Gelinim Mutfakta

30 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi İle Gelinim Mutfakta 30 Kasım Puanları Ve Ev Yapımı Cup Cheesecake Tarifi

Gelinim Mutfakta 30 Kasım Cuma günün birincisi kim oldu? Bu gün yarışmanın kaderini belirleyecek ve bir yarışmacı yarışmaya veda edecek, bir başka gelin ise 10.000 TL değerindeki bileziklerin sahibi olacak. Fragmandan izlediğimiz kadarı ile Sevgül ile Ziyafet hanım bu gün Hatice’nin elenmesi konusunda temennilerde bulunurken, Hatice bu gün bilezikleri mi alacak yoksa? 

=> Gelinim Mutfakta 30 Kasım 2021 Salı Puanları sonucu için tıklayınız.

Cansu yine eleme potasının bir tık üstünde olsa da Cuma günü gelinim mutfakta puanlama da elenme ihtimali olduğunu belirtmeliyim. Bu gün Cansu ile Elvan elenmemek için ter dökecekler. Elif ile Hatice de beş bilezik için kıyasıya yarışacaklar.

Gelinim mutfakta puan durumu açısın da en geri de olan Elvan hakkında bazı duyumlar elde ettik. Bu gün eleneceği kulağımıza gelen bilgiler arasında. Ancak bu bilgiyi teyit ettiremedik. Bunu da belirtmek istiyorum. ve kendisine en yakın olan gelin Cansu ve aralarında 4 puan fark var. Bakalım Gül hanım bizi şaşırtıp Betül’ün tabaklarını bulabilecek mi?

30 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta puanlama da artık adaletsiz puanlar veriliyor demek istemiyorum. Artık kim gelinin tabağını buldu, kim bulamadığının üzerinde duracağım. Her ne kadar bana ters gelse de dün İlhame hanım muhtemelen sosyal medya dahil bizleri kastederek, haksız puanlar verdiğimi söylüyorlar şeklinde savunmasına hitaben Fatih Ürek bu programın formatı kaynanalar, gelinlerin tabaklarını bulması üzerine kurulu dedi. Bizde programın formatını beğenmesek de buna uyacağız.

30 Kasım Cuma puanları verildiği zaman, gönlümden gerçekten elinin lezzeti iyi olan gelin kazanmasını istesek de bize gelen fısıltı haberlerine göre Bilezikleri Hatice’nin aldığını duyduk. Umarım yanlış bilgidir. Ancak şöyle de bir gerçek var. Hatice bu gün gelinim mutfakta puanlar verilirken günün birincisi olursa %100 bilezikleri alacak. Not: Gelinim Mutfakta 30 Kasım puanları (Cuma) yazının sonlarına doğru verilmiştir.

Kaynanalar haksız puanlama yapıyor diyorum ama Cuma günü verilen ödül da hakikaten normal şartlarda çok güzel bir para. 4 hafta boyunca 20 bilezik alan gelin aylık geliri 40.000 TL gibi müthiş bir rakam kazanıyorlar. Bu yüzden her kaynana gelinini, gelinim Mutfakta 30 Kasım günün birincisi olması için çabalıyor ve hafta sonundaki toplam puanlarda Gelinim Mutfakta 30 Kasım Cuma bilezikleri alan kişi olması için  çiğ de yiyor, söylediği sözleri kendisi yalanlıyor.  Dikkat: Gelinim Mutfakta 30 Kasım Cuma puanları sayfanın hemen altında verilmiştir.

Gelinim Mutfakta 30 Kasım Cuma Günün Birincisi İle Günün Yemeği

Kanal D ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan ve her günün sonunda en yüksek puanı alan gelin çeyrek altın ile ödüllendirilirken, hafta finali olan bu gün gibi Cuma günü hafta içinde aldığı puanları toplayıp en yüksek puana sahip olan gelin yaklaşık 10.000 TL değerindeki beş bileziğe kavuşurken, en düşük puana sahip gelin yarışmaya veda ediyor. Bu gün haftanın finali ve bu gün üç önemli olayı yaşayacağız. Not: 30 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Puan tablosu sayfanın sonlarına doğru verdik.

Bunlardan ilki Gelinim Mutfakta 30 Kasım günün birincisi kim olacağını kaynanalar konseyinin puanlamasından sonra ortaya çıkacak. Hemen akabinde bu gün en yüksek puan alan gelinine çeyrek altın takdim edildikten sonra hafta finalinde en düşük puana sahip iki gelinin adı açıklanacak ve alınan puanlar arasında en düşük puana sahip olan gelin, Gelinim Mutfakta elen kişi ismi açıklanacak. Sonrasın da ise beş bileziğin sahibi açıklanacak. 

Gelinim Mutfakta 30 Kasım günün birincisi kim? Sorusu için aldığımız duyumlara göre Cansu günün birincisi olacağı ama haftalık bazda en yüksek puanı toplayan gelin Hatice olacağı ve bilezikleri Hatice’ye kaptıracağı konusunda duyumlar geldi. Bakalım bu duyumumuz çıkacak mı? Bekleyip göreceğiz.

30 Kasım Gelinim Mutfakta elenen kim olacak?  Tabi Cansu günün birincisi olduğu haberleri doğru ise Elvan ise %100 elenen kişi olacak. Şahsen Elvan’ın elenmesini istemiyorum. Ancak şartlar neyi getirecek bilemiyoruz. Dikkat30 Kasım Gelinim Mutfakta günün birincisi kim olduğunu yazımızın sonuna doğru açıkladık.Gelinim Mutfakta Program kapak resmi

Gelinim Mutfakta 30 Kasım puanları birazdan vereceğim. Öncelikle bu gün gelinlerimiz hangi tatlıyı yapıyorlar? Malzeme listesini verelim. Sonrasında Gelinim Mutfakta 30 Kasım Cuma puanları vereceğiz. Sonrasında ise 30 Kasım Cuma Gelinim mutfakta puan tablosu güncel halini vereceğiz. Sakın bizden ayrılmayın.

30 Kasım Günün Tatlısı Ev Yapımı Cup Cheesecake Tatlısı Malzemeleri

Tabanı için;

 • Sekiz adet bisküvi
 • bir avuç fındık
 • 50 gram tere yağı
 • Dört adet limon
 • Beş çorba kaşığı şeker
 • Bir çorba kaşığı nişasta
 • 4 çorba kaşığı mascarpone peyniri
 • Üç çorba kaşığı pudra şekeri
 • 15 adet frambuaz

Süsleme için;

 • dört adet frambuaz
 • Rendelenmiş çikolata
 • Bir kaç adet taze nane yaprakları

Fatih bey günün tatlısının yapımı için 40 dakikalık süre verdi. tüm gelinler de bu süre içerisinde tatlısının yapımı tamamlayıp, Cuma puanlama kısmına geçtiler.

Gelinim Mutfakta 30 Kasım Puanları (30.11.2018 Cuma)

*************************

Kaynana Şennur‘un verdiği Puanlar

Cansu : 2
Hatice : 2
Elif     : 1
Elvan : => Şennur’un Gelini 5

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”

*************************

Kaynana İlhame‘nin verdiği Puanlar

Cansu : 3
Hatice : => İlhame’nin Gelini 5
Elif     : 2
Elvan:  1

*************************

“30 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<< "Gelinim Mutfakta dizicenter" >>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter 
çıkacaktır.

*************************

Kaynana Sevgül‘ün verdiği Puanlar

Cansu : => Sevgül’ün Gelini 5
Hatice : 2
Elif     : 3
Elvan:  1

*************************

#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz yeni puanları görebilirsiniz.#

*************************

Kaynana Ziyafet‘in verdiği Puanlar

Cansu : 3
Hatice : 2
Elif     : => Ziyafet’in Gelini 5
Elvan:  1

*************************

Gelinlerin 30 Kasım Cuma Gelinlerin Toplam Puanları

Cansu 2 3 5 3 13
Hatice 2 5 2 2 11
Elif 1 2 3 5 11
Elvan 5 1 1 1 8

*************************

Gelinim Mutfakta Puan durumu (26 Kasım – 30 Kasım Haftası) – Cuma

Gelinin Adı Dünkü Puanları Cuma Puanları Toplam
Cansu 42 13 55
Hatice 52 11 63
Elif 46 11 57
Elvan 37 8 45

*************************

Gelinim Mutfakta 30 Kasım Cuma Puanlama Sonucu

*************************

30 Kasım Gelinim Mutfakta Bilezikleri Alan
⇒  HATİCE ⇒⇒

30 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta kim Elendi
  ELVAN⇒⇒ 

30 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒⇒ CANSU
Gelinim Mutfakta 30 Kasım Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ CANSU
30 Kasım Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒⇒ ELVAN

*************************

DİZİCENTER TAKİPÇİLERİ PUANLAMA SONUCUNU ÖNCEDEN ÖĞRENDİLER SİZDE BİZLERİ TAKİP EDİP ÖNCEDEN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ

⇒⇒ ⇒⇒  [pembebuton]30 Kasım Gelinim Mutfakta Bilezikleri Alan[/pembebuton] kim ve  30 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta kim Elendi olduğunu görmek için tıklayınız.

*************************

Gelinim Mutfakta 30 Kasım Cuma 185. Bölüm Fragmanı İzle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

9 Yorum

 1. Oylama yanlış cansu yemek değil cene yapıyor cene yapmasa %100 cansu açık ara önde olur birde bu kaynanalar reyhan gibi gelinini bularak rakiplere düşük puan veriyorlar hak yerini bulmuyor

 2. Cansuyu ve kayinvaldesini cok seviyorum insallah sona kadar yarismada kalir ve kazanirlar haticeninde azinin payini cok guzel veriyo cansu aferim boyle devam et

 3. ARKADAŞLAR İÇERİĞİ OKUYANLAR BU GÜN NE SÖYLEDİYSEM ÇIKTI ALLAH’IMA ŞÜKÜRLER OLSUN
  SİZDE YAZILARI OKYUP YAZI ARASINDA VERDİĞİM GÜNÜN TÜYOLARINDAN HABERDAR OLABİLİRSİNİZ.

 4. ARKADAŞLAR PUAN TABLOSUNA TELEFONDAN BAKIP DA PUANLARI GÖREMEYEN VAR MI? BURADAN YAZARSANIZ HEMEN ÇÖZÜM ÜRETELİM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu