Gelinim Mutfakta

31 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı [Toplam Puanlar]

31 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? Sorusunun cevabı kesin olarak belli oldu! Haftalık toplam toplam puanlar sonucuna göre, 31 Aralık Cuma bilezikleri kim aldı? Haftanın birincisi kim oldu? Gelinim Mutfakta bu hafta altını kim kazandı? Bu hafta beş bileziği kim kazandı? Bu hafta en yüksek puanı kim aldı? Gelinim Mutfakta yarışmasında bu hafta kim birinci oldu? İşte merak edilen tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimiz de sizleri bekliyor. 

=> Gelinim Mutfakta 21 Ocak Cuma Bu Hafta Kim Birinci Oldu öğrenmek için tıklayınız.

27 Aralık tarihinde Pazartesi günü başlayan yarışma programı, 31 Aralık Cuma günü son kaynananın vereceği puanlar sonucunda netlik kazanacak olan, Gelinim Mutfakta 31 Aralık Cuma Haftalık Puan durumu sunucu ile beş bileziği kazan isim belli olacak.

=> Gelinim Mutfakta 14 Ocak Cuma Bilezikleri Kim Aldı öğrenmek için tıklayınız.

31 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı - Miyase

Geçtiğimiz hafta sadece bir puanla bilezikleri ezeli rakibi Yeşim’e kaptıran Miyase, tıpkı geçen hafta olduğu gibi bu haftada Cuma puanlamasına önde girdi. Ancak Yeşim eleme potasının bir tık üzerine yer alırken, bu hafta Yeşim’in yerinde ise Damla’nın olduğu görülüyor.

Miyase geçtiğimiz yaşadığı kaybı bu haftada yaşamamak adına, bugün Gelinim Mutfakta 31 Aralık Cuma Haftalık Puanlar sonucunda, en asından Damla’nda daha iyi puanlar alıp, günün sonucunda beş bileziği kazanmak istiyor. 

Gelinim Mutfakta bilezikleri bu hafta kim kazandı görseli

Hafta başında bilezik yarışı Yeşim ile Miyase arasında geçmesi düşünülüyordu. Ancak Yeşim haftaya çok kötü puanlar alarak başlarken, Miyase  ise kendisinden beklenilen puanlarla yarışa başladı. Miyase beş gün boyunca emeklerinin karılığını almak, Gelinim Mutfakta 31 Aralık bilezikleri kim kazandı sorusuna cevap olan gelin olmak için, bugün çok daha dikkatli yemek yapacak.

Damla’nın son zamanlarda durağan performansı dikkatlerden kaçmadı. Ancak Damla Perşembe günü aldığı puanlarla bu hafta bilezikleri almak için en iddialı ikinci isim haline geldi. 

Gelinim Mutfakta Final

Damla Gelinim Mutfakta bu hafta bilezikleri alan yarışmacı olabilmesi için Cuma günü puanlamasında Miyase’den 8 puan fazla alması yetecek. Bunun farkında olan Damla da elinden gelenin en iyisini ortaya koymak için harekete geçti.

Hafta başında Miyase ile kaynanası Sevilay arasında ki gerilim, giderek artmaya başladı. Miyase kimi zaman kaynanasını tepki puanlarına maruz kaldı. Miyase ile kaynanası arasında ki bu sorunlar, bugün 31 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Puan durumu sonucuna, olumlu mu? Yoksa olumsuz mu? etki edeceği, şimdiden merak konusu oldu.

Dört kaynana hafta başında beri gelinlerini bulmak için ellerinden geleni yapsa da her kaynana zaman zaman hata yaptı. Ancak bugün hafta finalinde hiçbir kaynana hata yapmak istemiyor. Dört kaynana da 31 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Toplam Puanlar da gelininin en azından yarışmada tutabilecek puanlar vermek için plan yapıyor. 

31 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Bilezikleri Kim Aldı - Miyase

Miyase Gelinim Mutfakta 31 Aralık Cuma Toplam puan durumu sonucunda, haftanın birincisi olan gelin olabilmesi için ya günün birincisi olmalı, ya da Damla’dan fazla puanlar alması gerekiyor. Aksi halde bilezikleri kazanma hayali suya düşecek.

31 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta haftanın birincisi kim oldu? Sorusunun cevabı, bu yazının en son kısmında kesin olarak açıklanmıştır!

31 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu

27 Aralık 2021 tarihinde Nursel Ergin’in ikici defa sunucu olarak geldiği programda bugün hafta finali ile ekranlara gelecek. Yeşim ile Deniz arasında 12, Miyase ile Damla arasında 7 puan farkın olduğu hafta finalinde haftanın kaderini, 31 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu sonucu belirleyecek.

Yeşim kendisini eleme potasında kurtarırken, bu hafta bilezikleri alan ismin %100 belli olmadığı, 31 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu sonucu ile belirleneceği, rahatlıkla görülebiliyor.

31 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Açıklandığı An Damla ve Kaynanası Nuray

Geçtiğimiz hafta son anda çıkışış yaparak, beş bileziği kazanan Yeşim için bu hafta öyle bir fırsatı yok. Yeşim de bunun farkında olarak, Gelinim Mutfakta 31 Aralık Cuma Haftalık Toplam puanlar sonucunda, mevcut yerini korumak istiyor. 

Dikkat: Bugün 31 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? Bu Hafta altınları kim kazandı? Sorularının tüm cevapları, yazının en son kısmında kesin olarak açıklanmıştır.

31 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu

  1. Miyase : 71 Puan
  2. Damla: 64 Puan 
  3. Yeşim: 50 Puan
  4. Deniz: 42 Puan 

Yukarıda verilen hem puanlar hem de sıralamalar, Perşembe günü gelinlerin elde ettiği toplam puanlar sonucudur. Birazdan Cuma günü dört kaynana ve bir sucunun vereceği puanlama ile bu hafta gelinim mutfakta bilezikleri alan ismin belirleneceği, 31 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta genel puan durumu %100 belli olacak. 

31 Aralık Gelinim Mutfakta Puan Durumu

*************************

Yeşim: 50 + 17 = 67
Miyase: 71 + 20 = 91
Damla: 64 + 11 = 75
Deniz: 42 + 10 = 52

*************************

Gelinim Mutfakta 31 Aralık Cuma Haftalık Puan Durumu Sonuçları

*************************

31 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim kazandı
⇒ MİYASE

31 Aralık 2020 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒ DENİZ

31 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ MİYASE
Gelinim Mutfakta 31 Aralık Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ MİYASE
31 Aralık Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ DENİZ
*************************

31 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı

27 Aralık 2021 tarihinde, 2021 yılının son haftasında beş bileziği alan gelin, bugün 31 Aralık Gelinim Mutfakta Toplam puan durumu sonucunda %100 belli oldu.

Gelinim Mutfakta 31 Aralık Cuma Bilezikleri Kim Aldı - Miyase

Geçtiğimiz hafta finalinde, bir puanla beş bileziği Yeşim’e kaptıran Miyase, bu hafta başında itibaren istikrarlı bir performans sergiledi. 31 aralık Cuma günü de en yakın rakibi Damla’ya tam olarak 7 puan fark atarak yarışa başladı. 

3u hafta 31 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı sorusunun cevabı, Perşembe verilen puanlama ile %100 olmasa da büyük oranda belli oldu. Damla, Miyase ile arasında ki puan farkını matematiksel açıdan kapatabilecek olsa da Miyase, reel gerçeklikten dolayı bu Gelinim Mutfakta Bu hafta bilezikleri alan isim Miyase olacak.

Gelinim Mutfakta Miyase Kimdir
Gelinim Mutfakta Miyase Kimdir

31 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri alan yarışmacı MİYASE olması bekleniyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu