Gelinim Mutfakta

31 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Puanları [Toplam Puan Durumu]

Gelinim Mutfakta 31 Aralık Cuma günün birincisi ile toplam puan durumu açıklandı! 31 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucu kim birinci oldu? Haftanın final bölümünde yani bugün çeyrek altını kim aldı? Nursel Ergin bugün beş puanı kime verdi? Miyase bugün kaç puan aldı? 31/12/2021 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? Cuma çeyrek altını kim kazandı? 31 Aralık Puan durumu sonucu bugün altını kim aldı? Cuma günü en yüksek puanı kim aldı? Tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin satır aralarında sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 14 Ocak Cuma Günün Birincisi sonucu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 31 Aralık Cuma Puanları %100 netleştiğinde, gözler haftanın en yüksek puanı alan gelin ile en düşük puan alan gelinin üzerinde olacak.

=> 31 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı öğrenmek için tıklayınız.

31 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Son puan durumu sonucuna göre bu hafta yarışmaya dahil olan Deniz eleme potasına düşerken, Yeşim son anda eleme potasına düşmekten kendisini kurtardı.

=> Gelinim Mutfakta 31 Aralık Cuma Kim Elendi öğrenmek için tıklayınız.

Bugün 31 Aralık Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 31 Aralık Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Deniz ile Yeşim arasında, Cuma puanlaması öncesinde, 8 puan farkın olduğu görülüyor. Yeşim’in güçlü, Deniz’in ise yarışmaya yeni gelmesinden dolayı, Deniz’in aradaki puan farkını kapatamayacaktır. 

31 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Puanları ile haftanın puanlama sonuçları, yani toplam puanlar da %100 belli olacak. Dolayısı ile beş bileziği alan ile elenen isimler de belli olacak.

Gelinim Mutfakta 31 Aralık Cuma Puanları Verecek Kaynanalar

Geçtiğimiz hafta finalinde beş bileziği kaçıran Miyase, bu hafta beş bileziği kimseye kaptırmak istemediği içi bu hafta başında itibaren kimi zaman günün birincisi, kimi zaman da en iyi ikinci olarak, adım adım beş bileziğe doğru yürüdü.

Perşembe günü verilen son puanlar neticesinde Miyase, bileziklere artık çok yakın. Miyase eğer bugün 31 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olması halinde, hem çeyrek altını alacak. Hem de beş altın bileziği elde edecek. 

31 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Miyase

Miyase böylesine önemli fırsatı iyi değerlendirmek istiyor. Bu nedenle kesinlikle ama kesinlikle, bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sırasında kayıp yaşamak istemiyor.

 

Kaynana Beyhan, yılbaşında kaynana Sevilay’a hediye olarak emzik vermesi oldukça dikkat çekti. Kaynana Beyhan, Sevilay’a neden emzik verdiğini şu sözlerle ifade etti. İşte kaynana Beyhan’ın o sözleri;

“Şimdi sen elenirsen ağlayacaksın ya. İşte ben de o yüzden sana emzik hediye aldım!” Yarışmacı Kaynana Beyhan

Sözleri ile yarışmacı Beyhan kaynana, Sevilay’ın gideceğini iddia ederken, Sevilay kaynana da Yeşim’in eleme potasına en yakın isimlerden biri olmasında dolayı, “Sen bunu al da Yeşim’e ver!” demesi dikkatlerden kaçmadı.

31 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Açıklandığı An Damla ve Kaynanası Nuray

Gelinim Mutfakta son bölüm de hem çeyrek altını kazanan isim 19 puanla Damla olurken, Deniz yine ve yeniden düşük puanlar aldığı için Cuma günü eleme potasına düşen isim oldu.

Bu hafta yarışmaya dahil olan kaynana Ayşe gelinine karşı yaptıkları, hafta boyunca gündemden düşmedi. Bugün söylemleri ile dikkatleri üzerine toplamayan kaynana Ayşe ile gelini Deniz için kritik bir gün olacak. Deniz bugün Gelinim Mutfakta 31 Aralık Puanlama sonucunda, Yeşim ile arasında ki puan farkını kapatamadığı takdir de yarışmadan elenen isim olacak.

31 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Bugün bilezik yarışında, Damla ile Miyase’nin kıran kırana mücadelesi ekrana gelecek. Damla ve Miyase, Gelinim Mutfakta 31 Aralık Cuma puanlaması sonucunda, en yüksek puanı alan gelin olmak için ellerinden gelenin fazlasını ortaya koyacaklar.

Gelinim Mutfakta 31 Aralık Cuma Puan Durumu

Haftanın ilk bölümü 27 Aralık Pazartesi günü ekrana gelirken, bugün 31 Aralık Cuma günü son kaynananın vereceği puanlama ile bu hafta tamamlanmış olacak. Haftanın final bölümünün ilk puanlaması Nursel Ergin’in vereceği, 31 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta puanları ile başlayacak. Günün sonunda %100 belli olacak olan, Gelinim Mutfakta 31 Aralık Cuma puan durumu sonucuna göre bir gelin beş bilezik alacak. Bir gelin de yarışmadan elenecek. 

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Son bölümde aldığı düşük puanlarla elenmeyi neredeyse %100 garantileyen Deniz, en azında yarışmadan bir anı kalması adına, bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olmanın hayallerini kuruyor.

Deniz ile Yeşim eleme potasına, Miyase ile Damla da bilezik yarışında yarışacaklar. Dört yarışmacı da 31 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucu da planladığı sıralamada olmak için, günün yemeğini en iyi şekilde yapmak için harekete geçtiler. 

Gelinim Mutfakta 31 Aralık Cuma Puan Durumu Açıklandığı An Miyase ve Kaynana Sevilay

31 Aralık Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Nursel Ergin beş puanı kime verdi? Cuma çeyrek altını kim aldı? Damla kaç puan aldı? 31 Aralık Cuma en yüksek puanı kim aldı? Miyase bugün kaç puan aldı? Tüm bu soruların cevapları ise hemen alt kısımda ki tablo içerisinde kesin olarak verilmiştir.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 31 Aralık Puanları (31/12/2021 Cuma)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Nursel Ergin Kaç Puan Verdi)

 

*************************

31 Aralık Nursel Ergin Kaç Puan Verdi

Yeşim: 4
Miyase: 5
Damla: 1
Deniz: 3

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nuray Gülalp’in verdiği Puanlar

Yeşim: 4
Miyase: 5
Damla: => Nuray’ın Gelini 3
Deniz: 1

*************************
” 31 Aralık 2021 Cuma Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Ayşe’nin verdiği Puanlar

Yeşim: 3
Miyase: 4
Damla: 5
Deniz: => Ayşe’nin Gelini 1

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Beyhan’ın verdiği Puanlar

Yeşim: => Beyhan’ın Gelini 5
Miyase: 1
Damla: 1
Deniz: 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Sevilay’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 1
Miyase: => Sevilay’ın Gelini 5
Damla: 1
Deniz: 4

*************************

Gelinim mutfakta 31 Aralık Cuma Toplam Puanlar

Yeşim 4 4 3 5 1 17
Miyase 5 5 4 1 5 20
Damla 1 3 5 1 1 11
Deniz 3 1 1 1 4 10

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (27-31 Aralık Haftası) – Cuma

*************************

Yeşim: 50 + 17 = 67
Miyase: 71 + 20 = 91
Damla: 64 + 11 = 75
Deniz: 42 + 10 = 52

*************************

Gelinim Mutfakta 31 Aralık Cuma Puanlama Sonuçları

*************************

31 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ MİYASE
Gelinim Mutfakta 31 Aralık Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ MİYASE
31 Aralık Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ DENİZ

*************************

Gelinim Mutfakta 31 Aralık 2021 Cuma Fragmanı İzle

31 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucu kesin olarak netlik kazandığında, toplam puan durumu neticesinde bir gelin beş bileziği alırken, bir gelin de yarışmadan elenecek. İşte o anlara ait olan, Gelinim Mutfakta 31 Aralık 2021 Cuma fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

13 Yorum

  1. bu gün yeşime 1 puanı veren sadece sensin gudubet sevilay geçen hafta 1 punla bilezikleri kaçırdın hala onun hazmsızlığını yaşıyorsun yok ben gitmek istiyorum yok yeşim gibi gelinim olsun yok aslıhan gibi gelinim olsun sevilay senin hayatın tiyatro sevimsiz kadın bir an evel def olmanı bekliyorum bu yarışmanın dengesini sen ve gelinin bozuyor gidinde seyredenler rahatlasın

  2. Yeşime çok üzülüyorum hiç bir hafta bileziklerle beraber çeyrek altını alamadı.Çoğu zamanda hep kurraya kaldi.Miyase geleli bir ay oldu sanırım 10 bileziği aldi yeşim kaç aydır burda onunkide 12 bilezik bu adalet mi. Çoküzgünüm

  3. yeşimin bu duruma düşmesinin baş müsebbibi sevilay çünkü yeşimin tabaklarını tanımaya başladı sevilay kasıtlı olarak yeşime 1 veriyor çünkü tek ciddi rakibi yeşim 2 ci yede beyhan geliyor kadın tadım yaparken diken üstünde yeşimin azarından korkuyor beyhanın kafası rahat değil sevilayda 2 numara yaptı ağladı sızladı gidiyorum dedi sus payını aldı bence sevilay çok sinsi yılmaz varken turgay varken bu devşirme çakma sunucu hiç yakışmadı

  4. şu miyaseyle sevilay gittiği zaman inanıyorum yarışma daha zevkli olacak birde yeni gelecek yarışmacının güçlü olması lazım

  5. ALİ hani bu hafta eleme yoktu bak eleme oldu kaynakların sağlam değil daha doğru sitelerden öğren ali

  6. KALICI SUNUCU OLARAK NURSEL ERGİN KALSIN!…REYTİNGLER NURSEL ERGİN SAYESİNDE TOPARLANDI!…GÜLER YÜZÜ VE HOŞ SOHBETİYLE GÖNÜLLERDE TAHT KURDU!…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu