Gelinim Mutfakta

31 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? 31 Mayıs Toplam Puan Durumu Sonucuna Göre Kim Elendi?

31 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri kim kazandı? Son bölüm de Vahide rakipleri ile arasında olan 8 puanı maalesef koruyamadı ve 4 puana kadar düşürdü. Bu durumun en büyük sebeplerinden biri Reyhan hanımın 1-1-1-5 tarzında yaptığı puanlaması olduğunu düşünüyoruz. Bakalım Vahide  31 Mayıs Puanları sırasında aradaki 4 puan farkı koruyabilecek mi? Şu an Haftalık toplam puan durumu açısından her ne kadar zirvede yer almıyor olsa da her an sıralama değişebilir. Not: Gelinim Mutfakta 31 Mayıs bilezikleri alan kim olduğunu yazının kısmında açıkladık.

=> 31 Mayıs 2022 Salı Gelinim Mutfakta Puanları sonucu için lütfen tıklayınız.

Geçtiğimiz hafta bugün eleme potasına Güngör düşmüş ve bir daha çıkamamıştı. Bu hafta ise eleme potasına çok önceden Yasemin düştü. Şu an Yasemin’in en yakın rakibi ile arasında tam olarak 24 puan farkın olması ve matematiksel açıdan bile kurtulma şansı kalmayan sanırım ilk yarışmacı oldu. 31 Mayıs Cuma gelinim mutfakta kim elendi sorusunun cevabı %100 Yasemin olduğunu açıkça söyleyebiliriz.

==> [mavibuton]21 Haziran 2019 Gelinim Mutfakta Toplam Puanlar[/mavibuton] için tıklayınız.

31 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Alan Vahide ile KaynanasıSon bölüm de Reyhan hanım, Besime’nin yaptığı puanlara inat bir puanlama yaptı ve gelini Ezgi’yi yeniden bilezik yarışına dahil etmeyi başardı. Şu an için Ezgi, Gülcan ve Vahide’nin hem matematiksel hem de reel manada bilezikleri alma şansı olduğunu görebiliyoruz. Her ne kadar Vahide 4 puan önde olsa da ilk gelen kaynana ile bu fark kapanabilir. Vahide bilezikleri almak istiyorsa kesinlikle Gelinim Mutfakta 31 Mayıs Cuma günün birincisi olmak zorunda

Bu hafta elenecek olan gelin belli olduğuna göre cevabını aradığımı sadece iki soru var. Bunlardan ilki, bugün 31 Mayıs gelinim mutfakta günün birincisi kim olduğu ve sonrasında beş altın bileziği kimin aldığını bu yazımızda detaylıca cevabını vereceğiz.31 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Gülcan Resmi Yukarıda ki yazımızda bu hafta elenen yarışmacı kim olduğunu kesin olarak açıkladık. Lakin, izleyiciler olarak sizlere bir sorum olacak. Gerçekten eliniz de sihirli bir sopa olsaydı kimin gitmesini isterdiniz? Yorumlarda cevabınızı bekliyorum. 

Bu gün yarışma programının 315. bölümü Kanal D ekranlarına gelecek ve 315. bilezikler ise bugün sahibini bulacak. Yarışma programında verilen bileziklerin sayısı ile yarışmada yaklaşık 8 aydır var olan Ezgi defalarca elenip gelmesi ile yarışmada verilen bileziklerin %20’sini kazandığını görüyoruz. Şu an haftalık toplam puanlar sonucuna göre bilezikleri almaya oldukça yakın olduğunu gördüğümüz Ezgi, bu haftada bilezikleri hanesine yazdırabilir ise tüm zamanlar da verilen bileziklerin %22’si kendisinin olacak. Gelinim Mutfakta Final (hafta finali)Gelinim Mutfakta Son bölüm de kıyasıya bir yarışın olacağını bildiğimiz ve geçtiğimiz hafta kıl payı bilezikleri alan Ezgi bu haftada kıvrak bir manevra ile yeniden bilezikleri almak istiyor. Vahide ise iki haftadır yarışı zirvede götürmesi,ne rağmen ilk hafta ellerinden kayıp giden bilezikleri bu sefer kaçırmak niyetinde değil.

Hafta içerisinde gelinler yemeklerini yapıp sunum aşamasına geçiliyor. Sıra ile her kaynana kendi damak lezzetine göre puanlama yapıyorlar. Ancak final günü heyecanı bir kat daha artırmak adına ilk üç kaynanadan sonra son kaynananın vereceği puanları erteleyip, hafta boyunca yaşanan olayları yaklaşık olarak 30 dakika boyunca tartışıyorlar. Daha sonra final günü gelinim mutfakta puanlama kısmını sonlandırmak üzere son kaynana da gelip puanlarını veriyor. Gelinim Mutfakta kim Elendi- kim gitti resmiElbette bu hafta diğerlerinden farklı olarak bu hafta kim elendi sorusundan daha çok bilezikleri bu hafta kim kazandı sorusunu merak ediyoruz. Çünkü elenecek isim bana göre Çarşamba puanlamasından sonra netleşmişti. Bakalım bilezik yarışında iki güçlü rakip olan Ezgi ve Gülcan varken Vahide aradan sıyrılıp, hayallerine kavuşacak mı? İzleyip, göreceğiz. 

Hafta başında favoriler arasında Gülcan gösteriliyor ve uzun süredir bir ödül alamadığı için bu hafta adeta patlama yaşayacağı yönünde tahminler vardı. Ancak Gülcan kaynanası Besime hanım ile yeniden tartışmaya başlaması nedeni ile hem Gülcan yemeklerine tam istediği gibi odaklanamadı hem de Besime hanım Gülcan’ın tabaklarını istediği gibi bulamadı. Not: bugün bilezikleri kim aldı sorunun cevabı yazımızın sonunda verdik.

Gelinim Mutfakta 31 Mayıs Cuma Bilezikleri Kim Kazandı?

27 Mayıs 2019 Pazartesi ile 31 Mayıs Cuma günü haftasında yarışan gelinlerin nihai amacı bu hafta bilezikleri kazanmak ve yarışmada bir sonraki hafta devam edebilmek. Lakin bugün buradan bir gelin bilezikleri alıp ayrılacak, belki bir başka gelin günün birincisi olacak. Ancak bir başka gelin de bu hafta yarışmaya veda eden isim olacak. Hafta başından aldığı puanlar ile bugün eleneceği %100 kesinleşen Yasemin yarışmaya veda edecek. Peki Bilezikleri kim alacak? Cevabı yazımızın sonunda sizleri bekliyor.Gelinim Mutfakta bilezikleri Kim Aldı resmiGelinim mutfakta haftalık puan tablosu ile Perşembe günü ortaya çıkan sonuç arasında uzun zamandır baktığım ve test ettiğim bir durum var.  Bilezikleri alan ve yarışmadan elenene isim Perşembe puanlama sonucu ile Cuma günü kaynanaların vereceği puanlar sonrasında sırlama %99 oranında benzer kaldığını gördüm. Sizlerden ricam bugün resmi olarak sonuçlar açıklandığında Perşembe günü puan sonucu ile Cuma gününü karşılaştırın. Not: gelinim mutfakta 31 Mayıs Cuma puanları yazının devamında tablo için de verdi.

Yarışmacıların henüz Cuma puanları verilmeden son bölüm de aldığı puanlar sonucunda ortaya çıkan Son Puan durumu ve sıralamalarına baktığımız da Vahide 57 puanla zirvede yer alırken, Gülcan 53 puanla ikinci sırada yer aldı. Üçüncü sırada yer alan ve hala bilezik yarışında iddiasını korumayı başaran Ezgi de 52 puanla kendisine yer buldu. Bu hafta yarışmaya katılan Yasemin ise 28 puan ile eleme potasına düştü. Dikkat! 31 Mayıs Cuma Bilezikleri kim kazandı? Cevabı yazının sonunda verdik. 31 Mayıs 2019 Cuma Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını Alan Ezgi Yıldırım Gelinim mutfakta toplam puanlar açısından bu haftanın birincisi olmak bugün yapılacak olan hafta finalindeki tatlı da iyi puanlar alıp günün birincisi olmaktan geçtiğini düşünüyoruz. Tabi kesinlikle diye bir şart koşmuyoruz. Vahide aradaki 4 puan farkı korumayı başaracak olursa, Ezgi veya Gülcan günün birincisi dahi olsa bilezikler gene Vahide de kalacak. Not: haftanın birincisi kim olduğu yazının en son kısmında bulabilirsiniz.

31 Mayıs Cuma Gelinim mutfakta puan durumu henüz resmi olarak açıklanmadı. Lakin ben kaynağımdan aldığım bilgi çerçevesinde sonucu açıklayacağız. Lakin, Kanal D’nin yayın hakların saygı gösterdiğimiz için sonucu kaynanalar puanlamaya başladığı anda açıklayacağız. Lütfen bu konuda bizlere ısrar etmeyiniz. Gelinim Mutfakta 31 Mayıs Cuma Puan Durumu Sonucuna Göre Elenen Yasemin ile Kaynanası

31 Mayıs Cuma Toplam Puan Durumu resmi olarak sonuçlanabilmesi için gelinlerin bugün sunum kısmına tatlı yapıp getirmesi gerekiyor. Bizde bugün yarışmacılar hangi tatlıyı yapacağını ve malzeme listesini hemen alt kısımda verdik. 

Gelinim Mutfakta 31 Mayıs Kolay Baklava Malzemeleri

  • 1 paket baklavalık yufka (40 yaprak)
  • 1,5 su bardağı kadar sıvı yağ
  • 4 su bardağı ceviz ile Fındık karışımı
  • 1 su bardağı eritilmiş tere yağ

Baklavanın şerbeti için;

  • 2 su bardağı şeker
  • 2 damla limon suyu
  • 4 su bardağı su

31 Mayıs Gelinim Mutfakta Kolay Baklava Malzeme Listesi

Fatih Ürek Salı günü bayram olduğunu ve hafta sonu bir çok evde baklava yapılacağına değinip bu hafta final günü baklava yapacaklar. Gelinlerin baklavayı yapabilmeleri için toplam 50 dakika süre verdi. Bu süre sonunda ise gelinler sunum kısmına baklavalarını yetiştirmeyi başardılar. 

Gelinim Mutfakta 31 Mayıs Puanları (31/05/2019 Cuma)

*************************
31 Mayıs Gelinim Mutfakta Puan Durumu Açıklarken Fatih Ürek
*************************

Kaynana Besime‘nin verdiği Puanlar

Ezgi : 1
Gülcan=> Besime’nin Gelini 5
Vahide : 4
Yasemin : 3

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana İNCİ‘nin verdiği Puanlar

Ezgi : 4
Gülcan : 1
Vahide : 2
Yasemin : => İnci’nin Gelin 5

*************************
” 31 Mayıs 2019 Cuma Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.

*************************

Kaynana Güller‘in verdiği Puanlar

Ezgi : 5
Gülcan : 2
Vahide  : => Güller’in Gelini 4
Yasemin : 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi : => Reyhan’ın Gelin 4
Gülcan : 3
Vahide : 5
Yasemin : 1

*************************

Gelinlerin 31 Mayıs 2019 Cuma Toplam Puanları

Ezgi 1 4 5 4 14
Gülcan 5 1 2 3 11
Vahide 4 2 4 5 15
Yasemin 3 5 1 1 10

*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (27 Mayıs – 31 Mayıs Haftası) – Cuma

*************************

Ezgi       : 52 + 14 = 66
Gülcan   : 53 + 11 = 64
Vahide   : 57 + 15 = 72
Yasemin : 28 + 10 = 38
*************************

Gelinim Mutfakta 31 Mayıs Cuma Puanlama Sonuçları

*************************

31 Mayıs Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı
⇒ VAHİDE

31 Mayıs 2019 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒ YASEMİN

31 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ VAHİDE
Gelinim Mutfakta 31 Mayıs Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ VAHİDE
31 Mayıs Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒YASEMİN
*************************

Gelinim Mutfakta 31 Mayıs Cuma Fragmanı İzle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu