Gelinim Mutfakta

31 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi Netleşti!

Gelinim Mutfakta 31 Ocak Pazartesi günün birincisi ve 31 Ocak Pazartesi puanları netleşti! 31 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları sonucu, bugün çeyrek altını kim aldı? Bu hafta yarışmaya dahil olan yeni gelin Yasemin kaç puan aldı? 31/01/2022 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? Yasemin’in kaynanası Nuran gelinin bulabildi mi? Nursel Ergin bugün kaç puan verdi? 31 Ocak Puan durumu sonucu bugün kim birinci oldu? 31 Ocak 2022 Pazartesi en yüksek puanı kim aldı? Yeşim kaç puan aldı? 31 Ocak Pazartesi çeyrek altını kim kazandı? Tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin içerisinde sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 7 Mart Pazartesi Günün Birincisi ve sonucu için lütfen tıklayınız.

Güncelleme (01/02/2022) 31 Ocak Pazartesi günü haftanın ilk bölümünde 17 puanla Yeşim ile Miyase günün birincisi olan gelinler oldu. Yeşim kura sonucu çeyrek altını alan yarışmacı oldu. Yeni gelen Yasemin ile Damla da 14 puanla günün sonunculuğunu paylaşan isimler oldu.

=> 28 Şubat Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi ve sonucu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 31 Ocak Pazartesi Puanları ve puan durumu sonucu %100 netlik kazandığında, yeni gelen Yasemin’in yarışmada bir sonraki hafta kalıp kalamayacağı konusunda önemli bilgi verecek.

=> Gelinim Mutfakta 21 Şubat Pazartesi Puanları sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

31 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Yaklaşık 4 aydır yarışmada kalmasına rağmen sonradan gelen Damla’nın aldığı çeyrek ve bileziklerden daha az altın toplayan Yeşim’in artık suyu ısındı. Yeni gelen Yasemin de tıpkı öncekiler gibi Yeşim’i göndermek istediğini ifade etmesi, dikkatlerden kaçmadı.

=> Gelinim Mutfakta 14 Şubat Pazartesi Puan Durumu sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

Bugün 31 Ocak Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 31 Ocak Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

=> 7 Şubat Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Yeni gelen ve ilk defa yarışan yarışmacılar, geldikleri hafta günün sonuncusu olmaları halinde %98,4’lük bir istatistikle Cuma günü eleme potasına düşerken, ilk gün kendi kaynanasından 1 puan alan gelin %98,7’lik oranla yarışmadan elendikleri görülüyor.

=> Gelinim Mutfakta 3 Şubat Perşembe Puanları sonucunu öğrenme için tıklayınız.

31 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Yasemin için adeta final havasına geçmesi bekleniyor. Zira alacağı düşük puanlar, onun yarışmadaki akıbetini belirleyecek.

=> 2 Şubat Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 31 Ocak Pazartesi Puanları Verecek Kaynanalar

Hafta finaline genel de Miyase önde girse de son anda bilezikleri ya başkasına kaptırıyor. Yada bilezikleri paylaşmak durumunda kalıyordu. Lakin geçtiğimiz hafta tarih tekerrür etmedi. Miyase beş bileziği kollarına taktı.

=> 1 Şubat Salı Gelinim Mutfakta Puanları için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta son bölüm de beş bileziği alan Miyase, ona bu yolda destek veren kendi kaynanasını değil, Yeşim’in kaynanası Beyhan’ın resmini duvara asması dikkatlerden kaçmadı.

Yeşim’in kaynanasının resmini astığını gören diğer gelinler “Yok artık” diyerek tepki gösterirken, Miyase’nin hedefi bu hafta Yeşim olacağını da göstermiş oldu.

31 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Miyase

Haftanın ilk bölümünde yeni gelen Yasemin, bugün 31 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, bugün çeyrek altını alarak, elinin lezzetini hem kanıtlamak. Hem de eleme potasından uzaklaşmak için kolları sıvadı.

Son zamanlarda yeni gelen gelinler geldikleri hafta elendikleri için izleyiciler “Artık kalıcı isimler istiyoruz!” diyerek duruma tepki göstermeye başladı. 

Yasemin de bunun farkında olarak yarışmaya katıldığını, bugün Gelinim Mutfakta Puanlama ve puanlaması ile başlayıp, hafta finalini iyi bitirmenin hesaplarını yapıyor.

31 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Açıklandığı An Yeşim ve Beyhan

Bu hafta yarışmaya yeni gelen Yasemin ve kaynanası Nuran oldukça iddialı bir giriş yaptılar. Yasemin güçlü rakiplerine şu sözleri söyledi. İşte yeni gelen yarışmacı Yasemin’in o sözleri;

“Gelen gidiyor. Gelen gidiyor. Bir de eskilerden gönderelim dedik. Biz geldik!” Yarışmacı Yasemin

Sözleri ile yeni gelen Yasemin, artık eskilerin gitmesi gerektiğin, yeni, gelenlerin kalıcı olması gerektiğini ifade etmesi, en eski Yeşim’i oldukça rahatsız etti.

31 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Yasemin sözlerinin havada kalmaması için bugün Gelinim Mutfakta 31 Ocak Puanlama sonucunda, günün birincisi ve çeyrek altını alan gelin olmanın hayallerini kuruyor.

Kaynana Beyhan geçtiğimiz hafta gelinin zaman zaman bulma noktasında zorlandı. Kaynana Beyhan’ın veremediği puanlarla beş bileziği kaçıran Yeşim, bu hafta ilk bölümde Gelinim Mutfakta 31 Ocak Pazartesi puanlaması sırasında tüm kaynanalardan beş almak istiyor. 

Gelinim Mutfakta 31 Ocak Pazartesi Puan Durumu

Haftanın birinci bölümü 31 Ocak 2022 tarihinde yine Nursel Ergin’in sunumları ile ekrana gelecek. Hafta başına yarışmaya Yasemin ve kaynanası Nuran dahil olurken, gözler Nursel Ergin’in başlatacağı 31 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta puanları sonucunda olacak. Günün sonunda belli olacak olan, Gelinim Mutfakta 31 Ocak Pazartesi puan durumu sonucun da yeni gelen Yasemin’in alacağı puanlar, haftanın kaderini %100 değiştirecektir.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Pazartesi günü Dilara’nın yerine gelen, lakin akıbeti Dilara gibi olmasını istemeyen Yasemin, bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olmak için kolları sıvadı.

Damla geçtiğimiz haftalarda önce 7 daha sonra eleme potasın ile yüz yüze geldi. Bu hafta eleme potasının adını dahi duymak istemediği için 31 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucun da en yüksek puanı almak için kolları sıvadı.

Gelinim Mutfakta 31 Ocak Pazartesi Puan Durumu Sonucu Açıklandığı An

Haftanın başında bugün 31 Ocak puanlaması sonucunda, en fazla puanı alan yarışmacı bazı avantanlar elde edecek. İşte o avantajlardan bazıları; 

 1. Eleme potasında bir adım uzaklaşmak
 2. Beş bilezik için ilk hamleyi yapmak
 3. Rakiplerine gözdağı vermek
 4. İlk günden kendisini kanıtlamak
 5. Haftaya altın alarak başlamak
 6. Kendisini rakiplerine kanıtlamak

Yukarıda yer alan avantajlara daha bir çok avantaj eklenebilir. Tüm bu avantajları 31 Ocak Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda elde etmek isteyen yarışmacılar ilk gün kıyasıya yarışacaklar.

Nursel Ergün beş puanı kime verdi? Pazartesi çeyrek altını kim aldı? 31 Ocak Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu?  Yeni gelen Yasemin kaç puan aldı? Yasemin’in kaynanası gelinine kaç puan verdi? Pazartesi en yüksek puanı kim aldı? Bu soruların cevapları, alt kısımda ki puan tablosu içerisinde sizleri bekliyor.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 31 Ocak Puanları (31/01/2022 Pazartesi)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Nursel Ergin Kaç Puan Verdi)

 

*************************

31 Ocak Nursel Ergin Kaç Puan Verdi

Yeşim: 5
Miyase: 4
Damla: 3
Yasemin: 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Beyhan’ın verdiği Puanlar

Yeşim: => Beyhan’ın Gelini 4
Miyase: 1
Damla: 5
Yasemin: 2

*************************
” 31 Ocak 2022 Pazartesi Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nuran’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 2
Miyase: 4
Damla: 1
Yasemin: => Nuran’ın Gelini 5

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Sevilay’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 1
Miyase: => Sevilay’ın Gelini 4
Damla: 1
Yasemin: 5

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Nuray Gülalp’in verdiği Puanlar

Yeşim: 5
Miyase: 4
Damla: => Nuray’ın Gelini 4
Yasemin: 1

*************************

Gelinim mutfakta 31 Ocak Pazartesi Toplam Puanlar

Yeşim 5 4 2 1 5 17
Miyase 4 1 4 4 4 17
Damla 3 5 1 1 4 14
Yasemin 1 2 5 5 1 14

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (17-21 Ocak Haftası) – Pazartesi

*************************

Yeşim: 17
Miyase: 17
Damla: 14
Yasemin: 14

*************************

Gelinim Mutfakta 31 Ocak Pazartesi Puanlama Sonuçları

*************************

31 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ YEŞİM & MİYASE
Gelinim Mutfakta 31 Ocak Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ YEŞİM
31 Ocak Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ DAMLA & YASEMİN

*************************

Gelinim Mutfakta 1 Şubat Salı Fragmanı İzle

31 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları puan durumu ve günün birincisi kesin olarak netlik kazandıktan sonra gözler bir sonraki güne çevrilecek. Haftanın ikinci bölümü ile ekrana gelecek olan, Gelinim Mutfakta 1 Şubat Salı fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

13 Yorum

  1. Hak edene verilmeli gerçekten Yeşim hak etti tabağı çok güzel görünüyor du👏🏻👏🏻 bugün miyase ve damlanın yaptığı tabak yanmıştı 4 ve 3 hiç hak etmediler yazık yani ne diyelim… (Nursel hanımın vicdanına kalmış ama bu hafta yine Yeşim’in hakkını yiyecekler gibi😔)

 1. YA ŞU DAMLAYA SİNİR OLUYORUM!..BİR AN ÖNCE GİTSE YARIŞMADAN!..TIPKI EZGİ!..BEŞ ALDIĞI ZAMAN HAVALARA UÇUYOR!..BİR ALDIĞI ZAMAN PABUÇ KADAR DİLİ İLE KAYINVALİDELERE CIRLIYOR!..

 2. Ya varya bu Beyhan teyze hep gelinini yakıyor yeminle bütün köy hatta Adana’daki evimin oydakiler bile deli oluyor bu yesimi yakmakTan ne anlıyor anlamıyorum ya vayya yine yesimi yaktı yeni gelenler hep yeni gelenler yesimi yakıyor

  1. Çok doğru çok üzülüyoruz bizde Beyhan hanım biraz Yeşimi dinlese bulacak 5 1 1 1 yap alsın artık kız bilezikleri sunucu herkes zaten yiyor kızın hakkını inşallah bu hafta alır bilezikleri canım Yeşim👏🏻🤗

   1. diğer Kaynanalar 5 111 yapınca hak yemiş oluyorlar neden Beyhan yap diyorsunuz
    diyorsanız da hak hak diye konuşmayın
    oh ne âlâ memleket

 3. Ya vayya sinir oluyorum gerçekten ya bu haftada yeşim kazanmasa ben bişe demiyom yemeyin ya yeşimin hakkını vallah

  1. Yeşim artık gitsin
   Beyhan ve Yeşim artık sıktı
   Yeşim in konuşmaları ve hareketleri baydı gitsinler gitsinler

   1. Neden baydı ki😇 adaletli olduğu için mi? örnek alın örnek bir insan gerçekten!.. doğru ya doğru, haklıya haklı, haksıza haksız dediği için mi? gitsin! gönlümüzün sultanı o iyiler ölmez, bitmez, gitse de gönlümüz de yerleri çok başkadır.. gitse de geri gelir izlenmez.. geri gelir çağırırlar! çok güzel bi insan çünkü 🥰 rahatsız ettiyse izleme bence seveni çok güzel kızın❤️

    1. Yeşim i orda Beyhan dan dolayı tutuyorlar
     Yeşim in diğer gelinlerden farklı tarafı yok uzun zamandır orda olduğu için kendini birşey sanıyor
     gitsin sizin gönlünüzde kalırsa kalsın gönlünüz bizi ilgilendirmiyor
     ama ekranda kalmasın

 4. DAMLANIN KAYINVALİDESİNİN BAŞKASININ YÜKSEK PUAN ALMASI KENDİSİNİ VE GELİNİNİ RAHATSIZ ETTİ!..KAYINVALİDESİ HEM YÜKSEK PUANLARI DAĞITIYOR HEM DE BEN O TABAĞA YÜKSEK PUAN VERMEYECEKDİM DİYOR!..İKİLİ OYNUYOR!..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu