ALLAH’IN DA BİR ADALETİ VAR!..

    1. Yemeğini hileylen hurdaylan yapıyor kayınvaldesine tiyo veriyor siz yağnurun nesini seviyorsunuz

  4. hak etti aysun o 2 yi ayten o 3 ü haketmedi gönül 5 i hak etmedi yağnur zaten laayını buldu 1

  5. AYSUN ÇEYREĞİ BİLEZİKLERİ ALINCA KENDİNİ HAKKIYLA ALDIĞINI SÖYLÜYOR!..AMA DİĞER GELİNLER ÇEYREK ALDIKLARI ZAMAN ŞANSA ALMIŞ GİBİ OLUYOR!…

  6. Bilezikleri Yağnur alacak.Aysun yemek yı bilmiyor aradan hep sıyrıldı.Büyük bir ihtimal beraberede kalıp paylaşacaklar

  7. Bıktık valla yağnur işçilerden bu nedir ya. Bi kendisi güzel, Bi kendisi hamarat, Bi kendisi iyi. Yok canım ben de halkım hiçte mükemmel değilsin. Çok saygısız ve ukala biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu