Gelinim Mutfakta

31 Ağustos Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları [Puan Durumu] %100 Açıklandı!

Gelinim Mutfakta 31 Ağustos Çarşamba günün birincisi ve Çarşamba puanları belli oldu! 31 Ağustos Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda bugün çeyrek altını kim aldı? 31/08/2022 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? Nursel Ergin bugün kaç puan verdi? 31 Ağustos Puan durumu sonucu bugün kim birinci oldu? Bugün en yüksek puanı kim aldı? Tuğba bugün kaç puan aldı? İşte merak edilen tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin içerisinde detaylı bir şekilde sizler bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 28 Eylül Çarşamba Puan Durumu sonucu hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Güncelleme (01/09/2022) 31 Ağustos Çarşamba günü ekrana gelen bölümde Emel 17 puanla günün birincisi olan gelin oldu. Buna karşın son bölümde çeyrek altını alan Tuğba ise 11 puanla günün sonuncusu olan yarışmacı oldu.

=> Gelinim Mutfakta 21 Eylül Çarşamba Puanları sonucu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 31 Ağustos Çarşamba Puanları ile puan durumu sonucu netlik kazmadığında, bir gelin eleme potasına bir adım daha yaklaşacak. Bir gelin de tam beş bilezik için artık rakiplerine kıyasla çok daha iddialı olacak.

=> 14 Eylül Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucu için lütfen tıklayınız.

31 Ağustos Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Son bölümde yeni gelen Zeynep’in aldığı eksi iki puanın da etkisi ile Zeynep ikinci günün sonucunda da günün sonuncusu oldu. Zeynep artık Cuma günü eleme potasına düşmesi kesinleşmiş oldu.

=> Gelinim Mutfakta 7 Eylül Çarşamba Puanları sonucu için lütfen tıklayınız.

Bugün 31 Ağustos Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 31 Ağustos Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

=> 1 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonucu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Yeni sezonun ikinci haftanın sının final bölümü adım adım yaklaşıyor. Yarışmaya dahil olan Zeynep, iddiasını kanıtlayamazken, Tuğba ve Emel’in puanları dikkatlerden kaçmadı.

Tuğba yarışmanın başında ki iddiasını doldurabilmek adına ilk hafta elinden geleni yapsa da son anda anlaşılmaz bir şekilde en yüksek puanı almasına rağmen, bilezikler Sibel ile Emel arasında kura çekilerek verildi. Tuğba bu kaybını kapatabilmek için bugün 31 Ağustos Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, bugün çeyrek altını kazanmak için harekete geçti.

Gelinim Mutfakta 31 Ağustos Çarşamba Puanları Verecek Kaynanalar

31 Ağustos Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda, secdece eleme potasına sürüklenen yada eleme potasına düşen yarışmacı değil, aynı zamanda toplam puan durumu sonucunun %60’ı da netlik kazınacağı için bilezikleri alma konusunda hangi gelinin iddialı olacağı, günün sonucunda ki puanlama neticesinde ortaya çıkacak.

Bu hafta yarışmaya dahil olan Zeynep, yemeklere hakim olduğunu ve elinin lezzetini güvendiğini dile getirse de henüz dişe dokunur bir başarı elde edemedi. Zeynep bu hafta Cuma günü eleme potasında yarışacağı kesinleşse de elindeki son fırsatı değerlendirmek istiyor.

31 Ağustos Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Emel

Bu hafta yarışmada Karadeniz fırtınası esiyor. Yarışmaya dahil olan Zeynep, kaynanasına karşı sarf ettiği o sözler, yaraşmanın gündemine bomba gibi düştü. İşte Zeynep’in o sözleri;

“Ben kaynanama asla güvenmiyorum!” Yarışmacı Zeynep;

Sözleri ile yarışmacı Zeynep, programa birlikte geldiği kaynanasına güvenmediğini söylemesi ile dikkatleri bir anda üzerine çekti. 

Zeynep’in beklenmedik çıkışı ile bir anda dikkatleri üzerine çeken Zeynep, kaynanasından bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sırasında nasıl puanlar alacağı da ayrıca merak konusu oldu.

31 Ağustos Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucu Netlik Kazandığı An Sibel ve Kaynanası Filiz

Son bölümde Zeynep yemekleri çok güzel yaptığını, buna karşı kaynanalar ise yanmış ya da çiğ tabaklara yüksek puan verdiği için mağdur edildiğini öne sürdü.

Zeynep kaynanaları egale etmek ve onların kendi gelinin bulmasına engel olmak için rakiplerinin yaptığının bir benzeri yapacağını dile getirdi. Zeynep’in bu stratejisi bugün Gelinim Mutfakta 31 Ağustos Puanlama sırasında işe yarayıp yaramayacağı, şimdiden merak konusu oldu.

31 Ağustos Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Gelinim Mutfakta son bölüm de Tuğba aldığı yüksek puanlar günün birincisi ve çeyrek altını kazanan gelin olmayı başardı. Zeynep ise toplamda 7 puan alsa da kural hatası yapmasından dolayı kırılan iki puanın da etkisi ile günü beş puanla bitirdi.

Tuğba bilezikleri bu hafta koluna takmak için ne yapıp edip, bugün Gelinim Mutfakta 31 Ağustos Çarşamba puanlaması sonucunda, rakiplerini geride bırakmak için elinden geleni yapması gerekiyor. Aksi halde yine son anda başka geline bilezikleri kaptırması, işten bile değil.

Gelinim Mutfakta 31 Ağustos Çarşamba Puan Durumu

Yeni sezonun ilk bölümü 22 Ağustos tarihinde başladı. İlk hafta Emel beş bileziği kazanırken, bu hafta Tuğba’nın üstün olarak yarışı götürmesi dikkatlerden kaçmadı. Birazdan Nursel Ergin’in vereceği, 31 Ağustos Çarşamba Gelinim Mutfakta puanları sonucunda, Gelinim Mutfakta 31 Ağustos Çarşamba puan durumu sonucu netlik kazanacak.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Zeynep aldığı düşük puanlardan dolayı bu hafta eleneceğini büyük oranda kendisi de tahmin etmekte. Zeynep giderken en azından anı kalması için bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olmak istiyor.

Sibel yarışmada ortalama bir performans gösterdi. Bu durumu lehine çevirmek istediğinde hep hata yapan taraf oldu. Sibel artık dişe dokunur bir barışı elde etmek için 31 Ağustos Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda, çeyrek altını yakasına takmak istiyor.

Gelinim Mutfakta 31 Ağustos Çarşamba Puan Durumu Belli Olduğu An Tuğba ve Kaynanası Gönül

Sibel kendisini kanıtlamak, Tuğba geçtiğimiz hafta kaybettiği bilezikleri yeniden kazanmak için bugün yapılacak olan puanlamada kıyasıya yarışıp, en yüksek puanı almak için harekete geçtiler.

31 Ağustos Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Nursel Ergin Çarşamba günü kaç puan verdi? Nursel beş puanı hangi geline verdi? Çarşamba çeyrek altını kim aldı? Çarşamba en yüksek puanı kim aldı? İşte merak edilen bu soruların cevapları ise alt kısımda ki puan tablosu içerisinde açıklanmıştır. 

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 31 Ağustos Puanları (31/08/2022 Çarşamba)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Nursel Ergin Kaç Puan Verdi)

*************************

31 Ağustos Nursel Ergin Kaç Puan Verdi

Tuğba: 3
Emel: 5
Sibel: 1
Zeynep: 3

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Gönül’ün verdiği Puanlar

Tuğba: => Gönül’ün Gelini 5
Emel: 2
Sibel: 1
Zeynep: 3

*************************
” 31 Ağustos 2022 Çarşamba Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Emine’nin verdiği Puanlar

Tuğba: 1
Emel: 3
Sibel: 2
Zeynep: => Emine’nin Gelini 5

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Şenay‘ın verdiği Puanlar

Tuğba: 1
Emel: => Şenay’ın Gelini 5
Sibel: 3
Zeynep: 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Filiz’in verdiği Puanlar

Tuğba: 1
Emel: 2
Sibel: => Filiz’in Gelini 5
Zeynep: 1

*************************

Gelinim mutfakta 31 Ağustos Çarşamba Toplam Puanlar

Tuğba 3 5 1 1 1 11
Emel 5 2 3 5 2 17
Sibel 1 1 2 3 5 12
Zeynep 3 3 5 1 1 13

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (29 Ağustos – 2 Eylül Haftası) – Çarşamba

*************************

Tuğba: 32 + 11 = 43
Emel: 30 + 17 = 47
Sibel: 29 + 12 = 41
Zeynep: 16 + 13 = 29

*************************

Gelinim Mutfakta 31 Ağustos Çarşamba Puanlama Sonuçları

*************************

31 Ağustos Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ EMEL
Gelinim Mutfakta 31 Ağustos Çeyrek Altını Alan Kim
⇒  EMEL
31 Ağustos Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ TUĞBA

*************************

Gelinim Mutfakta 1 Eylül Perşembe Fragmanı İzle

31 Ağustos Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları ve puanlaması kesin olarak netlik kazmadıktan sonra, gözler haftanın final öncesi son bölümüne çevrilecek. İşte haftanın final öncesi ekrana gelecek olan 974 bölüme ait olan, Gelinim Mutfakta 1 Eylül Perşembe fragmanı alt kısımda verilmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

6 Yorum

 1. Nursel hanim, tuğbayı tutuyo ve bunu açık bir şekilde belli ediyo,bu program izlenmez,ben şahsen artık izlemem, atv deki yemek programı bundan iyi.

  1. Nursel veya yapımcı tuğbay’ı tutsa geçen hafta tugba’nın 74 puanı varken bilezikler kura ile 71 puanı olanlardan emel’e vermezlerdi. Bu nasıl tugbay’ı tutmak oluyor.

  2. Ne Tuğbası ya,3 verdi,en güzel tuğba yapıyor.Nursel Emeli tutuyor..
   Kayın valideler, Tuğba’nın iyi yaptığını bildikleri için,ona bilerek 1 veriyorlar…

 2. Ben hala geçen haftadayim. Hicbiri benim yakinim degil.Tuğba neden itiraz etmedi anlamadım. 74 puan aldığı halde 71 puan alan kazandı. Kendisi farketmedi diyelim hiç mi kendisini uyaran yakını yok.

  1. çekimler 2 hafta önceden yayınlanıyor. Gelinim Mutfakta hatasını fark etmiş olmalı ki o gün instagramı yoruma kapattı.

 3. gelinim mutfakta kotu reyting aliyor ben bunu daha yeni sezon basladi ilerde yukselecek tir program kesin diyorum suan istedigi sevide degil reytingler gercek sezon baslayinca toparlar reytingleri tabiki suan en az izlenen program tabiki gelinim mutfakta yakinda yukselir reyting ler ben gelinim mutfakta nin reytinglerin dusmesi ni istemiyorum simdilik normal tabiki yavas yavas yukselecek tir eskisi kadar reytingler duzelecektir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu