Gelinim Mutfakta

31 Ekim Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ve Çeyrek Altını Kim Aldı? Gelinim Mutfakta 31 Ekim Çarşamba Puanları

Gelinim Mutfakta 31 Ekim Çarşamba günün birincisi kim oldu? Gelinim Mutfakta yarışmasında hafta ortasına nihayet geldik. Başak’ın gitmesinden soran yarışmaya dahil olan Aleyna söylemleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Ancak kendisini henüz kurtarabilecek puanlara ulaşamadı ve Gelinim Mutfakta günün birincisi henüz olamadı. [mavibuton]2 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi[/mavibuton] kim bilezikleri aldığını görmek içöin tıklayınız.

Bakalım bu gün Gelinim Mutfakta 31 Ekim Çarşamba puanları verilirken, şansı yaver gidip çeyrek altını almayı başarabilecek mi? [pembebuton]Gelinim Mutfakta 2 Kasım günün birincisi[/pembebuton] kim olduğunu görmek için tıklayınız.

Aleyna puanlar da kendisini gösteremeyince Başak’ın eşyaları üzerinden prim yaptığını gördüm. Başak’a ait olan eşyaları fragmanda yırttığını gördüm. Ne kadar saygısız bir davranış olduğunu düşünüyorum. Bence Aleyna böyle olaylarla gündeme gelmemeli, bizler onu Gelinim Mutfakta 31 Ekim puanları esnasında aldığı yüksek puanları konuşmak istiyoruz. Başkasının hatırasını yırtarak bir yere varamayacağını düşünüyorum. Sizler bu konuda ne düşünüyorsunuz? [saributon]Gelinim Mutfakta 1 Kasım günün birincisi[/saributon] ve Puanları için tıklayınız.

31 Ekim Çarşamba günü Çeyrek altını kim aldı? ve 31 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta puanlama sonuçları nerede yazıyor diyenler oluyor. Arkadaşlar bizler önce günün özetini ve dikkate değer gördüğümüz olaylardan bahsettikten sonra günün yemeğinin malzemesini açıklıyoruz.

En son ise kaynanalar tarafında gelinlere verilen gelinim mutfakta puanları başlığı altında aktarıyoruz. Her gün ise gelinlerin aldığı puanları an ve an toplayıp kim hangi gelinin bilezik yarışında ne durumda olduğunu gösteren gelinim mutfakta toplam puanları veriyoruz. Uzun yazıyı okumaktan sıkılan okurlarımız direk puanlama kısmına geçebilirler.

Gelinim Mutfakta 31 Ekim Çarşamba puanlama kısmını aktarmadan evvel bir kaç konu hakkında konuşmak istiyorum. Aleyna’nın bu gün Başak’a ait olan pankartı yırtmasını tasvip etmediğimi söylemiştim. Ancak Fatih bey bu durumu kaynanası Cemile hanıma sorduğunda Aleyna’yı haklı olarak söylemesi ve onun yaptıklarını doğru olduğunu inanması sizce ne derece doğru? Acaba Cemile hanım sırf kendi gelinin Aleyna’yı Gelinim Mutfakta 31 Ekim günün birincisi yapıp hafta sonunda da bilezik alması için bazı değerleri çiğniyor mu? Sizler bu konuda ne düşünüyor sunuz?

Hafta başından beri Reyhan hanım istediği puanları bir türlü Ezgi’ye veremiyor. Ezgi ise bu durumdan oldukça şikayetçi. Nede olsa hep beşlere alıştığı için yarışma programın tarihine geçen ve en çok kendi gelinine beş puan verme performansını gösteren Reyhan hanımdan performans kaybı dikkatimi çekti. Sizce bu gün 31 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta puanları verilirken Reyhan hanım Ezgi’ye beş vermiş olabilir mi? Diyecektim ki fragmanda Ezgi gene isyan ettiğine göre gene düşük puan aldığı açıkça belli oluyor. Not: Gelinim Mutfakta 31 Ekim Çarşamba Puanları sayfanın en altında verildi. 

Gelinim Mutfakta haftalık puanları sonrasında Özüm’ün kendisine güveni oldukça ileri seviye olduğunu gördüm. Kendisine rakip olarak gördüğü ile ya arkadaş olmayı seçip sonrasında Betül’e yaptığını yapıyor. Yada açıkça mücadele ediyor. Ancak ondan daha hazır cevap olan Aleyna, Özüm’ü bir çok konuda susturmayı başardı.

Aleyna, iki gündür Ayten hanımdan bir puan alıyor ve Özüm de buradan Aleyna’ya saldırıyor. Bu gün puanlar verilirken Ayten hanımdan beş puan alıp, 31 Ekim Gelinim Mutfakta günün birincisi olup çeyrek altını alan gelin olmayı başarabilecek mi? Hep birlikte göreceğiz.

Gelinim mutfakta puan durumu açısından son haline baktığımızda bilezik yarışında kim kaç puanda olduğuna bakalım.Ezgi gene liderliği kimseye vermedi ve 29 puanla halen haftalık puanlar listesinde zirvede yer alıyor. Özüm ise dün olduğu gibi bu gün de 2 puan geride 27 puanla ikinci sırada ve altın yarışında bende varım diyor. Betül ile Aleyna da liderin 8 puan gerisinde 21 puan ile üçüncü ve dördüncülüğü paylaşıyorlar. Bakalım Gelinim mutfakta 31 Ekim puan durumu nasıl şekillenecek? Hep birlikte göreceğiz. 

Gelinim Mutfakta 31 Ekim Günün Birincisi Kim Oldu? (Çarşamba)

Gelinim Mutfakta 31 Ekim puanları sonucunda Gelinim Mutfakta 31 Ekim günün birincisi kim olacağını aldığı puanları her zaman olduğu gibi yazımızın en sonunda ve en alt kısmında vereceğiz. Bizler önce günün özetini verdikten sonra günün yemeğinin malzeme listesini aktaracağız. Daha sonra puan kısmına geçeceğiz. Özet ve günün yemeğini okumak istemeyenler en alt kısımda bulunan puanlama kısmına bakabilirler.Gelinim Mutfakta Program kapak resmiGelinim Mutfakta 31 Ekim günün birincisi ve çeyrek altının sahibi olan gelin kim? olduğunu merak ediyorsunuz. Kısa süre içerisinde Gelinim Mutfakta puanları verilecek ve bu merakınızı gidereceğiz. Not: 31 Ekim Çarşamba gelinim mutfakta toplam puanları sayfanın alt kısmında verildi. ⇓Çarşamba Puanları hemen alt kısımda⇓ 

Gelinim Mutfakta günün birincisi bu gün yapılacak olan günün yemeği “Kapalı Lahmacun” sonucunda belli olacak. Evde lahmacun yapmayı bilmeyenler için oldukça güzel bir tarif olduğu için sizlerinde tarif defterinizde olması çok işinize yaracağını düşünüyorum. Şimdi Kapan lahmacunun malzeme listesini verelim. Daha sonra Gelinim Mutfakta 31 Ekim puanları başlığı altında günün en önemli kısmına geçip, gelinim mutfakta 31 Ekim Çarşamba günün birincisi sonuncusu kim olduğunu açıklayacağız. Sakın bizden ayrılmayın.

Gelinim Mutfakta 31 Ekim Günün Yemeği Kapalı Lahmacun Malzemeleri

Hamuru İçin;

 • Bir yemek kaşığı kuru maya
 • 4 buçuk su bardağı un
 • 1,5 su bardağı su
 • İki çay kaşığı tuz

İç malzemesi için;

 • Yarım kilo kıyma
 • İki adet orta boy soğan
 • İki domates
 • Yarım bağ maydanoz
 • Bir çorba kaşığı biber salçası
 • İki çay kaşığı tuz
 • Bir çay kaşığı karabiber
 • 5 Yemek kaşığı zeytinyağı

Üzeri İçin;

 • Yumurta Sarısı

31 Ekim Çarşamba günü Kapalı lahmacun için Fatih bey 45 dakikalık süre verdi. Bakalım bir birinden maharetli gelinlerimiz bu süre içerisinde lezzetli lahmacunu yapabilecekler mi? Belirlenen 45 dakikalık süre içerisinde gelinler lahmacun yapımını tamamladılar ve  Gelinim Mutfakta 31 Ekim günün birincisi kim olacağını belirleyecek olan 31 Ekim Çarşamba gelinim mutfakta puanlama kısmına geçtiler. 

Gelinim Mutfakta 31 Ekim Puanları (31/10/2018 Çarşamba)

Kaynana Cemile’nin verdiği Puan
Ezgi      : 2
Özüm    : 5
Betül     : 1
Aleyna 
 3 ⇒ Cemile’nin Gelini
*************************

Kaynana Gül’ün verdiği Puanlar
Ezgi    : 4
Özüm  : 5
Betül  1Gül’ün Gelini
Aleyna : 4
*************************

“31 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
### "Gelinim Mutfakta dizicenter" ###
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter 
çıkacaktır.

Kaynana Ayten’in verdiği Puanlar
Ezgi    : 1
Özüm : 4 ⇒ Ayten’in Gelini
Betül   : 5
Aleyna : 3
*************************

Kaynana Reyhan’ın verdiği Puanlar
Ezgi    : 3 Reyhan’ın Gelini  
Özüm  : 2
Betül   : 1
Aleyna : 5
*************************

Bir sonraki puanlama olan 1 kasım perşembe puanlarını görmek için yazının en üst kısmına⇑⇑ “Gelinim Mutfakta 1 Kasım günün birincisi” kırmızı yazılı butona tıklayıp ulaşabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 31 Ekim Çarşamba Puanlama Sonucu

*************************

31 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒⇒Özüm
Gelinim Mutfakta 31 Ekim Çeyrek Altını Alan Kim
⇒Özüm
31 Ekim Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒⇒Betül

*************************

31 Ekim Çarşamba günü yarışma programında kaynanaların kapan lahmacun için verdiği puanlar sonucunda gün sona erdi. Artık günün verilen toplam puanlarını verelim.  Gelinlerin 31 Ekim Çarşamba kaç puan almış? Ezgi 10 puan, Özüm 16 puan, Betül puan, Aleyna 15 puan aldı. Haftalık puan durumu hemen alt kısımdadır.

Gelinim Mutfakta Puan durumu (29 Ekim – 2 Kasım Haftası) – Çarşamba

    Ezgi’nin Puanı  : 29 + 1039
Özüm’ün Puanı   : 27 + 1643
  Betül’ün Puanı  : 21 + 829
Aleyna’nın Puanı : 21 + 1536

Gelinim Mutfakta 164. Bölüm İzle (Perşembe Fragmanı)

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

36 Yorum

 1. Bu haftaki tahminlerim Ezgi veya Betül birincilik adaylarım, Özüm ve Aleyna elenme adaylarım.
  Betül
  Ezgi
  Özüm
  Aleyna

  1. sarp bey gözüm yolda kaldı dün yorum yazmadınız.. bu hafta Aleyna gidici bu gün de düşük alırsa bileti hazır :)

   1. Teşekkür ederim, dün programı izledim, kardeşimden bilgisayar başına geçecek fırsatım olmadı. Aleyna’nın tavırları tuhaf çözemedim şu ana kadar. Dün programda ve bügünkü fragmanda gördüm Başak için yaptıkları hoş değil.

 2. bir yarışmacı anca bu kadar kendisinden nefret ettirebilir… gidenin arkasında yaptıkları hiç hoş olmadı inşallah bu cuma Aleyna’yı yollarız…

 3. betül den önce Aleyna gitmesi gerekiyor. Kendisini göstermek için saygısızlık yapıyor…

 4. Filiz Hanım size bir şey soracağım izninizle, siz bu tür konularda iyisiniz, yarışmada 19 puanlar oldu hatırlıyorum fakat hiç bir günde 20 tam puan alan olmuş muydu olduysa hangi gelindi?

 5. Filiz Hanım size bir şey soracağım izninizle, siz bu tür konularda iyisiniz, yarışmada 19 puanlar oldu hatırlıyorum fakat hiç bir günde 20 tampuan alan olmuş muydu olduysa hangi gelindi?

  1. olmadı 19 puan alan Ezgi rekor kırdı diye Fatih bey demişti ben mayıs ayından itibaren yazmanaya başladım geçmişte olsaydı Fatih bey rekor demezdi

 6. hepinize iyi aksamlar kac zamandir yorum yazamadim basakin gitmesine uzuldum aleynanin bugun yaptigi hakaret cemile hanim sanki korkuyor Aleynadan Aleyna cok sayqisiz yaa Basakin esyalarini yirtmaqa hakki yok Aleyna gider umarim

 7. Ezgiyi çok beğeniyorum ama hak ettiği puanları almıyor aleynadan nefret ettim ya inşallah gider Başak yine gelsin çok güzel program ya fatih beye buradan sevgiler..

 8. aleyna başağı taklit ediyor özümcüğüm inşallah bilezikleri toplarsın .seni çok seviyorum .burcudan sonra takip ettiğim kişisin

 9. Yeni gelen gelin Aleynamıdır nedir bu program başladığından beri bu kadar saygısız bir gelin görmemiştik ne programda nede kaynanasına bu ne saygısızlık çok ahlaksız bir gelin Aleyna İnşallah bu hafta o gider hiç bir şeyi hak etmiyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu