Reyting

30 Haziran Pazar Reyting Sonuçları 2019 Açıklandı!

30 Haziran 2019 Pazar reyting sonuçları beklentiler doğrultusunda geldiğini söyleyebiliriz. Survivor da finale doğru adım adım yaklaşması nedeni ile reytingler de zirvede yer almaya başladı. İlk beş arasında yer alan program finale yaklaştığında ilk sıralar doğru emin adımlarla ilerlediğini rahatlıkla söyleyebiliriz. 

Fox TV ekranlarında yayınlanan haber programını yine ilk üç arasında total reytingler göre 30 haziran sonuçları arasında yer almayı başardığını söyleyebiliriz. Kanal D ekranlarında yayınlanan yabancı sinema Mekanik 2 : suikast isimli film de geçtiğimiz haftalarda birincisi çıkmış ve TV ekranlarında ilgi ile izlenmişti. Şimdi gördüğümüz kadarı ile 30 Haziran 2019 Total reytingler göre ilk beş arasında yer alıyor. 

Sezon dizilerin yaz döneminde ara vermesi ile özellikle hafta sonları kanallar da yabancı sinemaların ağırlıklı olduğunu görüyoruz. Atv ise yerli sinema filmi “Can Feda” isimli yerli dizi ile reytingleri de ilk 10 arasında kalmayı başardı.

Fox sadece haber programı ile değil, Yaparsın Aşkım isimli yarışma programı sayesinde total reytingler de ilk beş arasında iki program ile yer almayı başardı. Sizleri de bekletmeden 30 Haziran Pazar Reyting sonuçları sizleri hemen alt kısımda bekliyor. 

30 Haziran 2019 Reyting Sonuçları (Total Reytingler)

Hafta sonları da dahil olmak üzere ülkemiz de televizyon ekranlarında neredeyse kimsenin kalmadığını şimdi vereceğim reyting oranlarına göre söyleyebilirim. normal de pazar günleri 6 veya total reyting ile birinci seçilirken, şimdiler de 5 reyting ile zirvede yer aldığını, arkasından gelenlerin ise hemen 2 ve 3 reyting oranlarına düştüğünü görebiliyoruz. Bu nedenle şehrin sıkıcı ortamında ferah bir ortama gidenlerin sayısı hiç de az olmadığını görüyoruz. 

Total Reyting Sonuçları 2019

PROGRAM REYTİNG
Survivor Türkiye-Yunanistan 4.94
Survivor Yunanistan Final 4.07
Mekanik 2 Suikast 3.90
Fox Ana Haber Hafta Sonu 3.77
Yaparsın Aşkım 2.95
Show Ana Haber 2.45
X-Men Birincis Sınıf 2.42
Yaparsın Aşkım Özet 2.42
Afili aşk Tekrar 2.30
Benim Tatlı Yalanım 2.18
İkimizin Yerine 2.17
Atv Ana Haber 2.08
Can Feda 1.97
Her Yerde Sen (Tkr) 1.94
Kanal 7 Hafta Sonu Haberleri 1.86
Aramızdaki Dünya 1.79
Çok Güzel Hareketler 1 En İyiler 1.74
Haber Önü 1.68
Kanal D Haber Hafta Sonu 1.62
Survivor Türkiye-Yunanistan (Özet) 1.61

yukarıda yer alan ilk 20 listesi geçtiğimiz hafta sonuçlarıdır. Kısa süre içerisinde güncel sonuçları siz, değerli okurlarımız ile paylaşacağız. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu