Gelinim Mutfakta

30 Mart Salı Gelinim Mutfakta Puanları Sonucu Günün Birincisi

Gelinim Mutfakta 30 Mart Salı günün birincisi  ve çeyrek altının alan gelin belli oldu. 30 Mart Salı Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün kim birinci oldu? Bugün çeyrek altını kim aldı? 30 Mart Salı Sayan bugün kaç puan verdi? 30 Mart Salı günün birincisi bugün kim oldu? Salı günü çeyrek altını kim aldı? Esra bugün nasıl puanlar aldı? Dikkat: 30 Mart Salı Gelinim Mutfakta Puan durumu sonucu bu yazının en sonunda verilmiştir. 

=> 30 Mart 2022 Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 30 Mart Salı Puanları sonucu Esra’nın yaraşmada ki gidişatı hakkında bizlere bu hafta bilezik alıp alamayacağı konusunda %100 bilgi verecek. Zira ilk gün aldığı çeyrek altını bir daha alama yada hep alma durumu var. Bunda dolayı Esra’nın 30 Mart puanlaması sırasında ki performansı merakla bekleniyor.

=> Gelinim Mutfakta 20 Nisan Salı Günün Birincisi ve puan durumu sonucunu görebilmek için tıklayınız.

30 Mart Salı Gelinim Mutfakta Puanları açıklandığı sırada Esra

Geçtiğimiz bölümde Ayten, Aysun ve Seda kural hatası yaptıkları için aldıkları puanlardan (-2) kesilmiş, Esra ise bu hatayı yapmadığı için avantajını katlamıştır.

=> 13 Nisan Salı Gelinim Mutfakta Toplam Puanlar sonucu için tıklayınız.

Şu an Esra en yakın rakibi ile arasında tam olarak 3 puan fark var. Esra bugün 30 Mart Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup arada ki bu 3 puanı daha da artırmanın planını yapıyor.

=> 6 Nisan Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu için tıklayınız.

Bugün 30 Mart Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 30 Mart Bugün çeyrek altını alan gelin kim? Bugün kim birinci oldu? Soruların cevaplarını yazının en sonunda bulabilirsiniz.

=> Gelinim Mutfakta 1 Nisan Perşembe Günün Birincisi için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 2

Gelinim Mutfakta son bölüm de üç gelin kural hatası yaparken Esra hiç bir kural hatası yapmadığı için çeyrek altını alan gelin oldu. Geldiği ilk bölümde çeyrek altını alarak ne kadar iddialı bir giriş yaptığını da böylelikle göstermiş oldu.

=> 31 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu ve sonucunu görebilmek için tıklayınız. 

30 Mart Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi kim oldu resmi (Ayten)

Esra daha önce Şubat ayı içerisinde yarışmaya katılmış, geldiği hafta elenerek yarışmadan ayrılsa da çeyrek altın kazanmayı çok iyi bilmiştir. İkinci defa geldiği programın ilk bölümünde günün birincisi olan Esra çeyrek altın alarak yarışmaya başlamıştır. Bugün 30 Mart Salı Gelinim Mutfakta puanları ve puanlaması sonrasında yine günün birincisi olup çeyrek altını almayı istiyor.

İlk bölümde çeyrek altının alan Esra’nın bu başarısına Seda Sayan şöyle dedi;

“Geldiğin gün çeyreği aldın!Seda Sayan (Sunucu)

Gelinim Mutfakta 30 Mart Salı Puanları sonucunun açıklandığı an Seda

Sözleri ile Seda Sayan bizzat kendisinin davet ettiği Esra’nın boş biri olmadığını dile getirmek istediği. Bakalım Seda Sayan’ın bu kadar güvendiği Esra bugün Gelinim Mutfakta Puanlama kısmı da gösterebilecek mi? Bekleyip göreceğiz.

Bugün Gelinim Mutfakta 30 Mart Salı puanlaması hem Esra hem de Seda için hayati önem taşımak da (Yarışmada kalabilme açısından) Esra her ne kadar ilk bölümde günün birincisi olsa da nihayetinde bu hafta yarışmaya katıldı. Seda ise Ayten ve Aysun’dan sonra yarışmadaki en zayıf halka. Esra’nın performansının artması Seda’nın performansının düşmesi ile ters orantı var.

30 Mart Salı Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Aysun ilk bölümde kendisinin birinci olmasını beklerken yaptığı hem kural hatası hem de Esra’nın beklenmeyen performansı nedeniyle ilk bölümde her ne kadar istediği puanlar alamasa da bugün Gelinim Mutfakta 30 Mart Puanlama ve sonrasında ki puanlarda hem çeyrek altını hem de bilezikleri almanın hayalini kuruyor.

Gelinim Mutfakta 30 Mart Salı Puan Durumu

29 Mart 2021 tarihinde Pazartesi günü başlayan yarışma programında bugün yine Seda Sayan’ın ilk başta vereceği bugün 30 Mart Salı Gelinim Mutfakta puanları ve puanlaması yarışma kaldığı yerden devam edecek. Ayten ilk bölümde kendisini puanlama olarak gösteremezken aynı kaderi paylaşan Seda da puanlamada kendisini göstermediği için Salı günün birincisi olup çeyrek altını almayı günün sonunda ise bugün Gelinim Mutfakta 30 Mart Salı puan durumu sonucun da mevcut puanlarını yukarı çıkartmayı planlıyor.

30 Mart Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu belli olduğu esnada Aysun ve kaynanası

Bugün adeta dananın kuyruğu kopacak. Ayten ile Seda arasında ki rekabet ile Aysun ile Esra arasında ki rekabet bugün netlik kazanacak. Bugün çeyrek altının alan gelin en azından eleme potasında kendisini bir adım geride tutacağını çok iyi bildikleri için tüm yarışmacıların bugünkü hedefi birinci olup çeyrek altını almak olacaktır. Not: bugün Gelinim Mutfakta 30 Mart puanlaması yazının sonunda verilmiştir.

Ayten ile Aysun son zamanlar da yarışmanın demirbaşları arasında gösterilmeye başlandı. Aslında Aysun de Ayten de defalarca eleme potasının tadını yaşayan isimler. Buna rağmen oralardan çıkıp adım adım bilezik ve çeyrek almayı başardılar. Ayten başarısına başarı katmak için bugün 30 Mart Salı Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucun en son sıradan en ön sıraya yani birinci sıraya gelmek için çaba gösterecek.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 2

Salı günü Seda Sayan beş puanı hangi geline verdi? Salı çeyrek altını kim aldı? 30 Mart Salı Gelinim Mutfakta puan durumu belli oldu mu? Bugün 30 Mart 2021 Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Tüm bu soruların cevapları ize hemen alt kısımda verilen puan tablosu içerisinde sizleri bekliyor.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 30 Mart Puanları (30/03/2021 Salı)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Seda Sayan Kaç Puan Verdi)

*************************

30 Mart Seda Sayan Kaç Puan Verdi

Aysun: 2
Ayten: 1
Seda: 4
Esra: 5

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Fatma’nın verdiği Puanlar

Aysun: 5
Ayten: 4
Seda: 1
Esra: => Fatma’nın Gelini 2

*************************
” 30 Mart 2021 Salı Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nurten’in verdiği Puanlar

Aysun: => Nurten’in Gelini 1
Ayten: 5
Seda: 4
Esra: 4

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
Şeklinde Aradığınızda Karşınıza En Doğru Sonucu Veren dizicenter Çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nagehan’ın verdiği Puanlar

Aysun: 1
Ayten: 4
Seda: => Nagehan’ın Gelini 5
Esra: 4

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 Seda sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Neriman’ın verdiği Puanlar

Aysun: 1
Ayten: => Neriman’ın Gelini 5
Seda: 4
Esra: 4

*************************

Gelinim mutfakta 30 Mart Salı Toplam Puanlar

Aysun 2 5 1 1 1 10
Ayten 1 4 5 4 5 19
Seda 4 1 4 5 4 18
Esra 5 2 4 4 4 19 

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (29 Mart-2 Nisan) – Salı

*************************

Aysun : 14 + 10 = 24
Ayten: 11 + 19 = 30
Seda:  11+ 18 = 29
Esra : 17 + 19 = 36

*************************

Gelinim Mutfakta 30 Mart Salı Puanlama Sonuçları

*************************

30 Mart Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ ESRA / AYTEN
Gelinim Mutfakta 30 Mart Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ KURA SONUCU AYTEN ALDI
30 Mart Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒  AYSUN

*************************

Gelinim Mutfakta 31 Mart Çarşamba Fragmanı İzle

30 Mart Salı Gelinim Mutfakta Puanları sonucu çeyrek altını alan ve günün birincisi olan gelin kim olduğu belli olduktan sonra gözler bir sonraki güne çevrilecek. İşte o anların kısa bir videosu alt kısımda Gelinim Mutfakta 31 Mart Çarşamba fragmanı olarak sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

26 Yorum

 1. Seda aytene 5 aysuna 2 verecek aysunu sevmem fakat seda kızın haklını aytene veriyor nurten çok gıcık neriman bunak diğer iki kaynana uçmuşlar

  1. Vallahi katılıyorum sana program iyice şeklinden cıktı zaten ne oldugu belli değil artık koca koca kadınlar yasını basını almış yaptıklarına bak 😆😆

  2. İyi vak aytene 1 verdi esra ya 5 verdi hiçte ayten i tutmuyor gördüğünüz gibi esrayi acil ara aleni tutuyor 5 ler esra ya ler aytene 2 günden beri iyi izleyin

 2. Harika bir haber persembe hepsi diskalifiye 😃😃😃 ozellikle Aysun ve Ayten gidiyor sonunda seda da itici idi o da yolcu Esra uzuldum sadece Zeynep in tırnagı olamazlar sonunda seda hanım anladı hatasını er ya da gec 😃😃 helal olsun

 3. Esra bakalım bileziklere ulaşabilecekmi.Aysun bu hafta eli boş kalacak.Ancak potaya girse bile eleneceğini zannetmiyorum.Ayten veya Aysun elenme durumunda olsa daha şimdiden anonslar olurdu.En zayıf halka seda ,yemeklerini zor yetiştiriyor,hiç hızlı değil.Yarın durum beş aşağı beş yukarı ortaya çıkar.

  1. Esra o bileziklerle ulaşsın bu hafta alsın diye seda elinden.ne gelirse yapar ona en yakın rakibelerine 1 leri başar hiç olmamıştı det yada kural ihlali yaptılar birtek esra yapmadı diyip 2 puan kestirir artık sarda nin ne olduğunu anladik

 4. Seda Sayan Aysun dışındaki herkese yüksek veriyor gerçekten hak yiyorsun inş Aysun bilezikleri alir Esra da gderrrrr

  1. Siz nasıl izliyorsunuz allah aşkına Aytene 1 leri veriyor ya Aydına yüksek veriyor ama aleni Esra yı tutuyor 2 gunden beri 5 leri yapıştırıyor zengin şımarık zubbeye
   Bende Yukardaki arkadaş gibi düşünüyorum seda sayan yemekteyizi sunarkende aynı bu yarışmada olduğu gibi adil değildi bende asla güvenilir olduğuna puanları dürüstce verdiğine inanmıyorum dikkatle bakın kızlar Esra nın tabağına yüksek versinler diye onun tabağına sıra geldiği zaman kaç kez soru soruyor zorla 5 verdiriyor ne iş anlamadım eskiden Aysun un tabağına yapıyordu bunu çok ayıp seda abla hiç yakışmıyor senin tarafsız olman gerekiyor

 5. İnsanları kandırmak dan başka birşey değil bu program şimdiye kadar Aysun çoktan elenmisti yine elenmeyecek çünkü seda sayan yükseltecek düşük alsa bile ama gerçekten cok iticiler aysundan çok kaynanası itici

  1. Yarışmanın tadı geldi nihayet uzun zamandır izlemiyordum.Zeynep ve Aysun yüzünden.Aysun sin onun cebide iyi doldu.Diğer yarışmacılar kazanamıyorlardı.Bir hafta Zeynep bir hafta Aysun alıyordu.Yeter Aysun giderse izlemeye devam edeceğim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu