Gelinim Mutfakta

31 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu İle Günün Birincisi

Gelinim Mutfakta 31 Ekim Perşembe günün birincisi kim oldu? Melike beklentilerin çok üzerine bir performans göstererek Elif ile arasında bulunan 6 puan farkını son bölümde hem kapattı hem de 2 puan da açmayı başardı. Melike bu çıkışını bakalım bugün Gelinim Mutfakta 31 Ekim Perşembe Puanları verildiği sırada devam ettirmeyi başarabilecek mi? Eğer aynı performans ile devam eder ise 31 Ekim puan durumu sonucun da en yakın rakibine fark açmış olacak.

=> [mavibuton]Gelinim Mutfakta 21 Kasım Perşembe Puanları[/mavibuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

Elbette Elif bu savunmayı kendisine karşı bir tepki olarak bilerek kendi tabağını bulmak istemediğini anlasa da işin arka planında Çiğdem hanım Elif’in tabağı ile düzelttiği tabak arasında kararsız kaldığı için bulmadığını ima etmek istese de olayın heyecanı ile Elif yanlış anladı. Bakalım bugün 31 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta puanları verildiği sırada Çiğdem hanım hatasını affettirebilecek mi? İzleyip, göreceğiz.

=> Bu arada [mavibuton]Gelinim Mutfakta 14 Kasım 2019 Puanları[/mavibuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

Çiğdem hanım son bölümde gelinin Elif’in tabağını bulamadı. Elif de neden 4 vermedin diye adeta kaynanasından hesap sorunca Çiğdem hanımın savunması da oldukça ilginç oldu. Çiğdem hanım kendisine sitem eden gelinin Elif’e aynen şöyle cevap verdi;

“Sen de başkalarının tabaklarını düzeltme o zaman”

31 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta Puanlaması Öncesinde KaynanalarElif bu haftanın favori yarışmacısı olduğunu hafta içinde söylemiştim. Lakin,  Melike’nin adı hiç bir yerde geçmiyordu. Ben de tahmin etmiyordum. Sanırım Melike bizim bu tavrımızı duymuş olacak ki çok kızıp harika puanlar alayım da siz de görün demiş ;)

==>  [pembebuton]Gelinim Mutfakta 7 Kasım Çeyrek Altını Alan[/pembebuton] kim olduğunu öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Şaka bir tarafa eğer Melike bu hafta bilezikleri almak ve kolay bir final geçirmek istiyor ise %100 bugün 31 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta Günün birincisi olması gerekiyor. Eğer bugün beklenen çıkışı yapamaz ise Elif için büyük bir fırsat doğacak.

==>  [pembebuton]1 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Alan[/pembebuton] kim olduğunu öğrenmek için lütfen tıklayınız.Gelinim Mutfakta 31 Ekim Perşembe Puanları Verecek Kaynanalar31 Ekim Perşembe puan tablosu verilmeden gelinlerin hafta içinde yarışmacıların aldığı toplam puan durumuna gelin hep birlikte bakalım. Melike son bölümde aldığı puanlar sonucunda 44 puanla zirveye yerleşti. 

İkinci sırada ise 42 puanla kaynanasından istediği puanı alamayan Elif’in yer aldığını görüyoruz. Elif bugün kaynanasından tam puan alacağını için (büyük oranda) Melike ile arasında puan farkını zaten kaynanasının vereceği puanlarla kapatacağı için Melike ne yapıp edip Çiğdem’den yüksek puanı alıp Elif’e fırsat vermemesi gerekiyor.  Not: Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Tablosu ayazının en son kısmına sizleri bekliyor.

Bugün 31 Ekim Perşembe haftalık toplam puanlar öncesinde üçüncü sırada yer alan yarışmacı Fadime ise 25 puanla yer alırken, tecrübeli yarışmacı Duygu 22 puanla son sırada yer aldığını görüyoruz. Duygu eğer bugün gene günün sonuncusu olur ise bu hafta eleme potasına düşecek.

Elif bugün çeyrek altını alan gelin olmadığı takdirde Melike onuncu bileziklerini alacak. Ancak buna rağmen Melike altın listesine göremeyecek. En az 20 bilezik sahibi olması lazım. Melike istikrarlı bir performans sergileyemediği için bu hafta bilezikleri alsa da gelecek hafta yarışmada kalacağı konusunda garanti veremiyor.

31 Ekim Perşembe gelinim mutfakta puanlama kısmın da Çiğdem hanımın sinirleri bozulmuş olduğu için acaba gelinin elif’i bulamayacak mı? Diye aklımıza bir düşünce gelse de yağmur da karda çamur da her şart ve ortam da Çiğdem hanım gelini elif’in tabağını büyük oranda bulmayı başarıyor. Bu da izleyenler tarafında inandırıcı gelmiyor.31 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları Öncesinde Elif Ve ÇiğdemPazartesi günü ile Perşembe günü günün birincisi olup, çeyrek altını alan gelin olmanın diğer günlere nazaran daha avantajlı ve daha önemli oluyor. neden 31 Ekim Perşembe gelini Mutfakta puanlaması önemli olduğuna baktığımızda;

 • Bu hafta eleme potasına düşen %100 belli olacak
 • Bilezikleri bile gün öncesinden garantileme imkanı var
 • Bir gün öncesinden kendisini elenmeme konusunda garanti altına alma ihtimali var
 • Hafta finalinde hangi yarışmacının bilezik için çabalayacağı belli olacak.

Yukarıda açıkladığım nedenlerden dolayı Perşembe günü bugün Gelinim Mutfakta 31 Ekim Puanlama kısmında tüm yarışmacılar birinci olmak için ter dökecek. Bu kişi bilezik yarışında da olsa eleme potasında da olsa bugün birinci olmak her yarışmacı için hayta memat meselesi diyebiliriz.

Gelinim Mutfakta 31 Ekim Perşembe Puan Durumu Sonucu

28 Ekim 2019 Pazartesi günü başlayan bu hafta, kaynanaların vereceği 31 Ekim Perşembe puanlaması ile devam edecek. Bu hafta 385.bilezikler sahibini yada sahiplerini bulacakken, bir gelin maalesef yarışmadan elenecek. Bugün final günü öncesinde son puanlar olduğu için kaynanaların birazdan vereceği 31 Ekim Perşembe Puanları oldukça önemli. Not: 31 Ekim Gelinim Mutfakta Puan durumu yazının en son kısmında sizleri bekliyor.Gelinim Mutfakta 31 Ekim Perşembe Puan Durumu Açıklayan Fatih Ürek Gelinim Mutfakta Son bölüm de Melike Çiğdem hanımdan 5 puan alması Elif’i çıldırttı. Elif çok iyi yemek yaptığını, hatta nasıl yapılacağı konusunda gelinlere ders vermeye kalkması nedeni ile Çiğdem hanım da tabakları seçmede oldukça zorlandı. 

31 Ekim Perşembe puanları kaynanalar tarafından verilmeden bu haftanın en başarılı yarışmacısı hangi kaynana olduğuna bir baktığımız da Çiğdem hanım 2 defa, Aysel kaynana 1 defa, Şaheste 3 defa, Fatma 0 defa gelinlerinin tabaklarını buldular. Sonuç olarak en başarılı kaynana Şaheste olduğunu ve bu hafta fire vermeden devam ettiğini görüyoruz.

Bugün kim birinci olacak?Birazdan Perşembe puanlaması için kaynanalar puanlarını vermeye gelecekler. Sonrasında ise asıl merak edilen bugün çeyrek altını alan gelin kim olduğunu hemen açıklayacağız.31 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Olamayan FadimeBu hafta yarışmaya dahil olan Fadime kendisini son sıradan kurtarmayı başardı. Ancak en yakın rakibi Duygu ile arasında hali hazırda 3 puan olmasında dolayı, bu hafta eleme potasında düşecek isim bugün belli olacak. Bu sebeple haftalık toplam puan durumu açısından eleme potasına düşmek istemeyen Duygu ve Fadime bugün günün birincisi olamak için kendi aralarında yarışacaklar.

24 Ekim Perşembe Çeyrek altını kim aldı? Bu hafta favori olarak gösterilen ve bilezikleri alacak en önemli isim olan Elif’in bugün çeyrek altını alacağı konusunda ciddi bir beklenti var.Bakalım bu beklentiler karşılık bulacak mı? İzleyip, göreceğiz.

Gelinim mutfakta puanlama kısmında Çiğdem hanıma tüyo veriliyor mu instagram adresimizden bir oylama yapmıştık. Çıkan sonuca göre Çiğdem hanıma kesinlikle tüyo verilmedi diyenler %45 civarında olduğunu gördük. Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu31 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta günün birincisi kim olacağı ve hangi gelin kaç puan aldığını açıklamadan önce yarışmacıların sunum kısmına hangi yemeği yaptığını ve hangi malzeme ile birlikte yaptığını açıklayıp, sonrasında 31 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta Puan durumu hakkında sizleri bilgilendireceğiz.

Gelinim Mutfakta 31 Ekim Etli Pırasa

Gelinim Mutfakta Etli Pırasa - 31 Ekim 2019 Perşembe Günün Yemeği

 • 750 gram ince pırasa
 • 150 gram kuşbaşı et
 • 3 orta boy domates
 • 1/2 tatlı kaşığı domates salçası
 • 3/4 çay bardağı zeytin yağı
 • 1 tatlı kaşığı tuz
 • 1/2 limon suyu

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1Fatih Ürek günün yemeği olarak seçilen yemek için 50 dakika süre verdi. Yarışmacılar belirlenen sürede yemeklerini yapıp kaynanaların önüne getirdiler. Artık bütün iş kaynanalara kaldı. 

Gelinim Mutfakta Puanlaması Kapak ResmiBugün merak edilen bileziklere kimin yürüğünü, kimin eleme potasında gittiğini belli olacak olan bugünün puanlaması hemen alt kısımda sizleri bekliyor. Bakalım haftanın sonuna yaklaşırken, 31 Ekim puanlaması sonrasında bugün günün birincisi kim olacağını ve çeyrek altını bugün kazandı? sorusunun cevabını yazının en son kısmında verdik.

Gelinim Mutfakta 31 Ekim Puanları (31/10/2019 Perşembe)

*************************Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1*************************

Kaynana Aysel‘in verdiği Puanlar

Elif   : 5
Duygu  : => Aysel’in Gelini 3
Melike : 3
Fadime : 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Fatma‘nın verdiği Puanlar

Elif : 5
Duygu : 1
Melike : 2
Fadime: => Fatma’nın Gelini 3

*************************
” 31 Ekim 2019 Perşembe Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Çiğdem‘in verdiği Puanlar

Elif=> Çiğdem’in Gelini 5
Duygu : 1
Melike : 4
Fadime : 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Şaheste‘nin verdiği Puanlar

Elif : 1
Duygu : 4
Melike : => Şaheste’nin Gelini 5
Fadime : 1

*************************

Gelinlerin 31 Ekim 2019 Perşembe Toplam Puanları

Elif 5 5 5 1 16
Duygu 3 1 1 4 9
Melike 3 2 4 5 14
Fadime 1 3 1 1 6

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (28 Ekim-1 Kasım Haftası) – Perşembe

*************************
Elif        : 42 + 16 = 58
Duygu   : 22 + 9 = 31
Melike  : 44 + 14 = 58
Fadime : 25 + 6 = 31
*************************

Gelinim Mutfakta 31 Ekim Perşembe Puanlama Sonuçları

*************************

31 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ ELİF
Gelinim Mutfakta 31 Ekim Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ ELİF
31 Ekim Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ DUYGU

*************************

Gelinim Mutfakta 1 Kasım 2019 Cuma Fragmanı İzle

1 Kasım 2019 Cuma günü Kanal D ekranlarına 385. bölüm olan haftanın final bölümü ile karşımıza gelecek programın 1 Kasım Cuma fragmanı verilmiştir. (Bir sonraki bölüm)

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu