Survivor

30 Mart Salı Survivor SMS Sonuçları Belli Oldu! [Survivor Kim Elendi]

Acun 30 Mart Survivor SMS Sonuçları belli oldu. Yine geçtiğimiz hafta olduğu gibi bu haftada gönüllüler takımı arasında bir yarışmacı adaya veda edecek. Peki bu akşam Survivor kim elendi?

Geçtiğimiz günlerde dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler kendi arasında Yunus Emre’nin adını söylese de adaya yakın zaman da gelen ve Gönüllüler takımında dışlanan Yunus Emre’yi Türk halkı gönlüne bastı.

=> 7 Nisan Survivor SMS Sonuçları için lütfen tıklayınız.

Geçen Hafta SMS birincisi olan Yunus Emre, Ardahan’ın adını söylemişti. Lakin Ceyhun’un adı takım arasında en çok istenmeyen kişi olarka oylama da Ceyhun’un adı çıktığı için adaya da Ceyhun veda etmişti.

Burak Yurdugör - Survivor Türkiye 2020 Gönüllüler Yarışmacısı

Survivor 30 Mart sms sonuçları belli olduğunu da Survivor sms birincisi ve ikincisi oldukça önemli bir hal alacak. Zira Yunus Emre ilk eleme adayı olsa da sms birincisi yada ikincisi olması kuvvetle muhtemel. Bu nedenle Yunus Emre’nin söyleyeceği isim özellikle Yasin ve Çevresini büyük oranda etkileyecek.

Survivor 2020 Gönüllüler 7. hafta  yani 30 Mart 2020 SMS sıralaması sonucunda gönüllüler takımından, özellikle Ardan’ın gitme ihtimali, Yasin’i panikletiyor. Zira adada Yasin’e bağlı olan ve otoriteni kabul eden Ardahan’ın gitmesi, Yasin’in de otoritesini sarsacak.

Eleme Adayları

  1. Aday => Yunus Emre

Cemal Can => Yasin’in Adını Söyledi (2. eleme adayı)

Barış Murat => Burak’ın adını Söyledi (3. eleme adayı)

Programı takip etmeyenler için kısa bir açıklama getirmek istiyorum. Tüm dünyayı kasıp kavuran korona virüsü nedeni ile Türkiye’den Meryem’in yerine yeni bir yarışmacı getirilemediği için ünlüler takımda yer alan Barış Murat Yağcı, gönüller takımına geçti. Dikkat: Acun sms sonuçları yazının sonunda verdik.

Sözlerimi daha fazla uzatmadan öncelikle 30 Mart Survivor 2020 sms oylaması sonucunu vereceğiz. Daha sonra ise Survivor bu hafta kim elendi sorusunun cevaplayacağız.

30 Mart Survivor sms Sonuçları (7. Hafta)

30 Mart Survivor sms Sonuçları birincisi Yunus Emre

  1. Barış Murat Yağcı
  2. Cemal Can Canseven
  3. Evrim Keklik
  4. Yasin Obuz
  5. Nisa Bölükbaşı
  6. Yunus Emre (eleme adayı)
  7. Burak Yurdugör – (ELENDİ)
  8. Gizem
  9. Ardahan

Yukarıda yer alan sıralamaya, gönüllüler takımının olası sıralamasıdır. Zira Yunus Emre geçtiğimiz hafta sms birincisi olmuş, hem Ardahan hem de Yasin resmen bununla alay etmişlerdi.

Halkımız bu akşam da gerekli tepkiyi gösterip, Yunus Emre’yi yine zirveye taşımasını bekliyoruz. Not: Survivor kim elendi? sorusuna cevabı yazının sonunda verdik.

30 Mart Salı SMS sonuçları;

Barış Murat =>   Burak’ı söyledi

Cemal Can => Yasin’i söyledi

Geçtiğimiz hafta sms sonuçları açıklandığında Yasin kendisine neredeyse herkesin itaat etmesinden dolayı Ceyhun’un gitmesi için Cemal Can’ın ismini söylemişti. Ancak bu hafta bu stratejiyi yapmayacak.

Bugün 30 Mart Acun sms oylaması sonucunda Barış Murat Yağcı sms birincisi oldu.

30 Mart Salı Survivor Kim Elendi

30 Mart 2020 tarihinde yine Gönüllüler takımından önemli bir isim adaya veda edecek. Gönüllüler takımında yer alan Gizem, takımın gerilemesinde önemli bir pay sahibi. Zira çıktığı her mücadelede takımına sayı kaybettirdi. Lakin Gönüllüler takımının şefi Yasin, Yunus Emre’yi aday göstererek takımı değil, kendi otoritesini düşündü.

30 Mart Salı Survivor Kim Elendi Ardahan elendi mi görseli

Şu an survivor gönüllüler takımında kim elendi yada kim elenmesi gerekir deseler, kesinlikle ve %100 Gizem gitmesi gerek derim. Zira takıma katkısı %0. Bu nedenle Yunus Emre inat uğruna Ardahan’ın adını söyleyeceği için sms 2. si olacak Yasin yada Barış’ın söyleyeceği isim adaya veda edecek.

30 Mart Survivor kim elendiği konusunda tahminlerinizi yazının hemen alt kısmında yorum bölümünden yapabilirsiniz

30 Mart 2020 Salı ele gecesinde %100 eleme potasında giden Yunus Emre Sms birincisi yada ikincisi olduğunda yerine başka biri isim çıkacak. Bu kural gereği kendisinden sonraki en fazla gitme adayı olacak.

Survivor 30 Mart sms Sıralaması

Barış Murat Yağcı, Cemal Can Canseven, Evrim Keklik, Yasin Obuz, Nisa Bölükbaşı, Yunus Emre, Burak Yurdugör, Gizem, Ardahan

30 Mart Salı Survivor kim elendi?

Burak Yurdugör

Survivor 30 Mart sms birincisi

Cemal Can, Barış Murat Yağcı

Survivor Bu akşam kim Gitti? (30 Mart 2020)

Oylama sonuçlarına göre bu akşam en düşük oyu alan Burak Yurdugör gitti.

Survivor 30 Mart Salı Eleme Gecesi Fragmanı

Bu hafta 7. eleme gecesi ile Survivor 30 Mart salı günü gönüllüler takımından önemli bir isim adaya veda edecek. İşte o anların kısa bir görüntüsü olan Survivor 30 Mart fragmanı ile sizleri baş başa bırakıyorum.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu