Beni Bırakma

31 Aralık Pazartesi Beni Bırakma 186. Bölüm Özeti Şirketin İtibarı İçin Evlenmemiz Lazım! Beni Bırakma 186. Bölüm İzle

Beni Bırakma 186. bölüm özeti için yine ve yeniden sizlerin karışınızda olmaktan mutluluk duyuyorum. Meltem’in hamlesi işe yaradı gibi duruyor. Uzun bir süre artık Tarık Sıla adını anmayacak. Meltem her şey yolunda derken asıl düşmanı olan babasının yaptıkları ile Meltem hayatının tokadını yiyeceğe benziyor. Bu yazımızda, Beni Bırakma 31 Aralık Pazartesi (2018) günü ATV ekranlarına gelecek olan 186. bölüm de neler olacak? Hangi olaylar yaşanacağını anlatacağız.

ATV uzun zamandır Beni Bırakma Fragmanı vermediği için bizde gelecek bölüm analizlerini paylaşmaya ve edindiğimiz bilgileri sizlere aktarmaya devam ediyoruz. Yazılarımızın uzun olduğundan olayı önce fragman tadında, hafta başından itibaren dizide neler olacağını kısa kısa başlıklar halinde anlatıp bu başlıkları alt tarafta detaylandıracağız.

Bu arada dizinin aldığı reytingleri merak edenler için ayrıca hafta başından itibaren aldığı reytingleri tablo halinde aktaracağız. Merak edenler yazının en sonuna bakmaları yeterlidir. Ayrıca işleri dolayısı ile Beni Bırakma son bölümü izleyemeyenler için en alt kısımda Beni bırakma 186. bölüm izle başlığı altında son bölümü vereceğiz. Anlayacağınız dolu dolu bir özet sizleri bekliyor.

Beni Bırakma 186. Bölüm Fragmanı (31 Aralık Pazartesi Kısa Özeti)

 • Emre, Leyla sayesinde Bora’nın nereye gittiğini kiminle temasa geçtiğini an ve an bilgi almaya halen devam edecek
 • Tarık son bölümde gördüğü görüntüden sonra Sıla’nın ucuz bir kadın olduğunu inanmakta çok zorlanacak
 • Aslan bey henüz hamlesini yapmadı. Şimdi Meltem’in arkasında iş çevirme sırası Aslan beye geldi.
 • Meltem Tarık’ı elde etmek için yaptığı her hamle boşa çıkmaya başlayacak
 • Şirket lasmanında çıkan rezaletten sonra, şirket itibarını kurtarmak için Kerem’in teklifini Pazartesi yayınlanacak bölüme yetişmeyeceğini sanmıyorum ama gene de söyleyeyim kabul edecek
 • Esin, Zeynep’den adlığı saç örneğini tahlile götürecek ve sonucunu öğrenecek
 • Kerem diğer taraftan kendilerine bu tuzağı kuranların peşine düşüp Meltem’den çok acı intikam alacak.

Tahminlerimize göre yukarıdaki saydığım maddelerden sadece Sıla, Kerem’in yapacağı teklifi kabul etmesi gerçekleşmesi Salı yada Çarşamba’ya sarkabilir. Haricindeki olaylar Pazartesi günü gerçekleşmesini bekliyoruz. Sizleri bu konuda önceden bilgilendiriyoruz ki Beni Bırakma 186. bölüm özeti %100 doğrulukla vermek istiyorum.  Hadi sözlerimi daha fazla uzatmadan yukarıda madde madde anlattığım, Beni Bırakma 31 Aralık Pazartesi özeti detaylandıralım.

Beni Bırakma 186. Bölüm Özeti Şirketin İtibarı Sana Bağlı Sıla!

Beni Bırakma 31 Aralık Pazartesi Fragmanı halen dizinin yayıncı kanalı tarafından kasten verilemediğini bu sebeple yukarıda anlatacağımız özeti maddeler halinde kısacık anlatmaya devam ediyoruz. Özete başlamadan son bölümde mantık hataları ile alakalı bölüme devam edelim mi? yorumlarınızı bekliyor olacağım. 

Beni Bırakma 186. bölüm de genel olarak şirket lasmanında yaşanan olayların yansımaları sürecek. Kerem bu işi yapanların peşine düşüp işin böyle olmadığını yeni iş anlaşması yapanlara anlatmak ister ama hem yeni hem de eski müşteriler bu rezillik diyerek anlaşmalarını iptal edince şirket yeniden bir dar boğaza daha girecek.

Kıymet cadısı devreye girip senin yüzünden ben dahil onlarca kişi işsiz kalacak. Oysa sen Kerem ile evlenseydin, milletin ağzını kaptırdın ve yaptıkların da kapanır giderdi deyip Sıla’nın aklını çelecek. Sıla da duygu sömürüsüne daha fazla katlanamayıp şirketin itibari için Kerem’in evlenme teklifine formalite icabı olacak şekli ile Salı günü ekrana gelecek bölümde kabul edecek.

“31 Aralık Pazartesi Beni Bırakma dizisinin En doğru ve En güncel özetine ulaşabilmek için google’ye Beni Bırakma dizicenter yada dizicenter Beni Bırakma özeti yazmanız yeterlidir. %100 oranında En doğru özeti  sadece bizde bulabilirsiniz.”

Esin, Beni Bırakma son bölüm de Bora’nın elinden kurtuldu ve bir daha Bora’nın karşısına uzun müddet çıkacağını da sanmıyorum. Onu kurtaran Cansu’ya gerçekleri açıklamayan Esin ilk iş olarak gidip elindeki saç örneklerini DNA testi yaptırdı ve sonucu belgeledi. Artık, Esin’in eli hiç olmadığı kadar güçlü. Esin bu belge ile Hülya’ya kocasının hayatından çıkmasını isteyecek. Bakalım Hülya bu tehdide boyun eğecek mi? Yorumlarınızı bekliyorum.Beni Bırakma Son Bolum resmi 2Bora son bölümde işin arkasında Zeynep’in olduğunu sansa da bu düşüncesinin yanlış olduğunu öğrendikten sonra okları gene Emre’ye çevirecek. Ancak çalışanı Leyla’nın yerinde hamlesi sayesinde Zeynep’in Emre ile konuşmalarına engel olmayı başardı. Bu konuda Emre’yi uyaracak ve Emre de iş yerindeki kamerayı kaldırmak yerine Bora’yı yanlış yönlendirmekte kullanacak.

Bora, Emre’nin nasıl oldu da eski defterleri açmak aklına geldiğinin izini sürecek. Üvey annesinin iyileşme sürecine girmesinden dolayı konuşacak olması Borayı panikletecek. 31 Aralık Pazartesi Beni bırakma Bölüm özeti içinde gerçekleşmeyecek ancak konu ile bağlantılı olduğu için aktarmak istiyorum. Bu hafta olur mu bilmem ama Bora Leyla’nın izini bulacak. Evdeki Leyla da bu olaydan habersiz bir biçimde Emre’ye içeriden bilgi aktarmaya devam edecek.

Aslan bey kendisine ihanet eden kendi öz kızı Meltem olduğunu öğrendikten sonra tek düşmanı Meltem olduğunu resmini yakarak kanıtladı. Beni Bırakma 31 Aralık Pazartesi özeti yazarken en mutlu olduğum kısıma geldik. Artık Meltem her seferinde dört ayağının üzerine düşemeyecek. Her planı boşa çıkan Meltem, bunu yapan kim olabilir diye en yakını Buse’den şüphelenecek. Aslan beyin yürüdüğünü ve felç olmadığını bu hafta içinde öğrenemeyecek. Beni Bırakma 186 bölüm özeti burada son buldu. Şimdi dizinin geçen hafta içerisinde aldığı reytinglere bakalım.

Beni Bırakma Reytingleri (24 Aralık – 28 Aralık) Haftası

TARİH TOTAL REYTİNG
24 Aralık Pazartesi 1,43
25 Aralık Salı 3,22
26 Aralık Çarşamba 3,31
27 Aralık Perşembe 3,25
28 Aralık Cuma
Henüz Yayınlanmadı

*******************************

Yukarıda özetini verdiğim bölümü ATV ekranlarında vaktinde izleyemeyenler için, Beni Bırakma 186. bölümü izle başlığı altında ilgili bölümün orjinal videosunu ekledim.

Beni Bırakma 186. Bölüm İzle (31 Aralık Pazartesi 2018)

DEVAMINI OKU

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

105 Yorum

 1. Allah ım cuma günü

  Hürmetine benim dualarımı

  Bana dua edenlerin

  Duasını benden dua bekleyenlerin

  Duasını ve ümmeti

  Muhammed’in

  Dualarını kabul eyle

  Amin

  Hayırlı cumalar

  Hayırlı sabahlar

  ?????????

 2. ????Ve bilin ki Allah’ın Resûlü içinizdedir. Eğer o, size birçok işlerde uysaydı, elbette sıkıntıya düşerdiniz. Ancak Allah size imanı sevdirdi, onu kalplerinizde süsleyip-çekici kıldı ve size inkarı, fıskı ve isyanı çirkin gösterdi. İşte onlar, doğru yolu bulmuş (irşad) olanlardır.????(HUCURAT/7)
  ????????
  HAYIRLI CUMALAR. CUMANIZ BEREKETLİ OLSUN KIZLAR??
  ELAM❤❤❤

 3. FİLİZİMMM??❤❤❤❤❤
  Öncelikle sakin ol. Belliki sınav çalışması seni çok yoruyor, sinirlerin bozuk. NURDANIM ile biz tatlı bir sitem yaptık,sakalaştık aramızda. NURDANIM seni çok sevdiği için tatlı tatlı kıskanmış. İnsan sevdiğini kıskanır bilirsin. Aslında buna mutlu olman gerekir? Nolurdu sanki sen de esprili cevap verseydin. Evet abla eskidiniz ya da hiç olur mu ablalarım siz baskasınız deseydin. Biz mizahtan anlarız sana alınacak değiliz. Sözlerin beni şaşırttı,üzdü
  ama Allah’tan böyle şeylere takılan biri değilim
  ??????
  Diğer husus sınava çalıştığın bir yok facebook mail lokasyon gibi şeyler kurman sadece sana külfet olur. Kaldı ki bizler zaten üye olmayız. Yeni ziyaretçilerin ilgisini celp eder tabi onu bilemem hayırlısı olsun. Doğum günü etkinlikleri kendi adıma zaten istemem. Ben haz etmiyorum doğum günümden benim için kutlanacak bir olay değil. Ama dostlarımı kutlarım isterlerse.
  Kpss ye çalışan biri olarak senin ağır yükler altına girmeni en son isteyecek olan kişiler biziz. Zaten Hint dizilerini ızlememenı de sana biz söyledik. Verilen değerler hep karşılıklıdır Bilmukabele dir. Bize verdiğin değerlerin ve fedakarlıkların her daim farkındayız ona lâyık da olmaya gayret ettik..
  ??KALDI FİLİZ SENİN YENİ ZİYARETÇİLERLE SAMİMİ BAĞ KURMAN EN ÇOK BENİ MUTLU EDER. BAŞKASI ADINA KONUŞAMAM AMA BEN MUTLU OLURUM..
  ÇÜNKÜ bizler yarın birgün bu siteden ayrıldıgımızda yeni tutunacak dallar bulman yeniden muhabbet samimi bağlar kurman sana ilâç olacak. Lâzım olacak
  Ben zaten yaza doğru veda edicem. Seneye yazma imkanım olmayacak çünkü. Babam ameliyat olacak yanımda kalacak,kardeşim askerden gelecek ona düzen kurmasında yardımcı olucam,evlilik için uğraşıcam. Buraya vakit ayıramıycam. Öyle selam merhaba demek de benim tarzım değil ya hep ya hiç..
  Senin bu siteyi zirveye tasıyacagından ve çok başarılı bir yönetici olacağından zerre şüphem yok. İyi bir insan olduğunu zaten biliyorum ve hep duacınım.
  Söyleyeceklerim bu kadar..

 4. İnsanlar biz “” inandık “” demekle imtihan edilmeden bırakacaklarını mı zannederler.

  ?? Ankebut Süresi 2. Ayet ??

  ???????

  GAMZELİMMM

  Her kelimene katılıyorum. Kıskanmak kelimeside latifeydi. ??? yoksaki neden kıskanayım. FİLİZİN İyi ilişkiler kurmasını takipçilerinin artmasını tabikide çok isterim.

  Neyse büyütmek istemiyorum yoksaki akşam msjı görünce bir sürü şey yazmak istedim ama vazgeçtim. Senin yazdıklarını görünce mutlu oldum aynı şeyleri düşünmüşüz fakat sen dile getirmişsin.

 5. Teşekkür ederim NURDANIM gönlümüzden aynı duygular akmış ben de mutlu oldum ??
  NURDANIM FİLİZ Mükemmelliyetçi olmaya çalışıyor bu yüzden yoruluyor ve mizah duygusunu kaybediyor böyle olunca. Herşeyi ziyadesiyle ciddiye alıyor. Mükemmel insan yoktur ;düşen kalkan insan vardır halbuki ?? Kaldı ki biz kimseye bağımlı ya da ilgi arsızı insanlar değiliz. Bu site her daim ziyaretçi dost akınına uğrasın inşallah
  Neyse konuyu ben de kapattım gitti

  1. defnem çok haklızın sizler benim en iyi arkadaşım ve yaşça büyük ablalarımsınız sizlein yorumları benim için o kadar kıymetli ki bunu size nasıl anlatabilirim bilemiyorum.

 6. Vay arkadaş bu Demet Akalın boşadığı kocasıyla yeniden bir araya gelmiş aynı evde yaşar olmuş dost gibi sevgili
  Bu neyin kafasıdır ya Rabbi ???
  NURDANIM nereye gidiyor bu insanoğlu ??

 7. “” CEHENNEME “”

  GAMZELİMMM cidden cehenneme belki ar edep namus yoksunu insanlara İNANAN İNSANLARA CEHENNEM BİLE MÜKAFAT. ÇÜNKÜ HATALARININ BEDELİNİ ÖDEYİNCE CENNETE GİRECEK GÜNAH İŞLEYEN FAKAT İNANAN İNSANLAR.

  Çok ütjütüyor GAMZELİMMM bu sanat camiası beni. ???????????????

  Gençlerimiz abuk sabuk akım denen saçmalıklara kapılıp saçma sapan işler yapıyor.

  Geçen bir düşünürün yazısını okudum diyorki GAMZELİMMM
  “” tik tok gibi uygulamar çok iyi oldu. Bu uygulamalardan önce gençlerimizi düşünüp umutlu oluyordum. Şimdi boş hayal kurduğumu kanıtladılar. “”

  Nasıl üzüldüm GAMZELİMMM içler acısı milletin hali. Eşimin Sosyal medya hesabından bakıyorum cidden ürkütücü. Sırf takipçi artsın diye rezilliğin biri bin para.

 8. Çok haklisin NURDANIM bu tik tok uygulaması ne ki hiç duymadım ??
  Allah’ın merhameti sayesinde paçayı yırtıyor tabi herkes NURDANIM. Yap yap rezillikleri zinaları ama Allah’a inanıyor diye hopp cennete oh ne alâ. Gerçekten çok ilginç bir hayat kıstası. Ne doğru dedin öyle Cehennem bile mükâfat bunlara?

 9. GAMZELİMMM

  Tik tok video uygulaması bir gör ne abuk sabuk videolar dönüyor. Koca koca kadınlar ev hanımları çalışanlar genç kızlar erkekler yani bir gör içler acısı haldeyiz cidden.

 10. Hımm şimdi anladım NURDANIM.. NURDANIM insanlık korkunç bir hâl aldı ama Allah varsa hep umut var..
  Bu Beyaz Tvde Hayatta Herşey var”programı var geceleri tekrarı çıkıyor bazen. Oradaki ilişki uzmanına danışıyorlar sorunları bir izleyici aradı: Kız kardeşi üniversite okumak için ablasının gelin gittiği şehre gitmiş ablasının evinde kalmış. Ablası işe gittiği bir gün kendini iyi hissetmeyip eve gelmiş bir de ne görsün: Kendi yatağında kendi kız kardeşini kocasıyla basmış. Yaygarayı koparmış tabi. Ve NURDANIM kız kardeşin verdiği cevap şu pişkince: Aman abla ya eğlendik biraz sadece abartma herşeyi yemedim kocanı demiş ??? kadın kalp spazmı geçirmiş sonra boşanmış falan filan işte
  Neyse bunları bosverelım bir şiir patlatayım ben..?

 11. ne kadınlar sevdim zaten yoktular
  yağmur giyerlerdi sonbaharla bir
  azıcık okşasam sanki çocuktular
  bıraksam korkudan gözleri sislenir
  ne kadınlar sevdim zaten yoktular
  böyle bir sevmek görülmemiştir
  hayır sanmayın ki beni unuttular
  hala ara sıra mektupları gelir
  gerçek değildiler birer umuttular
  eski bir şarkı belki bir şiir
  ne kadınlar sevdim zaten yoktular
  böyle bir sevmek görülmemiştir

  yalnızlıklarımda elimden tuttular
  uzak fısıltıları içimi ürpertir
  sanki gökyüzünde bir buluttular
  nereye kayboldular şimdi kim bilir
  ne kadınlar sevdim zaten yoktular
  böyle bir sevmek görülmemiştir
  ??ATİLLA İLHAN ??

 12. GAMZELİMMM

  Cehennem den sorumlu melekler böyle düşünen insanları atınca ateşe. “” amann ne yaygara kopardın accık eğlenecez “” diyekler. Korkunç bir hikaye GAMZELİMMM

  Cehennem de kanan kişilerin kemikleri bile eriyecek RAHMAN tekrar yaratacak ceza bitene kadar.

  O zamanda çığlık çığlığa eylensinler bakalım hatta feryat feryada ?????

  Üzüldüm gerçekten. Vahim halimize

 13. GAMZELİMMM

  Ne hoş şiir gerçekten. ?????

  Vayy arkadaş masıl bir yetenektir şaşılası birşey.

  ?????

  Ellerine yüreğine sağlık GAMZELİMMM

 14. Slm kızlar bugün giremedim çok kötü üşütmüşüm .burda birde kar tatili oldu eş ve çocuklarda evde olunca .Defne Nurdan katılıyorum size iki tane evladım var bu zaman okadar ürkütüyorki Rabbim hidayet versin .Eşim sürekli öğrencilerin durumlarını anlatıyor .sürekli dua ediyorum .Biz çocuklara ne kadar hassas davranıyoruz .

 15. Geçmiş olsun ELİF.

  Gençliğin hali içler acısı. Ebeveyn olarak tüm sorumluluk bizde. Bizler sadece bilim ile meşkul oluyoruz okusunlar istiyoruz. Özel öğretmen kurslar vs ama ahiret adına hiç birşey vermiyoruz. O yüzden helal haram kavramını islami sınırları kimse bilmiyor. Çünkü herkes bir edinsin diye çırpınıyor evlatları için. Ahir akıbetlerini düşünmüyoruZ. Çok büyük eksiklik

 16. NURDANIM aile eğitimi çok önemli malesef. Çocukları bilmem ne sınavı bilmem ne okulu ne derecesi diye yarış atı gibi yarıstırıyorlar. Halbuki çocuğa önce günün nasıl geçti bugün vicdanını rahatsız eden bir olay oldu mu birilerine iyilik yaptın mı bizi gören bir Allah var diye eğitim verilmeli. Halbuki bizler napıyoruz sen nasıl olur da Matematikten 100 değil de 90 alırsın nasıl tıp fakültesini kazanmazsın senin komşunun çocuğundan neyin eksikti falan filan gibi.. NURDANIM benim anam babam Kur-an, Cevşen, ilmihal, münacaat,tefsir vs.. dinle ilgili hiçbir detayı, inceliği bilmezler bize öğretemediler o yüzden. Namaz oruç tek bildikleri. Fakat bize her zaman hoşgörülü ve yardımsever olmayı öğrettiler. Kızım kimseye kötü söz söyleme kötü birseye şahit olursan önce anlamaya çalış empati kur bir derdi var mı sor bakalım. Kötülüğe hemen kötülükle mukabele etme tarzında şeyler aşıladılar hep bize. Tabi insanın içinde yani mayasında doğuştan gelen bir güzelliğin ve iyiliğin de olması gerekir. Armut dibine düşer zira ??

 17. NURDANIM 4 sene önceydi sanırım genç bir oğlan annesinin çevrenin baskısı yüzünden sınav stresine girmiş. Ve üniversite sınavında beyin kanaması geçirerek fenalaşmış hastaneye kaldırmışlar. Kadın yani annesi hastanenin önüne gelmiş evladının sağlığını düşüneceğine diyor ki: Sınav bitmeden mi hasta olmuş eyvah 1 senesi boş yere gitti oğlumun diyor manyak kadın.. Sonuç çocuk öldü. Al sınavını başına çal. Halbuki herşeyden önce çalışıp Allah’a tevekkül etmeyi öğreteydi hangi iş olursa olsun alın teri ile yapılan tüm meslekler kutsaldır deseydi o çocuk kriz geçirip ölmeyecekti..

 18. Tsk ederim Defne Nurdan evet eşim öğretmen.ben dua ederken Rabbim evlatlarımı ahlaklı vatana millete hayırlı evlatlar eyle diyorum .

 19. SLM HAYİRLİ GUNLER KİZLAR NASİLSİNİZ BAKALİM VALLAH BEN BİRAZ YORGUNUM CUNKU BU GUN EKMEK YAPTİK CANLARİM

 20. Elif geçmiş olsun

  Aynen kızlar

  Bende hep aynen öyle dua ediyorum

  Gerçekten öyle bir devirdeyizki

  Allah hepimiz ve çocuk larımızı doğru yoldan ayırmasın
  Ve şaşırmasın

  Ben bugün Müge Anlı’nın eski bölümlerinden internetten baktım
  Keşke bakmaz olaydım gerçekten kanım dondu ya
  Bitane anneyle büyük kızı bir ondan küçük kızını aramaya gelmişlerdi arada kız 7 aydır kayıp da ve kız canlı yayına bağlandı Müge anlı ona dedi ki sen neredesin d kim kaçırdı senin kız da dedi kimse beni kaçırmadı ben kendi rızamla gittim sonra Müge anlı dedi ki onu
  kiminle kaçtın diye kız ne cevap versin dayımla kaçtım dedi ya Allah aşkına böyle bir şey olur mu ya sonra Müge anlı dondu böyle baktı ki dedim nasıl yani dayın da herhalde gezmeye gitmedin dedin yok dayımla birbirimizi seviyoruz ve kaç tık dedi nerede kalıyorsunuz ile aynı evde mi evet dedi nikah ama düşmüyor dedi nasıl böyle bir hata yapabilirsin nasıl böyle düşünebilirsin dedi
  kız hem ağlayıp hem söyle dedi annesi ile ablası şok oldu annesi diyor Yok yok buna bir şey içirmişler Yok yok şekilde Allah kimsenin başına vermesin gerçekten ya sabahtan bir onun etkisindeyim ya da insanın dayısı ya

  Bizimde evlatlarımız var
  Allah hiç kimseye böyle irenç birşey yasatmasın

  Ya daha neler neler duyuyoruz dünyanın sonu geldi

 21. Çok şükür ne olsun iyiyiz

  Benim biraz başım ağrıyor

  Gözlerim kapanıyor böyle melekte yatıyor

 22. İPEK TATLİLARİ SOYLEDİYİM GUN YAPTİM VALLAH BU GUNDE EKMEK YAPTİM SİMDEDE YEMEK YİYECEM SEN NASİLSİN İYİMİSİN KAYBOLAN BEN DEYİLİM KİZ SEN KAYBOLDU

 23. Kızlar bugün

  Beni affet final

  Hele şükür bittirdiler

  Artık okadar sacmaladılarki

  Sonunda doğru bir karara vermişler

  Başlarda bende izliyordum
  Hemde çok severek

  Kemal öldü dizi orda bitti benim için

 24. defnem & Nurdamın ben sizleri çok ama çok seviyorum sizleri başka yorum yapan arkadaşlarımla bir tutmuyorum. Sizler, artık ev sahibi oldunuz ben sizlerin yorumunu görünce hah sitede sıkıntı yok her şey yolunda diyebiliyorum bir gün ben giderim ama siz burada kalın.. Sizler siteye gelen bir çok arkadaşımıza yardımcı oldunuz ve olmaya da devam ediyorsunuz. Defnem ve Nurdanım sakın ama sakın sizi bizden mahrum etmeyin en azından bir selamını da esirgeme bizlere Rabbim sizleri her türlü sıkıntıdan korusun Nurdanım açık mı kapalı mı olduğumu sormuşun kapalıyım ama sonradan kapandım ;) eskiden boyalı saçlarım vardı :) karamel.. sonra kızıl denedim… şimdi kimine göre kumral kimine göre siyah saçlarım var

 25. Ebedi kalmayacağiz tabiki FİLİZİMMM ama vefasız gibi ayrılmam İnşaAllah. Bakalım ayrılma vakti ne zaman

  ?????

  GAMZELİMMM

  Arkadaşıma kahveye gittim akşam geç geldim. Yemek faslı derken şimdide ben bitki çayımı eşim siyah çayımızı içiyoruz.

  SALİHAMM

  NAZIMM

  GAMZELİMMM

  ELİF

  SİZLER BE YAPIYORSUNUZ

 26. FİLİZİM ben soyluycemi söyledim
  takdir Allah’ın..
  ??????
  NURDANIM kolileri taşıdık eksper geldi yerine koyduk annem 20 kiloluk koliyi ayağıma düşürdü tırnağım kırıldı kanadı ona pansuman yapıyorum ??
  Birazdan da kendi odamı ısıtıcam off köy buz gibi canım da çok yanıyor. Banyo tuvalet heryer donmuş çıldırıcam
  Afiyet olsun NURDANIM ?

 27. NURDANEM SİZE AFİYET OLSUN BENDE ARKA SOKAKLARİ İZLİYORUM BACİM?????????????????????????????????????????? DEFNEM GECMİS OLSUN VALLAH TİRNAK ACİSİDA COK KOTU YA

 28. Sağol NAZIM cidden çok sızlıyor. Babam da Arka sokaklar izliyor yemin ederim Çin işkencesi gibi kusucam?
  12 yıldır tek bir bölümünü kaçırmadı adam ne azimmiş arkadaş
  ??????
  Sağol NURDANIM bu sefil hayat yüzünden ölüp gidicem pisi pisine birgün ??
  Kalite hakkı saklı NURDANIM fabrikaya teslim ederken belli olacak..

 29. İzle bakalım NAZIM
  ????
  İyi geceler kızlar Allah rahatlık versin sizlere
  Benim keyfim kaçtı canım da çok yanıyor. Şimdi aylarca ayakkabı giyerken ayağım acıyacak topallıycam off off ne çileli ömrüm varmış..

 30. İYİ AKŞAMLAR CÜMLETEN MERHABA
  NAZ cnm nasılsın?
  bugün havalar tüm ülkede sogudu?
  neler yaptın?
  ne ekmeği yaptın canım?
  cnm gece baktım bi ara yoktun?bende yazmadım nazcım.
  ne izliyorsun tvde .
  ?iPeKK

 31. Eşimde izliyor kanal d yi bende tlfona bakıyorum bugün hiç alamadım elime bakamadım msjlara. Arada kızıma takılıyoruz. Şu Demir çok komik yaa nasıl kızının okul arkadaşını kıskanıyor

 32. İnşaAllah çabucak geçer GAMZELİMMM ne diyeyim bilmiyorum ki ?????

  ?????

  Herkese hayırlı geceler ALLAH RAHATLIK VERSİN ÖMÜR VARSA YARIN GÖRÜŞÜRÜK İNŞAALLAH

 33. kızlar .Elif dizsini babam izliyor ama enterasan dizi mahir kerem ve hümeyranın kardeşi çıktı :)
  demir çok komik kızım içindeki adam değilmi
  bu gün aslında güzel diziler var ama insan ne izleyeceğini bilmiyor
  fakat bu günün zirvesi arka sokaklar ben buyudum gittim dizi hala devam ediyor :)
  ama izlemiyorum?
  NAZ cnm senin orada havalar nasıl?
  işlerin vardı canım ne yaptın hallettin mi?
  ipeK

 34. İPEK İYİ AKSAMLAR CANİM DOGRU BURASİDA SOGUDU CANİM VALLAH BU GUN EKMEK YAPTİM SACTA EKMEK YAPİLİR SİZ EKMEK YAPMİYORMUSUNUZ İPEK SEN NASİLSİN İYİMİSİN BEN COK SUKUR İYİYİM CAY İCİYORUM TV DE ARKA SOKAKLARA BAKİYORUM

 35. DEFNEM CANİM SANADA İYİ GECELER TATLİ RUYALAR GUZELLİM ?????????????????????????????????? NURDANEM SANADA İYİ GECELER TATLİ RUYALAR BACİM ??????????????????????????????????????????????????

 36. NAZ HOŞ GELDİN CNM gözüm yolda kaldı nerelerdeydin bu akşam erken geldim. ben sana gece 01 den sonra baktım göremedim bende yazmadım cnm merak ediyordum tatlıları ne yaptı bu kız diye :)
  naz sacta ekmek derken ne ekmeği canım bazlama mı mayalı??
  anlamadım
  bizde ekmek yapıyoruz fakat sizinkiyle aynımı bilmiyorum canım?
  arka sokaklar ben izlemiyorum annemler takılıyor kasına göre normalde kızım içine bakarım az vs paitaht güzel ama bakmıyorum bu gün dizi çok hint dizisine bakan da var cnm ortaya karısık geziyorlar :) bir ora bir bura
  ipeK

 37. İPEK HOSBULDUM CANİM VALLAH DUN ERKEN GELDİM ERKENDE AYRİLDİM SİTEDE BİRAZ YORGUNDUM CANİM BAZİ GUNLER GUNDUZ BULAMASANDA GECE MUTLAKA SİTEYE GELİTORUM BENİ MERAK ETME CANİM

 38. canım ben geceleri gelmemeyi düşünüyorum artık dün 01 den sonra geldim saat geç ti cok oyalandım bir sorf yapayım nette zaman geçti gitti
  siteye yazmadım sen yoktun cunku
  her gün gelemem NAZ cnm ama arada bakınırım işte .
  ee NELER YAPTIN BAKALIM BU GÜN NASIL GECTİ GÜN?
  ipek

 39. İPEK AYNEN CANİM HOMURUNU YOGURUYORSUN İKİ KİSİ EKMEK ACARLAR BENDE PİSİRİYORUM CANİM KİZ YOKSA SEN DUN GECE İNTERNNETİN KÖKÜNEMİ OTURDUN CANİM

 40. NAZ internetin köküne mi derken anlamadım naz?
  yok yaz zaten 01 de actım oyalandım 2 yi gecerek yattım ama baya geç saat sonucta ?
  NAZ kış günü ne ekmeği kız hava güneşliydi heralde sizin orada .
  naz kendinize yaptınız başkasına mı ?
  oh şöyle birde saç böregi yapsaydınız kız ben çok severim sacta gözleme börek bazlama ekmek vs güzel olur yani :)
  yoğurt böregi çok güzel oluyor naz :)
  ipek

 41. İPEK KİZ KENDİMİZE YAPTİK EKMEYİ CANİM VALLAH SEKERLİ KATMEK YAPTİK ONDAN SONRA BİBER SALCASİNDAN KATMER YAPTİK BİRAZDA PEYNİRLİ GOZDEME YAPTİM CANİM

 42. İPEK BENDE DUN GECE SAAT İKİDE YATTİM AMA SİTEYE GİRMEDİM TV İZLİYORDUM VALLAH SENİN GELDİYİNİ BİLSEYDİM SENİ YANLİZ BİRAKMAZDİM CANİSİ

 43. oh masallah naz şahane şalçalı katmer nasıl oluyor kız?
  bi anlat ben salça ekmek yemeyi severim
  hoşuma giderse bende denerim neden olmasın.
  bende netten mayonez tarifine bakıyorum naz şidi daha önce denediğim tarifler vardı unutmusum bakıyorum
  güzel oluyor nazcım
  ipek.

 44. İPEK KİZ YUFKANİ COK BUYUK ACMİYORSUN ONDAN SONRA SALCANİ VE YAGİNİ İCİNE KOYUP KATLİYORSUN VE KENARLARİNA HAFİF BASTİRİYORSUN VE SONRA SACİN USTUNE KOYUYORSUN AMA ATESİ HİZLİ YAPMİCAN İPEK .

 45. NAZ ŞÖYLE Mİ?
  şimdi yuknaı yuvarlak acıyorsun?
  içine salaçını sürüyorsun*
  sonra bunu rulo yapım kıvrım kıvrım beze gibi yapıp daha sonra yeniden biraz oklavayla acıyorsun? bumu?

  yoksa yufkanı acıp sürüp börek gibi katlayıp kapatıp sacta pişiriyorun? bumu dur?

 46. İPEK AYNEN SENİN ANLATİGİN GİBİ YUFKANİ YUVARLİK ACİP BOREK GİBİ KATLİYORSUN SONRA SACTA PİSİRİYORSUN CANİM

 47. tamam anladım kıvırmıyorsun yani?
  aklımda olsun denerim
  canım pekmez tahinlide gü<el olur
  canım yarın ne pişiriyorsun ne yapcaksınplanın nedir?NAZ?
  İPEK

 48. İPEK KİVİRMİYORUM CANİM YARİNA BİZİMKİLER BALİK DUSUNUYORLAR BENDE KENDİME KEBAB YAPACAM CANİM CUNKU BALİGİ HİC SEVMEM VALLAH İPEKCİM

 49. BALIK güzel olur canım alabalık falan hamsi vs ama bende çok yemem nadiren yeriz balığı
  biz genelde koyun eti tavuk vs tercih ederiz :)
  paça çorbası severim mesala
  ama balığı mangalda yapacaksanız sende kendine et kebabı yap canım ama balıkla et bi arada yeme ben yenmez die biliyorum ama bilemicem,
  bende bilmiyorum naz bakınıyordum.netten 2 mayonez tarifi yazdım çorba tariflerine baktım işte biraz aslında cok yemekten anlamam ama böyle bakar yaparım birde anneden ne gördüysek işte naz
  hiç aklımada bişi yok inanki nazcım
  ipek

 50. yok cnm evin küçük kızıyım :)

  ablam var ama o evli :) ablam gelince her şeyi o yapar ama annem yapıyor yemekleri geneldeama bazen işte ben böle aklıma eserse yaparım canım

 51. İPEK ANLADİM CANİM EVİN KUCUGU OLMAKTA İYİDİR CANİM HAYİRLİSİ OLSUN SENDE ZAMANLA YEMEK YAPMAYİ OGRENİRSİN CANİM YEMEK YAPMAK KOLAYDİR İPEKCİM

 52. yok NAZ ARTIK ÇAG DEĞİŞTİ ŞİMDİ net var bak oku yap :)
  yemek bilmiyorm demek bahane olamaz artık sanırım.
  naz uykum kaçtı yahu bugün de erken yatamıcam canm
  yarın belki yemeği ben yaparım dedim ama bilmiyorum belli olmaz ama çorba istiyorum baktım bulamadım yarın canım corba içmek istiyor bildiğin basit çorba var mı nazcım.
  ben birde üşengeçim naz üşenirim her şeye :)
  bilmiyorum artık ne olur :)
  ama baksana oh masallah sen ekmek yapıyon tatlı yapıyorsun ne güzel valla :)
  ipek

 53. İpek sen eskide erken yatiyordun demistin bir sorun yoktur insallah canim ben herseyi yapan biriyim canim kiz bende zaten daha oturim daha saatt erken canim?

 54. NAZ eskiden tavuk gibi erkenden tünerdim :) fakat sonra br geç yatmaya alıştım bünyemi döndüremedim ama yine tavuk moduna gecmem lazım nazcım kalkamıyorum.
  tv izlemeyide yavaş yavaş bırakıyorum
  eskiden varya her şeyi izleridm dizi belgesel sinema ne var ne yok izliyordum.sabah proğramlarını bile ama şimdi izlemiyorum akşamları az biraz bakıyorum işte alıştırmaya calışıyorum tvsiz hayata ama telefonu bırakamam sanırım bilmiyorm asıl onu bırakmalıyım. naz
  yok bir sorun ama işte NAZ sen yinede bu günlerde bana dua et kız :( duaya herksesin ihtiyacı vardır nazcım
  valla bu saatte acıktım naz gidipte bir çorba içsem mi bende nedense geceleri acıkıyorum akşam yemeği saatinde canım fazla sey yeemek istemz az yerim fakat gece olunc NE YE semem die düşünürüm buda kötü :(
  ipek

 55. İPEK İSTE HERSEYİ BİRAKSAN BİLE TL KOPAMASİN CANİM VALLAH BENDE GECELERİ YEMEK YİYEN BİRİYİM CANİM O SORUN DEYİL BİR TL OLMASA SANKİ COK DEYERLİ BİR SEYİMİ KAYBETMİSİM GİBİ GELİR VALLAH CANİM ACSAN KALK BİRSEYLER YE CANİM AC KARİNLA YATİLMAZ VALLAH

 56. NAZ cnm bende onu düşünüyorum ne yesem aceba diye :)
  akşamdan kalan çorba mı ekmek arası bişiler mi yesem bilemedim:)
  yoksa prasa yemeği kalmıştı aazonumu yesem :) salçalı ekmek mi ay cidden bu saatte acıktım naz amahem yeöek istiyorum hemde üşeniyorum nazcım
  ama annem diyor ac ac uyuyamazsın:) die yerim heralde :)

 57. oh naz afiyet olsun canım
  bende ekmek arası hazırlayım kedime
  çayla kahvaltı güzel gider üşenmesem 2 yumurta kırıcam :)
  ama hakkette yemeden uyunmuyor :)
  bu saatte kalori alacagız naz :) kilo olrak bize gelir :==))))))

 58. İPEK O KADAR ZAYİF DEYİLİM CANİM 57 ve ya 58 arasinda gider gelirim ne kiloluyum nede zayifim canim?

 59. İPEK KİZ BU SEFER COK YERSEM KİLODAN DOLAYİ YERDEN KALKAMAMKİ SEN BU GİDİSLE SİSKO BİRİ EDİP CİKARACAKSİN BENİ??

 60. naaz kilon iyi ama bence formunu koru canım
  sen çoktatlı yiyorsun ymeye devam edersen çok kilo alırsın tatlıyı erkene al biraz :)
  azalt yada :)hamur işleride yiyon canım dikkat et :)
  bu saatte yemek yedik bakalım:)

 61. NAZ uyudun mu cnm saati 1 ettik gene ben üşümeye başldım sanki gidem uyuyam kız :) tabi uyuyabilirsem :)
  sakin beni unutma ha ?
  unutursan küserim mektubunu keserim:)
  tamam mı cnm
  şaka bir yana sohbet iyi geldi teşekkür ederim

 62. İPEK KİZ GECE YEMEK YESEM HAFİF SEYLERE GİDERİM TATLİ SEVERİM AMA BANA KOLAY KOLAY KİLO ETMEZ CANİM ONU İYİ BİLİRİM CANİM

 63. MAŞALLAH diyelim naz ama dikkat et genede tatlı sonuçta :)
  NEYSE NAZCIM bana müsade sende uyu dinlen
  kısmetse gene görüşürz hayırlı geceler..

 64. İPEK BENCEDE SAATTİ GEC ETTİK EN İYİSİ BİZ YATALİM CANİM KENDİNE İYİ BAK ALLAHA EMANET OL SENDE SİTEYE UGRAMAYİ UNUTMA TAMAM KİZ HADİ İYİ GECELER TATLİ RUYALAR

 65. Kim ilim öprenmek için yola çıkarsa ALLAH ona cennete giden yolu kolaylaştırır.

  ?? Hadisi Şerif ??

  ?????????????

  Hayırlı günler hatun kişilerim. Nasılsınız oooo NAZIMM gece kuşu bacım kendie gece kuşu bulmuş iyi sohbetler.

  ????????

  GAMZELİMMM

  Ayağın nasıl hiç aklımdan çıkmadı yaa elimden de bişey gelmiyor ???????

 66. iyi günler .
  selamlar nasılsınız?
  NAZ GÜNAYDIN CANIM BURALARDAMISIN?
  SELAMÜN ALŞEYKÜM CÜMLETEN
  asırı uykusuzm ya sabahakadar uyumadım
  bu ne soğuk ayaklarım sabaha kadar ısınmadı ya
  naz ne yapıyorsun bKlım ben ful uykusuz duruyoum asırı soğuk buz tucam yuh.
  ipeKK

 67. OO GÜNDÜZ çok fazla yazan yokmuş sanırım.
  gecede pek olmuyor ama
  ama soğuk hava ellerim donuyor sormayı bende bilmiyorum gideyim bari
  gözlerim yanıyor uykusuzluktan
  ipek

 68. ???bereket yemeğin ortasına iner. onun için kenarından yiyiniz orrtasından yemeyiniz” (hadis-i şerif/Taberani) ???
  ????????
  HERKESE SEVGİ VE SAYGILARIMI ARZ EDERİM ???
  ELAM❤❤❤
  ????????
  NURDANIM ayağım şişti ama idare ediyorum. Merhem sürdüm. Sabahleyin erken kalktım odun kestim bıçkı ile kardeşim de odunluğa taşıdı. Soba kovaları bulaşık falan filan derken bu vakit oldu. Başım çatlıyor. Bitki çayı yaptım kardeşimle içiyoruz. SAğol sorduğun için canım sen ne yapıyorsun tatilde bugün ???

 69. He he NAZIM her yerden gece kuşu buluyor maşallah NURDANIM ??
  Yahu bu Zemheri soğukları anamızı ağlatacak ya koca karı soğukları her yerımı parçaladı ???? 14 ocaktan sonra ısınacakmış Denizli

 70. GAMZELİMMM

  Benimde soğuktan ellerim yarılırdı. ???

  İstanbul’da havalar ne kadar soğusada nemli olduğu için kurutmuyor herhalde. ????

  GAMZELİMMM

  Evdeyim havalar soğudu DİDOŞ hassas kışın evdeyiz genelde. ????

  Evi çok severim GAMZELİMMM

  İnşaAllah çabucak iyileşir GAMZELİMMM ????

  Kardeşin nasıl iyimi alışmışmı

 71. Valla NURDANIM ben de evi çok seviyorum ama hayatım boyunca ev hayatı süremedim. Güzel olmalı herhalde bir insanın sabahtan akşama kadar dışarı hiç çıkmaması ????
  Ev tam bana kaldı dediğim zamanlarda dünyanın misafiri gelir herşeyi zehir eder gider.
  Alışmış NURDANIM benim kardeşim herşeye adapte olabilen uyumlu bir çocuktur zaten..

 72. MaşaAllah GAMZELİMMM

  Asker ocaği erkekleri zorladığı için sordum. ????

  GAMZELİMMM

  RABBİM kaldıramayacağimız yükü yüklemez. Herkesin bit kapazitesi var. ??? İnşaAllah seninde hayatına mutluluk huzur sakinlik birazda hatta ve hatta fazla fazla mutluluk ???? nasip olsun İnşaAllah

 73. NURDANIM kardeşim yeteneklidir çok. Çok iyi silah kullanır çok iyi araba kullanır ve her türlü aracı kullanır sürekli spor yapan atletik biridir zaten herkul gibi ????
  O yüzden askerlik gibi şeyler koymaz ona. Hatta keskin nişancı olarak kalabilirsin demiş komutanları
  Ee zaten hep güzel yerlerde yapacak maşallah arkadaşları doğuya gidiyormuş hep ??
  NURDANIM kapasitemi ben de bilmiyorum ama burama kadar geldi hayat az kaldı bardağın taşmasına onu biliyorum ??

 74. Ooo MaşaAllah GAMZELİMMM kardeşin adına sevindim.

  İyi olsun herkes ki sende iyi olasın bal kız.

  Bende zencefilli tarçınlı çay içiyorum.

  Hala sesim komik ?????

  Dinleniyorum bol bol rutin işlerimi bile yapmıyorum bu ara

 75. İnşallah NURDANIM. Kardeşlerimin hep iyi hayatları olsun başka isteğim yok
  ARİA yap NURDANIM açılsın sesin aaaaaa????
  Valla dinlen NURDANIM dünyayı sen mi kurtaracaksın ??
  Acıkan olursa da Ahaa mutfak Ahaa siz buyrun ne istiyorsanız yiyin de??

 76. ????

  O kadarda öZgür değilim GAMZELİMMM
  ????

  Bu sesle muhteşem bir konser olur GAMZELİMMM.

  ????

  Bir duyan birdaha etkisinden kurtulamaz

  ????

  Ayy nasıl güldüm GAMZELİMMM

 77. Defne geçmiş olsun…evet kızlar soğuklar bizi maf etti gün boyu yataktan cikamadim .hiçbir işde yapmadım baba ile iki kız ortalığı darma duman ettiler .iyileşince birde iş yap kadınların çilesi hiç bitmiyor…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu