Gelinim Mutfakta

30 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? Yarışmadan Elvan Mı Elendi? Gelinim Mutfakta 30 Kasım Puan Durumu

Gelinim Mutfakta 30 Kasım bilezikleri kim aldı? Belki de bu sorunun cevabı Çarşamba gününden belli olma imkanı varken Hatice’nin her kaynanadan bir puan alması ile diğer gelinler arasındaki puan farkı düşmesine neden olunca Bilezikleri kim kazandığı Cuma günü yapılacak olan tatlıdan sonra netleşecek. [mavibuton][saributon]7 Aralık Gelinim Mutfakta Puan Durumu[/saributon][/mavibuton] ve bilezikleri kimin kazandığını görmek için tıklayınız.

Yarışma başından itibaren bu gün 185. bileziğin sahibi, Gelinim Mutfakta 30 Kasım Cuma puanları sonrasında belli olacak. Bakalım bu şanslı kişi bileğinin hakkı ile mi alacak? Yoksa kaynanasının itelemesi ile mi alacak? Hep birlikte izleyeceğiz.

Bu gün 30 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi? Sorusunun cevabı az çok belli oldu. Hafta başından itibaren bir türlü yarışmaya alışamayan Elvan bu gün eleme potasına final geçirecek. Genel itibari ile Cuma günü sıralamalar da büyük bir değişiklik olmadığı için (Hatice’nin 20 puan alması çok büyük bir istisna idi) Elvan bu gün ayrılacak gelin olma ihtimali bence %100 ama puanlama sonrasında her şey netleşecektir. 

30 Kasım Gelinim Mutfakta günün birincisi kim oldu? Her seferinde bu gün yani final günü birincisi olan gelin büyük oranda bilezikleri ada alır diye çokça söyledim. Ancak bu gün günün birincisi olacak olan gelin bilezikleri alma olasılığı %100 diyemiyoruz. Birinci ile ikinci arasında 6 puan farkın Cuma günü için büyük bir fark olduğu için.

Hafta içinde  gelinim mutfakta puanlama da bu fark 9 puana kadar çıksa da Hatice’nin Çarşamba günü kendisi açısında bir rekora imza atıp tüm kaynanalardan bir alması, aradaki farkın azalmasına neden olsa da farkı kapatamadılar. Bu sebeple tatlı, kaynanalar tarafından bilinmesi, genelde kolay olduğu için her kaynana kendi gelinin daha çabuk bulması nedeni ile sıraların değişmesi çok zor.

30 Kasım Cuma Gelinim mutfakta puan durumu ile Cuma puanlar yazının ilerleyen kısımlarında vereceğiz. Bu gün günün birincisi kim olacağı ve beş bileziği kimin alacağı merak ediliyor. Her Cuma olduğu gibi hem bir gelinin yarışmadan ayrılacak olması nedeni ile hemde beş bileziğin sahibini bulacak olması nedeni ile iki ayrı konu açıyoruz. Bu yazımızda Gelinim Mutfakta 30 Kasım Bilezikleri kim kazandığını haftalık puan tablosu ile birlikte açıklayacağız. Bir sonraki yazımızda ise günün yemeği ve günün birincisi konularına değineceğiz.

Kimin eleneceği büyük oranda belli olduğunu söyledim ama matematiksel bir açıklama getirmedim. Çünkü geçen hafta Hatice en son sırada iken tüm kaynanalardan beş puan alması yarışma tarihinde bir ilki yaşattı. Bu sebeple 30 Kasım Gelinim Mutfakta kim elendi sorusunu cevabı az çok belli. Ancak yine de puanlama sonrasına bakmak lazım diyerek açık kapı bırakmak istiyorum.

30 Kasım gelinim mutfakta puanlar verilirken yine haksızlık yapılacağını söylemek bile istemiyorum. Dün Fatih Ürek, bu yarışmanın formatı gelinin tabağını bulmak olduğunu söylemesi ile bence bir çok taşıtmayı da sonlandırdı. Nasıl mı? Fatih Ürek olmamış tabaklara yüksek puanlar verildiğini bizlerde biliyoruz. Hatta seyircilerimiz bile görüyor. Ancak yarışmanın formatı bu demesi ile artık bizde yemeklerin çiğ yada yanmış olmasına bakmayacağız. Sadece hangi kaynana gelinin tabağını bulduğunu açıklayacağız. Bana kalırsa çok saçma olsa da Gelinim Mutfakta 30 Kasım Cuma puanları verilirken artık daha az üzüleceğim.

Bu gün Gelinim Mutfakta 30 Kasım günün birincisi Hatice olursa ki hiç de istemiyorum ama 10 bilezik sahibi olacak. Herkes bana Hatice ile alıp veremediğin mi var? Şeklinde sorabilir. Kısaca Hatice ve kaynanası İlhame hanımdan neden hoşlanmıyorum açıklayayım. İlhame hanım ilk geldiği gün bence önceden gelini ile anlaştıkları için hafta başından itibaren hep çiğ yemek yaptı ve her seferinde kaynanası Hatice’yi bulduğu için Hatice elenmekten kurtulup Bilezikleri bile aldı.

Buraya kadar hadi neyse, olabilir denilecek şeyler. Ancak İlhame hanım her seferinde gelinin tabağını buldum ve verdim demiyor. Üstüne diğer gelinlere de bir verip resmen milletin aklı ile dalga geçmesi, Hatice de bunu savunması gelin ile kaynananın benim gözümde itici yaptı. Bakalım Gelinim Mutfakta 30 Kasım puanları verirken bu tavrına devam edecek mi? Yoksa Reyhan hanım gibi vicdanına ses mi verecek? Bekleyip göreceğiz.

30 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta puanları verilmeden önce son puan durumuna baktığımızda Hatice 52 puanla zirvede yerini korumaya devam ederken, Hatice’ye en yakın olan gelin 46 puanla Elif oldu. Üçüncü sırada tecrübeli yarışmacı 42 puanla Cansu olurken son sırada eleme potasına giren Elvan 37 puanla son sırada yer aldı. Bakalım Elvan kendisini eleme potasından kurtarmayı başaracak mı? İzleyip göreceğiz. Dikkat: Gelinim Mutfakta 30 Kasım Cuma Puanları sayfanın alt kısımdadır. Ayrıca günün puanları ile Haftalık Gelinim Mutfakta puan tablosu yazının ilerleyen kısmında verilmiştir. 

Gelinim Mutfakta 30 Kasım Cuma Bilezikleri Kim Kazandı?

30 Kasım gelinim mutfakta toplam puanlar ne olduğunu tek tek aktardıktan sonra haftanın en önemli olayı tabiki de bileziklerin sahibine kavuşması olacak.Önce aldığım duyumları paylaşmadan önce bu gün sizce kim bilezikleri alacak? Kim elenecek? Kim günün birincisi olacak? Yorumlarınız bekliyor olacağım. Şimdi bur kaç konuya değindikten sonra aldığımız duyumları paylaşacağım. Sonrasında günün puanlarını verip bu günü noktalayacağız.

Hatırlıyor musunuz? Ziyafet hanıma ve gelini Özlem’e ne kadar da kızmıştık. Bu gün bir gerçek ortaya çıktı ve Ziyafet hanım eltisinin çocuklarına bakmış ve onları evlendirmiş. Elif de eltisinin gelini olmasına rağmen benim gelinim dedi. Bizde iki gelin arasında neden ayrım yapıyor diye çok öfkelendik. Ancak işin arka yüzünü görünce duygulandım. Ancak hala öz geliniyim diyen Özlem’ karşı sinirliyim. Neden bu ayrıma gitme gereği duyuyor ve kendi farklı konuma koymaya çalışıyorsun ki.

Bak Elif ana sevgisinden yoksun bu yaşa gelmiş ve Ziyafet hanıma anne demiş. Onların arasını yapacağın yerde ayrımcı dil konuşman seni iyi bir insan yapmaz. Bene sen de bu söylediklerinden pişmansın. Dikkat: 30 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta puanlama sonuçları sayfanın en alt kısımında verdik.

Cuma Gelinim mutfakta puan tablosu farklı konseptler de vermeye çalışıyoruz. Önce günün puanlarını sonrasında haftalık puanlar şeklide aktarmaya gayret ediyoruz.

Gelinim Mutfakta 30 Kasım Cuma puanlama sonrasında bana geşlen ve teyit ettiremediğim bir bilgiyi paylaşmak istiyorum. Bu gün günün birincisi Cansu olacağını, Bilezikleri ise Hatice’nin alacağını, elenen kişi ise Elvan olacağı kulağımıza geldi. Bakalım bu bilgi doğru çıkacak mı? Hep birlikte izleyip göreceğiz. Not: Gelinim Mutfakta haftalık puanlar (26 Kasım – 30 Kasım Cuma) başlığı altında verilmiştir.Gelinim Mutfakta Program kapak resmi

Gelinim mutfakta puan ve puanlaması hemen alt paragraf da sizleri beklerken, bizde mevcut puanları yazalım. Hatice 52, Elif 46, Cansu 42, Elvan 37 puan sahibi. bu gün alacakları puanları Gelinim mutfakta toplam puan durumu kısmına ekleyip sizlerle buluşturacağız.

Gelinim Mutfakta 30 Kasım Puanları (30/11/2018 Cuma)

*************************

Kaynana Şennur‘un verdiği Puanlar

Cansu : 2
Hatice : 2
Elif     : 1
Elvan : => Şennur’un Gelini 5

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”

*************************

Kaynana İlhame‘nin verdiği Puanlar

Cansu : 3
Hatice : => İlhame’nin Gelini 5
Elif     : 2
Elvan:  1

*************************

“30 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<< "Gelinim Mutfakta dizicenter" >>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter 
çıkacaktır.

*************************

Kaynana Sevgül‘ün verdiği Puanlar

Cansu : => Sevgül’ün Gelini 5
Hatice : 2
Elif     : 3
Elvan:  1

*************************

#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz yeni puanları görebilirsiniz.#

*************************

Kaynana Ziyafet‘in verdiği Puanlar

Cansu : 3
Hatice : 2
Elif     : => Ziyafet’in Gelini 5
Elvan:  1

*************************

Gelinlerin 30 Kasım Cuma Gelinlerin Toplam Puanları

Cansu 2 3 5 3 13
Hatice 2 5 2 2 11
Elif 1 2 3 5 11
Elvan 5 1 1 1 8

*************************

Gelinim Mutfakta Puan durumu (26 Kasım – 30 Kasım Haftası) – Cuma

Gelinin Adı Dünkü Puanları Cuma Puanları Toplam
Cansu 42 13 55
Hatice 52 11 63
Elif 46 11 57
Elvan 37 8 45

*************************

Gelinim Mutfakta 30 Kasım Cuma Puanlama Sonucu

*************************

30 Kasım Gelinim Mutfakta Bilezikleri Alan
⇒  HATİCE ⇒⇒

30 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta kim Elendi
  ELVAN⇒⇒ 

30 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒⇒ CANSU
Gelinim Mutfakta 30 Kasım Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ CANSU
30 Kasım Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒⇒ ELVAN

*************************

DİZİCENTER TAKİPÇİLERİ PUANLAMA SONUCUNU ÖNCEDEN ÖĞRENDİLER SİZDE BİZLERİ TAKİP EDİP ÖNCEDEN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ

Gelinim Mutfakta 30 Kasım Cuma Fragmanı İzle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

122 Yorum

 1. Herkese selamlar adil bir puanlama olsun, Haticenin bilezikleri alamayacağı bir gün umarım

 2. Bide ziyafetin elif gelini degilmis anlamadim nasil oluyo ogluda ziyafetin deyil acaba

 3. Dün Ziyafet hanım ilk kez elle tutulur bir şey söyledi, Hatice almasın bilezikleri kim alırsa alsın :) Poyraz beyde günlerdir aynı şeyi söylüyordu

 4. Ziyafet konuşurken önünü arkasını düşünüyormuki mantık arıyorlar eleştirilecek bi karakter değilki kafası başka alemlerde

 5. İki mesaj yazınca üçüncü mesaj epey beklemek durumunda kalıyorum sanada oluyo mu öyle, çok hızlı yorum yolluyosunuz uyarısı geliyor

 6. Arkadaşlar herkese merhabalar herşey gönlünüzce olsun neşeniz daim bu yarışmayı izlemeniz Haticesiz olsun:)))

 7. Kaynanalar hangi yemekleri seviyor cocuklari diye soruyo ziyafet cocuklarim benim yemeklerimi sevmiyolar bende sevmiyorum yemeklerimi diye itirafta ediyo buda guzel bi erdemlik

 8. Değerli yorumcu arkadaşlarım Hatice bugün bilezikleri almasın benimle aynı düşüncede olanlar lütfen hep beraber totem yapalım Büyük konuşmamak lazım ama yinede Cansu ve Elvan’nın bilezik alma şansı yok Geriye rakip olarak Elif kaldı bütün totemimiz elife gelsin. Not ama totem geri tepsede yapacak Br şey yok sadece.

 9. Arkadaşlar bir şey söylemek istiyorum bence bu Elif rol yapıyor sürekli eltisini bahane edip kaynamasını rencide ediyor bide yeni bir şey çıkartı ben annemin yanında yaşadım ama anneme ane demedim onun enneliğini hissetmedim diyor ikide bir zırt pırt duygu sömürüsü yapıp ağlıyor kendini acındiriyor benimde yiyenlerim hep anneme anne dediler kendi annelerinede ismiyle hitap ettiler aynı şekilde babayada. Ama hicebir zaman diyalog sorunları olmadı Bence bu kendini gözyaşlarıyla beslemeye çalışıyor.

  1. Söylediklerinde haklı olabilirsin fakat gerçek olanları söylemesin mi, soruyolar söylüyor, yalan söylemesinden iyidir

  2. POYRAZ BEY BEN İNANDIM NEDENSE İNŞALLAH YALAN SÖYLEYİP KANDIRMIYORLARDIR. aMA GÖRDÜĞÜM KADARI ŞLE DUYGULARI SAMİMİ GİBİ DURUYORDU

 10. Bence acik saclilarin saclarina bise taksa iyi olur saclari acik ya yemegin icine dusse

 11. Bu arada elif ziyafetin gelini degilmis eltisin geliniymis eltisi olmus galiba ziyafet eltisinin cocuklarinida buyutmuss anliyacaginiz

 12. Cansu’nun yerinde olsam yarışmadan çekilirim , saçma sapan ve kesinlikle kurgulanmış önceden

   1. Sarp, kurguda cansu da var tabiki, ben sadece cansu yu desteklediğim için kurgudan Cıksın diyorum..

    1. Şimdi oldu fakat çıkarsa çeyrek bile kazanamaz, niceleri boş gittiler, ama onlarada ayrıca para verilmişmidir orası ayrı konu

 13. Artık kurgu olduğu kesin, kayınvaldeler tabakları biliyor önceden ..yetmedi hangi geline hangi hafta bilezik alacakları da belli..cansu nun yerindr olsam boşuna uğraşmam ayrılırım yarışmadan..

 14. ARKADAŞLAR PUAN TABLOSUNDA ŞEKLEN DEĞİŞİKLİK YAPMAK ZORUNDA KALDIM…
  BU ARADA HEPİNİZ HOŞ GELDİNİZ

 15. Kurguda olsa ne olacağını bilmiyoruz o sebep bakıyoruz, tvde kurgu olmayan bi şey mi kalmış tv kurgu demek zaten, dünya yalan dolan üzerine kurulu savaşlar vb hep kurgu, okadar olsun artık

  1. Birşeyin kurgu olduğunu bilmek başka birşey hissetmek başka birşey..insanlar kandırılmak ister.. Herkes kurgu olduğunu biliyor ama bana bunu aşırı derecede hissettirirsen e artık amaaan yaaa hikaye bunlar demeye başlar insanlar…savşlarda öyledir ülkellerde öyledir hayatta biraz öyledir

 16. BU YARIŞMADA KİMLER GELDİ KİMLER GİTTİ. BİR ARA HANİFE HANIMDA İLHAME HANIM GİBİ BULUYORDU O DA GİTTİ BENİM KORKUM DOĞUMA KADAR KALIP CANSU GİBİ GERİ GELECEĞİNDEN KORKUYORUM

 17. Bakali ziyafet hanim puani yuksek verecek puanlari kesin 4 3 5 1 verirse nolur puanlar

 18. Hatice aldi bilezigi basiniz saolsun japonlaa yapisti artik bi kac hafta sesini duymaya devam edicez

 19. Hatiçealtinlari aldi çansu tiyoverdi alamadi çansuelensin şovyapmaçansu elendin ezğiyedovaet şimarik çansu

 20. Arkadaslarrr yandik dogana kadar burda hatice artik bilezigin tadini aldi gidermi uyuzz

 21. Arkadaşlar demeki bir şey yanlış yapıyorum hafta başından yorumlara baktığımızda %90 Hatice gitsin denildi ama bir şey var oda malesef gitmedi ve üstüne üstünlük bezikleride aldı. O halde gelecek hafta hep beraber Haticeyi destekalıyoruz belki o zaman şans onu sevdiğimiz ve desteklediğimiz için gönderir:)))

 22. ARKADAŞLAR İÇERİĞİ OKUYANLAR BU GÜN NE SÖYLEDİYSEM ÇIKTI ALLAH’IMA ŞÜKÜRLER OLSUN

 23. ARKADAŞLAR TELEFONDAN PUANLAMALARI NET ŞEKİLDE GÖREBİLİYORSUNUZ DEĞİL Mİ? kAYMA FELAN YOK BANA GERİ DÖNÜŞ YAPARSANIZ ÇOK MUTLU OLURUM

 24. Hatice, Cansu ve Sevgül hanımı çileden çıkarıyor kışkırtıyor, Sevgül hanımı Reyhan hanım bile böyle sinirlendirmiyordu

  1. AYNEN YAA KESİNLİKLE DOĞRU TESPİT. BİR DE HATİCE BİR ŞEY DEMEMİŞ GİBİ KENDİNİ ÜSTE ÇIKARMAYA ÇALIŞMASI YOK MU BENİ ÇOK SİNİRLENDİRİYOR

 25. Hatice kaynanasindan 5 alinca hak akluna gelmiyor.diger kaynanalar gelinlerine 5 verince kendi dusuk alinca haktan bahsediyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu