Zuhal Topal'la Sofrada

31 Aralık Salı Zuhal Topal’la Sofrada Puanları (Kevser Akkaya Şengül)

31 Aralık Salı Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Kevser Akkaya Şengül yarışacak. Kamu görevlisi ve 2,5 yılık evli bir çocuk annesi olan Kevser yeni yılın ilk kazana gelini olmak için ana yemek olarak Manisa kebabını dışarıda kebapçıdan bizzat kendisi yapacak. Ancak bu bile kaynanaların vicdanına giden yol midesinden  geçmediğini bizlere bir kez daha kanıtlayacak.

=> Bu arada [mavibuton]21 Ocak Salı Zuhal Topal Kaç Puan Verdi[/mavibuton]? sorusunun cevabını görmek için tıklayınız.

Son bölümde menüsünde lezzet problemi olmakla birlikte menüsünü yetiştiremeyen gelinine 1 ve 2 puan vermenin önü açılmasına rağmen bugün yarışan Kevser’in kayın validesi 6 puan vermesi adeta herkese soğuk duş etkisi yaptı.

=> Bu arada [mavibuton]Zuhal Topal’la Sofrada 7 Ocak Salı Puanları[/mavibuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

Kaynana Ayşe, Zuhal Topalla 31 Aralık Salı puanları sırasında gelinine yüksek gelmesi için olmayan bir tabağa çok yüksek puan kullandı. 

=> Bu arada [pembebuton]3 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Bu Haftanın Birincisi[/pembebuton] olduğunu görmek için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 31 Aralık Salı Puanları esnasında gözler ilk bölümde ve haftanın ilk günün de yarışan Fatma’nın kayın validesi Nalan’ın vereceği puanlar da olacak.

=> Bu arada [mavibuton]Zuhal Topal’la Sofrada 3 Ocak Cuma Puan Durumu[/mavibuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.31 Aralık Salı Zuhal Topal'la Sofrada Puanları Alacak Gelin Ve Kaynanaİlk günden olmayan tabaklara gelen 6 puanı gören diğer kaynanalar, kendi gelinine en az 7 puan vermesi gerektiğini, zira olmayan bir menü 6 puanı hak ediyor ise kendi gelinine 6 puandan daha düşük vermemesini dillendirdiler. Not: 31 Aralık Salı Zuhal Topal Kaç Puan verdi? Sorusunun cevabı hemen alt kısımda tablo içinde verdim. 

=> [pembebuton]Zuhal Topal’la Sofrada 2 Ocak Perşembe Puanları[/pembebuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

Her hafta farklı yarışmacılarla karşımıza çıkan programda hem yeni yılı karşılayacak hem de 2019 yılının son yarışmacıları olarak programın tarihine geçecek olan [pembebuton]30 Aralık-3 Ocak 2020 Zuhal Topal’la Sofrada  bu hafta Yarışmacıları[/pembebuton] kimler olduğunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 31 Aralık Salı (2019)

31 Aralık Salı günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Kevser Akkaya Şengül. Bu yılı geride bırakmaya şurada saatler kala bu sezonun ve yılın en son yarışmacısı olan kamu görevlisi olan Kevser, 31 Aralık Zuhal Topalla Puan durumu sonucunda bu haftanın en yüksek puanını kapmak istiyor.

=> Bu arada [pembebuton]1 Ocak Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puanları[/pembebuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız

Son bölümde yarışan ve menüsü yetişmeyen gelini, Kevser’in gelini 6 vermesi Zuhal Topal’ı oldukça şaşırtmıştı. Ancak 20 yıllık aşçı kaynana gelinine yüksek gelmemesi için çok değişik bir strateji peşinde. 31 Aralık 2019 Salı Zuhal Topal'la Sofrada bu hafta Yarışmacıları

31 Aralık 2019 Salı günü bu haftanın ikinci bölümü, bu yılın ise son yarışmacı gelinlerini Kevser Akkaya Şengül ile kaynanası Ayşe Şengül hakkında ki bilgiler, alt başlıkta açıklanmıştır.

Kevser Akkaya Şengül (31 Aralık Salı Yarışmacı Gelin)

Zuhal Topal'la Sofrada 31 Aralık Salı Puanları Alacak Kevser Akkaya Şengül

 • 26 yaşında
 • 2,5 yıllık evli
 • 6 aylık erkek evladı var
 • Oğlunun adı Atlas
 • Eşini çok kıskanıyor
 • Aslen Manisalı
 • Kamu sektöründe çalışıyor
 • Eşinin güzellik merkezi var
 • Sakin ve sessiz bir yapısı var

Ayşe Şengül (31 Aralık 2019 Yarışmacı Kaynana)

Zuhal Topalla 31 Aralık Salı Puanları Alacak Kaynana Ayşe Şengül

 • 20 senelik aşçı
 • 46 yaşında
 • İki oğlu var
 • aslen Samsunlu
 • Alaylı Bir aşçı kendisi
 • Gelinlere kıyamıyor

Bu haftanın ikinci bu yılın ise son yarışmacısı olan Kevser Şengül ,eşi ile tanışma hikayesine kısaca değinmek istiyorum. Eşi ile ortak arkadaşları sayesinde tanıştıklarını ama ilk hamleyi kaynanası sayesinde olduğunu sonradan öğrendiğini açıkladı. Not: Zuhal Topalla sofrada bugünkü bölüm puanları yazının en son kısmında tablo içinde verdik. 

Eşinin Güzellik Merkezi olması nedeni ile onu ilk zamanlar çok kıskandığı açıkladı. Dikkat: Bugün 31 Aralık Zuhal Topal kaç puan verdi? Sorusunu cevabı tablo içinde sizleri bekliyor. 

 sırasında Büşra, aldığı puanları gördükçe, ilk gün kayın validesinin 6 puan vermesine kızdığını düşünüyorum. Ancak bundan sonra Hatice kaynana üç de 4 puanlarını bir bir kullanacaktır.

31 Aralık Zuhal Topal’la Sofrada Kevser’in Menüsü 

 • Sütlü Mısırlı Havuç Çorbası
 • Çıtır Patates Topları
 • fırında Beşamel Soslu Ispanaklı Mantar
 • Manisa Kebabı
 • Pirinç Pilavı
 • Gevurdağı Salatası
 • Muhallebili Mozaik Pasta

31 Aralık Salı Zuhal Topal'la Sofrada Kevser Şengül'ün Menüsü


Kaynanalar bu haftanın ikinci bölümünde  yarışan aşçı kayın validesi Meliha hanımın gelini Kevser’in 31 Aralık Salı günü yapacağı menüyü gördüklerinde hiç biri beğenmedi. Kısaca verdikleri tepkileri ekliyorum. Not: 31 Aralık Salı Zuhal Topal’la Sofrada Puanları yazının en son kısmında verdik.

*************************
” 31 Aralık 2019 Salı Puanları  her kaynana sonrasında anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanları görebilmek için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Zuhal Topalla Sofrada dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynanalar ilk gün verdikleri düşük puanları nedeni ile yarışan gelin direk olarak haftanın sonuncusu oldu. Bugün yarışan Kevser’in menüsünü kötülemek için ellerinde geleni yaptılar İşte kaynanaların menüye eleştirileri;

“=> seçimi kolay
=> Menü gelen olarak orta
=> Menüyü hiç beğenmedim
=> Sıradan menü
=> Hiç bir özelliği yok”
Kaynanaların Menüye Eleştirisi

Yukarıdaki verdiğim eleştiriler, kaynanaların menüyü duyduklarındaki tepkilerin aynısıdır. Yani benim tarafından bir ekleme olmadığını söylemek isterim. Not: Zuhal Topal’la Sofrada 31 Aralık Puanları yazının en son kısımda verdim.31 Aralık 2019 Zuhal Topal'la Sofrada Bugünkü Bölüm (Kevser Akkaya Şengül)

31 Aralık Zuhal Topalla Puanlaması sırasında kaynanalar daha önce kullandıkları puanları bir daha kullanamayacakları için ilk gün yarışan gelin menüsünü yetiştiremediği için 3 puanın altında verdikleri için bugün yarışmanın ilk günü gibi puanlama yapma imkanı doğdu. Not: Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi? sorusunun cevabını yazının en sonunda verdim.

Zuhal Topal Haftalık Toplam Puanlar (30 Aralık 2019 – 3 Ocak 2020)

Yeni yılı bugün karşılarken bu hafta pazartesi gününden itibaren gelinlerin aldığı toplam puan durumunu da ayrıca eklemek istiyorum. Bu hafta 15.000 TL’yi kazanmanın psikolojik bir anlamı da var. Yeni yılın ilk kazanan gelini olacak. Bunun farkında olarak yarışan gelinlerin hafta başından beri aldığı, Zuhal Topalla Sofrada toplam puan durumu sonucu hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

 • 30 Aralık Pazartesi Puanı (Fatma Sandık) = 17
 • 31 Aralık Salı Puanı (Kevser Şengül) = 33

İlk gün yarışan gelinlerin aldığı puanları her yazının en son kısmında ayrıca veriyoruz ki, o gün yarışan gelinin büyük ödülü kazanıp kazanmadığını görebilmenizi istiyorum. Not: Zuhal Topal’la Sofrada 31 Aralık Puanları hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

31 Aralık Salı Zuhal Topal’la Puanları (Kevser’in Puanları)

Meliha  5
Nalan  8
Sabahat  6
Gönül  6
Zuhal Topal    8
TOPLAM   33

**31 Aralık 2019 Salı**

Zuhal Topalla Sofrada 31 Aralık Salı 2019 Fragmanı (307. Bölüm)

26 yaşında ve kamu görevlisi olan Kevser Akkaya Şengül’ün yarıştığı Zuhal Topal’la Sofrada 307. bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu