Lezzet Düşkünleri

30 Mayıs Cumartesi Lezzet Düşkünleri Kim Kazandı? Kim Elendi?

30 Mayıs Cumartesi Lezzet Düşkünleri Kim Kazandı? sorusuna cevabı saatler içince cevap bulacak. Aynı şekilde 30 Mayıs Cumartesi Lezzet düşkünleri kim elendi? sorusu da bugün cevap bulacak. Kısaca bugün bir takım 10.000 TL’nin sahibi olacak. Bir takım ise hayallerine veda edip elenecek.

30 Mayıs Cumartesi Lezzet Düşkünleri Kim Kazandı Kim Elendi

Bildiğiniz üzere TV 8 ekranlarında 25 Mayıs tarihinde başlayan yarışma programında haftanın ilk finali 30 Mayıs Cumartesi günü yapılacak. Rakiplerinin aksine Cuma değil Cumartesi günü haftanın final bölümünü yayınlayacak olan Lezzet Düşkünleri haftanı birincisi hangi takım olduğunu yazımızın devamında bulabilirsiniz.

30 Mayıs Lezzet Düşkünleri Kim Kazandı?

25 Mayıs Pazartesi günü başlayan yarışma programında her yarışmacı geldiği gün kura çektiler Her bir takım yarışacakları günü belirledi. İlk yarışmacılar da Boğaçhan ile Taylan ikilisi oldu. İlk bölümde yarışmayı beklemeyen ikili istediği menüyü yapamasa da arkadaşlarından iyi sayılabilecek puanlar aldı.

Haftanın ikinci günü Sibel ile Emre yarıştı. İkili maalesef menülerini yetiştiremediği için takım arkadaşları da maalesef affetmeyerek haftanın düşük puanları bir bir verdiler. Henüz Emre ve Sibel için puanlarını düzeltmesi için şefin ve halk oylamasının sonuçları ikili için oldukça önemli.

30 Mayıs Lezzet Düşkünleri Kim Kazandı -(Boğaçhan & Taylan)

Çarşamba günü ise oldukça iddialı ekip olan Pınar ve Doğa yarıştı. Şef’in verdiği süre ile oldukça sıkıntı yaşayan Pınar istediği menüyü zannında yapmış olsa da lezzet konusunda ciddi sorunları vardı.

Perşembe günü yarışan ve pembe takım olan Gökhan Burhan ikilisi oldukça iyi yemekler ortaya çıkardı. Şef Gabriel de ikilinin yemeğini çok fazla eleştirmedi. Takım arkadaşlarından iyi puanlar alan Gökhan ve Burhan ikilisi, final yarışı için rakibini beklemeye koyuldu.

Lezzet Düşkünleri 30 Mayıs Cumartesi Bu hafta kim kazandı

Cuma günü ise haftanın en çok merak edilen yarışmacılar olan Selen Özcan ve Gizem Özcan yarıştı. İkili Kayseri’yi en iyi şekilde temsil etmek adına yöresel lezzetleri yemeklerinde sunmuş olsa da takım arkadaşları ile hafta başından beri girdiği diyaloglar eksi puan olarak geri döndü.

30 Mayıs Lezzet Düşkünleri Puanları

  • 25 Mayıs Pazartesi Boğaçhan-Taylan Puanları = 19
  • 26 Mayıs Salı Sibel-Emre Puanları = 9
  • 27 Mayıs Çarşamba Pınar-Doğa Puanları = 17
  • 28 Mayıs Perşembe Gökhan-Burhan Puanları = 28
  • 29 Mayıs Cuma Gizem-Selen Puanları = 18

Yukarıda ki puanlar sadece takım arkadaşlarından aldığı puanlardır. Bu puanlara hem şef Gabriele Sponza puanlar ekleyecek. Hem de sms sonuçları eklenecek. Dolayısı ile su an 20 Mayıs Lezzet düşkünleri kim kazandı sorusu henüz cevabını bulmadı.

30 Mayıs Lezzet Düşkünleri Kim Elendi?

Beş takım ve bir şefin denetiminde kendi seçtikleri yemekleri şefin belirlediği farklı süre içinde yapmaya çalıştılar. Bu süre içinde ayrıca şefin menüye ekstradan eklediği şambali tatlısını yapıtları ilk haftayı birazdan geride bırakacağız.

Bu hafta aldığımız bilgi doğrultusunda çekimler bir hafta önceden çekildiği için sms oylaması olmayacağı ama ikinci haftadan itibaren halk oylaması puanlara doğrudan katkı sağlamaya başlayacak.

Son ikiye Sibel & Emre takımı ile Pınar Doğa takımı kaldı. Her ikisini zorlu bir süreç bekliyor. Bu hafta Lezzet düşkünleri kim elendi sorusuna Sibel & Emre takımı ile Pınar  & Doğa takımlarından birisi olacak.

30 Mayıs Cumartesi Lezzet Düşkünleri Eleme Puanlaması

30 Mayıs 2020 tarihinde takım arkadaşlarının ve sunucumuzun verdiği oylar hemen alt kısımda verilmiştir. Burada en fazla oyu alan takım yarışmaya veda edecek.

Yarışmacılar Son oylama Şef’in Puanları Toplam
Pınar’ın T. 2 oy  1 Oy   3 Oy
Sibel’in T. 4 oy  1 Oy   5 Oy
   

*************************

30 Mayıs Cumartesi Lezzet Düşkünleri Puan Durumu

20 Mayıs Cumartesi günü Gabriele Sponza’nın puanlarının eklenmesinden sonra elde edilen puan durumu hemen alt kısımda ki tabloda bulabilirsiniz.

Tarih Şef Şef Yrd. İlk Puan Gabriele’nin P. Toplam
25 Mayıs Boğaçhan Taylan 19 4 23
26 Mayıs Sibel Emre 9 1 10
27 Mayıs Pınar Doğa 17 4 21
28 Mayıs Gökhan Burhan 28 5 33
29 Mayıs Selen Gizem 18 3 21

************************

Lezzet Düşkünleri 30 Mayıs Haftanın Finali

Haftanın en yüksek puanına alan ilk iki takım Gökhan 33 puanla birinci sırada yer alırken, Boğaçhan’ın takımında 23 puanla ikinci oldu. Gökhan ve Boğaç’ın takımları Şef’in seçtiği 10 adet malzemeye kendi istediği yemekleri 50 dakika içinde en iyi yapan 10.000 TL’nin sahibi kısa süre içinde belli olacak.

30 Mayıs Cumartesi Lezzet Düşkünleri Final Puanlaması

Son ikiye Boğaçhan’ın takımı ile Gökhan’ın takımı kaldı. Sunucumuzun 10 adet malzeme ile kendi istedikleri yemeğin yapılması için 50 dakika süre verdi. bu sürenin sonunda son ikiye kalmayan rakipleri tadım yapıp puanlar verdi. En sonra da sunucu şef de puanlarını verdikten sonra haftanın birincisi olan yarışmacı belli oldu.

Yarışmacılar Son oylama Şef’in Puanları Toplam
Boğaçhan T. 3 oy 2 oy  5 Oy
Gökhan T. 3 oy 0 Oy  3 Oy
   

*************************

*************************

30 Mayıs Lezzet Düşkünleri Bilezikleri Kim kazandı
⇒ Boğaçhan & Taylan

30 Mayıs 2020 Cuma Lezzet Düşkünleri bu hafta Kim Elendi
⇒ Sibel & Emre

30 Mayıs Cuma Lezzet Düşkünleri Haftanın Birincisi
⇒ Boğaçhan’ın takımı

*************************

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu