Yasak Elma

30 Nisan Pazartesi Yasak Elma 7. Bölümde Çalan Şarkı Ve Sözleri # Aşk Tutar Beni

Yasak Elma bu hafta Fox TV ekranlarına 30 Nisan Pazartesi günü izleyici karşısına çıkacak. Yıldız, eski erkek arkadaşı Halit ile konuşmaya gelmesi işleri sarpa sararken Zeynep de Ender’in hakaretlerine maruz kalacağı bölümde çok duygusal bir şarkı çaldı. 30 nisan yasak  elma çalan şarkı ne, yasak elma 7. bölüm çalan şarkıyı kim söylüyor hepsi ve daha fazlasını yazımızı devamında bulabilirsiniz.

30 Nisan Yasak Elma Çalan Şarkı Ne?

Fox Tv’nin flaş dizilerinden olan Med yapımın yapımcılığını yaptığı Yasak Elma da yine bu hafta heyecan dorukta bir bölüm izleyeceğiz. Yıldız her geçen gün Halit’i parmaklarının arasına adım adım almaya çalışırken hiç de hesap da olmayan Ender’in hamlesi ile karşı karşıya kalır. Ender henüz maçın bitmediğini eski gücüne tekrar kavuşmak için Yıldız’ın kendisine tuzak kurduğunu Halit’e kanıtlamak ister. En azından kendisi Halit’e tekrar dönemese de Yıldız’ın Halit ile evlenmesine taş koyup kendine yaptıklarının intikamını almak için Ender, kardeşi Caner vasıtası ile araştırmaya başlar.

Caner mahalleye İki kızın arkadaşı gibi gidip mahallenin ayaklı gazetesinden çok önemli bir bilgi alır. Yıldız’ın kardeşi Zeynep, Halit’in ikinci eşinin kardeşi Alihan’ın iş yerinde çalıştığını öğrenince bu ikilinin bir şebeke olduğunu Alihan’ın yanına gidip her şeyi bir bir anlatır. Zeynep, hiç bir şeyden haberi olmadığı için Ender’in söyledikleri karşısında şok olur. Alihan Zeynep’i çok sevse de içinde bir şüphe doğar. Zeynep eve geldiğinde kardeşi Yıldız’a olan biteni anlatmasını Halit ile ne işi olduğunu sorar. Yıldız sır küpü gübü Halit ile bir birlikteliğinin olmadığını ayrıca böyle de bir amacının olmadığını söyleyip Zeynep’i kandırmayı başarır. Dizide tam da bu sırada arka planda çok duygusaşl bir şarkı çalar.

Yasak Elma Oyuncuları Resim 1

Sosyal medyada yasak elma 7. bölümde çalan şarkıyı kimin söylediğini ayrıca 30 Nisan yasak elma çalan şarkının adını çok merak etmişler. Bizlerde kısa bir araştırma yaptıktan sonra bu şarkının adını ve söyleyeni bulduk. Ama gerçekten zor bulduğumu da söylemek isterim. Yasak Elma 7. bölümde çalan şarkının adı “Aşk Tutar Beni”, ayrıca 30 nisanda yasak elma çalan şarkıyı söyleyen kişi “Ayça Çeliktir”. Şimdi sizlere bu şarkının sözlerinden bahsettikten sonra şarkıyı dinleyebileceğiniz bir video ekleyeceğim.

Yasak Elma 7. Bölüm Çalan Şarkı “Aşk Tutar Beni” Sözleri

“Huysuzum güzel kardeşim
Çekilmezim göründüğü gibi değilim
Türlü türlü huylarımla
türlü türlü ben kendimi bilirim
******************************************
Taktı bu bizi seyri sefer
Affet ne olursun bu sefer
Çok üzgünüm
O dediğin şey tutar beni
Hem de tahminimden de ileri

*******************************************
İstersen zorla
Yinede dönmem sözümden
Aşk Tutar ben,
Ama bu seni sevmeme
Ama bu seni sevmene
Ama bu seni düşünmeme
Engel değil”
*****************************************

30 Nisan Yasak Elma Çalan Şarkıyı Dinle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu