Gelinim Mutfakta

30 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları [Puan Durumu] Açıklandı!

Gelinim Mutfakta 30 Mart Çarşamba günün birincisi ve Çarşamba puanları sonucu belli oldu! 30 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün çeyrek altını kim aldı? Nursel Ergin bugün kaç puan verdi? 30 Mart Çarşamba puanları sonucu bugün kim birinci oldu? 30/03/2022 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? Hasret bugün kaç puan aldı? 30 Mart Puan durumu sonucu çeyrek altını kim kazandı? Damla bugün kaç puan aldı? Miyase bugün kaç puan aldı? İşte tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin devamında sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 27 Nisan Çarşamba Günün Birincisi sonucu için tıklayınız.

Güncelleme (31/03/2022) 30 Mart Çarşamba günü Damla 23 puanla günün birincisi olurken, eşim 9 puanla günün sonuncusu olan isim oldu.

=> 20 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi ve sonucu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 30 Mart Çarşamba Puanları ile Çarşamba puan durumu sonucu %100 belli olduğunda, gözler en çok puanı alan değil, en geride olan yarışmacının kim olduğunun üzerinde olacak.

=> 13 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Sonucu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 30 Mart Çarşamba Puanları Verecek Kaynanalar

Yeşim ile Miyase ilk iki günün sonunda, her iki yarışmacı da birer kez günün sonunculuğunu paylaştılar. Bundan dolayı hafta ortasında verilen puanlar sonucunda gözler, Miyase ve Yeşim’in puanları üzerinde olacak.

=> 1 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Bu Hafta Kim Aldı öğrenmek için tıklayınız.

Bugün 30 Mart Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 30 Mart Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

=> Gelinim Mutfakta 1 Nisan 2022 Cuma Kim Elendi öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

2021-2022 sezonun en başarılı yarışmacılarında olayın Miyase ve Yeşim, bu hafta kötü bir başlangıç yaptılar. Yeni yarışmacıları iyi puanlar alıp, eski yarışmacıları adım adım eleme potasına sürüklemesi, dikkatlerden kaçmadı.

=> 1 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi ve sonucu için tıklayınız.

30 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucu kesin olarak belli olduğunda, özellikle Miyase’nin alacağı puanlar ile Yeşim’in alacağı puanlar, bu haftanın kaderini %100 değişecektir.

=> 31 Mart Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucu için lütfen tıklayınız.

30 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Eski ve yenilerin savaşına dönene yarışma programına yeni olarak katılan, daha önce iki defa katılıp bir şekilde yarışmadan ayrılan Damla, gelir gelmez yarışmadaki dengeleri değiştirmeyi başlardı.

Damla ile Hasret ikilisinden her hangi biri, bugün Gelinim Mutfakta 30 Mart Puanlama sonucuna, yüksek puan alıp, Miyase ve Yeşim’in de yine düşük puanlar alması halinde, hafta finalinde Yeşim ve Miyase’nin eleme potasında yarışmasını, hep birlikte izleyeceğiz. 

30 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Miyase

Kaynanasının aldığı halıyı beğenmeyen Damla, geçtiğimiz bölümde bu durumu çok fazla eleştirmişti. Kaynana Beyhan ise bu durumu üzülüp, bugün stüdyoya halı getirdi. Damla ise şöyle dedi. İşte Damla’nın o sözleri;

“Yok artık o halıda mı benim?” Yarışmacı Damla

Sözleri ile Damla, kaynana Beyhan’ın kendisine getirdiği halıya inanamadı. Damla kaynana Beyhan’a teşekkür ederken, Damla’nın kaynanası Nuray ise sinirlerine hakim olmada epey zorlandı.

Hafta başından beri en zayıf halka olarak değerlendirilen Hasret ve kaynanası Nurten, geliştirdikleri strateji ile eskileri eleme potasına iteklemek istiyorlar. Hasret kaynanasının verdiği puanlama ile 30 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, bu hafta bilezikleri almanın hayalini kuruyor.

30 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Açıklandığı An Damla Ve Kaynanası

Kaynanasından son zamanlarda istediği puanları alamayan Miyase ve Yeşim, artık isyan bayrağını çektiler. Miyase kendisini bulamayan kaynanasına tepki gösterirken, Yeşim de aynı şekilde kaynana Beyhan’a tepki gösterdiği anlar, dikkatlerden kaçmadı.

Hafta başında Hasret çeyrek altını alarak başladı. Haftanın ikinci günü, yine yüzü gülen taraf Hasret olurken, Damla da bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sırasında, kendisini gösterip, birinci olmanın planını yapıyor. 

Hasret ile Damal stratejik açıdan birbirleri ile dost gibi gözükse de Damla, kendi masasına geçmek için günün kritiklerinde şu sözleri sarf etti. İşte Damla’nın o sözleri;

“O masaya gelmek içi ne gerekiyorsa yapacağım!” Yarışmacı Damla

Sözleri ile yarışmacı Damla, Hasret’i ilk olarak gönderip, kendi masasına geçmek istediğini ifade ederken, Hasret de Damla’yı geldiği gibi göndermenin hesaplarını yapıyor.

Gelinim Mutfakta son bölüm de yine çeyrek altını 20 puanla Hasret kazandı. Hasret adım adım bileziklere giderken, güçlü rakiplerini de elemek için eline geçirdiği fırsatı kaçırmak istemiyor.

30 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Miyase ile Yeşim’in kötü performans gösterdiği hafta, Damla ve Hasret de ezeli rakipleri, güçlü rakiplerini eleyip, meydanın kendilerine kalmasını sağlamak istiyorlar. Bunun içinde bugün Gelinim Mutfakta 30 Mart Çarşamba puanlaması sırasında, yüksek puanlar alıp, eskileri eleme potasına itmek istiyorlar. 

Gelinim Mutfakta 30 Mart Çarşamba Puan Durumu

Hafta içi 13:00 da ekranlara gelen yarışma programı bu hafta 28 Mart 2022 tarihînden başladı. İlk iki gün çeyrek altını Hasret kazanırken, bugün Nursel Ergin’in vereceği 30 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta puanları ile haftanın üçüncü puanlaması başlayacak. Hafta ortasında verilen toplam puanlar sonucunda, Gelinim Mutfakta 30 Mart Çarşamba puan durumu sonucu %100 netlik kazanacak. 

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Hasret’in büyük bir atak yaptığı programda Damla henüz istediği puanları alamsa da, eski yarışmacılardan iyi performans göstermesi dikkatlerden kaçmadı. Damla bu performansını taçlandırmak için bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olmanın planını yapıyor.

Miyase bu kötü gidişe dur demek için bugün 30 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda, en yüksek puanı elde edip, eleme potasında uzaklaşmak istiyor.

Gelinim Mutfakta 30 Mart Çarşamba Puan Durumu Sonucu Açıklandığı An Hasret ve Kaynanası

Yeşim kaynanasında yüksek puanlar beklese de Beyhan kaynana Yeşim’e değil, Hasret ya da Damla’ya verdiği puanlar nedeniyle, Yeşim adım adım eleme potasına sürüklenmeye başladı. Yeşim Bugün 30 Mart Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda, en yüksek puanı alıp, bu hafta yarışmada kalmayı en azında garantilemek istiyor.

30 Mart Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Bugün Nursel Ergin kaç puan verdi? Yeşim kaç puan aldı? 30 Mart 2022 Çarşamba çeyrek altını kim aldı? Miyase bugün kaç puan aldı? 30 Mart 2022 Çarşamba en yüksek puanı kim aldı? İşte bu soruların cevapları, hemen alt kısımda ki puan tablosu içerisinde sizleri bekliyor.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 30 Mart Puanları (30/03/2022 Çarşamba)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Nursel Ergin Kaç Puan Verdi)

*************************

30 Mart Nursel Ergin Kaç Puan Verdi

Yeşim: 1
Miyase: 1
Hasret: 4
Damla: 5

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Beyhan’ın verdiği Puanlar

Yeşim: => Beyhan’ın Gelini 1
Miyase: 1
Hasret: 1
Damla: 5

*************************
” 30 Mart 2022 Çarşamba Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Sevilay’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 1
Miyase: => Sevilay’ın Gelini 4
Hasret: 4
Damla: 5

*************************

Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nuray’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 5
Miyase: 1
Hasret: 2
Damla: => Nuray’ın Gelini 4

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Nurten’in verdiği Puanlar

Yeşim: 1
Miyase: 3
Hasret: => Nurten’in Gelini 2
Damla: 5

*************************

Gelinim mutfakta 30 Mart Çarşamba Toplam Puanlar

Yeşim 1 1 1 1 5 9
Miyase 1 1 4 3 1 10
Hasret 4 1 4 2 2 13
Damla 5 5 5 5 4 24

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (28 Mart-1 Nisan Haftası) – Çarşamba

*************************

Yeşim: 23 + 9 = 32
Miyase: 23 + 10= 33
Hasret: 36 + 13 = 49
Damla: 31 + 24 = 55

*************************

Gelinim Mutfakta 30 Mart Çarşamba Puanlama Sonuçları

*************************

30 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ DAMLA
Gelinim Mutfakta 30 Mart Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ DAMLA
30 Mart Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ YEŞİM

*************************

Gelinim Mutfakta 31 Mart Perşembe Fragmanı İzle

30 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucu belli olduğunda, gözler bugün çeyrek altını alan gelin ile bugün günün birincisi olan gelin belli olacak. İşte haftanın dördüncü bölümü ile ekrana gelecek olan, Gelinim Mutfakta 31 Mart Perşembe fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

52 Yorum

  1. Yeşim yemek yapmayı bilmiyor yeşimi buraya tüyolar getirdi damla ve hasret iyiler miyase idare ediyor

   1. Anonim senmi yapiyon yeşimin
    . Yemegini orda misase hasret damla bunlar yemek yapmasini biliyorlarmi

    1. hepsi yemek yapmayı biliyor yeşim hariç
     yeşim yapamıyor yapamıyor yapamıyor bilmiyor

   1. acaba yeşim ciler programı nasıl neresiyle izliyor yeşim in yemekleri çoğunlukla Kaynanalarca begenilmiyor görüntüsü de genelde bozuk oluyor

  2. yeşim kurtulur kurtulur eleme yapmazlar
   ekip yeşim ve beyhan dan vazgeçmiyor, vazgeçemiyorlar

  3. yeşim elenmez elenmez elemezler
   eleme yapmazlar
   yeşim i elememek için hasret i diskalifiyeyle göndere bilirler
   yeşim i kurtarmak için herşeyi yaparlar

 1. Yeşim yemek yapmayı bilmiyor yeşimi buraya tüyolar getirdi damla ve hasret iyiler miyase idare ediyor

  1. anonım mısın nesın sen sadece oyle kendını kandırırsın yesım yemek yapmayı bılmese 8 ay burada kalamaz se kendını kandırma ya sınırlerım bozuldu yorumlary okuyorumda yesım yemek yapmayı bılmıyor falan yazmıslar yesım bılmıyorsa kım bılecek mıyasemı,damlamı,hasretmi bilecek guldurmeyin beni allah askina yorum yazmayi bilmiyorsanyz yorum yapmayin yesim yemek yapmayi biliyor ama kayinvalidesi beyhan oksuz nulamiyor mesele sadece bu kayinvalidesi gitsin damlaya hediye alsyn o sadece bunu biliyor damla ne alsam diye dusunecegine yaryn ne yemek olur yesimi bua bilirmiyim diye dusunurse yesim bulucak ama beyhan hanim oyle dusunurmu yesimi kotuleyip hic bir sey yazmayin arkadasim

   1. yeşim yapamıyor bilmiyor
    yalnızca beyhan düşük puan vermiyor diğer Kaynanalar da düşük veriyor
    yeşim yemek yapmayı bilmiyor öğrenemedi

   2. yeşim yapamıyor kabul edin yalnızca beyhan dan değil diğerlerinden de düşük puanlar alıyor ama ekip kurtarıyor
    beyhan boşuna mı kılıktan kılığa giriyor gelini yapamıyor beyhan şovlarıyla kurtarıyor

  1. yeşim yapamadığı yemekleriyle bu kadar övülür ve övünürse damla şımarmayi hak ediyor

 2. DAMLA’NIN KAYINVALİDESİ ÖNCE DE SAÇMA YORUMLAR YAPIP SAÇMA PUANLAMALAR YAPIYOR!..

 3. Slm şunu cidden söylüyorum gelin hanımlar çok yorumlar yapıyor kısa yorumlar olursa sevinirim
  İnsanı sıkıyorlar yorumları gelinlerin o yüzden lütfen kısa olmasını istiyorum yorumlar
  Bilginize arz ederim kanal d programına

 4. DAMLA HASTALIĞINDAN DOLAYI GİTTİ DİYE NİYE TEKRAR PROGRAMA GELDİ? O ZAMAN BÜTÜN MAZERETİ OLAN GELİN KAYIN VALİDELERİ GERİ ÇAĞIRIN YARIŞSINLAR!..

  1. mazeretli gidenler her zaman geri geliyor neden Damla zorunuza gidiyor
   bugüne kadar haksızlık ve torpille gelen yeşim sizin için neden bu kadar önemli çünkü yapamıyor yapamıyor

   1. 3DEFA EGİYOR DAHA ÖNCEDEN NİYE GELDİ ALTIN LİSTEYE GİRSE HAKSILIK OLUR MESELA EZGİ 10 KER GİDİP GELDİ LATIN LİSTEDE HEMDE ELENİP GELDİ EZGİ

  1. kiim seni oldururum senin sacini basini yolarym bitdin kizim sen bitdin sevgul dikat et yesim sampion olup digrleri gitmesin

 5. Yarın acaba disk olacaklar mı bilen var mı? Bence şaka değil eğer şakaysa da yok artık bu 3.!

 6. kim giderse o gitsin yesim kalsin tabiki sampion yesim olucak ne dersenizde deyin bu arada yesime eleneceksende vay efendim yesim yemek yapmayi bilmiyorda diye yazanlar okadar cok biliyorlarsa gidip yarissinlar cok konusmayin ya mallar yesime kotu yorum yapanlar

  1. yeşim in yapamadığını sizde biliyorsunuz fakat itiraf edemiyorsunuz yada söylemek işinize gelmiyor
   yeşim yemek yapmayı bilmiyor bilmiyor Beyhan sayesinde bunca zamandır orda

  2. bela okuyanin Allah belasını versin
   her zaman ki gibi yeşim ciler yerlerde bu ne seviyesizlik

 7. BU hafta nihayet bilezikleri hasret alacak derken nursel hanım yine yaptı yapacağını damlaya verecek galiba bilezikleri. Yeşimi gözden çıkarmışlar bi belli. Çünkü beyhan kaynana şovlara devam ediyor.

 8. Demek ki bu hafta Yeşimi eleyecekler.Yesime çok üzülüyorum. Adını listeye yazdiramadi
  Kaç aydır orda hep hakkı yendi.Cok üzgünüm 😥

 9. Demek ki bu hafta Yeşimi eleyecekler.Yeşim kaç aydır orada.Adını listeye yazdıramadı.Çok üzülüyorum 😥 Dahada izlemem.

 10. Güle güle miyase… Özleyecek miyim? Hayır! Seni nefretle anacağız! Aklımıza gelirsen…

 11. Aynen yesim güzel yemek yapiyor hep götü puan veriyorlar haksizlik bende cok üzülüyorum yesime

 12. 599.BÖLÜM FRAGMANINDA NURSEL BİR TELEFON BULUP BİR YARIŞMACININ DİSKALİFİYE OLDUĞUNU SÖYLÜYOR!..YARIN BİR NİSAN OLMADIĞINA GÖRE GERÇEKTEN BİR YARIŞMACI DİSKALİFİYE Mİ OLDU? YA DA HANGİ SEBEP’DEN DOLAYI DİSKALİFİYE OLDU ACABA!..

 13. Yeşim gidiyor ohhhhhh kurtulduk! Paralı askerleri ve akrabaları artık ağlamaya başlayabilir 🤣🤣

 14. MİYASE YİNE PUANDAN MEMNUN KALMADI!.. BEŞ ALSAYDI OYNARDI VE EN MÜKEMMEL BENİM DERDİ!..

 15. BİR DE ŞUNU AKLIM ALMIYOR!..DAMLA’YA BİR YAKINLIK DUYUYOR OLMALILAR Kİ İLK DAHA İLK HAFTADAN BİLEZİKLERİ DAMLA’YA VERECEKLER!..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu