Gelinim Mutfakta

30 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Puanları [Günün Birincisi] Açıklandı!

Gelinim Mutfakta 30 Kasım Salı günün birincisi ve puan durumu belli oldu! 30 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Puanları sonucu çeyrek altını kim aldı? Turgay Başyayla kaç puan verdi? Bugün çeyrek altını kim aldı? Yeşim kaç puan aldı? 30 Kasım Puan durumu sonucu bugün kim birinci oldu? 29 Kasım-3 Aralık haftasında Salı çeyrek altını kim kazandı? 30/11/2021 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? Yeni gelen Dilek kaç puan aldı? Bugün altını kim aldı? İşte merak edilen bu soruların detaylı cevaplarını, bu haberimizin içerisinde bulabilirsiniz.

=> Gelinim Mutfakta 4 Ocak Salı Puan Durumu sonucu için lütfen tıklayınız.

Güncelleme (01/12/2021) 30 Kasım 2021 Salı günü Yeşim hem sunucudan hem de kaynanalardan beş puan alan yarışmacı oldu. Dilek ise 5 puan alması ile günün sonuncusu olan isim oldu. Böylelikle Dilek kesin olarak eleme potasına düşen yarışmacı oldu.

=> Gelinim Mutfakta 28 Aralık Salı Puan Durumu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 30 Kasım Salı Puanları sonucu ile puan durumu %100 açıklandığında gözler yeni gelen Dilek’in puanlarında olacak. Zira Dilek ilk gün, günün sonuncusu olduğu için Cuma günü eleme potasını neredeyse garantiledi. 

=> 21 Aralık Salı Gelinim Mutfakta Bugün Kim Birinci Oldu sonucu için tıklayınız.

30 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Yarışma başında beri tutulan istatiksel veriler ışında ilk gün en düşük puanları alan yarışmacı, %96,46”lık bir oranla, Cuma günü eleme potasına yarışıyor. 

=> 14 Aralık Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi için tıklayınız.

Bugün 30 Kasım Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 30 Kasım Puanlama sonucunda,  bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

=> 7 Aralık Salı Gelinim Mutfakta Puanları sonucu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Yeni gelen Dilek kötü bir başlangıç yaparken, Aslıhan da çok iyi başlangıç yaptı. Geçtiğimiz hafta finalinde Aslıhan’ın kaynanası Nuray hanım gelinin bulamayınca bayılmış, sosyal medya da Nuray’ın bayılmasına kimse inanmamıştı.

=> 3 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Beş Bileziği Kim Aldı öğrenmek için tıklayınız.

30 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Puanları sonucun da kaynana Nuray yine gelinin bulup beş puan vermesi halinde, verilen puanlar inandırıcılığını kaybedecek. Zira bir hafta önce gelinin bulmada zorlanan kaynana, bu hafta nasıl olur da gelinini tabağını, eli ile koymuş gibi buluyor diye düşünce akıllara gelir. 

=> Gelinim Mutfakta 3 Aralık Cuma Elenen Kim oldu sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 30 Kasım Salı Puanları Verildiği Sırada Miyase ve Kaynanası

Yarışma tarihinde ilk defa bir kaynana, gelinine puan vermek yerine, davranışlarında dolayı kural hatasına çarptırıldı. Normal de her kural hatası (-2) ceza puanı verilirken, o gün üzerinde pek durulmasa da Filiz’in davranışı Yaren’e (-4) puan olarak yansıdır. Akıllarda Yaren’i elemek için bir bahanemeydi sorusu geldi.

=> 3 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi ve sonucu için tıklayınız.

Aslıhan güçlü rakibini gerek hakkıyla gerekse yönetimin yardımı ile elemeyi başardı. Bir daha eleme potasına düşmemek için bugün 30 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, bugün çeyrek altını kazanmak için şimdiden kolları sıvadı.

=> 2 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonucu öğrenmek için tıklayınız.

30 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Yeşim

Yeşim Salı günü, günün yemeğini yaparken, babası ile alakalı konuştuğu o dakikalar da göz yaşlarına hakim olamadı. Bunu gören Beyhan kaynana gelip gelinine sarılarak ona destek oldu. İşte Yeşim’i duygulandıran o sözleri;

“Ben babamı hiçbir zaman hiçbir hikayem de hatırlamıyorum!” Yarışmacı  Yeşim

Sözleri ile yarışmacı Yeşim, babasının hayatta olduğunu ama aralarında ki mesafeden dolayı babası ile dolu dolu anısının olmamasına çok üzüldüğünü ifade etti.

=> 1 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu için tıklayınız.

30 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu Açıklandığı Sırada Dilek ve Kaynanası Demet

Yeşim’in yemek yaparken duygulanması, eski maziyi hatırlaması, 30 Kasım Salı günü yani bugün Gelinim Mutfakta Puanlama kısmında alacağı puanlara nasıl katkı sağlayacağı şimdiden merak konusu oldu.

Miyase geldiği Perşembe gününü saymadığımız takdir de Pazartesi günüden itibaren iyi puanlar almış ve Yaren’in elenmesinde %100 pay sahibi olmuştur. Bu hafta başarısına başarı eklemek için bugün Gelinim Mutfakta 30 Kasım Puanlama sırasında en yüksek puanı almak için harekete geçti.

30 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Gelinim Mutfakta son bölüm de en yüksek puanı Aslıhan aldı. Aslıhan gerek kendi kaynanasında gerekse başka kaynanalardan da iyi puanlar alması ile ilk gün, günün birincisi olan gelin oldu.

Aslıhan iyi başladığı haftayı genel de iyi bitiriyor. Aslıhan bugün Gelinim Mutfakta 30 Kasım Salı puanlaması sırasında, yine en yüksek puanı alan gelin olması halinde, bu hafta Cuma günü bilezikleri alacak yarışmacılar arasında, en iddialı hale gelecek. 

Gelinim Mutfakta 30 Kasım Salı Puan Durumu

Haftanın ilk bölümü 29 Kasım Pazartesi günü ekrana geldi. Haftanın ilk bölümü olmasında dolayı hem yeni bir yarışmacı hem de konuk sunucu programa dahil oldu. Haftanın ikinci puanlaması, Turgay Başyayla’nın vereceği 30 Kasım Salı Gelinim Mutfakta puanları ile başlayacak. Günün sonucunda kesin olarak netlik kazanacak olan, Gelinim Mutfakta 30 Kasım Salı puan durumu sonucunda hem yeni gelen Dilek’in hem de Aslıhan’ın puanları dikkat çekecek.Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Geçtiğimiz hafta beş bilezik ve üç adet çeyrek alarak son zamanlarda görülmemiş bir başları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Miyase, bu başarısını 30 Kasım Salı günü de devam ettirmek istiyor. Bunun için  de bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olmanın planını yapıyor.

30 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Puan tablosu sırasında, bugün en yüksek puanı alan isim, kendisini eleme potasında bir adım uzaklaştırmayı başarırken, bileziklere de bir adım yaklaşacak. Böylesine önemli bir avantajı kaçırmak istemeyen dört yarışmacı, bugün en yüksek puanı almak için kolları sıvadı.

Gelinim Mutfakta 30 Kasım Salı Puan Durumu Sonucu Açıklandığı An Aslıhan ve Nuray

Haftanın ilk bölümünde büyük avantajı eline alan Aslıhan, bugün yani 30 Kasım Salı günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alarak bu avantajını ikiye katlamak istiyor.

30 Kasım Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Turgay Başyayla beş puanı kime verdi? Salı çeyrek altını kim aldı? Salı en yüksek puanı kim aldı? İşte merak edilen bu soruların cevapları, alt kısımda bugün verilen puan tablosu içerisinde açıklanmıştır.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 30 Kasım Puanları (30/11/2021 Salı)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Turgay Başyayla Kaç Puan Verdi)

*************************

30 Kasım Ezgi Sertel Kaç Puan Verdi

Aslıhan: 2
Yeşim: 5
Miyase: 3
Dilek: 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Sevilay’ın verdiği Puanlar

Aslıhan: 1
Yeşim: 5
Miyase: => Sevilay’ın Gelini 1
Dilek: 1

*************************
” 30 Kasım 2021 Salı Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Demet’in verdiği Puanlar

Aslıhan: 3
Yeşim: 5
Miyase: 3
Dilek: => Demet’in Gelini 1

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Beyhan’ın verdiği Puanlar

Aslıhan: 1
Yeşim: => Beyhan’ın Gelini 5
Miyase: 3
Dilek: 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Nuray‘ın verdiği Puanlar

Aslıhan: => Nuray’ın Gelini 4
Yeşim: 5
Miyase: 3
Dilek: 1

*************************

Gelinim mutfakta 30 Kasım Salı Toplam Puanlar

Aslıhan 2 1 3 1 4 11
Yeşim 5 5 5 5 5 25
Miyase 3 1 3 3 3 13
Dilek 1 1 1 1 1 5

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (29 Kasım 3 Aralık Haftası) – Salı

*************************

Aslıhan: 21 + 11 = 32
Yeşim: 14 + 25 = 39
Miyase: 13 + 13 = 26
Dilek: 11 + 5 = 16

*************************

Gelinim Mutfakta 30 Kasım Salı Puanlama Sonuçları

*************************

30 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ YEŞİM
Gelinim Mutfakta 30 Kasım Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ YEŞİM
30 Kasım Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ DİLEK

*************************

Gelinim Mutfakta 1 Aralık Çarşamba Fragmanı İzle

30 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Puanları puan durumu ve günün birincisi olan gelin %100 belli olduktan sonra bugün çeyrek a altını alan yarışmacı da kendiliğinden ortaya çıkacak. Gözler ise hemen bir sonraki bölüme çevrilecek. İşte haftanın ortasında ekrana gelecek olan, Gelinim Mutfakta 1 Aralık Çarşamba fragmanı alt kısımda verilmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

18 Yorum

 1. Bugun yesim rekor kirdi butun besleri yesim aldi 5 te 5 yani 25 tam puan aldi yesim gelinim mutfakta yarismasinda e napalim tebrik i hakettiyor tabiki bugun butun 5 leri aldigi icin onun adina sevindim tabiki

 2. yeşim 5 te 5 yaptığına göre yemeğini güzel yapmış demekki yanlış hatırlamıyorsam birde nerimanın gelini ayten 25 puan aldı diye biliyorum filizle yaren elenince sanki yarışma biraz daha adil olmuş diye düşünüyorum yoksa yanılıyormuyum yalnız turgay sunucu olarak hiç yakışmamış uymamış bu benim düşüncem aksini düşünenlerede saygı duyarım

  1. Yeşim güzel yemek yapıyor
   güzel yemek yaptığı için gonderemediler çok çalıştılar ama gönderemediler
   programı gelinlerin performansina bıraksalar program çok daha güzel olacak
   Aslıhan ekip sayesinde orda

 3. Ayy evet yaa Ayten kırmıştı rekoru yaa hep derdim Allahım Aytenin rekorunu kimse yapmasın:) yapmışlar işte :( Aytenden sonra Fatma birincinin gelini Esra da 25puan aldı!!Amma ilk önce 🏻💚AYTEN yapmış ♡♡♡♡♡♡♡

 4. Evet harbi adaletli olmus program dogru yani turgay basyayla cok iyi degil evet sunumu acaba haftaya kim sunacak bomba isim kim olacak sunucu olarak merak ettim gelinim mutfakta izlemeyi seviyorum ben yaren ve filiz hanim zaten alacaklarini aldilar 30 bilezikle ayrildilar onlarin tek derdi altin listesine girmek di ama olmadi tabiki ama yine de en cok bilezikle ayrilan gelin oldu yaren onlarin devri bitti aslihan nuray hanim da onlarin da devri yakinda biter ben bu yaren torpilli degildi torpilli olsaydi yaren sezon sonuna kadar burda olurdu demekki yaren torpilli cikmadi torpilli olan gelinler aslihan ve yesim di yaren torpilli olsa elemezlerdi onu ama torpilli olmadi icin elediler yareni

 5. Yesim ceyrek altin almasi bir de butun 5 leri almasi programin reytingleri ni yukseltmis total de bu sezonun reyting rekoru kirmis 1 .87 rekoru gelistirdi cok iyi gidiyor program bende mutluyum bu kadar reyting getirdigim icin kanal d ye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu