Zuhal Topal'la Sofrada

31 Ekim Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Puanları Gene Olay Oldu!

Zuhal Topal’la Sofrada Bugün 31 Ekim Perşembe Derya Cömert yarışacak. 42 yaşında ve bir çocuk sahibi olan tecrübeli bir ev hanımı olan Derya, bu haftanın en tecrübeli gelini olarak da yarışacak. Kaynanasının sessiz kalmasının tam tersi hakkını savunacak olan Derya, 31 Ekim Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Puanları verildiği esnada o sakinliğinden eser kalmayacak. 

=> [pembebuton]Zuhal Topal 21 Kasım Perşembe Puanları[/pembebuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

Kaynanalar genel de sen bana kaç verdin. Ben de sana benzer bir puan vereceğim tarzında bir tavır takınıyorlar. Yeni sezonda gelen kurala göre bir puanı bir daha kullanamayacağı için kaynanalar kimi zaman olmadık tabaklara yüksek kimi zaman feda olmuş tabaklara istemese de düşük verme durumunda kalıyorlar. Ancak en doğru cevabı bugün de olduğu gibi 31 Ekim Perşembe Zuhal Topal Kaç Puan verdi sorusunun cevabı olacak.

=> [pembebuton]Zuhal Topal’la Sofrada 14 Kasım Perşembe Puanları[/pembebuton] sonucunu görebilmek için tıklayınız.31 Ekim Perşembe Zuhal Topal'la Sofrada Puanları Alacak Gelin Ve KaynanaBu hafta kaynanaların isimleri özellikle birbirine çok benzediği için ben dahil yanlışlık yaptığını görüyorum. Bu sebeple sizler de yarışmacılar kimdi diye merak edenler için [mavibuton]Zuhal Topal’la Sofrada Bu Hafta yarışmacıları (28 Ekim-1 Kasım)[/mavibuton] yazımızı okuyabilirsiniz.

Zuhal Topal’la Sofrada 31 Ekim Perşembe (2019)

31 Ekim Perşembe günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Derya Cömert. Bu haftanın en tecrübeli yarışmacısı olarak belki de büyük ödül için en önemli yarışmacı olarak bugün yarışacak olan Aslen Kastamonulu olan Derya elinden gelenin en iyisini yapacak.

==>  [pembebuton]Zuhal Topal’la Sofrada 7 Kasım 2019 Perşembe Puanları[/pembebuton] öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Yılların verdiği tecrübe ile hem hızlı hem de lezzetli bir menü ile kaynanaların huzuruna çıkacak. Lakin kaynanası Nebihe hanım oldukça sakin birisi olması nedeni ile hafta içinde yaşanan olayları anlatmadığı için Zuhal Topal’la Sofrada 31 Ekim Puanları sırasında hak etmeyeceği puanları alacağının şimdilik farkında değil.Zuhal Topal'la Sofrada 31 Ekim Perşembe Puanları Verildiği AnMenüsünü her ne kadar istediği gibi yapmış olasa da Nebihe hanım yani Derya’nın kaynanası çok fazla gelinine bilgi vermediği için diğer kaynanaların yaptığı oyunlardan habersiz bir şekilde yarışmaya başlasa da sonradan olanları öğrendi. Behiye hanım Nebihe hanımı da kandırıp kendi gelinine 7 verdiği için 15.000 TL kendisinin kazanacağını iddia etti. Anca hesaplamadığı bir şey var. O da Zuhal Topal henüz cevabını veremedi.

“Haydi Zuhal Halkın Sesi Ol! Bu Behiye Hanıma plan yapmanın ne demek olduğunu verdiğin puanlarla göster”
İçimden Gelen Ses :)

Bu hafta Perşembe günü (31 Ekim 2019 Perşembe) yarışan yarışmacımız Derya Cömert ile kaynanası Nebihe Cömert hakkındaki tüm bilgiler, hemen alt kısımda sizleri beklemektedir. 

Derya Cömert (31 Ekim 2019 Yarışmacı Gelin)

 • 43 yaşında
 • İstanbul bahçeli evlerden yarışmaya katıldı
 • Aslen Kastamonulu
 • İstanbul ilinde doğma büyüme
 • 22 yıllık evli
 • 20 yaşında evladı var
 • 1 çocuk annesi
 • Bu haftanın en tecrübeli gelini
 • Eli oldukça lezzetli

31 Ekim Perşembe Zuhal Topalla Sofrada yarışmacıları Derya ile Nebihe

  Nebihe Cömert (31 Ekim Perşembe Yarışmacı Kaynana)

 • Nebihe hanım oldukça sakin birisi
 • 63 yaşında
 • 3 çocuk annesi
 • 2 oğlu bir kızı var
 • Tüm evlatlarını evlendirmiş
 • İstanbul Bahçeli evlerde ikamet ediyor
 • Aslen Elazığlı
 • Aklına geleni hemen söylüyor

Behiye hanım ile Nazmiye hanım arasında gizli anlaşma neticesinde Nazmiye, Behiye’nin gelinine 7 verirken bizleri oldukça şaşırtmıştı. Behiye de Nazmiye’nin gelinine aman aman büyük bir puan vermesi 6 puan verirken de gelini Emine’nin bu puanı hak etmediğini söyleyerek vermesinden dolayı, resmen aradaki anlaşmayı da dışa vurmuş oldu.

Behiye ile Nazmiye arasındaki bir diğer anlaşma ise kendileri dışında diğerlerine düşük puan vermesi üzerine olacak olmalı ki Behiye büyük ödül benim diye şimdiden ortalıkta geziyor. Bakalım Behiye’nin bu oyununu bugün 31 Ekim Zuhal Topal kaç puan verdi? Sorusunun cevabı bozacak mı? İzleyip, göreceğiz.

31 Ekim Zuhal Topal’la Sofrada Derya’nın Menüsü 


Zuhal Topal'la Sofrada Puanlar Alacak Menü 31 Ekim 2019

 • Terbiyeli Tavuk Çorbası
 • Harput Köfte
 • Sosyete Mantısı
 • Buğu Kebabı
 • Pirinç Pilavı
 • Gevurdağı Salatası
 • Mangolia 

Kaynanalar haftanın dördüncü günü yarışan Derya’nın menüsünü görünce, oldukça basit bir menü olduğunu söyleyen kaynanalar olduğunu gördük. Bu kaynanalar kendi günlerini geçiren kaynanalar olduğunu, diğer kaynanalar ise yemeğin lezzetine göre puan vereceklerini söylediler.

Ben de menüye baktığımda Derya’nın menüsü kolay bir menü olmadığını hele ki 2,5 saatte yapılması hiç kolay olmadığını rahatlıkla söyleyebilirim. Hafta finalinde büyük ödül olan 15.000 TL değerindeki parayı kazanmak isteyen Derya Zuhal Topal’la Sofrada 28 Ekim Puanları sırasında beklediği puanları alamayınca kendisini tutamadı. Kaynanalara karşı sanki bir kaynana edasında tek tek cevap vererek adeta hıncını çıkarttı.

Zaten Behiye kaynana başka bir kaynana anlaştığı için diğer gelinler maalesef yükse alamadı. Bu sebeple asıl önemli olan Zuhal Topal bugün kaç puan verdi sorusu olacak. Şimdi sizleri daha fazla merakta bırakmadan bu soruların cevapları hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

31 Ekim Perşembe Zuhal Topal’la Puanları (Derya’nın Puanları)

Yasemin  6
Behiye  4
Nazmiye  4
Fatma  6
Zuhal Topal    7
TOPLAM   27

**31 Ekim 2019 Perşembe**

Bu Haftanın Puanları

28 Ekim Pazartesi Puanları: 26
29 Ekim Salı Puanları: 34
30 Ekim Çarşamba Puanları: 24
31 Ekim Perşembe Puanları: 27

Zuhal Topalla Sofrada 31 Ekim 2019 Fragmanı

Bu haftanın en tecrübeli ama en hamarat yarışmacısı Derya Cömert’in yarıştığı 31 Ekim 2019 Perşembe günü fragmanı (Zuhal Topal’la Sofrada 264. bölüm fragmanı)

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu