Gelinim Mutfakta

31 Ocak 2019 Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Yine Gülcan Mı Oldu? Gelinim Mutfakta 31 Ocak Puanları Son Puan Durumu

Gelinim Mutfakta 31 Ocak Perşembe günün birincisi kim oldu? Bu gün resmen yarışmada dananın kuyruğu kopacak. Final günü öncesinde alınan bir puanın bile çok önemli olduğu bir puanlama sonrasında bir gelin çok avantajlı konuma geçecek. Eğer bu dediğim olmadığı takdirde Cuma günü geçen hafta olduğu gibi tüm gelinler eleme potasında yarışacaktır.

=> 31 Ocak 2022 Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Sonucu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 31 Ocak Perşembe Puanları bence bilezik için yarışan ile yarışmada kalacak olan kişiyi ayrıştıracak bir puanlama olacak. Şu an son durum en azından bunu bize söylüyor. Şu an Ezgi ile Sina bir olmuş gibi gözükmekte. Ancak yeni gelen gelin ile Gülcan arasında birlik olmadığını görüyoruz. Bunu diğer rakipleri Ezgi ile Sina bu gün bunu kullanmak isteyecek. Ancak Gözde buna müsade etmeyecek gibi duruyor. [pembebuton]Gelinim Mutfakta 21 Şubat Haftalık Puan Durumu[/pembebuton] hakkında bilgi almak için tıklayınız.

31 Ocak gelinim mutfakta puanlama öncesinde kimim kaç puan önde olduğu çok da önem arz etmiyor. Önemli olan Perşembe puanlarından sonra kimin hangi sırada yer aldığı daha çok önem arz ediyor. Çünkü bu gün verilecek puanlar yarışmadaki sıralamayı %100 değiştirecektir. Not: Gelinim Mutfakta 31 Ocak Puan durumu sayfanın en altında verildi. [mavibuton]14 Şubat Gelinim Mutfakta Toplam Puanlar[/mavibuton] da kimin önde olduğunu görmek için tıklayınız.

Gelinim mutfakta puan durumu 31 Ocak Perşembe puanları henüz verilemeden son sıralamaya bakıp yukarıda bahsettiğim olayı anlatmak istiyorum. Bu hafta yarışmaya başlayan Gözde diğer tüm gelinleri geride bırakmayı başardı ve 40 puanla lider konumda. Ancak hemen 1 puna gerisinde Gülcan 39 puanla ikinci sırada yer alırken, üçüncü sırada Sina 35 puanla kendisine yer bulurken son sırada ve bu hafta gerçekten düşük puanlar alan Ezgi 34 puanla her an eleme potası ile yüzleşebilir. [kirmizibuton]Gelinim Mutfakta 7 Şubat Puanlama[/kirmizibuton] ve bu puanlamanın sonuçlarını görebilmek için lütfen tıklayınız.

Bu gün yani 31 Ocak Gelinim Mutfakta günün birincisi olan gelin kesinlikle diğerlerine puansal olarak fark atmak zorunda. Aksi takdirde bu gün günün birincisi olan ve zirvede finale giden gelin her an elenme ile yüzleşebildiği gibi son sırada olup bilezikleri bile alabilen çıkar. Bu sebeple en az 5 puna diğerleri fark atması gerekiyor. [mavibuton]Gelinim Mutfakta 1 Şubat 2019 Cuma Puanları[/mavibuton] görebilmek için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 31 Ocak puanları sizlere açıklamadan bu hafta  hem Ezgi hem de Sina Gülcan’ın üzerine çok gittiler. İlk geldiğinde onu rakip olarak görmediğini söyleyen Ezgi, Gülcan geldikten sonra bir türlü istediği puanları alamadığı gibi günü de sonuncu olarak kapamaya başladı. Burada ilk aklımıza gelen nasıl oluyor da Reyhan Ezgi’nin tabağını bulamıyor diye düşünebilirsiniz. Size bir tüyo vereyim Ziyafet hanımın elendiği haftada dahil olmak üzere kaynanalar artık çok zor gelinlerin tabaklarını bulmaya başladı. Dikkat: 31 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları alt kısımdadır. <⇓<PUANLAR YAZININ EN SONUNDA>⇓>

Aslında sitemizde ben bu gün 31 Ocak Perşembe günü Çeyrek altını kim aldı? Yada 31 Ocak 2019 Perşembe Günü Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim oldu? Şeklinde sorular sorup arkadaşlarımızdan tahminler alırdım. Ben günün birincisini bilsem dahi yazmazdım. Şimdi puanlama bir şekilde sızmaya başladı. Bu sebeple bu soruyu sorduğumda, arkadaşlarımız da hemen doğru kişinin ismini veriyorlar. ⇓Perşembe Puanları hemen alt kısımda⇓

Gelinim Mutfakta 31 Ocak Günün Birincisi İle Puanları (Perşembe)

31 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta puanlama da hangi kaynana hangi, geline kaç puan verdiğini rahatlıkla görebilesiniz diye günlük puanları tablo halinde aktarırken haftalık puanlar gözden kaybolmasın diye yazı boyutunu büyük ve renkli olarak sizlere sunuyoruz. Bazı zamanlar anlık yanlışlıklarımız olsa da hemen düzeltiyoruz. Lakin sizler sayfayı güncellemediğiniz için eski yazıları gördüğünüz için yorum kısmında bana geri dönüşlerde bulunuyorsunuz. Yine de de duyarlılığını için teşekkür ederim. Not: Gelinim Mutfakta 31 Ocak Perşembe Puanları sayfanın en altında verildi. Gelinim Mutfakta Program kapak resmi

Gelinim Mutfakta Son Bölüm de Reyhan Gözde’ye karşı tepkisini ortaya koymuştu. Reyhan hanım bu hafta Gözde’yi göndermek için elinden geleni yapacağından hiç kuşkum yok. Zaten dikkat ederseniz hafta başında bile Reyhan hanım düşük puanlar vereceğini söyledi. Gözde’nin tabağına odaklanıp bir vermeye çalışırken, Ezgi’nin tabaklarını bulamaz olmuştu ki dün bu hafta ilk defa buldu.

Reyhan hanımı tebrik ediyorum hafta başından Gelinim mutfakta puan veya puanlama kısmında nasıl puanlama yapacağını söylediği için. Aksi takdirde diğer kaynanalar 5-4-4-1 gibi yüksek puanla yaparken Reyhan hanım düşük puanlar verdiğinde haksızlık olacaktır. Ancak Reyhan hanım düşük puanlar vereceğini söylese bile Ezgi’nin tabaklarından emin olmadığı için hayal ettiği 1-2-2-5 tarzında bir puanlama yapamadı. Not: 31 Ocak Gelinim Mutfakta toplam puanlar kısmı sayfanın en alt kısmında verdim.

Gülcan bu yarışmaya başladığında 60 bilezik iddiasını ortaya attı. Ben dahil bir çok kişi hadi canım demiştir. Ancak Gülcan elinin ne kadar lezzetli olduğunu ilk haftadan itibaren kanıtladığını düşünüyorum. Bu hafta Gülcan da güçlü rakiplerini, 31 Ocak 2018 Perşembe Gelinim mutfakta toplam puanlar verilmeden geride bıraktığını görüyoruz. Bu gün ise verilecek puanlar sonucunda Gelinim Mutfakta haftalık puanlar da daha da geriye atacak mı? Yoksa Ezgi ile Sina farkı kapatmayı başarabilecek mi merakla bekleyeceğiz.

Gelinim mutfakta 31 Ocak Perşembe toplam puan durumu açısından Ezgi’nin artık eskisi gibi iyi puanlar alamadığını görüyoruz. Sizce bunun kaynağı neden? Ezgi elinin lezzetini 40 bilezik alarak kanıtladı. Reyhan hanım da Ezgi’nin tabaklarını bulamıyor. Ezgi aslında Reyhan hanım bulamasa bile diğer kaynanalardan genelde yüksek alıyordu. Şimdi bu durum tersine döndüğünü görüyoruz. Eğer bu durum devam ederse çok yakında Ezgi %100 elenecektir. Tabi biri yada birileri korumadığı takdirde. 

31 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta günün birincisi kimin olacağını bu yazının son kısmında verilmiştir. Biz de bu gün en yüksek puanı alacak gelinin kim olacağını belirleyecek olan ve kaynanaların puan vermesini sağlayacak olan günün yemeğini ismini ve malzeme listesini açıklayalım. Tabi hemen sonrasında ise Gelinim Mutfakta 31 Ocak Perşembe puanlama kısmını aktaracağız.  Dikkat: Gelinim Mutfakta 31 Ocak Perşembe puanları sayfanın alt kısımlarına doğru verdik.

Gelinim Mutfakta 31 Ocak Pekmezli Lahanalı Bonfile Malzemeleri

 • 2 cm kalınlığında standart bonfile (4 dilim)
 • 4 yemek kaşığı üzüm pekmezi
 • 3 diş sarımsak
 • 3 yemek kaşığı zeytinyağı
 • 4-5 lahana yaprağı
 • 2 adet orta boy soğan
 • Bir yemek kaşı susam
 • 4 çay kaşığı tuz
 • Bir çay kaşığı karabiber

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1

Fatih Ürek Pekmezli Lahanalı Bonfile yemeği için yarışmacı gelinlere toplam da 45 dakika gibi bol bir süre verdi. Bu süre içinde gelinlerimiz bir taraftan yemeklerini yaparken diğer taraftan da birbirleri ile uğraşmaktan kendilerini alamadılar. Ama nihayet günün yemeğini vaktinde yapmayı başardılar ve kaynanaların puanlamasına sundular. Gelin bizde bu gün 31 Ocak Perşembe Puanlama kısmına geçelim ve kim kaç puan aldığını an ve an görelim.

Gelinim Mutfakta 31 Ocak Puanları (31/01/2019 Perşembe)

*************************Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1

Kaynana Sevinç‘in verdiği Puanlar

Ezgi : 4
Sina   : 3
Gülcan : 5
Gözde : => Sevinç’in Gelini 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Besime‘nin verdiği Puanlar

Ezgi : 2
Sina     : 3
Gülcan=> Besime’nin Gelini 5
Gözde : 1

*************************
“31 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Songül‘ün verdiği Puanlar

Ezgi : 4
Sina   : => Songül’ün Gelini 5
Gülcan : 4
Gözde : 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi : => Reyhan’ın Gelin 5
Sina     : 2
Gülcan : 3
Gözde : 1

*************************

Gelinlerin 31 Ocak 2019 Perşembe Toplam Puanları

Ezgi 4 2 4 5 15
Sina 3 3 5 2 13
Gülcan 5 5 4 3 17
Gözde 1 1 1 1 4

*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (28 Ocak – 1 Şubat Haftası) – Perşembe

Ezgi      : 34 + 15 49
Sina     : 35 + 13 48
Gülcan : 39 + 17 56
Gözde  : 40 + 44

Gelinim Mutfakta 31 Ocak Perşmebe Puanlama Sonuçları

*************************

31 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ GÜLCAN
Gelinim Mutfakta 31 Ocak Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ GÜLCAN
31 Ocak Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ GÖZDE

*************************

Gelinim Mutfakta 230. Bölüm 1 Şubat 2019 Cuma Fragmanı İzle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

231 Yorum

 1. Selam

  Songul,sizinkiler ti ye alıyormuş,ulan bütün seyirciler sizi ti ye alıyor??

  Gülcan herşeyiyle size on çeker

  Gün sonu gene moraracak siniz..

  Gülcan helal olsun kiz sana ??

 2. Slm herkese merhabalar bol neşeli günler ve yalansız dolansız bir yaşam diliyorum. Poyaz hoşgeldin. Teşekkür ederim Volkannn:)

 3. Ezgi bu hafta hiç birinci olamadı nasıl gözde eleniyor biz şok yine ezgiyi koruma vakasıyla karşı karşıyayız yazık yaa

 4. Kendilerine gelince özgüven diğerleri yapınca ego oluyor bunlar alem ya tıpkı burda yorum yapan bazı yağnurcular gibi yağmur yapınca melek başkası yapınca oyuncu yok bilmem ne

   1. MyCanim nerede Yağnurun ismi gecse sen oradasın büyük hayranısin Yağnurun ????
    Bende seni alkışlıyorum
    ?????????????

  1. Yağnura ve Yagnurculara satasmadan geçmiyorsunuz
   Daha açık konuş mesela örnek ver biz senin söylediğin gibi birşey nezaman söyledik
   Sen sadece yorum yazmak için Yagnurculara ve Yağnura boş laf atmak için yazmışsın

   1. Dün ve önceki yazdıklarını gözünüz görmüyormu perdemi indi. Şu iki şişko patates Sina ve Ezgiden kurtulamadık gitti diye başlayan yoruma bakarsın anlarsın

    1. Senin gözüne perde indi herhalde Ezgi ve Sina şişko olduklarını ve Yagnur fit ve güzel olduğunu görmüyorsun ve Gozdede güzel sayılırlar ama Yagnur kadar değiller tabi mesela ben
     Gülcani beğenmiyorum çirkin değil ama güzel degil bence

    1. MyCanim heheee senin hayraninim???? Yağnur gibi guzel yüzlü güzel kalpli varken seni ne yapayım ben???? sen kesin cirkinsindir bu kadar Yagnuru kiskandigini göre ??

 5. Ezginin birincili onemli deyil ezgi oranin gulu insallah bugun yarin iyi ouvanlar alir aminnn

 6. Gozdenin durumu iyimis ne gelmis ozaman bence durumu olmayan gelsin yarismaya lütfen

 7. Gözde maşallah mavi ? ???

  Kız milyoner ama TV TV para peşinde koşuyor ?????

  Ezgi her geçen gün beni daha çok hayal kırıklığı na uğraşıyorsun..

  1. Ne dediğini belli değil isim değiştirip yazıyorsun galiba sen öyle tahmin ediyorum
   Yagnuru kiskancliginizdan ne dediğinizi ne yaptığınızı bilmiyorsunuz artık Yağnur aklınızı başımızdan aldı sanirim ve My Canım yine burada ??????
   ?????????
   Yağnur helal.olsun sana beee şunları ne hale düşürdün ?????????

 8. bu gün Gülcan günün birincisi olacak gelecek hafta böyle bilgiler vermeyebilirim. Çünkü yarışmanın heyecanı kaçıyor o anki duruma göre karar vereceğim.
  bu arada Poyraz bey hoş geldiniz. Sarp bey gene yok
  Kızlar sizde hoş geldiniz Yağnur 1 ay içinde dönecek lafları kulislerde konuşuluyor bakalım 1 ay içinde çıkar kokusu.. seyirci talepleri değerlendiriliyor.

  1. Sen neden bu kadar ayirimci davranıyorsun,biz senin sayfana onur vermiyorsak işimiz olmaz bu sayfada..hep aynı kişiler, yakıştıramadım size

  2. Filiz Hanım teşekkürler İnşallah gelir Yağnur maviş prensesimiz sabırsızlıkla bekliyoruz ??????
   Yarışmayı sırf Yağnur icin seyrediyordum artik seyretmiyorum prenses dönünce seyredeceğim ?

    1. Noldu MyCanim yine mi kıskandın Filiz hanım Yağnur 1 ay içerisinde dönebilir diye konuşuluyor dedi diye ????

  3. Filiz hanım, bence spoiler yorum ekleyin herkese görünmeyen. isteyenler tıklayıp okusun kim kazandı kim elendi. istemeyenler okumasın

   1. HERKES OKUR O ZAMAN BAŞKA BİR PLATFORMDA VEREBİLİRİM GEREK İNSTAGRAM GEREKSE FACE DE GRUP KURABİLİRİM

  4. Cumayı ayrı bir forumda verirsiniz diğer günleri verseniz bile heyecanı olur bence

 9. Ezgiciler neredesiniz hani destek yokmu en asil gelin sensin sen olmassan bu program seyredilmez nur yüzlü kızım

 10. BES yapım Kanal D Lütfeeeeen Lütfeeeeen Ezgi ve Reyhan hanım tölerans göstermeyin.Eskisi gibi güzel bir yarışma proğramı olsun. Ne yazık ki eski formatına geri dönsün. Ezgi ve Reyhan hanım gitsin artık.

  1. agzi na saglik fatih yürek ezgiyi reuhani tutor göndermez avantaclilar adeta gösteriyo fatih yürek reyhana

 11. Çok acil bana bilgi lazım FİLİZ Hanım dün bir yerden okudum haftanın en düşük puanını alan Gözde olmuş ve onun yerine başka bir yarışmacı günüllü olarak gitmiş. Ve haftanın birinciside Sina olmuş. Bu doğrumu FİLİZ HANIM ACİL SENDEN BİLGI İSTİYORUM LÜTFEN.

  1. YOK DEĞİL BEN İKİ AYRI YERDEN SORDUM AMA SORMA ŞEKLİM SANIRIM YANLIŞ
   EN DÜŞÜK KİM ALDI DEDİM EN YÜKSEK KİM ALDI DEMİŞTİM BENİM BİLGİME GÖRE GÖZDE GİDECEK GÜLCAN BİRİNCİ OLACAK

   1. Bir insana hırsız diye hitap etmeniz seviyenizin ne kadar düşük olduğunu gösteriyor insanlara önce saygılı olmayı öğrenin daha sonra yorum yapın

 12. FİLİZ HANIM MADEMKİ HERŞEY BUKADAR AÇIK OLMUŞ SENDE SÖYLE KAYNAĞINDAN ALDIĞIN HABERİ

 13. agzi na saglik fatih yürek ezgiyi rehani tutor göndermez avantaclilar adeta gösteriyo fatih yürek reyhana ezgiye elinden geleni yapiyor

 14. Yav allah aşkına bu isin cilki çıktı Reyhan cıvıttı biz protesto ediyoruz Ezgi gidene kadar izlemiyoruz

 15. Yorumcu arkadaşlar benim anlamadığım yorumculardan bazıları nasil izliyor acaba bu programi. Arkadaşlar Reyhan hanım ve Songül hanim ikiside çok dobra insanlardır. Bence bazıları nereleriyle bu programı izliyor gerçekten anlam veremiyorum. Arkadaşlar lütfen adaletli yorumlar yapın. Bu arada Reyhan benim yandaşın değil. Mesela ben Ezgiyi tutmuyorum ama Reyhani karakterinden dolayı dobra olduğu için karekterine karşı saygı duyuyorum. Lütfen sizde hiçbir zaman adaletsizce yorum yapmayın

  1. Psikiyatrınızdan duyduğunuz sözleri insan içinde söylemeyin onu size özel söylemiş nurcan

  1. Gözdeyi duyomusunuz kadın iyi para harcamış bence durumu iyi gitsin burda ne isi var git gözde gitttt

 16. reyhan ukalasi ve gelini bi defolup gitseydi poragramdan bunlarun yuzunden diksindim cok diksindim fatih urek reyhandan reyding saglanmaz millet bikti artik ruyasinda giremedi altinlari aliyor bence tuyo veriyor yuzdebesyuz farih buna goz yumuyor bulunmaz hint kumasimi diger kaynanalar var mesala gulhanin kaynanasi ne kadar tertipli duzenli giyimiyle gulhan alir altinlari catlasun ezgi

 17. Ben Ezgi’ yi gerçekten çok seviyorum ancak Sina ile beraber sadece Gülcan’a yuklenmelerini hiç hoş bulmuyorum. Bu hareketlerini bence duzeltmeli ve yemeklerine odaklanmalilar ?

 18. Filiz hanım merhaba, yazdığınız güzel sözler için teşekkür ederim, forumdaşlarıma selamlar, Filiz hanım sitede formlar olsun talepleri oluyor madem o zaman ayrı bir forumda kazananları yazarsınız bilmek isteyen ordan bakar istemeyen bakmaz, o saatten sonra forumdan öğrenip gelip buraya sonuçları yazanlar art niyetlidir anlarız, form olana kadar en fazla günlük yazılır en kötü cuma birincisi yazılmaz, çok kişi yazınca öğrendim izleyesim kalmadı sorasım da gelmiyor ne oldu diye yapı meselesi

 19. Formdaşlarıma selamlar, gözde madem o bahsedilen miktarlar var yarışmaya ticaretini desteklemek için geldin büyük ihtimalle veya pek sanmasam da paraları saçtın şimdi topluyorsun nerden olursa olsun farketmiyor

 20. 4Gercekten seyrederken sinir oluyor reyhan hanımla songul hanım oranin ağasi gibi hani hapisanelerde agalar olurya onlar gibi gulcanla niye bu kada ugrasıyorlar ikiside tam kaynana bunlari onlara iletin lutfenbazen televizyonu kirmak isterim gelin kaynana tam birbirlerini bulmuslar

 21. Filiz hanım bizde burda öğrenelim sonra yarışmanın anlami kalmıyor soylemeyin lütfen

 22. Bazı güzellik sevdalısı arkadaşlara Nurcan hanımın doktorunu tavsiye ediyorum mesleğinde iyiymiş, Nurcan burada yorum yazacak kadar tedavide ilerleme kaydetmiş sevindirici

 23. Yarin gözde gitsin ve umarım haftaya zengin biri gelsin durumu olmayan olur insallah

 24. Anonimcim sana cok uzucu bir haberim var bu haftada gitmiyo ezgi reyhan sen baya bir izlemezsin artik kanalı maalesef

 25. Ezgi ve sina kaliteli yarışmacılar programın izlenirliğini artırıyorlar.diğer iki yarışmacının bu proğramda ne işi var anlayamadım,gereksizler.

 26. Kule birden kule ikiye iki ağır kargo uçağı arıza verdi düşecekler tedbirinizi alınız.

  1. Simdi sarp ne dedi anlamadim tam gaz devam derken yorumlar icinmi yoksa ince ismi

 27. Ezgi taş pişirse yine elenmez..elemezler,eletmezler gitsede geri getirirler böyle adaletli bir program

 28. Ezginin ilk geldigi zamanlari tekrar izle ne kadar ezik ne kadar silik biriydi reyhanin golgesinde kaalmis sinmis biriydi sahti sahbaz oldu fatihin torpiliyle konusuyor ezik

 29. Anonimcim herkesin düşüncesine saygı duyarım sevmeyebilirsin ama biz seviyoz

 30. Dışardan gördüğün gibi değil
  bir kez olsun buradan bakmadın
  üzüldüm zannediyorsan şunu bil
  canım yandı geçti çok yakmadın
  yaz gelir içimi sarar aynı telaşlar
  kim bilir belki de bir aşk başlar
  dalgalanır deniz ne çıkar durur yavaşlar
  kim bilir belki de bir aşk başlar
  ben özledim galiba seni
  bu yüzden bu kadar sitemlerim
  sen üzülme acıdan bu sözlerim
  karşımda görsem dolar gözlerim

 31. Ben özledim galiba seni bu yuzden bukadar sitemlerim sen uzulme acidan bu sozlerim karsimda görsem dolar gözlerim

 32. Neden ikimiz aynı dizileri izliyoruz:) ? Zeynep iyidır de Yıldız çok acayiptir ömrüm

 33. Evet bi tanede dündar geldi zeynebe aşık favorim biraz boyu kisa ama komik

 34. Evet zeynep alihana diyo sevgilim dündar alihan mors oldu yürü be dündar kim tutar seni artik

 35. Nişan ne zaman arkadaşlar uzun süredir muhabet ediyonuz bunun ismini koyyun artık böyle nereye kadar

 36. anonim ne olur yagnur gitmesin diye yalvara yalvara bi hal oldun simdi kimi savunucan dikkat et sana takan olmasin yorumlari okumar saat ler alı ve okuduktan sonra icine bir tir tir titreme girer tamm dikkate alan varsa gulcan aşkim senkazan aşk

  1. Ahanda kafayı Yağnurla bozmuş yine Anonimleri de karıştırıyor?? noldu arkadaş derdin ne senin Yağnurla ve Yagnur hayranlarıyla ne dediğin de belli değil saçmalamussin iyice ???

    1. Yagnurun gözyaşlarını unutamayan Cansucu ne olacak senin bu halin ?Sen kesin ruyanda bile Yagnurun gözyaşlarını sayikliyorsundur?

     1. Uyandım sayıklıyordum kabuslar görüyordum yağnur gerı dönüyormuşta yıne aynı pozlardaymış neysekı ruyaymış ohhhbe ??

     2. Helal Yağnur sana beee rüyalarında bile bunları kıskançlıktan catlatiyorsun???????????
      Yağnur geri dönecek ??? ALLAHİN izniyle merak etme ruyan gercek olacak ???
      Kiskaaannnaaannllaar catlasiin
      Kisiananlar catlasiin???

 37. Birilerinin arkasına gizlenmissin kafa buluyon ayıp kimsen açık ol gizle islerle isim yok anonimcimm

 38. Mavi mavi masmavi gözleri boncuk mavi bir baktım ⛈️Yağnur⛈️ geliyor kıskananlari da catlatiyor ?????????

 39. Bazı çirkin sevdalısı arkadaşlar aklınca guzelkik sevdalısı arkadaşlara laf sokuyorlar Nurcanin doktorunu tavsiye ediyorlar ama farkında deigiller ki Nurcanin doktoruna aslinda kendilerinin ihtiyacılari var…

    1. İşte böyle zeki olun canım feda
     Korkum yağnur sevgisinden güzellemelerinden zekanızı kaybedeceğinizdi sorun yokmuş boşa endişe yapmışım

     1. Sen bizim için endiselenme!!! Güzeller güzeli Yağnur sevgiden zeka kaybolmaz ama güzeller güzeli Yağnur kiskancligindan zeka kaybolabilir sen anladın kimin için endise etmen gerektiğini dimi????

 40. Yarinki fragmani izledim zavallı Gülcan hayal görüyor Yağnuru kendisi gönderdigini sanıyor densuz kadın Yagnur yarışmada yok arkasından konuşuyor YAgnur üzerinden prim yapıyor Garganel Gülcan

  1. Aynen Yagnurcu Anonim katılıyorum sana ?
   Yarın ben izlemeyi düşünüyorum bakalım soytarı Gülcan Yağnur hakkında neler zirvalamis
   Yağnur ne şanslı bı kadın sevenleri sevdikleri için unutamiyorlar, sevmeyenleri kıskançlıktan unutamiyorlar
   ?UNUTULAMAYAN KADİN YAGNUR?

 41. Gelinim Mutfakta ekibine sesleniyorum
  Yağnuru geri getirin lütfen!!!

  1. Alı kule şu iki kargo uçağı ne oldu.İnmedimi?bilen varsa haber versin lütfen.

 42. Bu gün ki puanlar neden açıklanmıyor bu sayfadan program bitti puanları gor mek isyiyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu