Gelinim Mutfakta

30 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları [Puan Durumu] Netleşti!

Gelinim Mutfakta 30 Haziran Perşembe günün birincisi ve Perşembe puanları belli oldu! 30 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda bugün çeyrek altını kim aldı? Bugün kim birinci oldu? 30/06/2022 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? Nursel Ergin kaç puan verdi? Bugün en yüksek puanı kim aldı? 30 Haziran Perşembe puan durumu sonucu çeyrek altını kim kazandı? İşte merak edilen tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin devamında sizleri bekliyor.

=> 1 Temmuz Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı sonucunu görebilmek için tıklayınız.

=> 1 Temmuz Cuma Gelinim Mutfakta Puanları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Güncelleme (01/07/2022) 30 Haziran Perşembe günü ekrana gelen bölümde Hasret günün birincisi ve çeyrek altını alan gelin olurken, Yeşim 8 puanla günün sonuncusu oldu Hasret 6 çeyrek altın sayısına ulaşan ilk yarışmacı oldu.

Gelinim Mutfakta 30 Haziran Perşembe Puanları ile Perşembe puan durumu %100 belli olduğunda, gözler hafta finaline çevrilecek. Zira hafta finalinde 25 bilezik sahibini bulacak.

30 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

13 Haziran 2022 tarihinde başlayan yarışma programı, 1 Temmuz 2022 tarihinde sezon finali ile son bulacak. Best of ya da altın final adı altında duyurulan yarışma programında, sezon finalinde 25 bilezik sahibini bulacak. 

Bugün 30 Haziran Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 30 Haziran Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Dört yarışmacı dört hafta boyunca eleme olmaksızın yarıştılar. Yarışma başında gerek sosyal medyada takipçisi sayısı, gerekse oylama sonucunda en faza adı çıkan Yeşim, yarışmanın favorisi gösterilmekteydi. Lakin Yeşim son haftaya kadar pasif performansı ile dikkatleri üzerine çekti.

30 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları ile puanlaması neticesinde, Yeşim bugün çeyrek altını alan gelin olması halinde, bilezikleri de büyük oranda garantilemiş olacak. Aynı olasılık Hasret için de var.

Gelinim Mutfakta 30 Haziran Perşembe Puanları Verecek Kaynanalar

Geçtiğimiz hafta fillinden itibaren Yeşim ardı ardına çeyrekleri alması, Beyhan kaynananın da sektirmeden gelinini bulması, sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

İlk haftalarda gelinini bulmada noktasında zorlanan, sonraki bölümlerde eli ile koymuş gibi bulan Beyhan kaynana, bugün Gelinim Mutfakta Puanlama puanlama sırasında Yeşim’i bulup bulamayacağı merak konusu oldu.

30 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Aslıhan

Kaynana Beyhan’ın gelinini aksatmadan bulması, diğerlerinin çok düşük puanlar alması, izleyicileri ikiye böldü. İşte o açıklamalardan en dikkat çeken yorum; 

“Anlaşıldı bilezikleri Yeşim’e verecekler” İzleyici Yorumu

Sözleri ile izleyiciler Yeşim’e bileziklerin verileceğini iddia ederken, bir gurup izleyiciler de “Yeşim sonunda hak ettiği bilezikleri kazanacak!” sözleri ile duygularını ifade ettiler.

Best of finali için geriye sadece iki çeyrek ve iki ayrı puanlama kaldı. Bugün Gelinim Mutfakta 30 Haziran Puanlama sonucunda, iki çeyrek altından birisi sahibini bulacak.

Hasret hafta başında ki kötü gidişine dur demek isterken, Yeşim yakaladığı başarıyı devam ettirmenin planını yapıyor. Şu an birinci olan Yeşim’in 61, Hasret’in ise sade ve sadece 14 puan elde etmesi, aradaki 47 puan farkının normal olmamasını düşündürdü.

Hasret rakiplerini geride bırakmak ve en azından 25 bileziğin ortağı olmak için 30 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, bugün çeyrek altını almak istiyor.

30 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu Açıklandığı An Hasret ve Kaynanası Nurten

Damla rakip kaynanalardan istediği puanları alamazken, Damla kendi kaynanasının rakiplerine verdiği yüksek puanlardan yakındı. İşte Damla’nın kaynana Nurten’e ve diğer kaynanalara hitaben o sözleri; 

“Ben diğer kaynanalardan yararlanamıyorum. Sizlerden yüksek almak için yemeklerimi yakayım mı?” Yarışmacı Damla

Sözleri ile Damla kaynanaların verdiği puanlamaya karşı rahatsızlığını dile getirdi. 

Gelinim Mutfakta son bölüm de Damla 20 puanla günün birincisi olup çeyrek altını alırken, Hasret 3 puanla günün sonuncusu oldu. Damal da aldığı çeyrek altınla birlikte dördüncü çeyreğine kavuştu. 

30 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Damla aldığı çeyrek altınla birlikte Yeşim’in bir puan gerisinde yer alan isim oldu. Damla ve Aslıhan, bugün Gelinim Mutfakta 30 Haziran Perşembe puanlaması sonucunda, en yüksek puanı alıp bilezikler için iddialı hale gelmek istiyor.

Gelinim Mutfakta 30 Haziran Perşembe Puan Durumu

2021-2022 sezonunu sezon finaline artık bir gün kaldı. Bugün Nursel Ergin’in vereceği, 30 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta puanları ile final öncesi son puanlama başlayacak. Günün sonucunda Gelinim Mutfakta 30 Haziran Perşembe puan durumu (Toplam Puan durumu) değil, toplam çeyrek altın sayısı daha önemli olacak.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Aslıhan ile Damla dört çeyrek sayısı ile yarışırken, Hasret ve Yeşim beş çeyrek sayısı ile besf of finalinden yarışımaysa devam ediyor. Hasret ya da Yeşim bugün alacağı çeyrek altınla zirvenin ortağı olacak.

Yeşim’in ardı ardına çeyrekleri alması kafalarda büyük soru işareti bırakırken, Yeşim bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olup bilezikleri garantilemek istiyor.

Gelinim Mutfakta 30 Haziran Perşembe Puan Durumu Sonucu Açıklandığı An Damla ve Kaynanası Nuray

Sezon finaline bir gün kala Yeşim günün birincisi olmak ve bugün 30 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda en yüksek puanı almak için kolları sıvadı.

30 Haziran Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? 30 Haziran 2022 Perşembe çeyrek altını kim aldı? Bugün Nursel Ergin kaç puan verdi? Perşembe çeyrek altını kim kazandı? Kaynanalar kaç puan verdi?  İşte merak edilen bu soruların cevapları alt kısımda ki puan tablosu içerisinde açıklanmıştır.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konunun altındaki yorum kısmında tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 30 Haziran Puanları (30/06/2022 Perşembe)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Nursel Ergin Kaç Puan Verdi)

*************************

30 Haziran Nursel Ergin Kaç Puan Verdi

Yeşim: 1
Damla: 4
Aslıhan: 5
Hasret: 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nurten’in verdiği Puanlar

Yeşim: 1
Damla: 2
Aslıhan: 5
Hasret: => Nurten’in Gelini 1

*************************
” 30 Haziran 2022 Perşembe Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nuray Gülap’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 1
Damla: => Nuray’ın gelini 4
Aslıhan: 1
Hasret: 5

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Beyhan’ın verdiği Puanlar

Yeşim: => Beyhan’ın Gelini 4
Damla: 1
Aslıhan: 1
Hasret: 5

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Nuray’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 1
Damla: 1
Aslıhan: => Nuray’ın Gelini 1
Hasret: 5

*************************

Gelinim mutfakta 30 Haziran Perşembe Toplam Puanlar

Yeşim 1 1 1 4 1 8
Damla 4 2 4 1 1 12
Aslıhan 5 5 1 1 1 13
Hasret 1 1 5 5 5 17 (-2)

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (27 Haziran-1 Temmuz Haftası) – Perşembe

*************************

Yeşim: 61 + 8 = 69
Damla: 41 + 12 = 53
Aslıhan: 29 + 13 = 42
Hasret: 14 + 15 = 29
*************************

Gelinim Mutfakta 30 Haziran Perşembe Puanlama Sonuçları

*************************

30 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ HASRET
Gelinim Mutfakta 30 Haziran Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ HASRET
30 Haziran Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ YEŞİM

************************* 

Gelinim Mutfakta Altın Final Çeyrek Listesi 30 Haziran 2022

Yarışmacılar Çeyrek Listesi
Yeşim 5
Damla 4
Aslıhan 4
Hasret 6
TOPLAM 19

Gelinim Mutfakta 1 Temmuz Cuma Fragmanı İzle

30 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları ile puan durumu kesin olarak belli olduktan sonra bu sezonunu ve bu haftanın son bölümü ekrana gelecek. İşte bu sezonun bölüm bölümüne ait olan, Gelinim Mutfakta 1 Temmuz Cuma fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

37 Yorum

 1. Nursen hanım Hasret le hiç ilgilenmiyor Yeşim e yorumlar yapıyor artık Yeşim zaten yükseldi diye morali çok iyi şu bir gerçek Nursen Hanım Yeşim i tuttuğunuzu çok belli ediyorsunuz.Sunucu tarafsız olmalı tadı yok yarışmanın.

  1. ne alaka ya sadece sunucu puaniyla ceyrekler alinmiyor demekki guzel yapiyorki diger kaynanalarda veriyor aliyor ceyregi

   1. yeşim yemek yapmayı bilmiyor sunucunun yönlendirmesiyle Kaynanalar yeşim e yüksek puanlar veriyor ayrıca sunucunun verdiği puan da sonucu etkiliyor yeşim torpilli torpille kazanır

 2. ANLAŞILDI! BUGÜN DE ASLIHAN ÇEYREK ALACAK. CUMA GÜNÜ YEŞİM ÇEYREK ALIP 25 BİLEZİĞİN SAHİBİ OLACAK…

  1. Filiz hanım bugün Aslıhan alırsa yarın da damla’ya verirler diye düşünüyorum. Bugün 5 çeyreği olan birine verseler yarın kimse seyretmez programı.bunların amacı sinekten bile yağ çıkartmak değil mi. Bekleyip göreceğiz.

  2. Filizcim inşallah dediğin gibi olurda, yarın Yeşim çeyreği kazanırda, 25 bileziği de Yeşim kazanır inşallah🙏

  3. Anlaşılan bugün tahminde zyanıldınız sırf yeşim sevmediğiniz için onun alması batıyor Allah’tan çok bilezik alamadı ya alsaydı ne yapardınız… İnşallah yarın yeşim kazanır ..nbana kim alsa farketmez ama yeşime karşı çok adaletsiz yorumlar var o alsın…

   1. yaptığınız yorumlardan belli sizin için fark etmediği yeşim yapamıyor yapamadığı için ve sunucu kayirdigi için yorum yapılıyor destekçileri akrabaları haksızlık diyor

 3. Geçen hafta(perşembe ) yazmıştım.
  Çeyrekleri eşitleyecekler diye. Beni yaniltmiyorlar. Kimde 4 çeyrek var aslıhan’da ve damla’da. Bugün Aslıhan’a verecekler yarında Damlaya.

 4. Nursen Hanım ya yeter ya neden Beyhan Hanıma nasıl yataflısınız ya bunu yapmayın ya Nurten Hanım a beğendin ama 2 verdin diye baskı yapıyorsun ama Beyhan Hanım a gelince beğensende vermen gerekmez dediniz ya taraflı olduğunuzu bıralın artık ya yeter ya Nursen Hanım ya yeter Yeşim e 1 gelecek diye tırnaklarını yiyceksiniz ama diğer gelinlere yapmıyorsunuz yeter ya yeter Nurşen Hanım yeterrr

 5. Başkaları olsaydı diskalife ederlerdi.
  Karaktersiz sahtekar utanmaz Beyhan olunca ayiplamayla gecistirdiler. Yazıklar olsun

 6. BUGÜN ASLIHAN ALIRSA TOTEM TUTACAK GALİBA…. YEŞİM CUMA ÇEYREK ALIP 25 BİLEZİĞİ ELDE EDER (BİLGİ DEĞİLDİR)

 7. TOTEM ŞEKİL DEĞİŞTİRDİ! YEŞİM GÜNÜN BİRİNCİSİ OLUR. KURA SONUCU YEŞİM 25 BİLEİZĞİ ALIR. (BİLGİ DEĞİLDİR)

 8. Yanıldığım için hiç bu kadar sevinmemistim. Damlanın şansı kalmadı ya kim alırsa alsın. Damla Furkana çizgili pijamasini giydirip yeni sezonu tv den beraber seyrederler artık

 9. Yeşimin aleyhine çalışan tayfa mutlumusunuz! Sayenizde kızın hakkı yendi Hasrete gitti altınlar kına yakarsınız artık!

  1. Yeşimi yakan beyhan orada en gözü tok yeşim kısmet olursa inşallah bilezikleri hasretle paylaşırlar inşallah bir kişiye çok o bilezikler

 10. Filiz,Senin Tarafsız Olduğunu Düşünmüyorum,Yeşim’i Sevmediğin Belli Oyüzden Sürekli Kendi Yorumunu İzleyici Yorumu Diye Değiştirip Yeşim’İ Gömüyorsun,Yarın Yeşim Kazanacak.

   1. Herkes kazanınca hakkıyla yeşimle hakkı olmuyor neden en çok bulan Sevilay bu kadar gömmüyordunuz

 11. İnsallah 25 bilerzigi yesim alir ha gayret yesim hasreti sevmiyorum kaynanasida kendiside cok sinsi

  1. yeşimin 25 bileziği alma şansı yok ancak çeyreği alırsa cuma günü paylaşırlar hasret le normali de budur hayırlı olsun

 12. Haftalık toplam puanları öğrenmek istiyorum yazmışsınız ama sizin puanlarınızla benimkiler tutmuyor ya sizinkiler yanlış yada benimkiler yeşim 70 artı 77 artı 71 damla 62 artı 63 artı 58 aslıhan 63 artı 51 artı 64 hasret 64 artı 81 54

 13. Kim çok çeyrek alırsa şampiyon olacak dediniz ama bu adil bir yarışma olmadı
  4 haftanın puanlarını birlestirecektiniz
  kim daha çok puan almışsa o birinci olmalıydı
  Boyle çok adaletsiz oldu
  Yarışmadan başka herseye benziyor bu program

 14. Keşke söylenenler gibi yesim korunsaydi yesim alsaydı ama orda en çok yesime oynuyorlar oyunla hileyle daha önce elediler şimdi de bilezikleri hasrete verecekler hasret hiç haketmiyor ben böyle bir gelebilir görmedim o kaynanasina davranış şekli lafları vs. Gerçi damla ve aslında eksik kalmiyorlar ama hasrette hissettiğim kini kibiri kendini begenmisligi tepeden bakmayı digerlerinde hissetmiyorum ama herseye rağmen diğer üçüne nazaran yesim hepsinden iyi ve saygılı helal olsun

 15. Filiz hanım siz taraf tutuyorsunuz. Ben Miyaseyi tutuyordum en çok burada olmayı o hak etti o ayrı bir konu ama siz Yeşim ve Aslıhan’ın hakkına giriyorsunuz Hasret veya Damla çeyrek alsa hakkıyla kazandı. Yeşim veya Aslıhan kazansa torpil’le. Siz nereden biliyorsunuz? Yemekleri tatmadıniz ki.

  1. siz taraf tutuyorsunuz da filiz hanım taraf tutunca neden sorun oluyor sonuçta kendi de izleyici sadece bizlere imkan sağlamış yorum yapıyoruz birşeyden de memnun olup teşekkür edin
   yeşim ve aslıhan hiç hak etmiyorlar inşallah kazanmazlar onlar oyunbaz ve şovmen kaynanalari sayesinde ordalar ekip de sunucu da onlara çalışıyor

 16. Bugün Aslıhan hakediyordu onun yemeği güzeldi ama kendi kayınvalidesi yaktı onu 4 verse çeyrek Aslıhanın olacaktı. Yarın Hasret ve Yeşim arasında olacak yarışma. Yeşim çeyreği alırsa sayıda eşitlik olacak. O zaman da dört haftalık toplam puana bakılır diye tahmin ediyorum. Yanılmıyorsam yeşimin daha yüksek puanı. Ne diyeyim kim hakediyorsa o alsın. Ama benim gönlüm Yeşimin almasından yana. Hadi inşallah 🙏🙏🙏

 17. ya bu nasıl boş bir program sizinde işiniz gücünüz yok burada yorumlar yapıyorsunuz

  1. Biz boşsak buradaki yorumları okuyup yorum yazdığınıza göre siz bizden de boşsunuz demek ki 😄😄

 18. yeşimin 25 bileziği alma şansı yok ancak çeyreği alırsa cuma günü paylaşırlar hasret le normali de budur hayırlı olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu