Gelinim Mutfakta

31 Mayıs Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları [Bugün Kim Birinci Oldu]

Gelinim Mutfakta 31 Mayıs Pazartesi günün birincisi belli oldu. 31 Mayıs Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün kim birinci oldu? Pazartesi günü bugün çeyrek altını kim aldı? 31 Mayıs Pazartesi bugün kim birinci oldu? Sayan Sayan bugün kaç puan verdi? Bu hafta yeni gelen Deniz kaç puan aldı? 31 Mayıs Pazartesi günün birincisi kim, hangi gelin oldu? 31 Mayıs Pazartesi Gelinim Mutfakta puan durumu sonucu çeyrek altını kim kazandı? İşte tüm bu soruların detaylı cevapları bu haberimiz de sizleri bekliyor.

=> 31 Mayıs 2022 Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 31 Mayıs Pazartesi Puanları sonucu %100 netlik kazandıktan sonra gözler bu hafta yarışmaya dahil olan Deniz’in ilk gün nasıl puanlar aldığı, ikinci gün ise nasıl puanlar alacağı şimdiden merak konusu oldu. 

=> Gelinim Mutfakta 23 Ağustos Pazartesi Son Puan Durumu ve sonucunu görmek için tıklayınız.

31 Mayıs Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları verecek Kaynanalar

Geçtiğimiz hafta yarışmaya dahil olan Neslihan ilk iki bölümde çok iyi puanlar alsa da Çarşamba gününden itibaren mevcut konumu koruyamadığı için yarışmadan 24 Mayıs Cuma günü elenene isim oldu.

=> 21 Haziran Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi kim olduğunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

Bu hafta yarışmaya katılan Deniz, geçtiğimiz hafta yarışmaya katılan Neslihan gibi elenmemek için bugün 31 Mayıs Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, hem çeyrek altını kazanmak hem de elinin lezzetini ilk günden ortaya koyup eleme potasında kendisini uzat tutmak için kolları sıvadı.

=> 14 Haziran Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 2

Bugün 31 Mayıs Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? Bugün çeyrek altını alan gelin kim? Bugün kim birinci oldu? Soruların cevaplarını yazının en sonunda bulabilirsiniz.

=> 7 Haziran Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta son bölüm de yarışan dört gelinden biri yani Neslihan yarışmadan elenirken bilezikler ise Yağnur’un oldu. Böylelikle Yağnur geldiğinden beri 15 bilezik kazanmış oldu.

=> 4 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Durumu için tıklayınız.

31 Mayıs Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi kim oldu - Yağnur

Bu hafta ilk bölümde günün yemeğini yapan Esra’nın sağlık konusunda sıkıntı yaşadığını fark eden Seda Sayan normalde gelinlere sorular sorarken, Esra’nın dengesinin kaybolduğunu fark eder etmez şöyle dedi; 

“Esra senin rengini hiç beğenmedim!”
Sunucu Seda Sayan

31 Mayıs Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu Belli olduğu an Esra

Sözleri ile sunucu Seda Sayan, Esra’nın sıkıntı yaşadığını fark eder etmez hemen yanına gidip bir probleminin olup olmadığını sorduğu sırada Esra dengesini kaybedince, program yetkilileri olaya hemen müdahale edecek. Not: bugün 31 Mayıs Pazartesi Gelinim Mutfakta puanları ve puanlaması yazının en son kısmımda tablo içerisinde aktarılmıştır. 

=> Gelinim Mutfakta 4 Haziran Cuma Yarışmadan Kim Ayrıldı öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Bugün Gelinim Mutfakta Puanlama (31 Mayıs Pazartesi) sonucunda en yüksek puan alan yarışmacının elde edeceği avantajlar;

 1. İlk gün eleme potasında uzaklaşacak
 2. Cuma bilezikleri almak için ilk günden hamlesini yapacak
 3. Rakiplerini puanlama olarak ilk gün geride bırakacak
 4. İlk bölümde çeyrek altını kazanacak
 5. Eleme potasından bir adım uzaklaşacak
 6. Toplam Puan durumu sonucunda göre birinci sıraya yer alacak

=> 4 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Puanları için tıklayınız.

31 Mayıs Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Bugün Gelinim Mutfakta 31 Mayıs Puanlama sonucun da yukarıda sayılan avantajları elde etmek isteyen özellikle yeni elen yarışmacı Deniz bu avantajları alabilmek için elinden gelenin fazlasını ortaya koymak için kolları şimdiden sıvadı.

=> 3 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Son Puanları için tıklayınız.

Deniz ve kaynanası geldiği hafta elenmeyeceğini, hafta Cuma günü bilezikleri alacağını iddia etse de Deniz’in ne derece iddialı olduğunu  bugün Gelinim Mutfakta 31 Mayıs Pazartesi puanlaması sırasında gerek kendi kaynanasından, gerekse diğer kaynanalardan aldığı puanlara bağlı.

Gelinim Mutfakta 31 Mayıs Pazartesi Puan Durumu

Bu hafta ilk bölümde yarışmaya oldukça iddialı bir giriş yapan Deniz’in katılması ile rekabet ortamı bir kat daha arttı. Birazdan ilk bölüm puanlaması Seda Sayan’ın vereceği 31 Mayıs Pazartesi Gelinim Mutfakta puanları ve puanlaması başlayacak. Günün sonunda ise bu hafta bilezikleri alma noktasında kim yada kimlerin daha iddialı olduğu bugün Gelinim Mutfakta 31 Mayıs Pazartesi Puan Durumu sonucuna göre netlik kazanacak.

=> 2 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi ve sonucu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 2

Seda Sayan geçtiğimiz hafta Yağnur ve Neslihan’ın tabaklarına iyi puan verirken bu hafta yarışmaya katılan Deniz’e bugün Gelinim Mutfakta 31 Mayıs puanlaması sırasında kaç puan vereceği şimdiden merak konusu oldu.

=> 1 Haziran Salı Gelinim Mutfakta Puanları için tıklayınız.

Seda Sayan yarışmada verdiği adaletli puanlarla dikkatleri üzerine çekmeye devam ederken, yeni gelen yarışmacıların da yarışmada tutunmasını çok istiyor. Bakalım 31 Mayıs Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda yeni gelen Deniz yarışmada tutunabilecek puanlar alabilecek mi? Deniz bugün günün birincisi olup bugün çeyrek altını alan gelin olabilecek mi? Bekleyip göreceğiz.

Gelinim Mutfakta 31 Mayıs Pazartesi Puanları verecek Kaynanalar

31 Mayıs 2021 Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu?  Seda Sayan Pazartesi en yüksek puanı kime verdi? 31 Mayıs Pazartesi Gelinim Mutfakta puan durumu sonucu hangi gelin birinci oldu? Pazartesi çeyrek altını kim aldı? Soruların cevapları hemen alt kısımda bugün verilen puan tablo içerisinde sizleri bekliyor. 

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 31 Mayıs Puanları (31/05/2021 Pazartesi)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Seda Sayan Kaç Puan Verdi)

*************************

31 Mayıs Seda Sayan Kaç Puan Verdi

Seda: 1
Esra: 3
Yağnur: 3
Deniz: 5

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Fatma’nın verdiği Puanlar

Seda: 3
Esra: => Fatma’nın Gelini 5
Yağnur: 4
Deniz: 1

*************************
” 31 Mayıs 2021 Pazartesi Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nilgün’ün verdiği Puanlar

Seda: 1
Esra: 2
Yağnur: => Nilgün’ün Gelini 5
Deniz: 1

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
Şeklinde Aradığınızda Karşınıza En Doğru Sonucu Veren dizicenter Çıkacaktır.
*************************

Kaynana Serap’ın verdiği Puanlar

Seda: 3
Esra: 1
Yağnur:  2
Deniz: => Serap’ın Gelini 5

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 Seda sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Nagehan’ın verdiği Puanlar

Seda: => Nagehan’ın Gelini 5
Esra: 3
Yağnur: 4
Deniz: 1

*************************

Gelinim mutfakta 31 Mayıs Pazartesi Toplam Puanlar

Seda 1 3 1 3 5 13 (-2)
Esra 3 5 2 1 3 14
Yağnur 3 4 5 2 4 18
Deniz 5 1 1 5 1 13 (-2)

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (24-28 Mayıs) – Pazartesi

Gelinim Mutfakta 31 Mayıs Pazartesi Puanları ve Puanlaması

*************************

Seda: 11
Esra : 14
Yağnur : 18
Deniz: 11

*************************

Gelinim Mutfakta 31 Mayıs Pazartesi Puanlama Sonuçları

*************************

31 Mayıs Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ YAĞNUR
Gelinim Mutfakta 31 Mayıs Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ YAĞNUR
31 Mayıs Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ DENİZ / SEDA

*************************

Gelinim Mutfakta 1 Haziran Salı Fragmanı İzle

31 Mayıs Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları ile günün birincisi netlik kazandıktan sonra gözler haftanın ikinci bölümünde yeni gelen yarışmacı Deniz’in kaç puan aldığına çevrilecek. İşte bu haftanın ikinci bölümü olan Gelinim Mutfakta 1 Haziran Salı fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

18 Yorum

 1. Pes vallahi SEDAYA ekmeği yaktı haftanın ilk günü.Fırına attığın ekmeği kontrol etmiyerek çene çalmaya devam sonucu hüsrana uğradı..Kendisi acemide değil 2.5 aydır burada.Yeni gelin Nilgün hanımın azizliğine uğradı.Ayrıca ESRAYA ayrıcalık yapıldı.Tamam hastalandı geçmiş olsun ama yemeğini tam bitiremediği için puanlamaya dahil olmaması gerekirdi.Geçen sene hastalanan bir kayınvalide nedeniyle bu yarışmacıların yerine başkaları geldi ve salı gününden itibaren yarışma 4 gün üzerinden değerlendirildi.Nedir bu Esraya tanınan ayrıcalıklar.Bu hafta sezon sonu zaten.Önümüzdeki haftadan itibaren 4 hafta boyunca eski kuvvetli yarışmacılar gelecek.ZEYNEP-İLAYDA-AYSUN-GİZEM ve AYTENİ yeniden yarışırken görebiliriz

 2. Esra hastalığı nedeniyle yarışmadan çekildi yerine eski yarışmacılardan birisi geliyor.Bakalım kim yarın göreceğiz.Yarın ENGİNARLI bir yemek var.Enginarın kılçıklarına dikkatt.

 3. KANAL D YAPIM EKİBİNİN ALDIĞI KARARLA İNSTAGRAMDA SEYİRCİLERİN DE İSTEĞİ ÜZERİNE HANGİ YARIŞMACI GELSİN DİYE BİR GELİN KAYINVALİDE DESTEĞİ BAŞLATILDI!…BAŞTA BEN VE BÜTÜN GELİNİM MUTFAKTA İZLEYİCİLERİ AYSUN DIŞINDA KİMİ İSTERSENİZ İNSTAGRAMA YAZIN!…ÇÜNKÜ AYSUN KENDİNİ BEĞENMİŞ HİÇ ÇEKİLMİYOR!…GİZEM,ZEYNEP İLAYDA BUNLARI YAZIN!…

 4. KANAL D YAPIM EKİBİNİN ALDIĞI KARARLA İNSTAGRAMDA SEYİRCİLERİN DE İSTEĞİ ÜZERİNE HANGİ YARIŞMACI GELSİN DİYE BİR GELİN KAYINVALİDE DESTEĞİ BAŞLATILDI!…BAŞTA BEN VE BÜTÜN GELİNİM MUTFAKTA İZLEYİCİLERİ AYSUN DIŞINDA KİMİ İSTERSENİZ İNSTAGRAMA YAZIN!…ÇÜNKÜ AYSUN KENDİNİ BEĞENMİŞ HİÇ ÇEKİLMİYOR!…GİZEM,ZEYNEP,İLAYDA,AYTEN YAZIN!…LÜTFEN AYSUN GELSİN DİYE ISRAR ETMEYİN!…

  1. Admin benim malesef İnstagram yok 😔 üzgünüm Ben Ayten Gizem gelsin istiyorum lütfen nolur yaa
   Aysun gelmesin😠 Esra gitsin birdaha gelmesin 😠
   AYTEN GİZEM❤️

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu