Gelinim Mutfakta

31 Mayıs Salı Gelinim Mutfakta Puanları [Günün Birincisi] Netlik Kazandı!

Gelinim Mutfakta 31 Mayıs Salı günün birincisi ve Salı puanları açıklandı! 31 Mayıs Salı Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda bugün kim birinci oldu? Salı günü Nursel Ergin kaç puan verdi? 31 Mayıs Puan durumu sonucu bugün çeyrek altını kim aldı? 31/05/2022 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? 31 Mayıs Salı puanları sonucunda bugün çeyrek altını kim kazandı? Salı günü en yüksek puanı kim aldı? İşte merak edilen tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin içerisinde sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 28 Haziran Salı Puanları sonucu için lütfen tıklayınız.

Güncelleme (01/06/2022) 31 Mayıs Salı günü Damla 18 puanla günün birincisi olan gelin olurken, Emel 5 puanla günün sonuncusu oldu. Emel böylelikle eleme potası için ilk sinyalini vermiş oldu.

=> 21 Haziran Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 31 Mayıs Salı Puanları ile Salı puan durumu netlik kazandığında, gözler bu yarışmanın ilk sezonunda yarışan Emel’in alacağı puanlar ile bu hafta yarışmaya iyi başlayan Damla’nın puanları üzerinde olacak.

=> Gelinim Mutfakta 14 Haziran Salı Puan Durumu sonucu için lütfen tıklayınız.

31 Mayıs Salı Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Geçtiğimiz hafta bilezikleri alan Aslıhan bu hafta çok daha iyi başlaması gerekirken kaynanası ile yaşadığı sorunlardan dolayı Aslıhan özellikle kendi kaynanasında iyi puanlar alamadı. Kaynana Nuray da bunu kasten yaptığını söylemesi, ortamı bir kat daha gerdi.

=> 7 Haziran Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucu için lütfen tıklayınız.

Bugün 31 Mayıs Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 31 Mayıs Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

=> 3 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Haftanın Birincisi Kim Oldu sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Hafta başında kaynana Songül dışında tüm puan verenlerden tam puan alan Damla adım adım altın finaline yürümeye başladı. Buna karşın Aslıhan da altın finalinde olmak için bugün elinden gelenin fazlasını ortaya koymak iste de kaynanasının ona karşı aldığı tavır, Aslıhan’ın yüksek puanlar almasında engel oluyor.

=> Gelinim Mutfakta 3 Haziran Cuma Yarışmadan Bu Hafta Kim Elendi sonucunu görebilmek için tıklayınız.

31 Mayıs Salı Gelinim Mutfakta Puanları ile puan durumu %100 netlik kazandığında, Aslıhan’ın yine düşük puanlarla günü kapatması, Aslıhan’ın altın finaline gitme meselesini bir hayli zora sokacak.

=> Gelinim Mutfakta 3 Haziran Cuma Günün Birincisi hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 31 Mayıs Salı Puanları Verecek Kaynanalar

Aslıhan’ın gerilediği hafta Senanur’un ön plana çıkması beklenirken, kaynana Songül ile Senanur altın final duyurulduktan sonra performanslarında ciddi bir gerileme yaşandı. bunun sebebi Senanur’un hayranları tarafında oldukça merak edilmekte.

=> 2 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonucu için lütfen tıklayınız.

Damla ilk gün aldığı yüksek puanları ikinci günden devam ettirmek istiyor. Bunun için de bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sırasında rakiplerini geride bırakacak, hafta finaline gitmeden bilezikleri almayı garantileyecek puanlar almak istiyor.

=> 1 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucu için tıklayınız.

31 Mayıs Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Senanur

Hafta başında kaynana Nuray gelini Aslıhan’a kasten düşük puan verdi. Aslıhan “Hafta sonu yaşlanan olaydan dolayı bunu bilerek yaptı kaynanam!” diyerek Nuray’ın verdiği puanları değerlendirdi. sunucu Nursel ise kaynana Nuray’ın derdini dinledikten sonra ise şöyle tepki gösterdi. İşte Nursel’in o sözleri;  

“Nuray abla gözlerin hala dolu dolu. Çok haklıymışsın üzülmekte!” Sunucu Nursel Ergin

Sözleri ile Nursel Ergin yarışmacı kaynana Nuray’ın üzülmesinin doğru olduğunu dile getirdiği anlarda gözler Aslıhan’a çevrildi.

Bu hafta yarışmaya dahil olan emel, bu yarışmanın ilk sezonunda iki hafta yarıştığını ve üç çeyrek altın kazandığını dile getirdi. İlk gün istediği performansı ortaya tam olarak koyamayan Emel, bugün Gelinim Mutfakta 31 Mayıs Puanlama sonucunda en yüksek puanı almak için kolları sıvadı.

31 Mayıs Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu Netleştiği An Aslıhan ve Kaynanası Nuray

Emel bu hafta bilezikleri alıp altın finale adını yazdırmak isterken, Aslıhan ve Damla Emel’e bu şansı vermemek için harekete geçtiler. Senanur ise yarışı baştan kaybetmiş gibi motivasyon eksikliği ile yarışması, akıllara altın finale gidecek isimlerin önceden açıklandığı düşüncesi geliyor.

Senanur’un motivasyona ve moral açsısından çok kötü durumda olması, Damla ve Aslıhan’ın işine geliyor. Her iki gelin da Senanur’un zayıf düştüğü hafta 31 Mayıs Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, bugün çeyrek altını almak için harekete geçtiler

Damla Pazartesi günü aldığı puanlarla altın karmaya gireceğini dile getirirken, Aslıhan Damla’nın kendisinden emin konuşmasına karışık şöyle söyledi. İşte Aslıhan’ın o sözleri

“Sen altın karma değil, teneke karmada bile olamazsın!” Yarışmacı Kaynana Ergül

Sözleri ile yarışmacı Aslıhan Damla’nın erken konuştuğunu, bu hafta finalinde altın karmaya giden isimlerin belli olacağını dile getirdi.

31 Mayıs Salı Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Gelinim Mutfakta son bölüm de 21 puan alan Damla günün birincisi olurken, Senanur 5 puanla günün sonuncusu oldu. Senanur’un düşüşü devam etmesi dikkatlerden kaçmadı.

Aslıhan ile Damla, bu hafta belirlenecek olan altın karmaya girmek için bugün Gelinim Mutfakta 31 Mayıs Salı puanlaması sırasında kıyasıya yarışıp, bu hafta elenen iki kişi arasına girmemek için mücadele edecekler.

Gelinim Mutfakta 31 Mayıs Salı Puan Durumu

30 Mayıs Pazartesi günü ekrana gelen yeni haftanın ilk bölümünde yüzü gülen taraf Damla oldu. Haftanın ikinci puanlaması, Nursel Ergin’in vereceği 31 Mayıs Salı Gelinim Mutfakta puanları ile başlayacak. Salı günü tüm kaynanaların puan vermesi ile Gelinim Mutfakta 31 Mayıs Salı puan durumu sonucu da %100 netlik kazanacak

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Senanur adım adım eleme potasına sürüklenirken, Emel de Senanur gibi elenmemek için bugün son şansı olduğunu düşünüyor. Bu yüzden Salı puanlamasında alabileceği en yüksek puanı almak için kolları sıvadı.

Hafta başında Damla’nın aldığı yüksek puanlar Damla’yı her ne kadar eleme potasında uzaklaştırsa da bu hafta iki gelin elenecek. Dolayısı ile Damla işini şansa bırakmamak için bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olmak istiyor.

Gelinim Mutfakta 31 Mayıs Salı Puan Durumu Sonucu Netlik Kazandığı An Emel ve Kaynanası

Aslıhan ile Damla bu hafta finale kalan isimler olmak isterken, Senanur’un isteksiz yarışması dikkatlerden kaçmadı. Senanur Salı puanlamasında düne yakın bir puan alması halinde, bugün 31 Mayıs Salı Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda Senanur’un şimdiden eleneceğini rahatlıkla söylenebilir.

Bu hafta iki eleme olması, mevcut durumu her an değiştirebilir. Bu nedenle Senanur 31 Mayıs puanlamasında en yüksek puanı alması halinde, Damla ve Aslıhan için işler bir hayli zorlaşacaktır. 

Bugün Nursel Ergin kaç puan verdi? 31 Mayıs Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Salı Damla kaç puan aldı? bugün en düşük puanı kim aldı? Hangi kaynana gelinine beş puan verdi? Kaynanalar gelinlere nasıl puanlar verdi? 31 Mayıs 2022 Salı en yüksek puanı kim aldı? 31 Mayıs 2022 Salı çeyrek altını kim aldı? İşte merak edilen bu soruların cevapları ise hemen alt kısımda ki puan tablosu içerisinde sizleri bekliyor.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 31 Mayıs Puanları (31/05/2022 Salı)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Nursel Ergin Kaç Puan Verdi)

*************************

31 Mayıs Nursel Ergin Kaç Puan Verdi

Damla: 5
Senanur: 2
Aslıhan: 3
Emel: 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nuray’ın verdiği Puanlar

Damla: => Nuray’ın Gelini 5
Senanur: 3
Aslıhan: 4
Emel: 1

*************************
” 31 Mayıs 2022 Salı Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Songül’ün verdiği Puanlar

Damla: 4
Senanur: => Songül’ün gelini 5
Aslıhan: 1
Emel: 1

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nuray’ın verdiği Puanlar

Damla: 1
Senanur: 5
Aslıhan: => Nuray’ın Gelini 4
Emel: 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Ergül’ün verdiği Puanlar

Damla: 5
Senanur: 1
Aslıhan: 1
Emel: => Ergül’ün Gelini 1

*************************

Gelinim mutfakta 31 Mayıs Salı Toplam Puanlar

Damla 5 5 4 1 5 20 (-2)
Senanur 2 3 5 5 1 16 (-2)
Aslıhan 3 4 1 4 1 13
Emel 1 1 1 1 1 5

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (30 Mayıs-3 Haziran Haftası) – Salı

*************************

Damla: 21 + 18 = 39
Senanur : 5 + 14 = 19
Aslıhan: 14 + 13 = 27
Emel: 11 + 5 = 16
*************************

Gelinim Mutfakta 31 Mayıs Salı Puanlama Sonuçları

*************************

31 Mayıs Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ DAMLA
Gelinim Mutfakta 31 Mayıs Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ DAMLA
31 Mayıs Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ EMEL

************************* 

Gelinim Mutfakta 1 Haziran Çarşamba Fragmanı İzle

31 Mayıs Salı Gelinim Mutfakta Puanları ile puan durumu sonucunda bugün günün birincisi olan gelin ile bugün çeyrek altını alan gelin %100 belli olacak. O andan itibaren dikkatler haftanın ortasında ekrana gelecek olan 943 bölüme çevrilecek. İşte haftanın üçüncü bölümü ile ekrana gelecek olan, Gelinim Mutfakta 1 Haziran Çarşamba fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

14 Yorum

 1. Böyle bi terbiyesizlik görmedim su damlayı diskalifiye edin insanlara hitap şekline bakın nasıl program bu Nursel hanım prigrami sokak kavgasına cevirdiniz

 2. Bu kadarda olmaz program bitti artık damla sayesinde insanlara lakap takılmaz şunu susturun artık atın programdan konuşmasını ve saygıyı ogrensin

 3. Fianl 4 lusu belli olmus final dortlunen son haftasini cekiyorlarmis damla ondaymis Dkrtlu kim deseniz damla senanur yesim miyase cok salam kaynak sevilay teyze soyle ben sevilayyn kardesinin kiziyim

 4. Filiz s eskiden bilgi alıyordun kim elenmiş kim kazanmış söylüyordun erkenden. Şimdi bilgi alamıyor musun ?

 5. Haksızlık kızarmış diye puan kes yazıklar olsun KD yazıklar olsun yemeke çamur diyen nursen

 6. Damladan daha fazla puan kesilmeliydi. 2 puan a oldu. Yanmış yemekten daha fazla puan kesilmeli. Kişi damlaysa çok daha fazla puan kesilmeli ve kovulmalı damla. Kalitesi sıfır bir kadın.

 7. 20 bılezıgı damlaya kazandırmaya calısıyor lar sunucu mıyaseyı tutuyordu mıyase gitti yerine damlayı koydu nursel hanım

  1. sunucu Aslıhan i destekliyor
   sunucu Damla yi elemek istiyor
   final de Aslıhan in olmaması çok tuhaf ekip ve sunucu Aslıhan taraftarı senanur u nasıl finale almışlar senanur finaldeyse çok güzel
   ama miyase ye kazandirirlar
   sonuç belli yarışmaya gerek yok miyase birinci
   ama hakkıyla ama haksızlıkla torpille miyase şampiyon?!…

   1. bana sorarsanız Aysun geçen senenin şampiyonu… bu sene en çok altını Miyase kazandı bu ikisinin kesinlikle olması lazım. Yanlarında Yeşim olmazsa olmaz. Sonunda Damla ya da Aslıhan olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu