Beni Bırakma

30 Kasım Cuma Beni Bırakma Emre İle Cansu Nişanlandı! Beni Bırakma 165. Bölüm Özeti

Atv’nin günlük dizisi olan ve oldukça beğenilen Beni bırakma 30 Kasım Cuma günü neler olacak? Evet bu gün uzun zamandır Esen’in beklediği olay maalesef gerçekleşecek. Emre ile Zeynep aşkı öldü mü? diyenler ve üzülenlere de hemen müjde verelim. Beni Bırakma 165. bölüm özeti yazarken oh be dediğim yerlerden olan Emre bazı şeylerin yanlış gittiğinin farkına varmaya başlayacak. Hangi olaylar olduğunu alt paragraf da açıklamaya çalışacağım. [pembebuton]14 Aralık Cuma Beni Beni Bırakma özeti[/pembebuton] için tıklayınız.

30 Kasım Cuma Beni Bırakma özeti için ana başlık aslında bu gün gerçekleşecek her şeyi az çok anlatıyor. Esin ne yaptı etti kızı ile Emre’yi evlendirme yolunda ilk adımı attırmayı başardı. Bu işten hiç hoşnut olmayan Vedat ise şimdilik sessizliğini koruyacak. Daha fazla ön bilgiyi alt başlıkta sizleri bekliyor.

Beni Bırakma 30 Kasım Cuma Özeti

Focus filmin yapımcılığını yaptığı Atv’nin günlük dizisinde bu gün bir dönüm noktası yaşanacak. Bir biri ile tesadüf bir kaza sonucunda karşılaşan Emre ile Zeynep sonrasında Cansu’nun oyunu ile tanışan iki doktor nihayet kavuşacaklar dediğimde Boran’ın araya girmesi ve ortaya attığı bebek mevzusu ile Emre %100 yönünü Cansu’ya dönmüştü. Emre, Cansu hayranları ise bu olaya çok üzüldüler. Ancak meraka etmeyin. Bu üzüntümüz kısa sürecek. Nasıl mı?

Beni Bırakma 30 Kasım Cuma günü ekrana gelecek olan 165. bölümde Emre ile Cansu nişanlansa da Emre’nin mantığına ters olduğunu düşündüğü bir olayı fark eder. Zeynep’in hamileliği 2 ayı geçmiş olduğunu öğrenen Emre, bu işin peşine düşecek ve canım dediği Zeynep, Boran’ın bebeğini taşımadığını hissedip işin peşine düşecek. Şahsen ben de 30 Kasım Beni Bırakma özeti yazarken burada oh dedim.

Saplantılı aşık Boran ise verdiği 2 ay öncesinde hamile olma mevzusunu şimdilik Emre’nin duyduğundan haberi olmayacak. Emre bu araştırma işinden beklediği gibi bir ip ucu yakalayacak. Bora ise Emre ile Zeynep’in bir araya gelmesine engel olmak için kendince koca doktoru eve hapsedip, gözden ırak gönülden de ırak olduğunu düşünüp baskı ile Emre’den uzaklaşmasını isteyecek. 30 Kasım Beni Bırakma Cuma özeti devam ediyor. Sakın ayrılmayın. [mavibuton]Beni Bırakma Kerem[/mavibuton] kim olduğunu öğrenmek için tıklayınız.

Sanırım Emre’yi öldürmekle tehdit edecek olan Boran’ın bu tehdidine Zeynep ise sevdiceğimin başına bir şey gelmesin diye şimdilik Boran’ın teklifini kabul etmek zorunda kalacak. Emre ise bulduğu ipucu ile Zeynep’in yanına gitmek ve gerçekleri öğrenmek istese de Zeynep, Boran’ın baskından bebeğin gerçek babası olduğunu Emre’ye söyleyemeyecek.

Sıla ile Tarık aşkında ise kötü havalar esmekte. Planlar üstüne plan yapıp Tarık’ı elde etse de Sıla’nın dünkü bölümde söylediği söz ile kafa bozan Meltem artık Sıla’nın adını dahi duymak istemiyor. Ancak Tarık, Sıla ile ilgilenmek ve ona iş bulmak için çabaya girdiğini hissedince Sıla’nın söylediği asıl sen kaybettin Tarık’ı sözleri aklına gelecek. Sıla köyüne dönemiyor.

Babası ve eski nişanlısının korkusundan büyük şehirde ayakta durmak zorunda ve bunu başarmak için Kıymet’den beklenmedik bir yakınlık görecek. Kıymet kendi çalıştığı iş yerinde Sıla için iş isteyecek. Ancak Sıla iş yerine gittiğinde beklenmedik bir durum ile karşılaşacak. Nasıl bir durum olduğunu anlatmıyorum. Orası da heyecanlı kısmı oldun.

Beni Bırakma 165. Bölüm İzle

Beni Bırakma 30 Kasım Özeti

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu