Zuhal Topal'la Sofrada

31 Mart Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puanları [Yeliz Karademir]

31 Mart Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Yeliz Karademir yarışacak. Aslen Zonguldaklı olan Yeliz 31 Mart Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puanları sırasında menüsü ile yarışacak. Yeliz Karademir kaç puan aldı? Yeliz Karademir’e Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? 31 Mart Çarşamba Zuhal Topal’la sofrada Puan durumu sonucunda Yeliz kaç puan aldı? Yeliz Karademir’in menüsü ne? Soruların detaylı cevapları haberimizin devamında sizleri bekliyor.

=> 31 Mart 2022 Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu için tıklayınız.

31 Mart Çarşamba Zuhal Topal'la Sofrada Bugün yarışan Yeliz ve Kaynanası

Bu haftanın en kritik puanlaması bugün Zuhal Topal’la Sofrada 31 Mart Çarşamba Puanları sırasında Yeliz’e verilecek. Zira Yeliz’den önce yarışan gelinler hep düşük puan aldığı için bugün Yeliz’e gelecek puanlar yarışmanın seyrini %100 değiştirecektir.

=> Zuhal Topal 21 Nisan Çarşamba Puanları ve puanlaması için tıklayınız.

Zuhal Topal 31 Mart puanlaması netlik kazandıktan sonra gözleri Perşembe günü Zuhal Topal’ın diskalifiye edeceği kaynana Fatma’ya çevrilecek. Zira gerçekten bir diskalifiye var mı? Yoksa 12 Nisan şakası mı ilerleyen saatler de ortaya çıkacaktır. 

=> 7 Nisan Çarşamba Zuhal Topal Kaç Puan Verdi görebilmek için tıklayınız.

Zuhal Topal kaç puan verdi
Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasında Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi

Haftanın ortasında yani Çarşamba günü yarışan 19 yıllık evli Yeliz Karademir’e Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Yeliz Karademir’in menüsüne kaynanalar ne dedi? Kaç puan verdiler? Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Soruların cevapları yazının devamında sizleri bekliyor.

=> 31 Mart-2 Nisan Zuhal Topal Bu hafta Yarışmacıları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 31 Mart Çarşamba (2020)

31 Mart Çarşamba günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Yeliz Karademir. Zonguldaklı olan Yeliz Karademir 19 yıllık evli bir çocuk annesidir. Kendi belirlediği menüsü ile bugün 31 Mart Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada puanları için yarışan yarışmacı oldu.

=> 1 Nisan Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Puanları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada son bölüm de yarışan Rahime’nin iyi puanlar alamadığını ona rağmen bu hafta yarışan gelinlere çok düşük puanlar verdiği için kendisini çok şanslı hissediyor. 

31 Mart Çarşamba Zuhal Topal'la Sofrada Puanları alacak gelin ve kaynana

Yeliz Karademir’in tek yapması gereken bugün 31 Mart Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada puanları için hatasız ve eksiksiz bir menüsü hazırlaması, puanlama açısında yetecek. 

31 Mart Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada bugün yarışan gelin ve kaynananın bilgileri alt kısımda verilmiştir. 

31 Mart Yarışmacısı Yeliz Karademir

Zuhal Topal'la Sofrada Yeliz Karademir
Zuhal Topal’la Sofrada Yeliz Karademir Resmi
 • 44 yaşında
 • 19 yıllık evli
 • 16 yaşında oğlu var
 • Yarışmayı kendisi istedi
 • Aslen Zonguldaklı
 • 19 yıldır kaynanası ile yaşıyor
 • Bir çocuk annesi
 • Zonguldak da yaşıyor
 • 2002 yılında evlendi

31 Mart Yarışmacı Kaynana Ayten Karademir

Zuhal Topal'la Sofrada Ayten Karademir
Zuhal Topal’la Sofrada Ayten Karademir Resmi
 • 64 yaşında
 • Otoriter İş kadını
 • Kömür ticareti yapıyor
 • Zonguldak da market işletiyor
 • Türk halk müziği korosunda şarkı söylüyor
 • Kadın derneklerinde aktif görev alıyor
 • Zonguldak da yaşıyor
 • Acılı ve Salçalı yemek sevmiyor

Zuhal Topal’la bugün yarışan Yeliz Karademir’in farklı lezzetlerle süslediği menüsünü açıkladıktan sonra kayın validelerin Yeliz’in menüsüne karşı yaptığı eleştirileri birebir aktaracağız. Yazının en sonunda ise Zuhal Topal’la Sofrada 31 Mart Çarşamba Puanları ile puanlaması tablo içinde verilecektir.

31 Mart Zuhal Topal’la Sofrada Yeliz’in Menüsü 

 • Etli Düğün Çorbası
 • California Roll ve Somon Nigiri Sushi
 • Kıymalı Tava Böreği
 • Soğan Salatası
 • Limon Soslu Tavuk Şiş
 • Fırında patates
 • Cevizli Keşli Erişte
 • Mevsim Salata
 • Çilekli Pudingli pasta

Zuhal Topal'la Sofrada 31 Mart Çarşamba Puanları alacak Yeliz ve Menüsü


Bu hafta gelinler oldukça kalabalık yemeklerle yarışıyor. Fazla yemek yapmak bir yönden kaynanalar birini beğenmez ise diğerini beğenir düşüncesi ile mantıklı olsa da maalesef kayın valideleri yemekleri beğenmeye değil beğenmeye geldikleri için ne kadar fazla yemek o kadar fazla eleştiri anlamına geliyor.

Zaten Yeliz menüsünün kalabalık olmasında dolayı masasını %100 olarka hazır edemeyeceği için 31 Mart Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada puanları sırasında düşük puanlar alacak.

Kaynanalar haftanın üçüncü menüsünü öğrendiklerinde aynen şöyle eleştirdiler;

3 kızı bir oğlu var
4 çocuk annesi
Tavuk da limon olur olmaz
Erişte çok basit
Menü hafif

Kaynanalar

haftanın orak yemeği çiğ balık yemeği Sushi olduğu için gelinler Sushi’ye uygun menü hazırlamak da oldukça zorlandıkları görülüyor. Yeliz sushu’ye uygun olacağını düşündüğü limon soslu tavuk şiş yapacak. Dikkat: Yeliz Karademir’e Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorularının cevabı yazının sonunda açıklanmıştır. 

31 Mart Çarşamba Zuhal Topal'la Sofrada Yarışmacıları

Haftanın başında beri kaynanalar mümkün mertebe düşük puanlar verdiler ve vermeye de devam ediyorlar. Her bölüm sonunda kaynanalar ellerindeki düşük puanları bir bir tüketiyor. Yeliz bunun farkında olarka hatasız bir menü çıkartıp günün sonunda bugün Zuhal Topal’la Sofrada 31 Mart Çarşamba puanları sonucunda en az 30 ve üzerinde puanlar almaya çalışacak.

31 Mart Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu

29 Mart 2021 Pazartesi günü başlayana hem gelin kaynana hem de yemek yarışması konseptini bir arada sunan programda bugün 31 Mart Çarşamba Zuhal Topal’la sofrada puan durumu sonucunda haftanın toplam puanlar açısından %60’ı tamamlanmış olacak.

Zuhal Topal'la Sofrada Puan Durumu

Bugün yarışan Yeliz’den sonra geriye iki gelinin puanlaması kalacağı için haftanın birincisi olabilmek için Yeliz’in Zuhal Topal’la Sofrada puan durumu sonucun da en az 30 ve üzerinde puan alması gerekiyor.

 • 29 Mart Pazartesi Puanı (Fatma Albayrak): 26 Puan
 • 30 Mart Salı Puanı (Rahime Kılıç Aslan): 29 Puan
 • 31 Mart Çarşamba Puanı (Yeliz Karademir): 25 Puan

Haftanın ilk bölümünün puanlaması bugün Zuhal Topal’la Sofrada 31 Mart Çarşamba puanları sonucu açıklandıktan sonra %100 belli olacak. Zira Zuhal Topal normal de kendi verdiği puanları cuma günü açıklayacak olsa da bizler sunucunun vereceği puanları bugün Zuhal Topal’la sofrada 31 Mart Çarşamba puan durumu sonucu verdiğimiz tablo içerisinde açıklanmıştır.  

Yeliz Karademir’e Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? 31 Mart Çarşamba Zuhal Topal’la sofrada Toplam puanlar sonucu belli oldu mu? 31 Mart Çarşamba puanlaması sonrasında Yeliz Karademir kaç puan aldı? soruların cevapları alt kısımda ki tablo içinde sizleri bekliyor. 

Dikkat: LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE
ZUHAL TOPAL’LA SOFRADA DİZİCENTER
diyerek arayınız!

Zuhal Topal'la Sofrada ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

31 Mart Çarşamba Zuhal Topal’la Puanları (Yeliz Karademir)

Fatma Albayrak  4
Aliye Aslan  5
Şenay Tohum  7
Yosma Özkan  3
Zuhal Topal    6
TOPLAM:   25

**31 Mart 2021 Çarşamba**

Zuhal Topalla Sofrada 31 Mart Çarşamba Fragmanı İzle

Aslen Zonguldaklı 19 yıllık evli bir çocuk annesi olan Yeliz Karademir’in yarıştığı, 31 Mart Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puanları ile puanlamasının da yapılacağı bu haftanın üçüncü bölümüne ait olan Zuhal Topal’la Sofrada 31 Mart fragmanı alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu