Gelinim Mutfakta

30 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puanları (Toplam Puan Durumu)

Gelinim Mutfakta 30 Nisan Cuma günün birincisi aynı zamanda bugün çeyrek altını alan gelin açıklandı. 30 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün kim birinci oldu? Cuma günü en yüksek puanı kim aldı? Haftanın final bölümünde Seda Sayan kaç puan verdi? Seda Sayan en yüksek puanı hangi geline verdi? Cuma günü çeyrek altını kim aldı? 30 Nisan Cuma günün birincisi kim oldu? Bugün çeyrek altını kim aldı? 30 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu ve toplam puan durumu sonucu bu haberimiz de sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 21 Mayıs Cuma Günün Birincisi için LÜTFEN TIKLAYINIZ.

Gelinim Mutfakta 30 Nisan Cuma Puanları ile Toplam puan durumu sonucuna göre %100 bir gelin yarışmadan elenirken bir gelin de beş altın bileziği kazanacak. 

=> Gelinim Mutfakta 14 Mayıs Cuma Puan Durumu İÇİN TIKLAYINIZ.

30 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Son bölümde Gönül günün sonuncusu olurken Esra günün birincisi olan isim oldu. Esra ile Seda beş altın bileziği kazanmak için yarışırken, Gönül ile dudu da elenmemek için mücadele edecek. Dolayısı ile her yarışmacısı için 30 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup çeyrek altını kazanmak adeta hayat memat meselesi oldu.

=> Gelinim Mutfakta 7 Mayıs Cuma Puanları için tıklayınız.

Bugün 30 Nisan Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? Bugün çeyrek altını alan gelin kim? Bugün kim birinci oldu? Soruların cevaplarını yazının en sonunda bulabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 2

Gelinim Mutfakta son bölüm de çeyrek altını alan Esra Seda ile arasında ki farkı kapatmayı başardı. Şu an Esra 66 puan da yer alırken Seda 67 puanda sadece Esra’nın bir puan üzerinde yer aldı. Bu neti nedeniyle bilezikleri alacak isim son ana kadar belirsizliğini korumaya devam edecektir. 

Kaynana Yüksel Seda’nın tatlısına düşük puan vermesine adeta deliren Seda aynen kaynana Yüksel’e şöyle tepki veridi;

“Nasıl hamur olabilir ya!” Yarışmacı Seda

Gelinim Mutfakta 30 Nisan Cuma Puanları verildiği sırada Seda

Sözleri ile Seda kendisine gelen düşük puanları eleştirirken sınırı oldukça aştı. Neden düşük verdiğinin bir tık ötesine geçip kaynana Yüksel’i azarlamaya kalması, büyüklerine karşı bağırarak konuşması dikkatlerden kaçmadı.

Seda Sayan umarım bugün 30 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta puanları sonrasında günün kritiklerinde Seda Sayan yarışmacı Seda’nın üslubu hakkında kendisini ikaz eder.

30 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu netleştiği an Gönül ve Kaynanası Yüksel

Yarışmacı Seda kendisine yarışmada kalması için imkan tanıyan Dudu’ya hava atmak, elinin lezzeti ile hala yarışmada kaldığını göstermek için bu hafta Seda tüm puanlamada önde bitirmek için elinden geleni yaparken Dudu ise maalesef istediği puanları bir türlü alamadı. Seda bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sırasında Dudu’yu eleyip, kendisi de bilezik almak için çabalayacak.

Bu hafta yarışmaya katılan Gönül son bölümde aldığı düşük puanlar nedeniyle hafta başında beri toplam da 55 puana sahip olurken, dudu da aynı şekilde hafta başından beri 55 puana sahip oldu. Dolayısı ile bugün Gelinim Mutfakta 30 Nisan Puanlama sırasında iki gelin de eleme potasına mücadele edecek.

30 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Seda ile Esra bilezikleri kazanmak için kıyasıya yarışırken, Dudu ve Gönül de bu hafta elenmemek için kıyasıya yarışacak. Bugün Gelinim Mutfakta 30 Nisan Cuma puanlaması sırasında bir puanın bile kıymeti oldukça büyük olacaktır. 

Gelinim Mutfakta 30 Nisan Cuma Puan Durumu

Haftanın ilk bölümü 26 Nisan Pazartesi günü ekrana gelen yarışma programında Pazartesi günü çeyrek altını Seda, Salı günü Esra çeyrek altını alan isim oldu. Çarşamba günü çeyrek altını Gönül alırken son bölümde yani Perşembe günü çeyrek altını Esra kazandı. Cuma günü çeyrek altını alan isim ise bugün 30 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta puanları ve puanlaması sonucunda netlik kazanacak. Gözler ise Toplam puan durumu sonucuna yani Gelinim Mutfakta 30 Nisan Cuma puan durumu sonucuna çevrilecek.

Gelinim Mutfakta 30 Nisan Cuma Puan durumu sonucu belli olduğu sırada Dudu

Bugün Gelinim Mutfakta 30 Nisan puanlaması verildikten sonra bugün günün birincisi olup bugün çeyrek altını alan gelin Seda olması halinde bilezikler Seda’nın olacak.

Esra Seda’nın bilezik kazanmasına asla müsade etmemek için 30 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda Seda’yı zirveden edip kendisi zirveye çıkmak için kolları sıvadı.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 2

Haftanın final bölümüne Seda Sayan beş puanı kime verdi? 30 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta puan durumu (Toplam Puan durumu) açıklandı mı? 30 Nisan 2021 Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Cuma günü çeyreği kim kazandı? Soruların cevapları alt kısımda ki tablo içinde sizleri bekliyor.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 30 Nisan Puanları (30/04/2021 Cuma)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Seda Sayan Kaç Puan Verdi)

*************************

30 Nisan Seda Sayan Kaç Puan Verdi

Seda: 1
Esra: 4
Dudu: 1
Gönül: 5

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nagehan’ın verdiği Puanlar

Seda: => Nagehan’ın Gelini 1
Esra: 4
Dudu: 3
Gönül: 5

*************************


” 30 Nisan 2021 Cuma Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Yüksel’in verdiği Puanlar

Seda: 1
Esra: 3
Dudu: 5
Gönül: => Yüksel’in Gelini 4

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
Şeklinde Aradığınızda Karşınıza En Doğru Sonucu Veren dizicenter Çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nuray’ın verdiği Puanlar

Seda: 1
Esra: 5
Dudu: => Nuray’ın Gelini 1
Gönül: 3

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 Seda sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Fatma’nın verdiği Puanlar

Seda: 3
Esra: => Fatma’nın Gelini 5
Dudu: 1
Gönül: 3

*************************

Gelinim mutfakta 30 Nisan Cuma Toplam Puanlar

Seda 1 1 1 1 3 7
Esra 4 4 3 5 5 21
Dudu 1 3 5 1 1 11
Gönül 5 5 4 3 3 20

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (26-30 Nisan) – Cuma

*************************

Seda: 67 + 7 = 74
Esra : 66 + 21 = 87
Dudu : 55 + 11 = 66
Gönül: 55 + 20 = 75

*************************

Gelinim Mutfakta 30 Nisan Cuma Puanlama Sonuçları

*************************

30 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ ESRA
Gelinim Mutfakta 30 Nisan Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ ESRA
30 Nisan Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ SEDA

*************************

Gelinim Mutfakta 30 Nisan 2021 Cuma Fragmanı İzle

30 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puanları verildikten sonra Toplam puan durumu sonucu %100 netleşecek. Dolayısı ile hem günün birincisi olan hem de bugün çeyrek altını alan gelin kimler olduğunu netlik kazanacak. Gözler ise bu hafta final de neler olacağına çevrilecek. İşte haftanın final bölümü ile Kanal D ekranlarında gelecek olan Gelinim Mutfakta 30 Nisan 2021 Cuma fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

26 Yorum

 1. Dudu gider inşallah dili cok uzamış masallah
  Seda da az degil ama su an kucuk filan ama eline su dokemez bu konuda yazık ilk geldiğinde bambaşka idi simdi ise yeller esiyor yerinde

 2. Dudu gitsin,coķ saygısız bir gelin pislik,kendinden büyüklere çok ukala davranıyo.elensin insallah.

 3. Seda hala bedava dan kaldığının farkında degil o diline sahip cıkması lazım ne olursa olsun kendine ceki duzen vermesi lazım aksi takdirde bu hafta olmasa da haftaya eleme potasında olacaktır muhtemel olarak

 4. Arkadaşlar Gönülmu elensin yoksa Dudumu ? Esra gitsin isterdim
  ama malasef olamaz bu Seda hanım kolluyor Esrayı Fark ettiniz mi Esraya yaklaşınca benimkisi dedi

  1. Esra su an kotunun iyisi orda farkında mısın sen
   Gonul hanım digerleri de al birini vur otekine
   Tamam esrayı savunmuyorum ama su an digerlerinden gayet iyi bu da net Dudu Jun saygısızlığı astı basını gitmiş seda desen ondan asagı kalır yanı yok maşallah Gonul masallah ı var iyi kaynanası ı kötüluyor

 5. Favori Esra dersine iyi calısıyor
  Fırsat pesinde sureli ama diline sahip olmaz ıse onun da sonu husran olacaktır.

 6. Bir, gelin herkesin içinde kayınvalidesine saygısızlık ediyorsa bu benim düşüncem iyi bir gelin diğildir Ayten hiç bir zaman
  böyle bir şey etmedi keşke geri gelse çok. özledim Esra gitsin İnşAllah

 7. Dudu zeynebi eklediği haftadan sonra bambaşka biri oldu ilk günkü duduyla şimdiki aynı mı sizce önceden saygısından tüm gelinlere abla diyordu şimdi ise bakın kayınvalidelere bile rest çekiyor. Ama yine de elenmesi gereken esraydı bu torpili başka geline yapınca torpilli diyip duruyorsunuz esraya gelince kimse bişey demiyor

 8. Bunların hepsi sahtekâr, 2500 yuroya çanta alan gelin bin yuroluk bileziklere o kadar seviniyorki sesi fizandan duyuluyor. Gelenlerin hepsinin sözde yatları katları var, o zaman burada ne işiniz var? Burası yemek programı, gösteriş programı değil..

 9. Bir kere dudu saygılı gelin ama esra ve gönül çok bağıran gelinler ama seda ve dudu öylemi nazik hoşgörülülü sevgi dolu keşke dudu değilde esra gitseydi

 10. Esranin gitmesini isteyen arkadaşlar ,dikkat edin bu tür programlarda mutlaka bı çirkef vardır ,ortalığı germek reyting yapmak icin işte buranın cirkefide Esra onu gondermezler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu