Zuhal Topal'la Sofrada

30 Nisan Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puanları [Damla Şantürk]

30 Nisan Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Damla Şantürk yarışacak. Aslen Ankaralı 2,5 yıllık evli Dama 30 Nisan Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puanları için yarışan bu haftanın son yarışmacısı oldu. Damla Şantürk kaç puan aldı? Damla Şantürk’e Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? 30 Nisan Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puan durumu sonucunda Damla Şantürk’ün toplam da kaç puan aldı? Damla’nın Toplam puanları ne oldu? İşte bu soruların cevapları detaylı bir şekilde haberimizin devamında sizleri bekliyor. 

=> 14 Mayıs Cuma Zuhal Topal Bugün Kaç Puan verdi görmek için tıklayınız.

Bugün Zuhal Topal’la Sofrada 30 Nisan Cuma Puanları sonucunda bir gelin %100 büyük ödül olan 15.000 TL para ödülünü kazanırken geriye kalan dört yarışmacı maalesef büyük bir hüsranla ayrılacak.

=> Zuhal Topal’la Sofrada 7 Mayıs Cuma Puanları için tıklayınız. 

30 Nisan Cuma Zuhal Topal'la Sofrada Bugün yarışan Damla ve kaynanası

Zuhal Topal’la Sofrada son bölüm de adeta intikam savaşları oldu. Gelin istediği menüyü tam olarka lezzeti yapamasa da bu kadar düşük puanları da hak etmediğini sunucu dile getirdi. Dolayısı ile kaynanalar son bölümde haksız puanlara imza attığı için şans bugün yarışan Damla’ya güldü.

=> 30 Nisan Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Kim Kazandı görebilmek için tıklayınız.

Damla bugün 30 Nisan Zuhal Topal puanlaması sonucunda birinci olma fırsatı eline geçti. Bu hafta büyük ödülü kazanabilmesi için toplamda en az 30 puanı cebine koyması gerekiyor. 

Zuhal Topal kaç puan verdi
Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasında Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi

26-30 Nisan tarihleri arasında yarışan yarışmacılardan biri olan 30 Nisan Cuma günü yarışan Damla Şantürk’e Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Damla Şantürk’ün menüsünde hangi yemekler var? Haftalık puan durumu sonucunda bu hafta kim birinci oldu? Soruların cevapları haberimizin devamında sizleri bekliyor.

=> 26-30 Nisan Zuhal Topal’la Sofrada Bu Haftanın Tüm Yarışmacıları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 30 Nisan Cuma (2020)

30 Nisan Cuma günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Damla Şantürk. 1998 yılında Ankara ilinde dünyaya gelmiştir. Aslen Ankaralı olan Damla Şantürk aşçılık okulu mezunudur. 

Kendisinden önce yarışan gelinlerin hem aksilik yaşadıkları hem de kaynanaların acımasızca puan verdiklerinden haberi olduğunu, bugün 30 Nisan Cuma Zuhal Topal’la Sofrada puanları sırasında rakiplerinin yaşadığı aksiliği yaşamadan bu hafta %100 birinci olmak için kolları sıvadı.

30 Nisan Cuma Zuhal Topal'la Sofrada Puanları alacak gelin ve kaynanası

30 Nisan Cuma Zuhal Topal’la Sofrada bugün yarışan gelin ve kaynananın kimler olduğunu detaylı bir şekilde açıklanacaktır. Sonrasında Damla2nın menüsüne gelecek olan kaynanaların eleştirilerini ve 30 Nisan Cuma Zuhal Topal’la Sofrada puanları ve puan durumu sonucunu tablo içinde verilecektir.

30 Nisan Yarışmacısı Damla Şantürk

Zuhal Topal'la Sofrada Damla Şantürk
Zuhal Topal’la Sofrada Damla Şantürk Resmi
 • 23 yaşında
 • 2,5 yıllık evli
 • Bir çocuk annesi
 • 15 aylık oğlu var
 • Oğlunun Adı Kadir
 • Aslen Ankaralı
 • Ankara da yaşıyor
 • Kıskanç bir yapısı var
 • Yemeklerine çok güveniyor
 • Hazır cevap biri

30 Nisan Yarışmacı Kaynana Fatma Şantürk

Zuhal Topal'la Sofrada Fatma Şantürk
Zuhal Topal’la Sofrada Fatma Şantürk Resmi
 • 51 yaşında
 • 3 çocuk annesi
 • 2 oğlu var
 • 1 kızı var
 • Bir gelini var
 • Aslen Ankaralı
 • Oldukça hırslı biri
 • Ankara da yaşıyor
 • Gelinine çok güveniyor

Zuhal Topal’la bugün yarışan Damla Şantürk’ün menüsünde ki yemeklerin isimleri hafta başında beri çok merak ediliyordu. Zira kendi kaynanası Damla’nın aşçılık okulu mezunu olduğunu, harika yemekler yapacağını öne sürmesi üzerine kaynanalar en çok bu hafta yarışacak olan Damla2nın menüsünü merak etmişlerdi. İşte Damla’nın menüsü ve sonrasında kaynanaların eleştirileri sizleri bekliyor. Yazının en sonunda ise Zuhal Topal’la Sofrada 30 Nisan Cuma Puanları ve puanlaması tablo içerisinde aktarılacaktır. 

30 Nisan Zuhal Topal’la Sofrada Damla’nın Menüsü 

 • Ekşili Tahıl Çorbası
 • Lor Dolması (ortak yemek)
 • Sarıyer Böreği
 • Tel Şehriyeli Patates topları
 • El Açması Pideli Köfte
 • Yeşil Salata
 • Frambuazlı İrmik Tatlısı

Zuhal Topal'la Sofrada 30 Nisan Cuma Puanları alacak gelin ve menüsü


26-30 Nisan haftasında yarışan gelinlerden biri olan ve 30 Nisan Cuma günü yarışacak olan Damla Şantürk’ün menüsünü kaynanalar öğrendiklerinde aynen şu ifadeleri kullandılar;

Menüsü havalı değil
Menü kolay
Bu menü çok kolay

Kaynanalar

Kaynanalar bu hafta hep düşük puan kullanmak istedikleri için gelinlerin puanları da birbirlerine bir hayli yaklaştı. Dikkat: Damla Şantürk’e Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorularının cevabı alt kısımda açıklanmıştır.

30 Nisan 2021 Cuma Zuhal Topal'la Sofrada Yarışmacıları

Sunucu Zuhal Topal’ın tabiri ile “Birbirlerine hem çok yakın hem de aynı puana sahip gelinler var” sözlerinden yola çıkarak bu hafta gelinlerin puanları çok düşük. Damla da bunun farkında olarak bugün 30 Nisan Cuma Zuhal Topal’la Sofrada puanları sonucunda kendisinin birinci yapacak puanlar almak için kolları sıvadı.

Aslen Ankaralı olan 23 yaşında ki Damla Şantürk’e gelecek olan Zuhal Topal’la Sofrada 30 Nisan Cuma puanları kısmına geçmeden önce haftabaşında beri gelinlerin aldığı toplam puanlar alt kısımda verilmiştir. 

30 Nisan Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu

30 Nisan final günün de 15.000 TL sahibini bulacak. Öncesinde ise aslen Ankaralı olan Damla Şantürk yarışıp bugün 30 Nisan Cuma Zuhal Topal’la Sofrada puanları verilecek. Damla kendisinden önce yarışan gelinler iyi puanlar alamadığını bildiği için 30 Nisan Cuma Zuhal Topal’la sofrada puan durumu sonucunda en az 30 puan alarak haftalık toplam puan durumunu sonucuna göre 15.000 TL’yi garantilemek istiyor.

Zuhal Topal'la Sofrada Puan Durumu
Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu yazı görseli

30 Nisan Cuma günü Damla Şantürk’ün menüsüne gelecek olan puanlar bu haftanın sonuçlarını %100 netleştirecek. Damla’ya henüz puanlar gelmeden önce Zuhal Topal’la Sofrada puan durumu sonucuna alt kısımda verilmiştir. 

 • 26 Nisan Pazartesi Puanı (Nilay Gülcan): 27 Puan
 • 27 Nisan Salı Puanı (Tuğba Tuğçe Sağ): 26 Puan
 • 28 Nisan Çarşamba Puanı (Serpil Özdemir): 26 Puan
 • 29 Nisan Perşembe Puanı (Melek Akın): 24 Puan
 • 30 Nisan Cuma Puanı (Damla Şantürk): 21 puan

Bugün Damla Şantürk’e gelecek olan Zuhal Topal’la Sofrada 30 Nisan Cuma puanları öncesindne kaynanlardan Atiye hanım kendisine ve gelinlerine gelen düşük puanları bahane edip yyarışmaya katılmadı. Bu nedenle haftalık toplam puanlar da dengeler bir anda değişecek. zira Toplam puan durumu sonucuna Atiye kaynananın verdiği puanlar silinip öyle hesaplanacaktır. 

Damla Şantürk’e Zuhal Topala bugün kaç puan verdi? Damla toplam da kaç puan aldı? Zuhal Bugün kaç puan verdi? Soruların cevapları ise alt kısımda sizleri bekliyor.

Dikkat: LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE
ZUHAL TOPAL’LA SOFRADA DİZİCENTER
diyerek arayınız!

Zuhal Topal'la Sofrada ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

30 Nisan Cuma Zuhal Topal’la Puanları (Damla Şantürk)

Atiye Gülcan  3
Herdem Sağ  3
Ayşe Ansa Özdemir  4
Cemile Akın  3
Zuhal Topal    8
TOPLAM:   21

**30 Nisan 2021 Cuma**

Zuhal Topalla Sofrada 30 Nisan Cuma Fragmanı İzle

Bu hafta finalinde 30 Nisan Cuma günü yarışacak olan 2,5 yıllık evli aslen Ankaralı olan Damla Şantürk’ün yarıştığı, 30 Nisan Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puanları ile puanlamasının da yapılacağı bu haftanın beşinci bölümüne ait olan Zuhal Topal’la Sofrada 30 Nisan fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu