Gelinim Mutfakta

30 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucunda Bugün Günün Birincisi Kim Oldu?

Gelinim Mutfakta 30 Mayıs Perşembe günün birincisi kim oldu? Bugün bir çok yarışmacı için köprüden önceki son çıkış misali bugün 30 Mayıs Perşembe puanları verilecek. Gerçekten bilezik yarışında iddialı olan Vahide rakiplerini bir bir geride bırakmaya başladı. Şu an için en yakın rakibine 8 puan fark atmayı başardı. Bugün bu farkı 30 Mayıs Perşembe Puan Durumu sonucunda koruyabilirse bir gün öncesinden bence bilezikleri alacağını garantilemiş olacak. 

=> 30 Mayıs 2022 Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 30 Mayıs Perşembe Puanları sırasında sadece bilezikleri alacak olan gelin değil elenecek olan isim de netleşecek. bu hafta yarışmaya katılan Yasemin, en yakın rakibi ile arasında şu an henüz Perşembe puanları verilmeden 15 puan farkın kapanması mucizelere bağlı olduğunu söyleyebiliriz. Hele en yakın isim Ezgi olunca işi daha da zor. Bu sebeple Yasemin %100 bu hafta eleneceğini düşünüyoruz. Bu arada [pembebuton]Gelinim Mutfakta 31 Mayıs Cuma Puan Durumu[/pembebuton] hakkında bilgi almak için tıklayınız.

30 Mayıs Perşembe Puanlaması verilmeden önce kaynanaların bu haftaki gelinleri bulma başarısına baktığımızda Güller hanım iki kez kendi gelinini bulurken diğer kaynanalar birer kez kendi gel,inlerinin tabaklarını bulduğunu görüyoruz. Güller’in bu başarısı hemen Vahide’nin puanlarına yansıdığını rahatlıkla görebiliyoruz.  30 Mayıs 2019 Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda en düşük puanı alan Yasemin Resmi

Gelinim Mutfakta son bölüm de Vahide çeyrek altını kazana isim oldu. Ancak buna hiç sevinemedi. Kaynanası Güllerin’in sözleri Vahide’nin çok zoruna gittiğin ve sevinemediğini kendisi de açıkladı. Lakin, Güller hanım geri adım atmak yerine bugün oğlunu telefondan arayıp bir güzel haşladı. . Hatta hayatından çıkardım dedi. Umarım şaka söylüyordur. 

30 Mayıs 2019 Perşembe puan durumu sonucunu birazdan aktaracağız. Lakin, bugün verilen fragmana baktığımız da Reyhan hanım dünün intikamını aldığını, Besime’nin verdiği bir puanı bugün geri iade ettiğini gördük. Gülcan da bu duruma dikkat çekip, sizler işi gücü bırakıp, benimle uğraşıyorsunuz. Burayı çocuk yuvasına çevirdiniz, sözlerle bu olaya tepki koydu. Not: 30 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta puanlama kısmı yazınını en son kısmında verdik.Gelinim Mutfakta 30 Mayıs Puanları Sonucunda Günün Birincisi Vahide Resmi

Geçtiğimiz hafta gelinlerin aldığı puanlara ve bugün günün birincisi olan gelin kim olduğuna baktığımız da 14 puan alarak günün en yüksek puanını alan gelin Ezgi olmuştu. Kendi kaynanasından aldığı puanlar ve Gülcan’a verdiği bir puan sonucunda yine buna benzer bir sonuç ile karşılaşmamız çok olası bir sonuç olabilir. Tabi, eğer ezgi bu gün günün birincisi olması halinde 30 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Toplam Puan Tablosu açısından Gülcan’ı geriye atmaya ve bilezik yarışına dahil oma imkanı var. 

Güller hanım her ne kadar gelini Vahide’yi en yüksek puana taşımak için elinden geleni yapmış olsa da sözleri ile yerin dibine çektiğinin farkında bile değil. Dikkat ettiğim kadarı ile Vahide yakında yemeklerine dahi odaklanmayacak. Morali oldukça bozuk bir şekilde yarışıyor. Bugün bile fragman da moralinin bozuk olduğunu görünce, 30 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Son Puan Durumu açısından gerilemeye ve aradaki farkı diğer yarışmacılar kapatmaya başlayabilir.Gelinim Mutfakta 30 Mayıs Perşembe çeyrek altını alan Ezgi ile Kaynanası

Gelinim Mutfakta haftalık puan durumuna gelin hep birlikte bakalım. Vahide 47 puanla zirvede yerini korumayı başardı ve en yakın rakibine 8 puan fark atmayı başardı. İkinci sırada ise Gülcan 39 puanla yer alırken, üçüncü sırada Ezgi 37 puanla hala bilezik yarışında iddiasını korumayı başardı. Son sırada Yasemin ise 22 puanla artık %100 eleneceğini kendisi aldığı puanlarla garantilemiş oldu. Not: Son puan durumu bu yazınını en sok kısmında bulabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 30 Mayıs Puanları İle Günün Birincisi

Bu hafta Vahide’nin aldığı puanları ve rakiplerini yanına dahi yaklaştırmadığını görünce, elinin gerçekten lezzetli olduğunu hem rakiplerine ham de kaynanalara gösterdiğini düşünüyorum. Zaten ilk geldiği haftada bilezikleri kıl payı kaçırmış ve bir çok kişi tamamen şans eseri olduğunu söylemişti. Vahide her gün aldığı puanlarla bu sesleri susturmayı başardı. Bakalım bugün de başarısına başarı ekleyip, Gelinim mutfakta 30 Mayıs puanları sırasında en yüksek puanı alıp, Bugün günün birincisi olacak mı? Kaynanaların verdiği puanlar sonucunda ortaya çıkacak. 30 Mayıs Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Olan Gülcan ile Kaynanası

Genel de iki gelin elenmemek adına yarışırken iki gelin de bilezik yarışında olduğunu görüyoruz. Ancak bu hafta maalesef eleme potasında olan gelinimiz Yasemin aldığı düşük puanlarla eleneceği %100 garanti olunca ve kendisine en yakın rakibi ile arasında 15 puan farkın olması nedeni ile geriye kalan her isim bilezik için gerçek manada iddiasını koruduğunu görüyoruz. Not:  Perşembe Puan Tablosu yazının alt kısmında verdik.

Vahide eğer bugün 30 Mayıs Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olması halinde bilezikler %90 oranında garantileyeceğini hatta en yakın rakibi ile arasında bulunan 8 puanı 10 ve üzerine çıkartması halinde %100 oranında garantileyeceğini söyleyebiliriz.

30 Mayıs Perşembe Çeyrek altını kim aldı? Bugün çeyrek altın konusunda Ezgi ve Gülcan arasında olacağını ama Ezgi’nin birinci olma konusunda favori olduğunu söyleyebilirim. Tahminlerime göre Ezgi ile Vahide Cuma günü bilezik yarışında ter dökecekler. Dikkat: bugün kim kazandı? ve bugün kim birinci oldu? sorusunun cevabını yazının sonunda verdik.Gelinim Mutfakta 30 Mayıs Günün Yemeği Malzeme Resmi

Dün Besime hanım kendi gelinin tabağını bulup en yakın rakibi Ezgi’ye bir puan vermiş, bugün Reyhan hanım da aynı tanda karşılık verecek. Peki Besime hanımı gene aynı tavırla puanlama yapacak mı? Asla yapmayacak. Çünkü Besime hanım çevreden gelen tepkiler çok fazla kulan asıyor ve bu sebeple kendisini bir adım geriye atacağını ve normal bir puanlama yapacağını düşünüyoruz. Tabi bu durumda 30 Mayıs Perşembe gelinim mutfakta toplam puanlar açısından Ezgi’ye yarayacağını göreceğiz. 

Sözlerimi daha uzatmadan 30 Mayıs Perşembe bugün çeyrek altını kim kazandı sorusuna cevap verebilmek için gelinlerin sunum kısmına yemek yapması gerekiyor. Hadi önce gelinlerin bugün yaptığı yemeğin malzemesini sayalım. vereceğiz. 

Gelinim Mutfakta 30 Mayıs Kuşbaşı Etli Kuru Dolma Malzemeleri

30 Mayıs Gelinim Mutfakta Günün Yemeği Kuşbaşı etli Kuru Dolma Malzeme Resmi

 • 1 su bardağı kadar pirinç
 • 1/2 limon suyu
 • 2 çay kaşığı karabiber
 • 1 çay kaşığı kadar nane
 • 6 dal maydanoz
 • 2 adet orta boy kuru soğan
 • 4 su bardağı kadar et suyu
 • 250-300 gram kuşbaşı et (kuzu)
 • 1 çay kaşığı pul biber
 • 2 yemek kaşığı domates salçası
 • 10-15 adet kuru dolmalık biber

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1

Fatih Ürek günün yemeği için yarışmacı gelinlere 50 dakika kadar süre verdi. Gelinlerde belirtilen süre içerisinde yemeğinin tamamını bitirip, sunum aşamasına geçti. Bakalım sunum aşamasında dün Besime bilerek Ezgi’ye bir verdiğini iddia etmişti. Peki bugün Reyhan aynı durumu Gülcan’a yapabilecek mi? Tüm bu soruların cevapları 30 Mayıs puanlarının verildiği kısımda bizleri bekliyor. 

Gelinim Mutfakta 30 Mayıs Puanları (30/05/2019 Perşembe)

*************************
30 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu Açıklayan Fatih Ürek Resmi
*************************

Kaynana İNCİ‘nin verdiği Puanlar

Ezgi : 2
Gülcan : 5
Vahide : 1
Yasemin : => İnci’nin Gelin 3

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Güller‘in verdiği Puanlar

Ezgi : 5
Gülcan : 3
Vahide  : => Güller’in Gelini 4
Yasemin : 1

*************************
” 30 Mayıs 2019 Perşembe Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.

*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi : => Reyhan’ın Gelin 5
Gülcan : 1
Vahide : 1
Yasemin : 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Besime‘nin verdiği Puanlar

Ezgi : 3
Gülcan=> Besime’nin Gelini 5
Vahide : 4
Yasemin : 1

*************************

Gelinlerin 30 Mayıs 2019 Perşembe Toplam Puanları

Ezgi 2 5 5 3 15
Gülcan 5 3 1 5 14
Vahide 1 4 1 4 10
Yasemin 3 1 1 1 6

*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (27 Mayıs – 31 Mayıs Haftası) – Perşembe

*************************

Ezgi       :  37 + 15 = 52
Gülcan    :39 + 14 = 53
Vahide   :  47 + 10 = 57
Yasemin : 22 + 6 = 28 => %100 ELENDİ
*************************

Gelinim Mutfakta 30 Mayıs Perşembe Puanlama Sonuçları

*************************

30 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ EZGİ
Gelinim Mutfakta 30 Mayıs Çeyrek Altını Alan Kim
⇒EZGİ
30 Mayıs Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ YASEMİN

*************************

Gelinim Mutfakta 315. Bölüm 31 Mayıs Cuma Fragmanı İzle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu