Zuhal Topal'la Sofrada

31 Mayıs Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu Netleşti! Güzin’e, Zuhal Topal Bugün Kaç Verdi?

31 Mayıs Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Güzin Kaplan yarışacak. Bu yarışma için İzmir ilimizden gelen 8 yıllık evli yarışmacımız, kaynanaları yaptığı menü ile etkilemek ve 31 Mayıs Cuma puanları verildiği sırada en yüksek puanı almak istiyor. Lakin, kaynanası Elif hanım hafta başından beri düşük puan vermesinin yanı sıra son bölüm de Sevim hanımın gelinine çok düşük vermesi nedeni ile Sevim hanım oldukça dolu bir şekilde gelecek. Not: Güzin’e [saritext]Zuhal Topal bugün kaç puan verdi[/saritext]? sorusunun cevabı bu yazının sonunda bulabilirsiniz.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 31 Mayıs 2022 Salı Puanları hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Haftanın ilk gününden bu güne kadar yarışan gelinler maalesef hakkını ve istediği puanlar alamadı. Kimisi ufak tefek hatalar yaptı. Kimsi rakip görüldü ve diğer kaynanalar tarafından hak ettiği puanları verilmedi. Hal böyle olunca gene haftanın birincisini seçecek olan sunucumuza düştü. Yani her günün sonucunda yarışmayı sunan Zuhal Topal, bu hafta hangi geline yüksek verirse o muhtemelen haftanın birincisi olacak. Not: [saritext]Zuhal Topal 31 Mayıs Cuma Puanları[/saritext] bu yazının en son kısmında tablo içinde bulabilirsiniz. 31 Mayıs Cuma günü Zuhal Topal'la Sofrada bugün Yarışan Güzin'in Ailesi

Bugün 31 Mayıs Cuma Puanları birazdan kaynanalar tarafında verilecek. Ancak bizlerin beklentisi ve aldığımız tüyolara göre kesinlikle İzmir’sen gelen Güzin maalesef birinci sırada yer alan yarışmacıyı koltuğundan edemeyeceğini düşünüyoruz. Daha Fazla bilgi almak ve 10.000 TL’yi kimin kazandığını görebilme için [pembebuton]31 Mayıs Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Kim Kazandı[/pembebuton] sorusunu cevapladığımız konumuzu okuyabilirsiniz.

Zuhal Topal’la Sofrada 31 Mayıs Cuma puanları henüz kaynanalar tarafından verilmedi. Ancak, Elif hanım hafta başından itibaren hem eleştirdi, hem de düşük puanlar verdiği için tüm kaynanaların dikkatini çekmeyi çekti. Tabi ki iyi yönde dikkatini çekmek olarak algılamayın. Kesinlikle sinir olup, ben de sana düşük vereceğim havasında dikkatini çektiğini rahatlıkla söyleyebilirim. 31 Mayıs 2019 Zuhal Topla Bu hafta Cuma günü Yarışacak Olan Güzin ile Kaynanası Elif

Yakın zaman da sezon finali yapacak ola yarışma programı Temmuz ayının sonlarına doğru yeni sezona merhaba diyecek. Yeni sezon çekimleri Temmuz ayının başında başlaması beklene program da kaynanaları inat uğruna verdiği puanlara bir çözüm bulmak için farklı konsept düşünen sunucumuz, yeni sezon için ödülde de değişikliğe gidileceğinin sinyalini verdi. 31 Mayıs 2019 Zuhal Topal'la Sofrada Bugün Yarışan Güzin Kaplan İle Kaynanası Elif Kaplan

Dikkat ederseniz, %100 olmasa da genel itibari ile sunucumuz, gelinlerin hak ettiği gerçek puanları veriyor, kaynanalar ise gelinlere düşük vermek için gözünün üzerinde kaşın var misali her şeyi eleştirip sonucunda 3 yada 4 veriyor. Hal böyle olunca birinciyi Zuhal’in puanları belirlemiş oluyor. Bu hafta sunucumuz en yüksek Çarşamba günü yarışan Gaziantepli Nurgül’e 8 puan verdi. Bakalım, 31 Mayıs Cuma günü yani [saritext]bugün Zuhal Topal kaç puan verdi[/saritext]? Güzin bu alacağı puanlar zirveye yerleşmesine yetecek mi? sorusuna, en az 8 ve üzeri puan cevabı vermesi gerekir.

31 Mayıs Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puanları İle Menüsü

31 Mayıs Cuma günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan yarışmacımız Güzin Kaplan; Aslen İzmirli ve İzmir ilimiz de ikamet ediyor. Yarışmaya katılabilmek için aile dostlarının İstanbul da bulunan evin de yarışmak için gelmiş. 2 çocuk annesi ve 30 yaşında olan Güzin 8 yıllık evli ve oldukça kıskanç olduğunu gördük. Bizzat yarışmacımızın kendisini tanıttığı röportaj da söylediklerini aynen aktaralım.31 Mayıs Cuma Zuhal Topal'la Sofrada Yarışmacı Güzin Kaplan İle Kaynanası Elif

“Merhaba! Ben Güzin Kaplan. 1992 İzmir doğumluyum. 2 çocuğum var. Şu an da ev hanımıyım. Normal de çalışıyordum ama çocuklar olduktan sonra işi bıraktım.”

31 Mayıs 2019 Cuma Zuhal Topal’la Sofrada yarışan Güzin’in kaynanası Elif Kaplan; 1960 Kayseri doğumlu olan kaynana Elif 1995 yılında İzmir iline taşındığını ve o tarihten beridir İzmir de yaşadığını aktardı 3 kızı ve bir oğlu olan Elif hanı sakin ve kırılgan tavırları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Sözlerimi daha fazla uzatmadan, 31 Mayıs Cuma günü yarışan Güzin’in menüsünü açıklayalım.

31 Mayıs 2019 Cuma Güzin Kaplan’nun Menüsü 


  • Nohut Çorbası
  • Çerkez Mantısı
  • Zeytinyağlı Yaprak Sarma
  • Fırında Patlıcan Oturtma
  • Bulgur pilavı
  • Cacık 
  • Kadayıf Dolması

Zuhal Topal'la Sofrada 31 Mayıs Cuma 2019 Günün Menüsü


Elif hanımın gelini Güzin’in 31 Mayıs Cuma günü yapacağı yemeklerin isimleri bugün puanlama yapacak olan kaynanalar açıklandığında çok hafif bir menü olduğunu ve 1 saat içerisinde yapacaklarını iddia eden kaynanalar oldu. Özellikle dün Sevim hanım kendi gelinine Elif hanımın verdiği puanlara çok kızdığı için bugün Sevim hanım çok sinirli ve bir o kadar acımasızca puanlar vermek üzere geleceğini söyleyebiliriz.

“31 Mayıs 2019 Zuhal Topalla Sofrada Puanları ile Haftalık puanları sadece ve sadece Dizicenter sitesinde bulabilirsiniz. Yalan Haber yapan yada kandıran siteler arasında en doğru sonucu bulabilmek için Google amcada Zuhal Topal’la Sofrada Dizicenter şeklinde arayıp, en son yazımıza ulaşabilirsiniz.

Güzin için işler oldukça zor. Kendisinden sorna yarışacak bir yarışmacı olmadığı için yani kendisinden önce herkes yarıştığı için hiç kimse kendi gününe oynama girişiminde olmayacağı için düşük puanlarla karşı karşıya kalacak. Zaten Sevim hanım dün karşılığını vereceğini söylediği için direk olarak Sevim hanımın verdiği puanı şimdiden yazacağız. 

31 Mayıs Cuma Zuhal Topal’la Puanları (Güzin’in Puanları)

Esme  3
Kezban  3
Selma  3
Sevim  3
Zuhal Topal    5
TOPLAM   17

**31 Mayıs Cuma**

Zuhal Topalla Sofrada 31 Mayıs Bugün Fragmanı

Aslen İzmirli olup İzmir de yaşayan Güzin, bugün elinden gelenin en iyisini yapıp kaynanaları etkilemeye çalıştığı, yani yarıştığı bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu