Gelinim Mutfakta

31 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları [Günün Birincisi]

Gelinim Mutfakta 31 Mart Çarşamba günün birincisi kim oldu? Bugün çeyrek altını kim aldı? 31 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucu açıklandı mı? 31 Mart Çarşamba Sayan bugün kaç puan verdi? 31 Mart Çarşamba günün birincisi bugün kim oldu? Çarşamba çeyrek altını kim aldı? Dikkat: 31 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan durumu sonucu hangi gelin birinci oldu? Tüm bu soruların cevapları haberimizin devamında sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 31 Mart 2022 Perşembe Son Puan Durumu sonucu için lütfen tıklayınız.

(Güncelleme 01.04.2021) Ayten 17 Puanla Çarşamba günü günün birincisi olup çeyrek altını alan gelin oldu. Ayten aldığı bu puanlarla 47 puanla ulaşarak Esra’nın 2 puan gerisinde ikinci sırada yer aldı.

=> Gelinim Mutfakta 5 Mayıs Çarşamba Günün Birincisi ve puanları için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 31 Mart Çarşamba Puanları sonucun da bir gelin %100 eleme potasında bir adım daha yaklaşırken, bir gelim de 15.000 TL değerindeki bileziklere bir adım yaklaşacak. Haftanın ilk üç bölüm sonucunda toplam puanlara göre Esra 36 puanla zirvede yer alıyor.

=> 28 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucunu görebilmek için tıklayınız.

31 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları ve puanlaması belli olduğu an Esra

Bu hafta ilk bölümde çeyrek altını Esra alırken haftanın ikinci bölümünde Ayten ile Esra günün birincisi olmuş, Ayten kura sonucu çeyrek altını kazanmıştır. Esra ilk iki bölümde sonunda zirvedeki yerini korumak için bugün 31 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup hafta finalinde rahat bir bölüm geçirmek istiyor.

=> Gelinim Mutfakta 21 Nisan Çarşamba Puan durumu sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Bugün 31 Mart Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 31 Mart Bugün çeyrek altını alan gelin kim? Bugün kim birinci oldu? Soruların cevaplarını yazının en sonunda bulabilirsiniz.

=> 14 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları ve sonucunu görmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 2

Gelinim Mutfakta son bölüm de yine iki birincisi çıktı. Esra ve Ayten 19 puanla günün birincisi olmasına rağmen Ayten kura sonucu çeyrek altını kazanan taraf oldu. Aysun ise sadece kendi kaynanasının desteği ile ayakta durmaya devam ediyor. 

=> Gelinim Mutfakta 7 Nisan Çarşamba Puanları ve sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Zeynep elendikten sonra kendisini mutfağın sahibi olduğunu iddia eden ve kaynanasının verdiği beşlerle bir şeyler yapmaya çalışan Aysun adım adım eleme potasına sürükleniyor. Bugün 31 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta puanları ve puanlaması  Aysun için kesinlikle kritik puanlama olacak.

Gelinim Mutfakta 31 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucu birinci olan gelin

=> 1 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu için tıklayınız.

Esra son bölümde kurada kaybettiği çeyrek altın için şöyle dedi;

“Her zamanki gibi Ayten’in şansı yaver gitti! Bende günün birincisi oldum. Hiç sıkıntı değilYarışmacı Esra

Gelinim Mutfakta 31 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu açıklandığı an Seda

Sözleri ile Esra aslında kaybettiği çeyrek altına üzüldüğünü lakin Ayten ile aynı puana sahip olduğu için gelecek bölümlerde odaklanmak istediğini dile getirmiş oldu. Kısaca Esra son bölümde kaybettiği çeyrek altını bugün Gelinim Mutfakta Puanlama kısmı kazanmak istiyor.

Son zamanlar da kaynana Nurten’in verdiği puanla izleyicinin vicdanlarını sızlatıyor. Açıkça olmayan tabaklar çıkaran Aysun’un beş puan alması program formatına göre uygun (Gelinin bulmaya yarışması ya) olsa da izleyenleri rahatsız ediyor. Umarım bugün Gelinim Mutfakta 31 Mart Puanlama da hak eden gelini birinci olur.

31 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Aysun Kuşatan Seda ile yakın puanlara sahip. Aysun bugün gerek kendi kaynanasında gerekse başka kaynanalardan bugün Gelinim Mutfakta 31 Mart Çarşamba puanlaması sırasında en azından Seda’dan fala alıp bu hafta eleme potasında düşmeyecek puanlar almayı hedefliyor. 

Gelinim Mutfakta 31 Mart Çarşamba Puan Durumu

Haftanın ilk bölümü 29 Mart Pazartesi günü ekranlara geldi. İlk bölümde Esra günün birincisi olup çeyrek altını alırken, haftanın ikinci bölümünde yine Esra Ayten ile günün birincisi oldu. Lakin çeyrek altını kura sonucu Ayten aldı. Haftanın ortasında Seda Sayan’ın vereceği bugün 31 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta puanları ve puanlaması başlayacak. Günün sonunda belli olacak olan Gelinim Mutfakta 31 Mart Çarşamba puan durumu sonucun da Aysun en azından son sıradan kendisini kurtarmak için kolları sıvadı.

31 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu açıklandığı esnada Aysun

Bugün Gelinim Mutfakta 31 Mart puanlaması sonunda yani Çarşamba günün birincisi olup çeyrek altını alan gelin eğer yine Esra olması halinde Esra bu hafta bilezikleri %100 olmasa da büyük oranda garantileyecek. Bu yüzden haftanın ortasında kesinlikle ama kesinlikle bugün çeyrek altını alan gelin olma hedefi ile yemek yapacak.

Seda Sayan haftanın ilk ve ikinci bölümünde beş puanı Esra’ya verdi. Seda Sayan’ın verdiği beşler yanında diğer kaynanalardan aldığı yüksek puanlar nedeniyle Esra zirvedeki yerini aldı. Bugün 31 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucun Esra zirvedeki yerini kaybetmemek adına çabalayacak.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 2

Haftanın ortasında yani bu hafta Çarşamba günü Seda Sayan beş puanı hangi geline verdi? 31 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta puan durumu belli oldu mu? Toplam puanlar da hangi gelini birinci oldu? Çarşamba çeyrek altını kim aldı?  Bugün 31 Mart 2021 Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Soruların cevapları alt kısımda puan tablosu içerisinde verilmiştir.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 31 Mart Puanları (31/03/2021 Çarşamba)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Seda Sayan Kaç Puan Verdi)

*************************

31 Mart Seda Sayan Kaç Puan Verdi

Aysun: 3
Ayten: 3
Seda: 5
Esra: 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nurten’in verdiği Puanlar

Aysun: => Nurten’in Gelini 5
Ayten: 4
Seda: 1
Esra: 1

*************************
” 31 Mart 2021 Çarşamba Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Neriman’ın verdiği Puanlar

Aysun: 5
Ayten: => Neriman’ın Gelini 4
Seda: 1
Esra: 4

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
Şeklinde Aradığınızda Karşınıza En Doğru Sonucu Veren dizicenter Çıkacaktır.
*************************

Kaynana Fatma’nın verdiği Puanlar

Aysun: 1
Ayten: 3
Seda: 4
Esra: => Fatma’nın Gelini 5

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 Seda sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Nagehan’ın verdiği Puanlar

Aysun: 1
Ayten: 3
Seda: => Nagehan’ın Gelini 5
Esra: 3

*************************

Gelinim mutfakta 31 Mart Çarşamba Toplam Puanlar

Aysun 3 5 5 1 1 15
Ayten 3 4 4 3 3 17
Seda 5 1 1 4 5 16
Esra 1 1 4 5 3 14 

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (29 Mart-2 Nisan) – Çarşamba

*************************

Aysun : 24 + 15 = 39
Ayten: 30 + 17 = 47
Seda: 29 + 16 = 45
Esra : 36 + 14 = 50

*************************

Gelinim Mutfakta 31 Mart Çarşamba Puanlama Sonuçları

*************************

31 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ AYTEN
Gelinim Mutfakta 31 Mart Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ AYTEN
31 Mart Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒  ESRA

*************************

Gelinim Mutfakta 1 Nisan Perşembe Fragmanı İzle

31 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları netlik kazandıktan sonra Seda Sayan tarafında günün birincisi olan ve bugün çeyrek altının kazana isim açıklanacak. Gözleri ise bir sonraki gün hafta finalinde o anların kısa bir videosu alt kısımda Gelinim Mutfakta 1 Nisan Perşembe fragmanı olarak sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

31 Yorum

 1. Allah aşkı için şu Esranın malı mülkü parası ne ya insanlar açlık hastalık ile uğraşıyor sonrada n görme bakın insanlar lükse öxendirmeyin olmasın bu kızz

 2. Hemmeler selamlar olsun. Sizce bu hafta kim elenir. Lutfen gelecek haftalarda eski yarismacilar gelsin. Cok ozledim. Ozellikle Cansu Sohret ile Ezgi Yildirim gelsin lutfen

  1. 1 Nisan şakası tabiki de geçen yıllarda fatih Ürek de yapmış di. Aysunun puanları bu hafta düşük olduğu için eleme olmaz benim tahminimce

   1. Valla bende aynı şeyi.düşünüyorum onu elemenek için bu hafta eleme yapmiyacaz diyecekler

 3. aysunu eliycekler kimse sevmiyor tam bir cingene kendini begenmiş kibar yukselde ucuyor kibirli git artik

 4. Eğer bu hafta aysun için eleme yapmazlarsa asla izlemeyeceğim zeynep,gizem,ayşe gittikleri zaman böyle yapmadılar eğer aysun elenip göndermezlerse kul hakkı dicem başka hiçbirşey demicem bir kere yaptılar bir daha yaparlarsa gerçekten çok büyük haksızlık yapmış olucaklar

  1. O kadar insan bir zamanlar zeynebe Gizeme ilaydaya yürüdüklerinde sesiniz çıkmıyordu.Zeynebin kaynanası rahatsızlandığında kıza demediklerini bırakmadılar 3 masa birden senin yüzünden oldu diyip üstüne yürüdüler Allah’tan çok dayanıklı güçlü bir kız kim olsa oracıkta dayanamazdı. Gizeme ve ilaydaya da aynı şekilde aslında bunların hepsinin prtak noktası hepsinin üstüne giden nurten hanımdı şimdi başkaları üstüne gidince birşey mi oldu.Onların zeynep gizem ve ilaydaya yaptıkları arasında onlarınki hiçbir şey

 5. Bu Esra’nın çocuğumla vakit geçirmem gerekiyor deyip bu programa ne diye katıldığını soran kimse neden yok?

 6. BU HAFTA AYSUN’UN PUNALARI DÜŞÜK!..AYSUN VEDA EDECEK GİBİ DURUYOR!TABİ DAHA ÖNÜMÜZDE İKİ GÜN VAR!..EĞER AYSUN HAFTA FİNALİNDE DÜŞÜK PUAN ALIP AYSUN’U GÖRDERMEZLERSE DİĞER GELİN VE KAYINVALİDELERE HAKSIZLIK OLUR!..BU PROGRAMIN TARAFSIZLIĞI TARTIŞILIR!…SANKİ AYSUN ONLARIN EVLADIYMIŞ MUAMELESİ GÖRÜYOR!..YETER BIKTIK AYSUN VE KAYINVALİDESİNDEN!…KAYINVALİDESİ HİÇ YAŞININ KADINI DEĞİL!..TAM BİR KENDİNİ BEĞENMİŞ!.. GELİNİ İSE BEŞ PARA ETMEZ KARAKTERSİZİN TEKİ!…

 7. Dünde yazdım.Aysun’nun kayınvalidesi Nurten hanım oldukça Aysun elenmez,kıl payıda olsa kurtarır.Çünki deneyimli ve eli hızlı.Ayten’e şaşırıyorum kırk yıllık yarışmacı gibi kendini geliştirdi.Neriman hanım kurtlukta Nurten hanımın değişik versiyonu.Şaşkın gibi konuşuyor ama beyni çok çalışıyor.Puanlamasıı tam bir strateji kokuyor, laf olsun diye yorum yapıyor,tam tersi puanlama yapıyor.İtirazlar gelince “Zaten yemeğinin tadı yoktu” diyerek işin içinden çıkıyor.Tam anlamıyla bir fırıldak.Esra’nın çenesi çok düşük ancak eli hızlı.Seda en şanssız olanı eli hızlı değil çene yaparken elinin hızı düşüyor.Şimdi kayınvalidesi hastalanınca gardı sanırım düşecek.Olağanüstü bir durum olmadığı takdirde eleme potasında.Aysun elenecek olsa Fragmanlarda birkaç gün önceden anons ederlerdi.

  1. bana da öyle geliyor. Seda hafta başında dediğim gibi en zayıf halka. Bir sonraki hafta yeni gelen gelin eğer ki Esra’dan daha popüler olursa giden Esra olur. Aysun ne zaman elenir diye soranlara eskilerden Gizem gibi İlayda gibi isimler gelmeden Aysun’u göndermezler.

  1. Hayatta gitmez keşke gitse seda sayan eleme yok der kesin yada puanını iki gün yüksek verir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu