Kördüğüm

30 Nisan Kördüğüm 267. Bölüm Özeti # Tapasya Veer’e Etki Eden İlacı Aramaya Başladı

Bu yazımızda sizlere Kördüğüm 267. Bölüm özetini vereceğiz (İlk iki partın) Bu bölümde meydana gelecek en önemli olay Mukta Vinshu’nun kolundaki ize bakmaya çalışsa da göremedi. Veer geçmişi bir anda tekrar unutunca Tapasya doktora buna neyin sebep olduğunu sordu. Bu olayların nasıl gerçekleştiğini anlattığımız 30 nisan kördüğüm bölüm özeti ile sizleri buluşturalım. 

30 Nisan Kördüğüm Bölüm Özeti 

Kördüğüm 267. bölüm özetine başlamadan evvel bölüm dört part halinde olduğu için iki kısımda anlatacağız. İlk iki partını anlatacağımız 30 nisan kördüğüm bölüm özetine geçelim. Mai gene eline almış ilaçlı içeceği (Arkadaşlar süt gibi gözüküyor. Ancak Hindistan da inekler kutsal olduğu için süt olmayabilir.) Veer, içmek istemediğini söyler. Gunwanti, içmesi konusunda ısrar etse de artık içmeyeceğini söyler. Mai de içinden oğlumun aklını Tapasya mı? çeldi diye düşünür. Mukta bulduğu bir delili yerinde görmek için Vinshu’nun çalıştığı tapınağa gider. Tapınak görevlisi Vinshu artık burada çalışmıyor der. Hatırlarsanız Vinshu Veer’in ofisinde işe başladı. Bu gelişmeden demek ki Mukta’nın haberi olmadı.

Vinshu ise evde dolabında sakladığı silahını çıkartıp olası bir durumda kullanmak için hazırlar. Bu arada kendine pasaport çıkartır. Pasaporttaki adı Akash’tır. Şimdi gerçek adı Akash olduğunu görmüş olduk. Yalnız şöyle bir durum var. Gerçek Vinshu olmadığı kolunda ki yara izinden belli oluyor. Paspartu da yasal yollardan almadı. Birine rüşvet verdi o şekilde pasaport aldı. Bu adamın gerçek adı ne benim kafa şu an çorba oldu. Barda kendisine Akash pasaportu getirdikten sonra bardan çıkarken müşterilerden biri Akash sen ne yapıyorsun burada diye konuşunca Vinshu hemen barın ışıklarını işareti ile söndürür. Daha sonra da adamı öldürüp bardan ayrılır. Bu olaylar Meethi ile karşılaşmadan önce Vinshu’nun yaşadıklarıdır.

Mukta tapınak görevlisinden Vinshu’nun adresini öğrenip Vinshu’nun evine gider. Mukta, Meethi’nin telefonunu aramasına rağmen ulaşamadığını nerede olduğunu biliyor musun diye sorar. Vinshu da yanında olmadığını merak etmemesini söyler. Mukta teşekkür ederim deyip yalandan gidiyor muş gibi yapar. Vinshu gel bir kahve ısmarlayım deyince zaten Mukta’nın da istediği o olduğu için hemen içeri  girer. Vinhu kahve yapıp getirir. Mukta kahve içerken Vinshu’nun arkasından bir böcek gördüm deyip korku ile kahveyi Vinshu’nun iz olan koluna kahveyi bilerek döker. Mukta hemen özür dilerim. Dur hemen sileyim der. Ancak Vinshu buna müsaade etmez.

Veer, Gerçekleri Hadi Söyle Kördüğüm 267. Bölüm Özeti

Kördüğüm 267. Bölüm Özeti devam ediyor. Tapasya eline aldığı içinde su olan bardağı Mai’ye getir. Mai serinlemek için iç der. Mai,  yanında bulunan Amla’ya sen odana git diyerek konuşulanları Amla’nın duymasını istemez. Amla hemen odasına gider. Mai sen ne saçmalıyorsun. Kafandan yeni şeyler uydurma diye Tapasya’ya kızar. Tapasya ise dikkat ediyorum sen eskiden Veer’e her gün aynı saatte içecek getirmezdin. Bakıyorum da oğluna iyi bakıyorsun der. Ancak bir anne hiç bir zaman eş gibi olmayacağını söyleyip lafı Ichcha’ya getirir. Veer ise odasında yapacaklarını düşünürken Mai’nin getirdiği sütü görür. Daha sonra Veer o sütü içti mi? orasını göstermedi. Daha sonra Veer Mai ile Tapasya’nın yanına iner. Tapasaya ile Mai’nin konuşmasına dahil olur.

kördüğüm 267. bölüm özeti

Tapasya söyle her şeyi Mai de duysun der. Gunwanti oğlum bu kadın ne saçmalıyor der. Veer de Tapasya doğru söylüyor. Ichcha benim karım der. Mai’ya karşı tavır alıp konuşmaya devam ederken sanırım Mai’nin bıraktığı sütü içmiş olmalı ki bir an da başına şiddetli bir ağrı girer. Daha sonra Veer’in hatırladığı her şey puff. Veer gene boş tenekeye döner. Tapasya ne kadar çabalasa da Veer başım ağrıyor.

Bir şey hatırlayamıyorum der. Mai de bulmuş fırsatı geri durur mu? Benim oğlum ölüm kalım mücadelesi veriyor. Sen gelmişin ne diyorsun diye kızar. Amla’yı çağırıp Veer’i odasına götürmesini istedikten sonra Mai ile Tapasya salonda baş başa kalırlar. Mai, hiç bir zaman başarılı olamayacaksın. Veer hiç bir zaman Ichcha’yı hatırlayamayacak. Tapasya da sen nasıl bir annesin. Kendi evladına kötülük ediyorsun der. Mai ben bu evde olduğum sürece Veer’in hanımı Amla’dır. Ichcha ise Yuvraç’ın nefret ettiği anneden öteye gidemeyecek der.  Anlayacağınız Tapasya’nın bir hamlesi daha boşa gitti.

Tapasya, Veer’in Unutmasının Sebebini Aramaya Başladı 30 Nisan Kördüğüm Bölüm Özeti

 30 Nisan Kördüğüm bölüm özeti devam ediyor. Tapasya Veer’in neden birden başına ağrı girip geçmişi birden unutmasını öğrenmek için doktora gidip bilgi alır. Doktor, Veer’in kullandığı ilaçların yan etkisi olabilir der. Tapasya eve gelip bütün ilaçlara bakar. Ancak yan etki yapacak bir ilaç bulamaz. Bu sırada Tapasya’nın telefonu çalar. Amla da Tapasya’ya ilaçları bulma konusunda yardım ederken Mai’nin kendi odasında Veer’e ilaç hazırladığını hatırlar. Amla hemen Tapasya’ya gördüklerini anlatmaya çalışır.

30 nisan kördüğüm bölüm özeti

Tapasya telefonla konuştuğu için Amla’nın dediklerini duymaz. Meethi okul çıkışınca Vinshu ile birlikte motosiklete binip gezmeye giderler. Mukta ise inşallah bir sıkıntı olmaz diye endişelenir. Eve giderken karşısına sapık Tej çıkar. Tej, gel yuvamızı kuralım. der. Mukta ise be teklifi git başkalarına yap. Benim de bir daha karşıma çıkma der. Son iki Partın özeti için [pembebuton]TIKLAYINIZ[/pembebuton]

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

156 Yorum

 1. Nazla ben kaç defa dedim sana inanmıyorum ama o hep seni seviyorum diyor ve ispatlamıyor bende bundan biktim artik konusmayacam seninle diyorum ama sonra biraz zaman geçtikçe bana mesaj çekiyor ve buna sınır oluyorum ailem böyle olduğumuzu bilse beni fena yapar bide burası köy ya burda öyle şey olursa döverler valla bide benim ailemin ismi büyük adım çıkarsa ben biterim

 2. Yeni sayfa gelmis .Defne Abam yazmustim onceki sayfada ama hos buldum.30 tl sabit innernet mantikli olabilir bence.
  Dilek sen dikattli ol bence canim

 3. Bak dilek onunla konusmamany soylicam janym ama yinede sen bilirsin hem soyly ailenin kyzyny rezil etmek ic elinen geleni yapan erkeklerde var ama yinede sen bilirsin kuzum hem soylesen oda senin gibi buyik soylymy

 4. Ay bu Akash bir çıktı tam çıktı tövbe tövbe ya bu neyin intikamı anlamadım intikam alacaksan git salak İccayı öldür ?? hem bizde kurtulmuş oluruz ölmedi bir şu İcca kedi gibi dokuz canlı mübarek ??
  Ya bu Veerin hiç işi gücü yok sanırım şuna bide kadınların yayından ayrılmıyor tövbe tövbe ne meraklı dedikoduya ?? Tapu kızım senin hükümet gibi kocan var sen hala Veerin derdindesin ya kocan senin yolunu gözledi öyle ?? sen ise Veer diyorsun şu Tapuya diyecek kelime bulamıyorum ?? Bay karizma Raghot bunun neyine aşık olmuşsa artık ?? Allah yardım eylesin ??

 5. Bencede nazla artık onunla konusmayacam bide benim annemin ailesi ve onların ailesiyle kötü bir olay olmuş ya

 6. aynen millet intikam hastasi olmus bu hintliler ayni seneryoyu yaziyor ya gerci degisik bi kac dizisi vardi
  ama klasik dizi intikam ve intikam evliligi:)

 7. Bide böyle bir sorun var ben ailem yüzünden nisanlandim sonra nişanımı attim ama ben ona dedim ailem beni nisanlandiriyor bir şey yap dedim oda hayır de dedi bu kadar ya sonra 8 ay geçti nişanımı attim nişanlım benle geçinmiyirdu çok yalanciydi beni hep kandırıyordu

 8. Evet ya hintliler hep aynı senaryo yazıyorlar hep intikam üzerine dizileri öyle farklı bir kaç dizisi var herhalde yoksa hep aynı ??

 9. evet geldik.

  Zulisim tesekurler. yok bu ilk gidisim deyil cogu kez gittim gezmeye arkadaslarin yanina annemle is gorusmelerine felan gittim yani birtanem.

  ayyy bugun oyle bi kiskandimki kizlar gormesemde nasil opdunu tahmin ediyorum bizim bi kokosun babasi araba almis hemde benim istedigim gibi bir arabaymis valla cok kiskandim hatta patladim bende meslemi elime alinca alacam istedigimden offf hala hatirladikca soyleyisini catliyorum offffff offf benim arabam ne zaman olacakyaa…

  Defnecim evet bizim iremsu iremsu cok degisiktir dedigin gibi sevecem iyi hatta sizle konusmayi ve bazi kisilerle konusmayi seviyor hor da gormez fazla ama iste akil almiyor bu kokoslar aklini celiyor onlara uyuyor biraz iste o var bugun bellayla buyuk kavga etmisler gitmis onlarin aklina uymus bir cantaya ne kadar para saymis tabi bellada cinlere bindi sonra iremsu pisnanda oldu bide bu tasarimciya akli bi havada simdi bu soyledimi hep soyluuorum ona tanam diyor duzeliyor beli zanan sonra yine ayni arkadaslari bozuyor basak teyze bir ara onun simarik tavirlarindan cogu seyi yasakladi ona hatta bazi arkadaslarida degisken biri iremsu nevsimoer gibi kisiye degisir bazen bazen zenginlige cok degiskendir.

 10. 1 2 bolum sonra veer bütün hafızasını hatırlıyor ve içanin yanına gidiyor ve birbirlerine sarılıyorlar sonra tapasya geliyor ve veer bana tapasya yardim etti diyor sonra jogi takur tapasyaya sarılıyor ve grur duyuyorum seninle diyor sonra veer mitiye supriz yapıyor ve senin babanım diyor ve sarılıyorlar birbirilerine

 11. Bak Dilek seni sevyorsa nisanyn oldugy zaman dayanamazdy seni bi baskasyna vermek istemezdi gercekden sevyorsa kacyr veya baska yolarla seni kurtaryrdy bu beyfendini sevgisi yalan bence sen in iysi ona seni sevmiyorum uzak dur benden babama soylerim diye tehdit et ve gorusme msajyna jevap verma aramalarynada uzak dur ondan ona adam denilmez nisanlamysyn ama sana yardam etmemis nasyl bi sevgili bu delirjam ben dilek ben olsaydym aynyn yapardym sen bilirsin bu seni sevmiyor hem koti olay oldu dedin ya belkide intikam pesindedir bu once biseye emin ol onda birlikde oldugynyzy ispatlajak delil varmy onu ivren sonra yap dedigim tamam anladyn dimi belkide intikam pesindedir ne bilirsin janym

 12. yaaa offf burasi niye bu kadar sakinlestiki yaaa ben bile bu halimle yazdiriyorumya.
  Defnemin interneti az.
  Saliha abla sarj yok.
  eee diyerleri size ne oldu .
  ah kalbim canlaninca burayi biraktiniz ah kalbim tayfalari.
  kordugumden kimse yok ya offf ben gudincemi geleceksiniz.

 13. Bellam nasylsyn kuzum iymisin ne zaman ucyosun janym beni af etmisin seni cok sevyorum janym
  Nihan nasylsyn iymisin janym

 14. Doğru söylüyorsun nazla canim iyiki sana dedim yoksa kim bilir ne olurdu zaten bana mesaj ve aramiyorki hep ben arayıp soruyorum bugünden sonra artık aramayacam sormiyacam akıl verdiğin için çok sagol canim teşekürler dediğini yapicam?

 15. Ta tamam o zaman İsabella tekrardan hayırlı yolculuklar ?? ayy ben hiç yurt dışına gitmedim ya ?? ama gitmeyi çok isterdim ????

 16. Dilek bak once iy dusin sonra pisman olucak bisey yapma hem sen onunla kac kere gorusdin hem fotraf filan cekdinizmi birlikde oyle bisey varsa dizilerde izliyosun delili savunyp kyzaly zora sokyolar tapu ony ornek edelim sayit zamanynda radotla evlendikden sonra para almak icin nasyl tehti etdi onu anladyn dimi oyle bi durum olursa yuzin duser aileni arasynda ve butin dunyada

 17. Yok ya 3 defa buluştum ama resim falan cekmedim öyle bir şey olmadi zaten oda korkuyor adının çıkmasını hele şimdi nişanı attim dahada korkuyor ben ne salağım şimdi anlattıkça beni sevmediğini gerçekten anladim

 18. Ay aöf sınav sonuçları açıklanmış cumartesi günü olanı geçmişim çok şükür pazar olanından kalmışım neyse zaten zordu ayy tek dersim kaldı işte İslam hukuk dersi onu ikinci sınava vermem lazım ??

 19. BELLOŞ o zaman sana araba veriyoruz hem 1.de olmuşsun madem Pırlantam ???
  BELLOŞ internetten ziyade işlerim de yeni bitti toparlaniyorum. Evet site sakin havalar ısındığı için artik herkesin işi ve ziyaretleri var. Hele yazın iyice boşalır buralar. Efe oğlanın ayağı noldu iyi mi?
  Nihan anladım canım.. ben kim nasıl tepki verir bilemem işin sonunu da bilemem. Tek bildiğim hiçbir gerçek saklı kalmaz. Gün yüzüne çıkar mutlaka. Ha bir de bildiğim birşey varsa Bella seni çıkmazda birakmaz ve işini kolaylaştırır oo gerçek bi süper kahraman inan?
  Zülişim yorumunda çok haklisin bu Radhotu bende anlamiyorum. Yazık olsu bay karizmaya..
  Vişnu sapığı hep çıplak geziyor birde..

 20. Anladygyna sevindim kuzum bir insany kotulikde kurtarmak iy bisey Allah kularyny biri birine yardam etsin diye arkadas yapar bak Dilek seveni sev sevmedig kendini sevmeye zorlama bir gun senin ugryna olmak istejek bi erkek cykar bekle sen tama ozamana kadar bide bununla konusma arany ac oyle sevgiden sevgi olmaz hayatym umarym beni yalnys anlamadyn ben sana dostja yardam etmek isdiyorum ve bunary soyliyorum izledigin dizilerden ders al Dilek ben oyle yapyorum benim ailam var ama uvey annem babam beni pek umursamaz babam biraz iy annemin zere kadar umrunda dilim sadece kadrseim bana oyle akyl veren olmady hayatdan ovrendim herseyi dizilerden drrs aldym janym hem ihtiyacyn olursa ben yanyndayym janym cekime soyle tamam

 21. Aynen Defnem ya Bay karizma Raghot yazık vallahi Tapuya ne kadar değer veriyor Tapunun yaptığına ?? Vişnu sapığı giyinmeyi unutuyor galiba tövbe tövbe adam çıplak geziyor öyle Mehhtde adamın yanında sürekli ?? İcca kızına hiç akıl vermemiş Veerin peşinde koşmaktan ??

 22. DeEfNE ab anladilan calisiyorsun kolay gelsin
  katiliyorum su vishnu ya ayar oluyirum az once tv de gordum adam ciplak birde bagaginda salvar desen salvar degil yari acik havadar etek piijama karisimi neredeyse dixi boyunca ciplak dolasti daha az once giyinmis motorla geliyordu.meethinin yanina reklam girdi:)
  Yonetmen ciplak gezdiriyor demekki adama vucut gosterisi yaptiriyordur :)
  Sakinligi bilmem ama bayagi yazdim elimden geldigince
  gunun kahramani sayilirim :)

 23. ay DEFNEM tesekkurler hediyen icin.hala patliyorum.efe iyi masallah oyuncu olmali o bagrinca ses gelince kalpten gittim.ay suan soktayim nihan oyle bir şey dediki.
  ya kizlar bella benle ilgili adimi kullanip soyluyo ne bilim kendim kendimi anlatiyo gibi.

 24. DEFNE bugun ninem aradi cabuk donersin isallah isler tek bitmiyor hayvanlarida kimse goturmuyor bende yerdeyim ev isleride birikti agaclar var kimse yulardan su getirmiyor gel dedi ah bu dunyanin isci nihani.kardesimde lise sonda hem.yardimcisi oda var.

 25. Evet yılın oscar ödülü Efeye gelsin ???
  Pırlantam noldu niye şoktasin ha ozelse anlatma tabi :)
  Nihan söylemişsin ne dedi ;) destek verdi mi sana?

 26. Çok tesekur ederim nazla canim bende bir sürü ders aldim çok pişmanım seni asla yanlış anlamam canim benim ailem öz ama babam sakat yürüyemiyor arabada gelip gidiyor doğuştan böyle ama bize çok iyi baktı bir dediğimizi iki etmedi ama ona laf gelmesini istemiyorum onun için bana söylediklerin için çok sagol yeni aklim basima geldi

 27. yaaa Defnem hala soktayim bunca yil bende saklamis ama kendince haklari var suzede anlatmis dun onada ayri sokum ama nihanim benim bizden cekiniyor onu istemeyuz diye korkuyor su size bakarmisin o bizim aileden olmus onu okadar seviyoruz hii ama onu biri sinarsa hor gorurse kucuk dusururse karsisinda beni bulur ailemde dahil kimse ona bunu yapamaz ben onu askinada kavusturucam korkusunuda gidericem nihan soyluyorum senin sevdigin o sansli kisiyi buna ayri bir sokum hic beli ettirmedi hatta sana yengem ol bile dedim Defnem o yazdi benim ABİSİM mis hala soktayim bide abim onu opup tesekur etmis benimle ilgilendigi icin onu abim hayata tuturdu vayyy nihana okadar dil dokmustum sevmiyorum demisti .

  Defnecim evet destek oldu benim icin cogu kisiye sirtini bile doneceni soyledi baya konustu destek oldu zaten ondan kotu soz cikmazdi benide mutlu etti simdi.

 28. Tapu iyi olmaya başlıyor tebrikler?

  ..
  .
  SELAMM
  ????
  PAPATYALARIMMM
  ????????
  NASILSINIZZZ
  ???????

 29. Ay Ferah güldürdün beni hep çıplak dolaşıyor diye alemsin kiz?? çok yaşa sağol canim
  ???
  Ay PIRLANTAM anlattı evet de büyük detayı sana vermiş ilk sen duydun sayılır yine?? Benim pirlantama da bu yakışır tam süper kahraman. Bellostan kopyalayıp tüm evlere dağıtmak lazim birtane.. Hadi yabanciya gitmedi Nihoşun Allah tamamına erdirsin ;)
  Nihancim çok sevindim ❤❤❤
  Sana demiştim bak??
  Evet Nihan ya dünya işi bitmiyor. Ama kardeşin şanslı o senin gibi zorlanmiycak bu hayatta. Neyse senin işlerin bitmiş sayılır artik hiç olmazsa ailen şehre yerleşmiş dünyanın ağır yükü yine bende
  Batsin bu dünya
  Bitsin bu rüya
  Aglatip da gülene yaziklar olsun..????

 30. ayyy Defnem tesekurler ayyy nihosum yrngemi olacak ayy tutturdu iyles sonra bakarsin ayy abisim isallah seviyodur nihosumu ee ama nihosum herseyi biliyor abimin yapacagi tum hayelleri ozaman supriz olaz nihosum senin duyununde cocugu doguracam.

  evet Defnecim oyle oldu sen de belayi cok iyi taniyorsun.

  evet kardesim sansli zorluk cekmedi o bide hemsire yardimcisi isallah hemsirede olacak ee olsun artik onlar icin okadar caba orda burda surunduk sirtimizda okula goturduk koyden o koye yuryduk onlar icin o karda artik onlar cabalasin.
  annemler sehirdede ne yarar koydekiler gina getirdi bana.

  seninkide benden zor.
  simdi size tamamlanan hala bir hikaye anlaticam.

 31. Ya bu Tapu neden Amlaya akıl fikir veriyorsa ?? bilemedim ki bide Mukta bunu bilmiyormu annesi olduğunu ayy Bay karizma Raghot ile tekrar evlenecek Tapu ?? mutlu mesut olacaklar??

 32. He Zülişim Radhot ile Tapasyanin gerdek sahnesi falan olacak..?? Tapu Radhotla evlendiğinde hazir değilim diye elletmedi kendini.. sanki çok namusluymus gibi.. Eskiden Veerle yatip kalkmak için az uğraşmadı cadi..
  ???
  Helin ablasinin gülü hoşgeldin bitti mi sinavlarin???
  ???
  Ay PIRLANTAM korkulur senden doğur bakalım ??
  Bana da hayırlı bi kismet bulursun artik. ? kurudum kaldim hayatimin baharinda??
  Nihancim Bella şaka da olsa abisini bana yakistirmisti. O zaman bana kizmadin dimi canim boğarım ben bu kızı demedin inşallah ??

 33. Ayy Sbada idilde ölmüş ya sıra kimde merak ediyorum hepsi tek tek gidiyor ?? bu gidişle koskoca dizide Aslı ile Ferhat kalacak ?? ikisi tek başlarına oynarlar artık ?? finali nasıl olacak merak içindeyim ??

 34. Evet Defnem ya Tapu Raghot ile evlendiğinde baya naza çekti kendini ?? Raghot iyi bile dayandı buna ayy tekrar nasıl evlenecekse artık Tapu sanki çokta namuslu kedi gibi Veerin ayağına kapanıyordu beni al beni al onu alma diye ?? işine gelince Bay karizma Raghot naz ediyor ???? bu Tapu çok fena ya

 35. evet basliyorum bu yasanmakta olan bir hikaye devamida daha onra sizlerle hanim efendiler.

  iki aile cok iyi anlasirlarmis bir ailenin ikiz cocuklari diyer ailenin de bir oglu olmus ayni yilda ikizlerden birinin adi bella diyeri iremsu cocukta efeymis iremsuyla efe arkadaslar anlasiyorlar ama bellayla efe dogduklarindan beri anlasamiyorlarmis.
  bunlar birbirine neler yapmamislar kisaca soylim
  kizin yaptiklari kiz oglanin sandalyesine yapistirici surmus oglan oturmus kakmis yirtilmis oglanda buna karsilik kuz uyurken kizin her yerini yapistirici yapmis sonra tum pislikleri ustune atmis kizda buna sarf edememis cocugun saclarini kesmis cicukta kizin sacina sakiz yapistirmis bunlar krese gitmis orda birbirlerine su atmislar sinra mutfakta hamur yapilmis ikiside ayni dusunmus birbirlerinin ayskkabilarina koymuslar ..
  birgun zip zip icin eglrnce parkina gitmisler kiz onden gitmis yaylari yerinden gevsetmis zavsli cicuk bir hevesli bir hevesli nasil ziplamis yapismis yere boyle boyle kavgalar planlar okuldada hep yaristalarmis ben ben ben ben diye diye ortaokula gecmisler ordada ikisi bir olup hicalara satasmis cocuk la kiz hep dididiyir atesle bsrut yanyana duramiyolar birbirlerini yiyorlar liseye gecmisler ikisi birbirini girmez olmus gorselerde girmezden geliyorlarmis cocukla arkadaslari futbol oynarken kiz birini dovmus mudure artislik taskamis disiplin yemis babasini beklemek icin csntasini almaya gitmis cicuk tam topu atmis kizin kafasina gelmis kuz bayilmis eee lise serserisiymis saclari acik uzun bellinde saci yuzune dagilmis cocuk korkmus sonra sacini cekmis yuzunde jalbi kiza gitmis kiza asik olmus okadar cok ki sabah akssm onu dusunur olmus dersten yemekten kopmus sonra bakmis ki bu okiz olmaz demis o benden nefret ediyor ben ondan asla demis aka kalbine gecirememis kizin sirasina hep not birakiyomus kizda girunce hayirdir havalari sonra kizda oglani fark etmis oda kalben vjrulmus oglan gibi gece gundyz dusunnus durmus bazen kalbine gecirememis kendine deli gibi hakaret etmus bunlar bu iki aile hep bir hic ayrilmazlar bir gun bir kasabaya guderler tatile bunlar yol boyu konusmaz birbirlerine bakarlar orda aileleriyle gezmisler gece herjez uyumus bu ikisi uyumamis ayni anda cikmislar otel sahibiyle karsilasmislar oturup konusmuslar adam ikisinin askini gozlerinden anlamis iki sine bolca ogut vermis bu ikisi drnizim kenarinda gezmisler diyer gun yine ayni gece ikisi kalmis oturmus oyun ounamislar ask oyunu kiz oglana demis sevdigiyle adi ne kadsr seviyosun oglan ilk bas terlemis ya beni sevmiyorsa diye kiz tekrarlamis oglan sen demis tumm olan hislerini aciklamis kizada sormus ya sen kiz cebindeki notlari cikarmis bunlari sen bana veriyodun deyilmi demis kizda bende seni demis duygularini anlatmis oglan deli olmus kizi kucsna almis dindermis tum gece sarilip uyumuslar kokularini cekmisler birbirlerine yilarin ozlemini diyer gun guzelce eylenmisler gecmislerini hatirlayip gulmusler tatil bitmis donmusler ama bu sefer elele dinmudler askla

  kiz oglan icin her seyi yapiyor oglanda kiz icin.bu tanisma sevme fasliydi 1. versiyon diyer versiyonuda donunce yazarim artik.
  tabi EFE VE BELLA.

 36. ayy Defnem ben sana bulurum sen daha genceciksin birtanem valla uzulmedim deyil uzuldum .

  Yok Defnem ben hic oyle dermiyimde kaderinde varsa insalksh olur dedim belki benim kaderim baskadir hic dermiyim oyle .
  brlla cok istiyor yengen olmani.

 37. Öyle mi Zülişim nasil ölmüş peki Idil??
  Evet Zülişim herkes bi tuhaf kördüğüm de :)
  ???
  BELLOŞ ile Nihanin hikayesini ben biliyorum zaten kesinlikle dizi olmalı ??
  ❤❤❤
  Ay şu Benimsin ne sinir bozucu ya bu Alyayi islak odunla döveceksin. Rehani harcadi pislik. Zeyn ne kadar itici ya hiç sevmiyorum bu çocuğu :x

 38. Defnem Jülide öldürdü Jülide İdili yitiyor kafasını arabanın kenarına vuruyor ya o kadar basitti tövbe tövbe ?? bunla insan ölürmü hemen aynı Cemin ölümü gibi İdil öyle çokta şiddetli vurmuyor kafasını hemen yere düşüyor senarist resmi seyirci ile dalga geçti ya ??

 39. yaaaa nihan dunden beri yaptiklarimizla dalga geciyoryaa offf bak kizardim yine bide okuyor geri banaya offff allahim bu kiz.

  Defnem biliyor d.b. dd anlatmistim ama yaptigim yaramazliklari deyil iyiki devami diyer versiyona kalmis ahhhhh nihannn…
  Defnem yaaaa Seni cok seviyorum ayyyy senicok seviyorum ama efeden bikacam az kaldi beni deli ediyo.

 40. Ay Zülişim ne saçma hele jülide tam bir or…. ne biçim iğrenç bi yaratik o ya sesi de kapı gıcırtısı gibi :x
  Bu sene bitecekmiş şükür ohh
  ????????
  Sağol Pırlantam bitanesin??❤
  Ohh iyi Nihancim insan kalbi çok hassastır malum :) ❤

 41. Sonunda geldim kizlar nasilsiniz ben bu gün baya eglendim parkda ya çok güzeldi birde arkadaşlar ile keyfi ayri …

 42. ayyy icimde bir korku var anlatamam bir sey olacak gibi sanki tiii ufff az kaldi cok korkuyorum ayyy giccikk yine gozumebir sey koydu.

 43. Aynen Defnem ya Jülide yüzünden diziyi izlemeyi bıraktım bide tam yelloz Jülide ?? evet çok şükür dizi final yapacakmış

 44. suan abim morelimi getirdi instada bir adam paylasmis.

  adamin dogum gunu karisi adama demis git bir yas pasta al adam almis demis ne yapacan kadin birine supriz demis git kendi ayagina gore beyendiyin ayajabiyi al kocasi almis vermis jarisi demis hediye paketine sar adam sarmis karis demis pastayi getir mumlari yak adam getirmis kadin demus ver hediyeyke pastsyi demis iyiki dogdun kocacim ahh zavalli adan simdi ne yapmistir kafina bak hele ya supriz yapmis bude ya bu olay dun olmus.

 45. Zülüm ben sevmiyorum o diziyi..gerçi dizi seyretmem.sağolsun annem sayesin tüm dizilerden haberim olur???..

 46. BELLOŞ Siyah beyaz aşk kuzum
  Bilmukabele bende seni her daim seviyorum ❤❤❤
  Rabbim korktuklarindan emin kılsın seni. Hiç korkma Allah’ın izniyle iyileş su gibi git su gibi gel inşallah..
  Ay Belloş adam da safmiymis anlamamış mi dünyada ne tuhaf insanlar var. Kocaya böyle mi doğum günü yapilir. Üstüme iyilik sağlık ?????
  ???
  HAZALIM hoşgeldin naptin bugun herşey yolunda mi bebeğim ? Sen yazın da işine devam edersen nasil tatil yapacaksın ??
  ???

 47. Hoş buldum hazalcım sen nasılsın..iyim bebeğimde iyi canım..6 haftalık oldu..kızlar bu arada 3 gün sonra doğum günüm.21 yaşım olucak..

 48. Fidancım şimdiden doğum günün kutlu olsun ????? ya benden bir yaş küçüksün sen ?? bende 22 yaşıma yeni girdim sayılır

 49. ohhhh be bari siz benim yaptiklarimla dalga gecmediniz ayyy gulmekten yazamiyorum karnima sancilar girdi abim bebek gibi gidikliyor ayy ayy olucem gulmem bitsin yazacam .

  kizlar yemek elinde her zamanki gibi bellaya yedirmek icin once guldurme…. nihan.

 50. KIZLAR ! ÇOK ÖNEMLI BAZILARINIZ ŞIMDI SÖYLICEKLERIME INANMAYA BILIRSINIZ AMA YINE SÖYLIYORUM ÇOK ÖNEMLI BILIM ISTEDIM !!!
  BU GÜN SAAT 00:30 DAN 03:30 KADAR CEP TELEFONLARINIZI , BILGISAYARLANIZI VE BUNUN GIBI ALETLERINIZI ÖÇÜRÜN VE VUCUDUNUZA YAKIN YERDD KOYMAYIN MÜMKINSE BAŞKA BIR ODADA KOYUN ÇÜNKI O SAATLERDE , NIYE DIYE SORARSINIZ AMA BEN HABERLERI RUSÇA OKUDUGUM IÇIN NEDENINI ANLATAMIYORUM AMA LÜTFEN TELEFONUZUZU , BILGISAYARINIZI BU GÜN O SAATLERDE KENDINIZDEN UZAK TUTUN YOKSA GERÇEKTEN ÇOK KÖTÜ TELAFISI OLMAYAN BIR HASTALIGA YAKALANABILIRSINIZ LŮTFEN DIKKAT EDIN SIZLER BENIM IÇIN ÖNEMLISINIZ O YÜZDEN SOYLEME GEREGI DUYDUM !

 51. ayyy Defnem insalah su gibi gitip gelirim cok korkuyorum ayyyyy gulmekten zor konusuyorum.
  evet ne degisik insanlar varya.

 52. Bende iyim fidancım..
  Düfnemmm hayatımmm bende bu gün
  gidemedim işe zaten.bu grip beni yedi bitirdi..canım dün yazdım zaten.bende gitmek istiyorum ama işim yüzünden kararsızım..babamda kızım kaç yıldır gitmiyorsun zaten.gel..bende işimi riske atmak istemme ya çıkarsam sonra yerime başkası girir diğe işimi kaybetmek istemmem.yazında iş saatimi uzatmak istiyorum.hem bunlada maaşın yükselir.bu fikri iş arkadaşım söyledi bana..anneme söyledim siz gidin ben yanlız kalırım burda ama annem söyledi kızım hayal mi görüyorsun?baban seni burda yanlı bırakır mı..bende 2 arada 1 derede kaldım işteee?..

 53. Tekrardan merhaba iyi aksamlar.
  DEFNE ab aynen canim rica ederim hep gul sen :)
  Adam gercekten oyle dolasiyor belden asagisina beyaz cabut dolamis yari acik yandan yirtmacli .
  Vucut gosterisi yaptiriyorlar resmen :)
  Yonetmen istedi belkide:)
  Zeyne gelince bencede cok itici bir tipti hic sevmedin
  alya mantiken rehani secmeliydi:)
  Ah kalbimi izleyen varmi :)?

 54. Manya canim neden o saatte suan bi skinti varmi
  acikca yazarmisin arkadasim anlayamadim janim?

 55. IYI AKSAMLAR KIZLAR NASILSINIZ KUSIRA BAKAMYIN YA GIREMIYORUM BURYA TEL DONUYOR ANALAMDIM.HEPINIZI OZLEDIM ZAR ZOR YAZIYORUM.OPUYORUM HEPINIZI.
  .
  BELLAM canim yazamiyorum tel donuyor ask gel yazdim sana oku bak cecap bekliyorum.

 56. Züleyham iyim canım??cok tşk birtanem???ay züleyhammm kız o emojili pasta çok lezzetli görünüyor?.kız gülmeyin ama canım çekti????canım pasta çekdi??bu aralar çok aşeriyorumm.

 57. Ay gerçekten Zeyn çok itici tip bide dizide bunun ikizi çıkacak Alya biri ile idare etti bide ikincisi var ya Roket ?? Süreyya tam cadı kaynana ne öyle kapkara ya zift karası gibi ??

 58. Manyam bilgilendirdiğin için sağol kuzum?
  Kıızz fidan alemsin yaaa????canın mı çekti kız nasıl güldümmm???????????????
  Aidem hoş geldin birtanem..

 59. Anladım Hazalım peki.
  Sen seneye şef garson olursun artik. La marabalar hadi servis yapın bakayim sefil köleler sizi???
  Hazal ağa emrin olur eyvallah ;) heytt ben burada yükselmek için köyüme bile gitmedim artik dersin orada bi köy var uzakta o köy benim köyümdü gidemesem de haa HAZALIM ???
  ???
  MANYAM ben o saatte tel kullanmıyorum zaten :)
  ???
  Fidan her konuda tebrik ederim canım seni??
  ???
  Aynen Ferahcim. Yok ben Ah Kalbim izlemiyorum görmeye bile katlanamıyorum..??

 60. Zuleyha ab zaten zayn de ikizi cikmaza sasirirdim
  o klasik bir vaka canim olmazsa olmaz:)

 61. DEFNE Abam neden peki .kis abhi sempatik zaten surprizler olcak dizide:) 24 nisan bolumunu izledim en son:)
  Aaa bi magazin haberi okum midem bulandi bea iy
  hint magazine
  bu zeyn dahami yayiblaniyor hic gormuyorum.ben

 62. Evet frsing ya klasik hint dizileri illa ikizi çıkacak bütün dizilerde aynı işte ??

 63. Ahhhh ayrilik vakti ayy agliyorum suan simdi ayrilicam birazdan ayy valla agliyorum hadi ayrilik yorumu yazim ayyy..

 64. Ay İsabella ağlama ya bende bir değişik oldum ben inanıyorum tekrar geleceksin eskisi gibi ?? öpüyorum seni ?? dualarımız seninle birlikte ??

 65. Defnem kuzum.şef garson haaa????hatda servis yapın sefil köleler????????????kız ben gitmek istemiyorm babamda 1 aylık sadece dedi..off ya ne yapiıyım ben şimdi?..hem emirde tatile yurt dışına gider?beni burda yanlız bırakır..

 66. Sağol gülizar.senle tanışmadık hiç canım kendini tanıtırmısın..ben 21 yaşında aslında hukuk okuyorum ama evlendiğim için dondurdum.azeriyim.eşim türk olduğu için türkiyede yaşıyorum.gelecek sene okuluma devam edicem.3 senem kaldı zaten..

 67. Evet ZuLEYHa aba aynen klasik olmus ama cok izlendi benimsin sasirtici derecede:)
  Dilek hayir sevmiyorum.
  İyi yolculuklar İsabella

 68. Tamam Hazalım üzülme sen baban ne derse onu yap. Seneye yeni bi iş bakarsın artik..
  Emire de bensiz gittiğin tatiller zehir zıkkım olsun dersin boğazında kalır böylece sensiz iyi tatil yapamaz haa?????????
  ???
  FERAH Abhi çok nankör Pragya da sümsük otesi. Abhi başına ne geldiyse Pragyadan bildi pis nankör inşallah fakir olur donuna kadar alirlar da dimdizlak ortada kalır ???
  Ben Rk,Arnav Rudra gibi erkekleri seviyorum Radhot gibi
  ???
  BELLOŞ üzülme bende ağlıyorum zaten biri ağladı mi otamatik olarak ağlıyorum güle güle git duacinim hepp????

 69. offff yaaa kor olmuya yorum gitti bosa birdaha.

  :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-(

  KİZLAR AGLAMAKTAN DURAMİYORUM SİZİ COK OZLİCEM SİZİ COK SEVİYORUM SİZSİZ NE YAPİCAM BİLMİYORUM DAYANAMİYORUM SİZİ COK SEVİYORUM AYYY İCİM BİR BURUK BİR DEGİSİKKİ SİZDEN AYRİLMAK COK ZOR KENE GİBİ YAPİSTİM GİDEMİYORUM SİZSİZ NE YAPİCAM İNSALAH GİRERİZ ZAMANDA OLUR İNSALAH SİZİ COK SEVİYORUM.

  KENDİME BİR SOZ VERMİSTİM MUTLAKA BİR YİLİ TAMAMLİCAM YAZACAM TEK KALSAMDA GERİSİ İKİ UC YİLİ GETİRİRİM SİZE MURVETİMİ DOKTORLUMU COCUKLARİMİ GOSTERCEM DAHA BAKİN BENİ UNUTMAYİN SAKİN HERGUN İLK KALKTİMDA DİLİMDE SİZ OLACAKSİNİZ SUZİ COVİYORUM SYYY VALLA HİCKİRİKLİ AGLİCAM BİR YANİM KOPUYO GİBİ SİZSİZ NE YAPARİM AGLAMAKTAN KONUSAMİYORUM SİMDİ SESİM ASAGİYA GİDECEK OFFF COK MUTSUZUM ESLEMİN EKİBİDE HASTANEDEKİLERDE TUM ARKADASLAR AİLEM VE SİZ LER BENİ UGURLUYORSUNUZ DUAAA EDİYORSUNUZ BURDASİNİZ SİZİ COK SEVİYORUM.

  COK HAYALİM VARDİ BERABER RAMAZANDA BURDA KONUSURDUK ORUCU UNUTURDUK İFTARİ ACARDİK BERABER OLURDUK AMA BEN YOKUM BEN SİZSİZ NE YAPİCAM İLESTİMDE NE OLURSA OLSUN BU SİTEYİ ACSİNLAR GOZUMU BURDA ACACAM İNSALLAH SİZİ COKKK COKKKK AMA COK SEVİYORUM..

  OFFF DEFNEMİN GİTTİNDE GİREMİCEM SİMDİ GİDİYORUM ONLA ZAMANDA GECİREMİCEM YAZ OLURMU DEFNEM ARADA.

  KİZLAR SİZDE YAZİN ARADA BİR BAKTİNİZ GELMİSİM KENDİM YAZİYORUM HAKİNİZİ HELAL EDİN BENİ HİC UNUTMAYİN SİZİ COKKKKK AMA COKKKKK SEVİYORUM ALLAHA EMANET OLUN AYYY AGLAMAKTAN KONUSAMİCAM GORUSURUZ SON Bİ COKKKKKK SEVİYORUM SİZİİİİİİİİ …………….

  kizlar girusuruz hskinizi helal edin girilirse yazcam girusuruz. ( nihan )

  :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-(

 70. Ayy defnem yaza kadar babamı ikna etmem lazım yaa.gitmem için.çalışdığım yer okula yakın maaşı iyi.bırakmam istmem.neyse bi yolunu bulurumm..haa emirle daha konuşmadık tatil konusunu..ama beni bırakıb giderse bidaha yüzümü göremez?..emir tatile gidince 3 aylık gidiyor bi ara konuşurken söylemişdi keçen sene gitdim işte yurtdışına 3 ay orda kaldım die..bu sene söylemdi gidib gitmemesini..

 71. Dilek canim cok izledim ama artik sevmiyorum onlar tip olarak hep ayni geliyor itici buluyorum :)

  DEFNE ab.:
  Abhi evet biraz oyle oldu ama fakir kalmiyor simdilik netten 24 nisanda yayinlanan bolumu izledim gormeliydin :)
  Abhi bi karizma olmus imaj fala purabla havali havali geliyorlar.
  Etraftaki kizlar agxi acik bakiyor ikisine hatta biz kiz boyle agzi acik bakakaliyor Abhi gelip kizin agzini kapatiyor guldum sahneye :)
  Ya bu magazin haberleri ay cidden sarsti neler varya oyuncularin hayatlari gorundugu gibi degil
  ya bisi dicem gozkerim yaniyor netten midir acep?

 72. Ayy İsabella neden böyle şeyler yazdın ya çok üzüldüm gerçekten ??? seni unutmayacağız zaten senin için dua edeceğim ?? tekrar aramızda olacaksın buna inanıyorum seni öpüyorum İsabella Allah’a emanet ol inşallah eskisinden daha iyi olursun ?????

 73. Bella ablamm uzulme ben seni cooook seviyorum sana bol bol dualar ediyorum her sey duzelecek in saAllah seni cok seviyorum ablam kendini yorma tammi

 74. BELLAM KENDINE DIKAT ET TANI UMUT CANADA SENI COK SEVYORUM BALYM YETISIM GALIBA SENI HIC UNUTMAM DORT GOZLE BEKLICAM KUZUM ALLAHA EMANET OL SENI COK AMA COK SEVYORUM OPDUM KUZUM ?????

 75. Aynen Defnem ya Pragyanın başına ne geldiyse sümsüklüğünden geldi ?? ya Abhi hiç yakışıklı değil kapkara Pragya onun için neler etti ya akılsız işte ?? ya bu hint kızlarında mantık denen bir şeyde yok koca için ne kariyer düşünüyorlar nede aile koca eline bakıyorlar anca ??

 76. Aa BELLOŞ sil şu gözyaşlarını. Gözlerin bir açılsın birçok şeyi paylaşırsın yine bizle. Senin her özel gününü görürüz Allah’ın izniyle. Nihan ve abinin düğününde doğumunu anlatacaksın daha :)
  Pırlantam yazabilir miyim bilmiyorum ama ne zaman kalbine ılık bir ferahlık doğarsa benim sana ettiğim dua olarak düşün.. Çünkü sana her namazımda ve zikrimde fatihalarla dolu dualar edicem ???
  Rabbim Bellanin gözlerine çabuk şifa ver ve su gibi gidip gelerek tekrar bize kavuştur ❤❤???
  Helal olsun Nihanim. Sende helal et.. unutma bizi..❤❤

 77. ZUleyha ab .zaten butun hintliler abiyle ayni renkte bunu yakiben biliyorum canim abhi sadece orance renkli krem kyllanmiyor cekinlerde fazla bisi surmuyor cok takmiyor
  ama normalde kadin oyuncular vs bacaklariba kadar suruyor
  sibema filmi cekinlerinde sen gor kadib oyubcular bornozla tovbe tovbe ustelikte erkek makyoz suruyordu kac kat krem vs.
  Ama sonucta Allah oyle yaratmis canim irksal durum bence birsey demek dogru olmaz olabilir onlarda oyle insanlar canim :)

 78. Evet haklısın frsing ya ben şahsi olarak demedim ki zaten dizideki tipini sevmiyorum ya ?? evet ırksal onların ki kara olarak bide baya makyaj yapıyorlar ya buldukları boyayı yüzlerine sürüyorlar ?️?️??

 79. Bellam canım duygulandım ya..canım seni çok seviyorum birtanem?inşAllah sağlığına kavuşubda gelirn canım?

 80. Yok HAZALIM öküz mu canım bu sensiz o kadar uzun tatil yapmaz herhalde daha neler yaa
  ???
  Evet Zülişim erkeğin nankörü hiç çekilmiyor hiç sevemedim Abhiyi??
  FERAH uzun dizileri zaten sevmiyorum.. Abhi ile Pragya arasında aşk da göremedim hiç. Aşk dediğin Rk-Madhu Arnav Khusi aşkı gibi olacak ki ekran alev alsin izlerken????

 81. Zuleyha Ab bence dizideki tipi iyi esmer veya kara olmasi insanlarin cirkin oldugu anlamina gekmez ki o sadece ten rengi bu onlatda irksak olrak oyle yapicak bisey yok :)
  Oda tum vuduna surseydi oranje krem farkli olurdu :)
  Neyse bos ver hint magazinde yererince midem bulandi :) kapatalim konuyu

 82. Ay kyzlar bun ne boyle bi hos geldin yokmu aaaa yoksa bana kusmisiniz ama ben kusecek bir seyde yapmadym????

 83. Eay arnavin bakislarini hic semiyordum arnavi sevmiyorum o diziyi sevemedim sebebi arnav :) yalanci bahari izledim raja karekteri daha eglenceli geldi :)
  Hint dizilerinin cok izlenenleri uxun oluyor helede yeh hai muhabatein hala devam ediyor
  ben hint sinemadida izlerim eglenceli olanlari severim :) yuzumu guldurmeli:)

 84. Hos bulduk dilegim yorumyny okudum kuzum aferim diyorum aynan oyle yap janym sevmeyenden uzak dur

 85. Ay Arnav iyiydi ya nasıl bakardı ama kuşiciğine ?? etkili bakışları vardı Raja zaten on numaraydı biraz deliydi falan ama onunda karizması yeterdi sırf onun için diziyi günden güne beklerdim ????

 86. Aynen Defnem ya Abhiyi bende sevmiyorum ya hiç etkili karakter değil bazı hareketleri çok yapmacık geliyor bana hele Pragya salağına tombişim demesi sırf onu duymamak için bile diziyi izlemem ay aralarında hiçte aşk yok anca kaçırılıp duruyorlar ???? ömürleri kaçırılmakla geçti

 87. Sağol canim benim senin sayende aklim basima geldi tavsiyelerin için çok sagol nazlacim??

 88. Bende rajalu bolymleri seviyordu dauci baici guzeldi fakat arnavi hic sevmedim tipsiz tren misali bakardi bu hintliler cok agir kanlilar ya :)
  Zuleyha ab gozlerim yaniyor cikiyorum benden bu kadar resmen bitap dustum ya siz iyi yaziyorunuz ha ben bu kisa surede harab oldum :)
  İyi geceler cumleten hepinize sevfiler yolluyorum gorusuruz:)

 89. Tamam Nihanim güle güle gidin hayırlı yolculuklar size. Bırak aglasin içi ferahlasin açılsın iyice genişlesin yüreği.. Rabbim şifa ve mucizeler versin sizlere..
  ???
  Evet bakış çok önemli benim için özellikle TUTKU. TUTKU YOKSA HICBIR SEYI IZLEMEM!!
  Raja ve Rk çok delici bakardi??taşı eritir cinsten..

 90. ALLAH RAHATLIK VERSİN HEPİNİZE KIZLAR SAĞOLUN SOHBET IÇIN ❤❤❤??
  ????
  ALLAH RAHATLIK VERSİN ELAM ??????????? AHIRETLIĞIM ?????RUH IKIZIM
  S.Ç.S CAN SUYUM KELEBEĞİM ?????????
  ???
  GÜLÇİÇEK yoktu bugun.

 91. Gerçekten bakışlar önemli ya mesela Rk bakışları acayipti ?? sırf onun için bile dizi izlenirdi ama Abhi onun gibi bakamıyor bile ayy hiç alakası yoktu herkesin ayrı bir tarzı var tabi ?? Rk bakışları yeterdi ya Arnavda aynı şekilde oda etkili bakardı ?? ayy derdim bile izlerken şöyle bir bakanım bile yok derdim bendeki şansın içine tüküreyim derdim ?? insan bir heves ediyor onlar öyle bakarken ??

 92. Neyse bende kaçtım kimse kalmadı herhalde Allah rahatlık versin iyi geceler kızlar ????????

 93. Zulis abla hos bulduk ablajym iy gejeler tatli ruyalar janym Allah rahatlyk versin janym

  Defnam iy gejeler tatli ruyalar ablam Allaha rahatlyk versin ablajym

  Dilekjim sag ol janym kyz uyomusyn yoksa biraz sohbet edelimi

 94. Naz ablam nasylsyn iymisin janym seni cok ozledim him bu arada gece kuslary ah kalbimde sende gel hadi

 95. Defnem o kadarda öküzlük yapmaz..aynen canım giderse eğer bitirim çok net… giderse beni sevmemiş demekdir..
  Nazlam canımmmm nerdesin..
  Naz ablam hoş geldin birtanem..ben iyim ablam sen nasılsın??

 96. Zülüm iyi geceler kuzum..
  Kızlar geliyorum bennn ah kalbime ayyy almirada gelir birazdan???

 97. HAZALIM CANIM HOSBULDUM TESEKKUR EDERIM COK SUKUR IYIYIM SENINDE IYI OLDUGUNA COK SEVINDIM HEP IYI OL GUZELLIM

 98. Naz ablam iy olmana sevindim bende iyim cok sukir hadi ah kalbime gelin lutfam

  Nurdan abla Allaha rahatlyk versin ablajym

 99. NURDANEM CANIM BENIM BU GUN BIRAZ ISLERIM VARDI ONLARI HAL ETTIM DEYIŞEN BIRSEY YOK HAYATIMDA ANNELERIN GUZELLI SENI COK SEVIYORUM BIRTANEM ❤❤❤???

 100. Kizlar Günaydin , dün yazmiştim ya bilgilendirdim sizi ama orada soyledim ya haberleri rusça okudugum için çeviremedim Türkçeye isterseniz rusça yazim birazcik – da olsa anliyan varsa Tūrkçeye çevirsin ha ? Bu haberi tüm Kazakistan , Kirgizistan , Rusya haber kanallarinda duyurmuşlar bende rus kanalindan izledim , ayrica bir arkadaşim-da resmini paylaşmiş herkesin bilgisi olsun diye , bende hemen burayada geldim haber verdim sonrada telimi öçürdim o yüzden akşamki yorumlara bakmadim sormuşsunuz gelince cevaplarim şimdi ben okula hoşçakalin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu