Gelinim Mutfakta

30 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? [Kesin Sonuçlar]

Gelinim Mutfakta 30 Nisan Cuma Bilezikleri Kim Aldı? İşte Kesin Sonuçlar

30 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı?  30 Nisan Cuma Haftanın birincisi kim oldu? Haftalık Puan durumu sonucuna göre bu hafta bilezikleri kim kazandı? Bu Cuma günü bilezikleri Esra mı aldı? Gelinim Mutfakta 30 Nisan Cuma bilezikleri kim aldı? Haftalık toplam puan durumu sonucuna göre bu hafta altı bilezik verilecek. İşte bu hafta Gelinim Mutfakta yarışmasına haftalık puan durumu sonucuna göre bilezikleri kazanan gelinin ve puan durumu alt kısımda sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 21 Mayıs Cuma Haftalık Puan Durumu sonucunu öğrenmek için LÜTFEN TIKLAYINIZ.

Geçtiğimiz hafta Esra ile Seda aynı puanlara sahip olduğu için iki gelin ikişer bilezikleri alarak fazla kalan diğer bileziği diğer haftaya aktarmıştı. Seda ise gelecek hafta birinci olup 6 bileziği kazanacağını iddia etmişti. Bu hafta cuma günü bir puan önde Seda 67 puanla zirvede girdiği puanlamada birinci çıkmak için elinden geleni yapacak.

=> Gelinim Mutfakta 14 Mayıs Cuma Bilezikleri Kim Aldı GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

30 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı

30 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Toplam puan durumu sonucuna göre bir gelin beş değil tam olarka 6 bileziği kazanacak. Şu an için bu isim %100 belli olması. 

=> 7 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Puanlar sonucu için lütfen tıklayınız.

Gelinler cuma günü 30 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta toplam puanlar sonucuna geçmeden önce gelinlerin cuma gününe girdiğinde ellerindeki puanları ve sıralaması; 

 1. Seda 67 puan
 2. Esra 66 puan
 3. Dudu 55 puan
 4. Gönül 55 puan

=> 7 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Elenen Yarışmacı Kim Oldu öğrenmek için tıklayınız.

yukarıda ki sıralamaya bakıldığında her ne kadar Seda bileziklere en yakın isim olsa da Seda maalesef bilezikleri alamayacak. İşte 30 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı sorusunun cevabı..

Gelinim Mutfakta 30 Nisan Cuma Haftalık Puan Durumu Sonuçları

*************************

30 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim kazandı
⇒ ESRA

30 Nisan 2020 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒ DUDU

30 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ ESRA
Gelinim Mutfakta 30 Nisan Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ ESRA
30 Nisan Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ SEDA
*************************

30 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı

26 Nisan 2021 tarihinde 691 bölümü ile başlayan yarışma programında bu hafta bilezikleri kimin aldığı 30 Nisan Cuma toplam puan durumu sonucuna %100 belli oldu.

Gelinim Mutfakta Esra Birinci Resmi

30 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri kim aldı? Sorusunun cevabı %100 Esra oldu. Bu hafta 6 bileziği Esra Birinci kazandı.

=> Gelinim Mutfakta Esra Birinci Kimdir öğrenmek için tıklayınız.

Bu hafta 30 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta haftalık puan durumu sonucuna göre en yüksek puanı alıp toplamda 6 bilezikleri alan yarışmacı Esra Birinci oldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

13 Yorum

 1. Nagehan hanım Seda yı bir defa daha yaktı hemde tatlısını beğenmesine rağmen.Veziir parmağı çok zor bir tatlıdır.Hamurun yoğurulması,ve en önemliside şerbetidir dikkat edilmesi gereken husus budur.Fırına çabuk atan kazanır.Ancak hamur çok fazla yakılmaz.Şerbetini döktükten sonra en az 1 saat beklenmesi gerekli.Vakit olmadığı için hepsi yumuşak oldu tabiiki.Bana göre gelinlerin tatlılarının birbirinden çok farklı olacağını zannetmiyorum.Farkı sağlıyan şerbetinin iyi yapılmasıdır bana göre.Seda kılpayı kurtardı.Dudu nun Seda nın üzerine alay edercesine yürümesini tasvip etmedim.Seda da bazen sakinliğini kaybediyor.Esra bugün Seda ve diğerleriyle bayağı dalga geçti.Demekki soğukkanlılığını muhafaza eden telaş etmeyen her zaman kazanır.Gönül sanırım dişli bir rakip olduğunu diğerlerine cırcırlığına rağmen gösterdi.Dudu için hep söyledim döndükten sonra formu iyi değildi.Sonucu elenmek oldu.

 2. P.tesi günkü yemek içli köfte.İçli köfte çok gıcık bir yemektir.Köfteyi kalın yapan içini iyi kavurmayan kaybeder.Fragmandan Gönül ün köfteyi kalın yaptığından Kayınvalidesinden 1 aldığına şahit olduk.Yeni gelin Kardelen bakalım bu kurtlar sofrasından başarıyla çıkabilecekmi.

  1. Anonim hanım özür dilerim 🙏 Rahatsız ediyorum Ama
   bir şey dikkatimi çekti. Ben yemek yapmayı sevdiğim için 👩‍🍳 Siz önceden nereden biliyorsunuz? hangi yemek yapıldığını fragmana bakıyorum yemeğin. ne olduğunu göstermiyorlar Siz yazınca bakıyorum doğru oluyor Sakıncası yoksa açıklama
   yapa bilirmisiniz? 🙂🙏

    1. Teşekkür ederim dikkatli bakınca gördüm Sağolun
     Hayırlı Ramazanlar 🙏🇦🇿💞 🇹🇷☺️

     1. Sağolun anonim hanımefendi Sizede selamlar
      Hayırlı akşamlar Teşekkürler 🙏🇦🇿

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu