Gelinim Mutfakta

31 Aralık Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu (31 Aralık Puanları)

Gelinim Mutfakta 31 Aralık Salı günün birincisi kim oldu? Yılın son puanlamasında zirvede tamamlamak ve programın tarihine geçmek adına bugün gelinler kıyasıya yarışacaklar. Bugün Gelinim Mutfakta 31 Aralık Salı Puanları sırasında hem kaynanalar kendi arasında hem de gelinler kendi aralarında tatlı bir yarışında içinde alacaklar. Ancak 31 Aralık puan durumu sonucunda sadece bir gelinin yüzü gülecek ve çeyrek altını kazanacak.

=> [mavibuton]21 Ocak Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi[/mavibuton] kim olduğunu görmek için tıklayınız.

Son bölümde Hülya’nın her zamanki gibi kendi gelinine beş, Elif’e ise bir vermesini kaldırmayan Elif isyanları oynadı. Artık bu duruma son vermesini isteyen Elif’in unuttuğu bir şey var. O da kaynanası da her defasında iki bir veriyor. Çoğu zaman bu birleri Aydan’a denk geliyor. Bunu bilmiyor gibi Hülya’ya kızması bana absürt geldi. Not: 31 Aralık Salı haftalık toplam puanlar yazının en son kısmında verdim.

=> [mavibuton]14 Ocak Salı Gelinim Mutfakta Puanlaması[/mavibuton] sonucunu görmek için tıklayınız.31 Aralık Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucunu Açıklayan Fatih Ürek=> [pembebuton]7 Ocak Salı Gelinim Mutfakta Puanlaması[/pembebuton] sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

Hülya 31 Aralık Salı Gelinim Mutfakta puanları sırasında, ilk gün dediğini yapacak. Zira geçtiğimiz hafta bilezikleri avuçlarının arasından kayıp gitmişti. Bu hafta bu durumu yaşamamak adına gelinine tam destek vermek için elinden gelenini fazlasını yapacak. 

=> [mavibuton]3 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu[/mavibuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

31 Aralık Salı Gelinim Mutfakta günün birincisi olacak  bugün de Aydan olması halinde Hülyanın tezine uygun bir şekilde adım adım bilezikleri yaklaşmış olacak. Elbette bu duruma diğer yarışmacılar karşı çıkmak için elinden geleni yapacaklar.

=> [pembebuton]Gelinim Mutfakta 2 Ocak Perşembe Puanları[/pembebuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.31 Aralık Salı Gelinim Mutfakta Puanları sırasında GoncanurBir çok yerde Elif’in artık maaş günü geldiğini ve bilezikleri alma sırası geldiğini şaka ile karşılık söylemeye başladılar. Elif de sevenlerine güçlü bir yarışmacı olduğunu bir kez daha kanıtlamak için bu hafta bilezikleri Aydan’a kaptırmaya hiç mi hiç niyeti yok. Dikkat: 31 Aralık Salı gelinim mutfakta puanlama kısmını yazının en sonunda verdim.

=> [mavibuton]1 Ocak 2020 Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları[/mavibuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız. 

Bugün kim birinci olur? Hadi bir tahmin yürütelim. Goncanur bilezikleri aldı. Ardı ardına bir daha kazanması olası gözükmüyor. Aydan Elif ve Burçin kaldı. Burçin Bugün kendisini kanıtlamak isteyebilir. Gözlerimi, Burçin’in üzerinde ayırmadan takip edeceğim.

*************************
BU PROGRAM İLE İLGİLİ BİLGİLERİ HABER SİTELERİNDEN DEĞİL, SADECE DİZİCENTER SİTESİNDE BULABİLİRSİNİZ.
*************************

31 Aralık Salı puanları sonrasında Goncanur’un yarışmada devam edip etmeyeceğini belirleyecek. Şu an Elif ile beraber en son sırada yer alan Goncanur, Elif kadar şanslı değil. Bu şans kelimesinden ne demek istediğimi sanırım tahmin ettiniz.Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu

Hülya’nın hodri meydan dediği bu hafta, Çiğdem’in artık tek amacı, Hülya ile Aydan’ı göndermek olacak. Son bölümde elif’in de desteğini alan Çiğdem’e 1-1-1-5 şeklinde puanlama yapmasını istedi. Bakalım kaynana Çiğdem, bugün Gelinim Mutfakta 31 Aralık Puanlama kısmın gelinin sözünü tutup tutamayacağını hep birlikte göreceğiz. 

Gelinim Mutfakta 31 Aralık Salı Puan Durumu Sonucu

Bugün kaynanaların vereceği puanlar sonucunda 2019 yılının son puanlamasını da geride bırakacağız. Bugün yeni yılın son günü olması nedeni ile yarışmacılar tarihe geçmek ve anı kalması için Gelinim Mutfakta 31 Aralık Puan durumu sonucun günün birincisi olmanın planlarını yapıyorlar. 31 Aralık Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Aydan

31 Aralık Salı Gelinim Mutfakta Puanlaması sırasında son bölümde gelinlere düşük puanlar veren ve yaptığı şu açıklama ile bu hafta nasıl puanlama yapacağını açıklayan Hülya’nın önce o açıklamasına bir kez daha göz atalım.

“Puanlarımı dizginleyeceğim”
Kaynana Hülya

Diyen Hülya hanım ile ona inat giden Çiğdem’in de bol birli puanlama yapıp yapmayacağını oldukça merak ediyorum. Gelinim Mutfakta 31 Aralık Salı Puan Durunmu Öncesi Gelinler Dans Ederken

Çiğdem hanımı uzun süredir izliyorum. Rekabetçi ve yarış odaklı. Aynı zamanda hırslı birisi. Hülya’nın hodri meydan dediği yerde yüksek puanlar kullanmasını asla beklemiyorum. En iyi ihtimalle iki adet 1 puan, bir tane de iki yada üç kullanarak gelini Elif’i bulup, 5 verecektir. Tabi bu beş, bugün çeyrek altını alan gelini Elif yapar mı orasını bilmem.

Bugün Gelinim mutfakta puanlama kısmında anlayacağınız kılıçlar çekilecek. Olan kime mi olacak? Elbette yarışmacı gelinlere olacak. Hak etmeyen hak etmediği puanlar almasına neden olacak. Ancak bu durum yarışmanın formatında var. O yüzden sıkıntı yok ;)Gelinim Mutfakta 31 Aralık Salı Günün Birincisi Elif Akçam

Her hafta sonunda olduğu gibi bilezikleri alan gelin, %100 olmasa da büyük oranda kaynanası kendisini en çok bulan gelin oluyor. Ben de bu duruma uygun atasözü yazdım. :)

“Gelinini en çok bulan, bileziğe en yakın olanın, kaynanasıdır”
Editör Filiz  

Şaka bir tarafa gerçekten kaynanasının puanlama performansı gelini eleme potasına da düşürüyor. Bilezikleri almasına da yardımcı oluyor. Anlayacağını bu yarışma programı, Elif’in dediği gibi takım işi. Dikkat: 31 Aralık Salı puan tablosu yazının son kısmında verdim.

Gelinim Mutfakta Son bölüm de aldığı puanlarla umut vaade eden Burçin’in asıl performansı zor bir yemek de ortaya çıkacak. Bugün yapılacak yemek kolay gibi gözükse de çok fazla püf noktası olan bir yemek. Bu nedenle yeni gelen Burçin’in nasıl yemek yaptığı konusunda bugün alacağı puanlar bizlere oldukça bilgi verecek. Not: Haftalık Puan Tablosu sonucu yazının son kısmında verilmiştir.Gelinim Mutfakta 31 Aralık Salı Puanları Verildiği An yarışmacılar

31 Aralık Salı Çeyrek altını kim aldı? Elbette su sorunun cevabını yazının sonunda sizlere vereceğim. Ancak ekrandan gördüğünüz kadarı ile hangi yarışmacı bugün çeyrek altını hak ettiğini yorum kısmında paylaşmamızı istiyorum.

Bugün 31 Aralık Gelinim Mutfakta günün birincisi kim olduğunu sizlere verebilmek için öncelikle sunum kısmında kaynanaların, puanlama ve tadım yapacağı günün yemeğini adını açıklamak istiyorum. Daha sonra Gelinim Mutfakta 31 Aralık Salı puan durumu sonucunu açıklayıp, sonuca göre günün birincisi kim olduğunu aktaracağız. 

Gelinim Mutfakta 31 Aralık Hindi But İle Kestaneli İç Pilav

Hindi But Malzemeleri

Gelinim Mutfakta Hindi But Malzemeleri

 • 4 çorba kaşığı zeytinyağı
 • 4 adet hindi but (kemikli)
 • İki adet pancar
 • 8 adet minik patates
 • İki çay kaşığı tuz
 • Bir çay kaşığı karabiber
 • 5-6 diş sarımsak
 • İki adet havuç
 • Üç adet kuru soğan
 • Üç adet (Kırmızı) Soğan
 • 3 Çorba kaşığı su
 • 1 Çorba kaşığı un

Kestaneli İç Pilav Malzemeleri

Gelinim Mutfakta Kestane İç Pilav Malzemeleri

 • İki adet Et suyu
 • İki su bardağı Baldo pirinç
 • 3 Çorba kaşığı sıvı yağ
 • 3 su bardağı sıcak su
 • 20 adet kestane
 • Bir yemek kaşığı kadar ince kıyılmış maydanoz
 • İki çay kaşığı toz şeker
 • 2 yemek kaşığı dolmalık fıstık
 • 2 yemek kaşığı kadar kuş üzümü
 • 2 adet kuru soğan
 • 4 dal maydanoz

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 12019 yılının son günün de yıl başına özel bir yemek ile karşımıza çıkan programda zorlu iki yemek yapacak olan gelinler ilk olarak Hindi budu fırınladığı esnada, kestaneli iç pilav yapması gerekecek.

Her iki yemeğin, kendine göre handikapları olduğu için oldukça dikkat edilmeli. aynı zamanda 50 dakikalı süre her iki yemek için önemli olduğu için bir an evvel budu fırına vermesi gerekiyor. Bakalım 2019 yılının son programında hangi gelin bugün çeyrek altını kazanacak? Bekleyip göreceğiz. Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ve Puanlaması

Bugün kim çeyrek altını aldı?Bu sorunun cevabını merak ettiğiniz biliyorum. O yüzden hemen alt kısımda 31 Aralık Salı Puanları hemen alt kısımda verilmiştir. Bugün günün birincisi olan gelin ile çeyrek altını kazanan gelini rahatlıkla alt kısımdaki açıklamalardan görebilirsiniz. 

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 31 Aralık Puanları (31/12/2019 Salı)

*************************Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1*************************

Kaynana Çiğdem‘in verdiği Puanlar

Elif=> Çiğdem’in Gelini 5
Aydan : 1
Goncanur : 1
Burçin : 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Özden‘in verdiği Puanlar

Elif : 3
Aydan : 1
Goncanur : 5
Burçin : => Özden’in Gelini 2

*************************
” 31 Aralık 2019 Salı Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Emine‘nin verdiği Puanlar

Elif   : 2
Aydan : 5
Goncanur  : => Emine‘nin Gelini 4
Burçin : 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Hülya‘nın verdiği Puanlar

Elif : 3
Aydan: => Hülya’nın Gelini 2
Goncanur : 5
Burçin : 1

*************************

Gelinlerin 31 Aralık 2019 Salı Toplam Puanları

Elif 5 3 2 3 13
Aydan 1 1 5 2 9
Goncanur 1 5 4 5 15
Burçin 1 2 1 1 5

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (31 Aralık – 3 Ocak Haftası) – Salı

*************************
Elif         : 9 + 13 = 22
Aydan     : 13 + 9 = 22
Goncanur : 9 + 15 = 24
Burçin   : 12 + 5 = 17

*************************

Gelinim Mutfakta 31 Aralık Salı Puanlama Sonuçları

*************************

31 Aralık Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ GONCANUR
Gelinim Mutfakta 31 Aralık Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ GONCANUR
31 Aralık Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ BURÇİN

*************************

Gelinim Mutfakta 1 Ocak 2020 Çarşamba Fragmanı İzle

1 Ocak 2020 Çarşamba günü yeni yılın ilk bölümü bu haftanın ise Çarşamba fragmanını yani, 428. bölüm fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu