Gelinim Mutfakta

30 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Gülcan Mı Oldu? En Yüksek Puanı Kim Aldı? Gelinim Mutfakta 30 Ocak Puanları

Gelinim Mutfakta 30 Ocak Çarşamba günün birincisi kim oldu? Hafta finaline yavaş yavaş yaklaşırken, dün bu hafta yeni gelen Gözde gün en yüksek puan alarak kapattı. Ezgi ise ikidir gün sonuncusu oluyor. Ezgi için yavaştan yavaştan tehlike çanları çalmaya başladı. Bu gün ne yapıp edip %100 en yüksek puan alan gelinlerden biri olmak zorunda. Aksi halde Ezgi bu gün de düşük puanlar alırsa kendisini eleme potasında göreceğiz. [kirmizibuton]Gelinim Mutfakta 20 Şubat Çarşamba Puanlaması[/kirmizibuton] ve çeyreği alan kim olduğunu görmek için tıklayınız.

Bu gün Gelinim Mutfakta 30 Ocak Çarşamba Puanları hem bilezikleri kazanacak gelin için hem de elenmeden kurtulmak için bence köprüden önceki son çıkış gibi önemli olduğunu düşünüyorum. Zira son puanlamaya baktığımda üst taraf da kümelenen grup ile alt taraf da kümelenen grup olduğunu görüyorum. Her iki grubun birbirlerine olan puanları yakın olsa da böyle bir ayrışma söz konusu. Bakalım bu gün verilecek bu puanlama le sıralama nasıl şekillenecek? Bekleyip göreceğiz. Bu arada  [pembebuton]Gelinim Mutfakta 13 Şubat Çarşamba Günün Birincisi[/pembebuton] kim olduğunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta son bölüm de çıkış yapan Gözde bu gün sesinin daha fazla çıktığını Gülcan ile tartışmaya girdiğini gördük. Gülcan, Gözde için onun gerçek yüzünü görün diye diğer gelinlerden destek istese de aradığı desteği bulamadığını gördüm. Hem Ezgi hem de Sina Gülcan’a karşı açıktan tavır aldı. Bu arada [mavibuton]Gelinim Mutfakta 6 Şubat Çarşamba Günün Birincisi[/mavibuton] kim olduğunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

Bu gün Gözde, 30 Ocak Gelinim mutfakta puanlama sonrasında günün kritiklerinde Gözde’nin maskesinin düştüğünü söyledi. Gözde ise aynen şöyle tepki gösterdi; “Reyhan hanım Reyhan hanım maske nedir ya” dedi. Bildiğiniz üzere Reyhan bir gelini sevdiğinde sonuna kadar severken sevmediği gelin de sonuna kadar sevmiyor ve onu göndermek için elinden geleni yapıyor.  [pembebuton]Gelinim Mutfakta 1 Şubat Puan Durumu[/pembebuton] görebilmek için lütfen tıklayınız.

Yarışmada artık işler kızışmaya başladı. Dikkat ederseniz iki gün farklı isimlerin günün birincisi olması Cuma günü sürpriz bir elemeye doğru mu gidiyoruz diye insanı düşünmeye itiyor. Gelinim Mutfakta 30 Ocak puanlama da bir gelin diğerlerinden puansal olarak sıyrılmadığı takdirde geçen hafta finaline benzer bir final görebiliriz. >>>[mavibuton]Gelinim Mutfakta 31 Ocak Perşembe Puanları[/mavibuton]<<< görebilmek için lütfen tıklayınız.

Gelinim mutfakta puan durumu açısından Sina ilk gün birinci oldu. Şimdide birinciye yakın bir puan alınca güzel bir çıkış yakaladı. Sina bu dengeyi koruyup bu günde iyi puanlar aldığı takdirde cuma günü kimse tutamaz. Ancak Bu gün bize gelen bilgiler çerçevesinde pek parlak puanlar alamayacak.

Songül hanım bu gün verilen fragman da Gözde’nin çıkışını yanlış bulduğunu iddiadan öte olduğunu söyledi. Henüz kameralara alışamayan Sevinç hanım aynı tonda Songül hanıma karşı gelinini savunamadı. Bu gün ikinci bir konu ise 30 Ocak Çarşamba günü gelinim mutfakta puanlar verilmeden Gülcan ile Gözde’nin vazo tartışması dikkatleri üzerine toplamaya yetti. Bir ara vazoyu kıracaklarını düşündüm ama olmadı. Dikkat: 30 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sayfanın en altında verilmiştir.

Bu arada bası sosyal medyada çıkan haberlere değinmek istiyorum. Gülcan’ın yarışmaya katılma sebebi 30 Ocak 2019 Çarşamba Gelinim Mutfakta günün birincisi olmak olmadığını ve paraya da ihtiyacı olmadığını söyleyenler olduğunu gözlemledim. Buna bir açıklık getirmek istiyorum. Her ne kadar Gülcan’ın paraya ihtiyacı olmasa da bu yarışmaya katılması kendisini kanıtlamak istemesinden kaynaklı olduğunu düşünüyorum.

Bu hafta bilezikleri alacak kişi yenilerden biri olursa kesinlikle rekabet oranı %100 oranında değişiklik gösterecek. Reyhan hanım hafta başında vicdan yapmadan puanlama yapacağını söylemişti. Geçtiğimiz hafta hep vicdan yaptığı için Gülcan bilezik kazandığını iddia etti. Bu hafta böyle bir puanlama yapmayacağını söylese de Ezgi’nin tabağından emin olamadığı için gene yüksek puanlar vermek zorunda kaldı. Bakalım Gelinim Mutfakta 30 Ocak puanları sırasında Reyhan dediğini yapabilme fırsatı yakalayabilecek mi? Merakla bekliyor olacağız. Dikkat! Gelinim Mutfakta 30 Ocak Çarşamba puanları sayfanın en sonunda verilmiştir.

30 Ocak Çarşamba günü Çeyrek altını kim aldı? Sitemizde yorum yapan arkadaşlarıma buradan tahmin yürütmesini isterdim. Ancak son zamanda sosyal medyada çıkan haberlerden sonra gerekli etkileşimi yakalayamaz olduk.

30 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta puanlama sonuçları artık eskisi kadar merak edilmediğini gözlemledik. Bunun en büyük sebebi puanlama sonuçlarını sosyal medyada daha önce aktarılmasından kaynaklanıyor. Umarım kanal D buna bir çözüm bulur. Bu arada 30 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan tablosu yazımızın son kısmında bulabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 30 Ocak Çarşamba puan veya puanlama aslında bir hafta öncesinden yapıldığı için bir şekilde basına verilmeden sosyal medyada puanlar havada uçuşuyor. Kesinlikle Bes yapımını buna bir çözüm bulması gerekir. Aksi takdirde sosyal medya da takipçi toplamak isteyen kişi yada kişiler önceden puanlamayı vermeye devam edecektir.  Bu arada Gelinim Mutfakta 30 Ocak Çarşamba toplam puanlar da favori gelininizi yorum kısmından belirtebilirsiniz.

Gelinim mutfakta toplam puanlar (Haftalık Puanlar) da son durum ne şekilde değiştiğine bir bakalım. 28 puanda Gözde ile Sina birinciliği ve ikinciliği paylaşırken Gülcan 22 puanla üçüncü sırada kendisine yer bulurken Ezgi 21 puanla son sırada kendisine yer buldu. Not: Gelinim Mutfakta 30 Ocak Çarşamba Puanları sayfanın en altında verildi.

bir bakalım ve görelim kim kaç puanla hangi sırada yer almışlar. Sina dünkü verilen puanlar sonrasında çok iyi bir toparlanma sürecine girdi ve şu an 27 puanla zirvede yer alırken ikinciliği ve üçüncülüğü paylaşan Yağnur ile Ezgi 25 puanla Sina’nın ensesinden takibini sürdürmekte. Son sırada olan ve yarışmaya bu hafta katılan Gülcan 22 puanla bilezik yarışında ben de varım diyor. <⇓<PUANLAR YAZININ EN SONUNDA>⇓>

Gelinim Mutfakta 30 Ocak Günün Birincisi İle Son Puan Durumu (Çarşamba)

Gelinim Mutfakta bu gün kim birinci oldu? Şahsen bu gün birinci kim olacağından çok Gülcan ile Gözde’nin neden birbirlerine girdiğini daha çok merak ettim. Genelde yeni gelen eskilerden gelen gelinle kavga ederdi. İki yeni gelinin tartışmasına çok nadir olduğunu bildiğim için şaşırdım ve bir o kadar da merak etti.

30 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta puanlama yapıldıktan sonra Gözde ile Reyhan hanım günün kritiklerinde ciddi tartıştığını gördüm. Reyhan hanım bu saatten sonra Gözde’yi bitirmek için elinden geleni yapacağını düşünüyorum. Not: 30 Ocak Çarşamba gelinim mutfakta toplam puanları tablo halinde yazı sonunda verdim. 

30 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta günün birincisi kimin olacağını ve beraberinde çeyrek altını kimin alacağını belirleyecek olan günün merakla beklenen yemeğini açıklayalım. Daha sonra Gelinim mutfakta toplam puan durumu hakkında an ve an bilgi vereceğiz. ⇓Çarşamba Puanları hemen alt kısımda⇓

Gelinim Mutfakta 30 Ocak Ezogelin Pilavı Malzemeleri

 • 2 yemek kaşığı tereyağı
 • 2 yemek kaşığı zeytinyağı
 • 1/2 su bardağı tel şehriye
 • 1 su bardağı pirinç
 • 1,5 su bardağı pilavlık bulgur
 • 1 adet yeşil biber
 • 2 domates
 • 1 adet defne yaprağı
 • 1 adet kapya biber
 • 3 su bardağı su
 • bir çay kaşığı kuru nane
 • Bir çay kaşığı pul biber
 • bir çay kaşığı tuz
 • Bir çay kaşığı karabiber

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1

Fatih Ürek günün yemeği için gelenlerimize 40 dakikalık süre tanıdı. Gelinler ise hızla günün yemeğini yapımına koyuldu ve her gelin kendisine verilen malzemeleri kullanıp vaktinde yemeğin yapımını tamamladılar. Sonrasında 30 Ocak Çarşamba puanlama kısmına geçtiler. Bizde Kim kaç puan aldığına bir bakalım.

Gelinim Mutfakta 30 Ocak Puanları (30.01.2019 Çarşamba)

*************************

Kaynana Besime‘nin verdiği Puanlar

Ezgi : 1
Sina     : 2
Gülcan=> Besime’nin Gelini 5
Gözde : 2

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Songül‘ün verdiği Puanlar

Ezgi : 4
Sina   : => Songül’ün Gelini 1
Gülcan : 4
Gözde : 5

*************************
“30 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi : => Reyhan’ın Gelin 5
Sina     : 3
Gülcan : 3
Gözde : 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Sevinç‘in verdiği Puanlar

Ezgi : 3
Sina   : 1
Gülcan : 5
Gözde : => Sevinç’in Gelini 4

*************************

Gelinlerin 30 Ocak 2019 Çarşamba Toplam Puanları

Ezgi 1 4 5 3 13
Sina 2 1 3 1 7
Gülcan 5 4 3 5 17
Gözde 2 5 1 4 12

*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (28 Ocak – 1 Şubat Haftası) – Çarşamba

Ezgi      : 21+ 1334
Sina     : 28 + 735
Gülcan : 22 + 1739
Gözde  : 28 + 1240

Gelinim Mutfakta 30 Ocak Çarşamba Puanlama Sonuçları

*************************

30 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ GÜLCAN
Gelinim Mutfakta 30 Ocak Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ GÜLCAN
30 Ocak Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ SİNA

*************************

Gelinim Mutfakta 229. Bölüm 31 Ocak 2019 Perşembe Fragmanı İzle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

141 Yorum

 1. Selam Ece güzel bir gün olsun ?

  Gülcan benim favorim, emeğiyle birşeyler kazanan yükselen insanları seviyorum…

  Gözde ye zaten yorum yapmıyorum çünkü zaten paket oluyor..

  Ezgi Sina aynen kendi ayaklarına sıkmaya devam ..

  Herkese güzel bir gün diliyorum ?✌️

  1. Ezgiyi ben hala seviyorum ama son zamanlarda sinaya uyup gulcanin üzerine gelmesini doğru bulmuyorum

  1. Şener Konakli Yağnuru unutamiyorsun yaa ???
   Yakında dönecek eminim sabırsızlıkla bekliyorsundur ?
   YAGNUR?????️?

   1. Sen oyle san MyCanim ben çok beklemeyecegim yakında Yağnur yarışmaya dönecek ??Sevenleri onu istiyorlar gelince sende avucunu yalarsin?????

   1. Ben sanmıyorum, eskilerden kimse gelmesin,yeni yarismacilara şans verilsin,Rümeysa gelir çünkü onun geri gelme hakkı var..

    1. Bencede yeniler gelsin, daha mantıklı. Rümeysa geri gelemez daha, çünkü kocası karşı çıkmış. Yasak koydu ??

    2. Rümeysa geri gelemez çünkü Rümeysa cırtlak sesinden ve kıskanç sınırlı hallerinden dolayı elenmedigi halde Ezginin yerine gönderildi gelmesin zaten ekran kirliliği yapıyor

  1. Ne yağnuru ya bırak miyminti tipi , yeni başka başka yarışmacılar gelsin.Kimseyi ilah yapmayın be

 2. Arkadaşlar lütfen gözde Gülcan saldırdığında fiziğine dikkat edin ,aslında hepimiz Allah’ın bir kuluyuz ama eski katıldığı yarışma hiç yaramamis ??

 3. Ezgi niye Sina’nın yaptıklarına katılıyor hep, anlamış değilim.. Ezgiyi severim, ama eski Ezgi daha iyiydi?

 4. Slm herkese hayırlı günler dilerim:) Hoşgeldin Poyraz:) teşekkür ederim Volkannn:)))

 5. ARKADAŞLAR FİLİZİN BİLGİSAYARI BOZULMUŞ KONUYU BEN YAZIYORUM BENİM ADIM CİHAN SİTENİN DİĞER ADMİNİ BENİM. FİLİZ KONUYU YAZDIKTAN SONRA BİLGİSAYARI AÇILMAMIŞ BİLGİNİZ OLSUN… YORUMLAR DA SIKINTI VARDI DÜZELTTİM HABERİNİZ OLSUN

  1. Sanırım akrabasısınız avukatlık yapar olmuşsunuz maydanoz gibi atladınız ??

 6. Bugünde yorumlar hic ic acıcı degil kimse yok eskilerden umarım gelirler burda görmek istiyoruz

 7. Bu hafta gözde gidiyor ama yine bir yarışmacı kendi isteyle ayrılıyor acaba ezgi gilmi gidecek o belli değil ve gözde çok zenginmiş falan filan söylüyorlar mal mülk Allahındır biz sadece bekçisiyiz. ve sina alacakmış bilezikleri bu hafta hoşçakalın bayanlar.

 8. Ezgi giderse pöroğramın heyacanı kalmaz son günlerde döşök puanlar aldığı için bakmak bile istemiyorum

 9. Zaten ezgiyi yollamak icin calisiyolar kaynanalar gitmez umarım gozde gitsin uyuz hic sevmedim

 10. Ezgi ve Sina gitmeliler ekrana yakışmıyorlar onları görünce TV seyretme hevesim kaçıyor
  Yağnur çiçeğim ? geri dönsün ?

 11. Bende kendine gel konusmana dikkat et konusuyoz yorum yapiyoz burda bu nerden çıktı sen kimsin

 12. Kimse ask yasamiyo arkadaşım kendine gel kimsenin kimseye yürüdüğü yok burda algilama sikintinmi var cicim doktora git

 13. Ay sana kalmadım canım benimle uğraşma konusmana dikkat et senin benimle bi sorununmu var pardon

 14. Ben burda yorum okumak istiyorum bi bak kac tane msj atmissin poyrazda poyraz ben bunlari okumak zorundamiyim burasi chatlesme yeri deyil

 15. Ben sana yürüyomusum arkadas öyle diyo ondan izin almak zorundaymışım galiba

 16. Gözde kendi isteği ile ayrılıyorsa yarışmadan kesin yine Ezgi elenmiştir ve onun yerine Gözdeyi gnderiyorlardir öyle tahmin ediyorum neden kız kendi isteğiyle ayrılsın ki daha ilk haftada

  1. Yalandan uydurmaca bı neden bulurlar yine Rümeysada olduğu gibi Ezgiyi kurtarmak için
   Ezgi gitmeli artık herkes farkında Ezgiye torpil yapıldığını ve bu hiç hoş değil yarışmanın tadı tuzu kaçtı zaten Yagnurda gitti hiç seyredesim yok
   YAGNUR geri gelir İnşallah
   Ayrıca Ezgiyi bende önceden seviyordum ama hem haksızlıklardan hemde davranışlarından dolayı Ezgiyi sevmiyorum artık

 17. Ömrüm bir şeyler duydum. Galiba Gözde gidiyormuş ve bilezikleride Sina alıyormuş

 18. Ömrüm. Bende tam bilemiyorum.Duyduğum kadarıyla en az puan alıp gidecek olan Gözdeymiş am Gözdenin yerine gönüllü baska biri gidiyormuş.Sinada bilezikleri alıyormuş. Yani şuan onların dediğine göre ya Ezgi yada Gülcan günüllü olarak gidiyor yani şuan Ezgimi Gülcan mi beli değil. Rüya kadınım.

 19. Hayırlısı olsun kim hakediyosa o alsın bilezigi sansa kim gider bakalim cumayı bekliyom hayirlisi

 20. Peki tamam Zeynep özür dilerim bundan sonra sana yazıp seni üzmem. Ama gerçekten bu benim Rüya kadın

 21. Nur yüzlü gelin Yağnurun geri dönmesini istiyorum
  Önü zevkle izliyordum şimdi izlemiyorum ?
  ?YAGNUR?YAGNUR?YAGNUR??YAGNUR?YAGNUR?YAGNUR??YAGNUR?YAGNUR?YAGNUR??YAGNUR?YAGNUR?YAGNUR?

  1. Aynen arkadaşım bende Yağnurun geri gelmesini çok istiyorum ama gelir mi bilmiyorum biz mesaj gönderiyoruz kanala D ve Kanal D bizi dikkate alacağına inanıyorum ama Yğnurun annesi istemiyormuş galiba Yagnurun yarışmaya devam etmesini hatta elensin diye dua etmiş belli ki o seviyesis kişilerin bulduğu ortamda kızının bulunması istemiyor Hayırlısı artık bakalım zaman ne gösterecek Yağnurun için hayırlısı neyse Rabbim onu nsip etsin,çok seviyorum onu çok kibar hanimhanimcik saygılı seviyeli görgülü güzel ve özel kadın Yağnur o mutfağa fazla geldi az önce fragmanı izledim yarışmayı izlemiyorum artikta Yağnur gidince izlemek gelmiyor içimden ve işte fragmanları izliyorum sadece ve dört tane gelin bitane Yağnur etmezler çok samimi söylüyorum hele ki o Sina iyyy ondansonra Ezgi iyyy ondansonra Gülcan iyyy
   Gözde sanki biraz daha iyi diğerlerine göre ama Yagnur başka bambaşka onun gibisi yok ??????????????

   1. Evet yaa Yagnur annesi istemiyormuş Yağnurun yarışmasini evet tabi kadin uzuluyor Yağnura yapılan haksızlıklara hakaretlere gerek yarismada gerek instagram hesabında hakkı kadın hangi anne evladina yapılan çirkin saldırılara üzülmez ki anne bedduasi tutacak o hadsizleri INSALLAH
    Benimde aklima takılan bir şey var acaba biz Yagnurcular kadına saygısızlık yapmış oluyormuyuz acaba hani o istemiyor evladinin yarışma ya dönmesini fakat biz gelsin diye mesaj gönderiyoruz bilemedim Valla biz Yağnuru çok seviyoruz o yüzden istiyoruz fakat annesini düşününce için bi tuhaf oldu ?
    Buradan Yagnurun annesinin ellerinde öpüyorum Yagnur gibi güzel bi evlat doğrudugu ve yetiştirdiği için de tebrik ediyorum ve teyzecigum inşallah bize kirilmaz Yağnuru geri istiyoruz diye
    BIZ YAGNURU COK SEVIYORUZ?

    1. Sanmıyorum Yağmurun annesinin bize kirilacagini sonuçta biz onun kızını sevdiğimiz için istiyoruz dönmesini bize anlayış göstereceğine inanıyorum ve bende buradan hanım teyzenin ellerinden ve yanaklarından öpüyorum?
     Ve artık bizim mesajlarimiz Gelinim Mutfaktaya gönderildi olan oldu yani hatta mesajlar dikkate alındığı ve Yagnur 1 ay içerisinde geri dönebilme ihtimali varmış diye konusuluyor inşallah dogrudur
     Tabi Yağnurun sevgili annesi hanım teyze engellemezse

 22. Şu iki şişko patates Sina ve Ezgiden kurtulamadık gitti
  Onları seyredemiyorum goz zevkimi bozuyorlar Ben onlar gibi olsam değil ekrana çıkmak insan içine çıkmaya bile utanirim bari huyları güzel olsa o da yok Yahu sürekli güzel gelinlere saldıracaklarina kıskançlıktan kendileri güzel olmayı deneysel olmuyor mu acabaaa
  Homonimi gırtlak yiyiyorlar sonra şişiyirlar belli ki spor falan da yapmıyorlar sonra güzelleri kiskanip ve saldıriyorlar Allah kadınların güzel yaratmış çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır Sina ve Ezgi gibi
  Yagnurda bı zamanlar kiloluymus biraz,Ezgi ve Sina kadar şişko değilmiş ama kiloluymus ve kiloları atmış ve guzellesmis tebrik ve taktir ediyorum kendisini ne kadar güzel zarif bakımlı ve güzel Maşallah Suphanallah kalbinde güzel?
  Yarışmada Yağnur gibi gelinler görmek istiyoruz ve İnşallah geri gelir dileğim budur?

  1. Bu yorumu yazabilen organizma inşallah kilodan insan arasına çıkamazda anlar kilolunun ne olduğunu

   1. Sende siskosun herhalde bu kadar kizdigina göre
    Inşallah daha da çok şişersin
    Ben zaten onlar gibi olsam değil ekrana insan arasına bile çıkmam diye söyledim
    Yorumumu düzgün oku öyle cevap yazar kilo vermek kolay yeterki insan istesin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu