Zuhal Topal'la Sofrada

30 Kasım Salı Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları [Semih Karaduman]

30 Kasım Salı Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bugün Semih Karaduman yarışacak. 30 Kasım Salı Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları özel güvenlik görevlisi olan 28 yaşında ki Semih Karaduman’a gidecek. Yemekteyiz Semih Karaduman kaç puan aldı? 30 Kasım Salı Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan durumu sonucu netleşti mi? Semih Karaduman’a Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Semih’in menüsünde hangi yemekler var? Yemekteyiz bugün yarışan Semih Karaduman kim? İşte bu soruların detaylı cevapları bu haberimiz de sizleri bekliyor.

=> 21 Aralık Salı Yemekteyiz Puanları sonucunu görebilmek için tıklayınız.

30 Kasım Salı Zuhal Topal'la Yemekteyiz Bugün Yarışan Semih Karaduman

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 30 Kasım Salı Puanları sonucunda Semih kendisine gelecek olan düşük puanları intikamını sonuna kadar alacağını, rakiplerine gündüz de geceyi yatacağını ifade ettiği anlara da dikkatleri üzerine çekti.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 14 Aralık Salı Puan Durumu için tıklayınız.

Yemekteyiz bugün Zuhal Topal 30 Kasım puanları sonucunda Semih 32 ve üzerinde puan alması gerekiyor. Eğer30 ve altında puan alacak olursa, %100 bu hafta yarışı kaybeden ilk isim olacak.

=> 7 Aralık Salı Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu için tıklayınız.

Zuhal Topal kaç puan verdi
Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasında Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi

30 Kasım Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Semir rakiplerinden kaç puan aldı? Semih Karaduman’ın menüsünde hangi yemekler var? Semih Karaduman’a Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorularının detaylı cevapları yazının devamında sizleri bekliyor.

=> 30 Kasım-3 Aralık Zuhal Topal Yemekteyiz Yarışmacıları hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 30 Kasım Salı (2021)

30 Kasım Salı günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bugün yarışan yarışmacının adı Semih Karaduman. Aslen Zonguldaklı olan 28 yaşında ki Semih, elinin lezzetini göstermek, Cuma günü verilecek olan 15.000 TL’yi almak için yarışmaya katılmıştır.

=> Zuhal Topal 3 Aralık Cuma Kim Birinci Oldu görebilmek için tıklayınız.

30 Kasım Salı Zuhal Topal'la Yemekteyiz Puanları Verildiği An

30 Kasım Salı Zuhal Topal’la Yemekteyiz bugün yarışan Semih, yemek sektöründe değil, güvenlik sektöründe iş yapan biri olmasına rağmen, kendisine ve elinin lezzetine güvendiği için yarışmaya katılmıştır.

=> Yemekteyiz 3 Aralık Cuma Puanları için tıklayınız.

29 Kasım tarihinde başlayan yarışma programında, bu hafta en dikkat çeken isimlerin başında gelen Semih, söylediklerini kanıtlaması için Zuhal Topal 30 Kasım Salı puanları sırasında toplam da en az 32 puan alması gerekiyor. Aksi halde iddiasını kanıtlamamış olacak.

=> 2 Aralık Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu için tıklayınız.

30 Kasım Yarışmacısı Semih Karaduman

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Semih Karaduman Kimdir
Zuhal Topal’la Yemekteyiz Semih Karaduman
 • 1993 yılında doğdu
 • 28 yaşında
 • Yay burcu
 • Güvenlik Görevlisi
 • Aslen Zonguldaklı
 • Ukala insanları sevmiyor
 • Eleştiri yapmayı çok seviyor
 • Sevgilisinin adı Şahika
 • Saç ekimi yaptırdı
 • Renkli bir kişiliği var
 • Kendisine çok güveniyor
 • İstanbul da yaşıyor

=> 1 Aralık Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal’la bugün yarışan Semih Karaduman’ın menüsünde ki yemeklerin isimlerini verdikten sonra bu menüye rakiplerin eleştirilerini ve Zuhal Topal’la Yemekteyiz 30 Kasım Salı Puanları ile puanlaması verilecektir. 

30 Kasım Zuhal Topal’la Yemekteyiz Semih’in Menüsü 

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 30 Kasım Salı Puanları Alacak Semih ve Menüsü

 • Lebeniye Çorbası
 • Ispanaklı Kiş
 • Portakallı Pekin Ördeği
 • İç Pilav
 • Kıs Saltası
 • Kar Yağdı Tatlısı

Birazdan 30 Kasım Salı Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları verecek olan Semih’in rakipleri, bu menüyü şu sözlerle eleştirdiler. İşte o eleştiriler; 

Menüyü beğenmedim
Çok basit
Menü karışık
Menü iddialı değil

Yarışmacının Rakipleri

Bugün Zuhal Topal’la Yemekteyiz 30 Kasım Salı puanları sonucunda iki yarışmacında birisi kesinlikle 15.000 TL’ye veda edecek. Semih kendisinden önce yarışan Aysun’un aldığı 31 puanı geçekten başka şansı yok. Dikkat: Semih Karaduman’a Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorularının cevabı alt kısımda açıklanmıştır.

Haftanın ilk bölümünde yarışan yarışmacılar iyi de yapsa, kötü de yapsa da ortalama puanlar alıyor. Zuhal Topal’la Yemekteyiz son bölümde yarışan Aysun haftanın ilk günü yarışmacısı olmasında dolayı, hak ettiği puanlar çok ama çok altında aldı.

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 30 Kasım Salı Puan Durumu Netleştiği Sırada Semih

Aysun kendisine düşük veren tüm yarışmacılardan intikam alacağını ilk gün puanlamasında sonra hissettirdi. Bugün Zuhal Topal’la Yemekteyiz 30 Kasım Salı puanları sırasında, Aysun’un Semih’e kaç puan vereceği merak konusu oldu.

30 Kasım Salı Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları sonucunda Semih Karaduman kaç puan aldı? Yemekteyiz bugün yarışan Semih Karaduman’a Zuhal Topala bugün kaç puan verdi? İşte merak edilen bu sorunun cevabı, Yemekteyiz 30 Kasım puanları ve daha fazlasının verildiği puan tablosu alt kısımda sizleri bekliyor. 

Dikkat: LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE
ZUHAL TOPAL’LA YEMEKTEYİZ DİZİCENTER
diyerek arayınız!

Zuhal Topal'la Sofrada Yemekteyiz dizicenter Resmi

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

30 Kasım Salı Zuhal Topal’la Puanları (Semih Karaduman)

Aysun Kılıç  4
Merve Abbasoğlu  4
Merve Sancak Genç  4
Oktay Kalabalık  4
Zuhal Topal    5
TOPLAM:   21

**30 Kasım 2021 Salı**

Zuhal Topalla Yemekteyiz 30 Kasım Salı Fragmanı İzle

Aslen Zonguldaklı olan 28 yaşında bekar ve özel güvenlik görevlisi olan Semih Karaduman’ın yarıştı. Semih kendi belirlediği menüsü ile 30 Kasım Salı Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları aldı. İşte Semih Karaduman’ın yarıştığı bölüme ait olan, Zuhal Topal’la Yemekteyiz 30 Kasım fragmanı alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

 1. ya semih sen nesin şakamısın bu ne konuşmak kimseye söz hakkı vermiyorsun hatanı kabul etmiyorsun eleştirilere gelmiyorsun tamamen şovmensin benim yemeğim programında yaptığın şov yetmedimi pes yağ bayanlara biraz saygılı ol ayıptır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu