Kördüğüm

4 Ağustos Cumartesi Kördüğüm 363. Bölüm Özeti Fida Bombayı Patlattı! Meethi Öldü Mü?

Kördüğüm 363. bölüm özeti ilk iki kızımın daha önceden vermiştik. Şimdi Kördüğüm 4 Ağustos özetini yani son kısmın özetini vereceğiz. Bu bölümde Fida bombayı maalesef patlatıyor. Peki Meethi kurtuluyor mu? Yoksa Meethi Öldü mü? Ya da ölecek mi?

Kördüğüm 363. Bölüm Özeti (4 Ağustos Cumartesi)

Özetimize kaldığımız yerden yani kördüğüm 363. bölüm son iki partın özeti vermeye başlayalım. Kördüğüm 4 ağustos özetine ulaşmak için alt kısımdaki benzer konulardan yada sitemizin ana sayfasındaki ara kısmına ilgili bölüm numarasını arayıp bulabileceğinizi hatırlattıktan sonra 4 Ağustos kördüğüm özeti; Sankrant Meethi’nin peşine Rathod ile Akash’ın gidebilmesi için onlara bilet alırken Maiyya da fırsat bu fırsat deyip oğlu Akash’a, gitme o seni terk etti. Bu aramanın bir amacı yok diye ikna etmek istese de Akash, ben karımı seviyorum ve bu sevgim ile onu bulacağım der. Bu arada hizmetçi Meethi’nin Akash’a hitaben hazırladığı CD’yi getir. Pavitra sen geç kaldın deyip CD’yi unutturur ve Akash’ın görmesine engel olur.

Thakur konağında ise Nani, Damini’nin gitmesinden çok mutlu olur. Ancak Jogi Nani’ye fırça atar. Tabi duygusuz olduğu için Divya da Nani’ye kızar. Damini iyi bir insan sarrafı. Fida ile kocasına dikkatle bakar ve Fida çok iyi bir kız ancak kocasında beni iten bir şey var diye Meethi ile paylaşır. Fida trende Jammu’ya yaklaştığı haberi geldi ve bombayı Jammu da patlatmasını istediler. Jogi ile Sankrant da Akash ile Rathod’u hava alanına bıraktı. Damini ile Meethi’nin gideceği adrese önceden gidip tren durmadan yetişmeyi planlıyorlar. (Kördüğüm 363. Bölüm Özeti)

Tren Jammu’ya gelmeden bir önceki durak da durur. Damini rahatlamak için iner. Bu sırada Fida ile Meethi konuşur ve Fida’nın niyetini anlar. Fida in dese de Meethi inmez. Bu sırada Tren hareket eder. Damini panik içinde kızı ile bir sonraki durak da bulacaklarını söyler. Tren Jammu’ya gelmeden patlar. Damini kızı Meethi için ağlamaya başlar. Rathod ile Akash da olay yerine gelir. Tabi her her polis ve ambulans sesleri ile inler. Rathod Damini’yi bulunca derin bir oh çeker ve Akash’ı yanında çağırır.

Akash, Meethi nerede diye sorar. Damini ise patlayan trende der. Rathod ile Akash şok olurlar. Ancak Rathod sakinliğini koruyup, Meethi ölmedi ve onu bulacağız der. Tapasya da olayı haberlerden öğrenir ve ev halkı da beraberinde Meethi’nin treninde bomba patladığını duyunca şok olurlar. Bu arada adam ile oğlu nehir kenarında iken babası oğluna bir kız bul ve ona aşık ol diye aralarında konuşurken birden nehir kenarında bir bayanın hareketsiz şekilde yüzdüğünü görür.

Baba ile oğlu hemen onu (Meethi) nehirden çıkartırlar. Çocuk hemen hastaneye götürelim dese de baba, bir sürü formalite ile başımızı belaya sokmayalım. Rabbim bizi, bu kızı iyileştirmek için buralara kadar getirdi deyip kızı yani Meethi’yi evlerine götürüler. Bakalım Meethi ölüm kalım mücadelesinden kurtulabilecek mi? Akash Meethi’yi bulabilecek mi? Bunu gelecek bölümde hep birlikte göreceğiz. Şimdilik Kördüğüm 363. Bölüm özeti burada son buldu. Kördüğüm 4 Ağustos özeti ile ilgili yorumlarını bekliyor olacağım.

Kördüğüm 4 Ağustos Fragmanı Meethi Ölecek Mi?

https://www.youtube.com/watch?v=nRQxIKZwZN8

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

42 Yorum

 1. MEREBA KIZLAR HEPINIZE IYI DILEKLERIMI SUNUYORUM BU ARADA ILIK BENIM GALIBA FILIZCIM NASYLSYN CANYM ELINE SAGLYK AMA AF EDERSIN BEN YINE 62 BOLIM OZEDI BULAMADYM CANYM

 2. Günaydın kızlar hayırlı sabahlar ????

  Nasılsın bakalım

  Zeynom helinim

  Halima ice sizlerede gunaydın nasılsın

 3. KIZLAR 3.yorumu yazıyorum gitmşyor yaa off?
  MANYAM 1- 2 gün yazamayacakmış kendisini merak etmeyin diye size iletmemi rica etti?
  Görüşürüz canım arkadaşlarım ?

 4. NURDAN ABLAM??
  Ben burdayım bir şey mi oldu inşallah bir şeyin yoktur ablam meraklandırma beni ???.

 5. NURDAN ABLAM
  NASILSIN ABLAM BEN BURDAYIM KÖTÜ BİR ŞEY Mİ OLDU İNŞALLAH OLMAMIŞTIR MERAKTAYIM ABLAM

 6. Benim internetim bitti HELİNİM girdim baktım bir Allah kulu yok bende aşka yolculuğu izleyeceğim sende izliyorsan sağolsun CİHAN BEY SAYFA AÇTI ORDA YORUM YAPIYORUZ DİZİYE sende gel

 7. İYİ GECELER KIZLAR ALLAH RAHATLIK VERSİN ❤❤❤❤??❣
  İYİ GECELER ELAM AHİRETLİĞİM❣❣❣ S.Ç.S❣❣??❤❤❤❤
  NURDANIM Kore alemine altın demek ????
  Koreliler kaliteli insanlar Hintliler gibi ruh hastası değiller insanı bıktırmıyorlar??
  Demek kimse yazmıyor pek niye kı?
  ??????
  İNCE KIZ sen tütünü biliyorsun demek ???❤ bay canına çok sevindim.? Hayatım boyunca çevremde benden başka tütün yapan olması arkadaş çevremde birtek ben çalışırdım herkes uzaylı gibi bakardı???
  Allah’ım tek sefil ben miyim şu hayatta derdim ?? sen Karadenizli olmalısın o zaman İncem çünkü Karadeniz ve Ege tütün yapıyor sadece bingo yakaladım seni??????
  şaka şaka İncem bitanesin sende YB izliyor olmalısın..
  ?????
  Ya ben o kadar yorgun ve bedbahtım ki tekrar araniza dönebilir miyim bilmiyorum ama bayramdan sonra dönmeye calısıcam size ???
  anlatacak çok şey var ama sizleri hiç üzmek istemiyorum
  Allah’a emanet olun ??

 8. GAMZELİM hoş geldin sefalar getirdin tabiki döneceksin. Ne demek üzmek istemiyorum biz kardeşiz ???? çok özlemişim seni. GAMZELİM daha önce izledim kore dizilerini zaten çok sevmiştim bizim küçük adam ve kadınların büyük ve temiz aşklarını ama tarih dizilerini izledim yeni versiyonlarını hiç izlemedim. ❤️❤️❤️ Ama çok hüzünlü GAMZELİM çok hoş bir senaryo ne demeli bilmiyorum etkisindeyim dizinin. Sanırım aşka olan merakım yaşım kaç olursa olsun hiçç bitmeyecek ?????

 9. Senin iznin bittimi döndün mü GAMZELİM bir kaç bişey yazsaydın bari. Sağlığın sıhhatin nasıl. Anneciğin babacığın nasıl GAMZELİM ZÜLİŞİMM çok özledim ikinizide ELOŞUM akşamları uğruyor AYSEL DENİZ kayıp RÜYAM kayıp benimde internetimi dizi izlerken bitirdimmm ??? daha üç hafta var artık akşamları eşimden bağlanırım

 10. Canım arkadaşlarım. Şuan yazamam öyle büyük bir acı içindeyiz rabbim kimseye vermesin

  Nurdanım. Canım. Benim. Kuzenim. Kaza. Geçirdi. Ve öldü. Çok. Büyük bir acı. Canım. Yazamam. Haberin. Olsun. Allah â. Emenet. Ol

  1. Deñizkentli arkadaş merhaba kaza yapan kardeşine üzgünüm allahym ona iman bersin jenetde huzur bulsun …

 11. Hosbuldum Nurdanım. Aşka merakı hiç bitmez insanın dünya bile aşk üzerine kurulu. Rabbim ise sürekli kendisine aşık bir kul istiyor ;)
  Aşk hücreleri ele geçiren bir hastalık. Sende olmasa bile başkasın da izlemek istersin ?? Yok bayramdan sonra dönecem işe ama çok yazamam yine ama yazarım. Ben de özledim sizleri sıcaklardan eridim bittim vücudum bütün kimyam mahvoldu??? Nurdanım Anam çok kötü eylül ayında fizik tedavi uzmanı ayarlıycam tarlada sürekli ağlıyor calusamıycam diye babam da hiç iyi değil ablasının ölümü ve ürünlerin hastalığı annemin durumu bitirdi adamı..
  Neresinden tutsam herşey elimde kalıyor o kadar acınası halelerdeyiz ki ne anlatsam bilmiyorum….?????
  Fani dünya beni çok yordu
  SİBEL CANIN Şarkısı varya
  hayat hayat sen bize nazik davranmadın
  Kader kader HERKESE eşit yazılamadın ??
  kendime armağan ettim ;)
  hımm kızlar kayıp demek olabilir gelirler
  abovv NURDANIM nettin garı bizim buzz tükettin interneti min-nan Koreliler için has hemde 3 hafta varmış ????????
  Allah eşinin interneti ne zeval vermesin ??
  ben mahlûkat gibiyim ne tv izliyorum ne birşey Trt Fm dinliyorum arada o kadar??

 12. DENİZİM balımmm acını paylaşıyorum ??? RABBİM sabır ihsan eylesin. Mekanı cennet olsun. Ne diyeyim bilemedimm. ???

 13. GAMZELİM bu sene çiftçilikle rızkının peşinde olanların hepsi siZin gibi mutsuz. Zamansız yağışlar mahvetti ürünleriii ??? RABBİM yardımcısı olsun çiftçilikle uğaraşan müslüman kardeşlerimi herkes helalinden rızkının peşinde ???

 14. GAMZELİM yaşamadığım için aşkı nerde ve kim güzel anlatıyorsa hayranlıkla dinliyor izliyorum. ??? ama bu dizi çok farklı kore dizilerinin hepsinden farklı farklı ayrı ayrı lezzet tat alıyorum. Çok ama çok güzel lisanları var. Saray entrikaları bile güzel bir lisan ile ele alınmış.

 15. Bu arada eşimin telefonundan bu saate kadar Aşka yolculuğu izledim kaldı bir bölüm ??? bu çift mutlu olmayı hak etmişti bırakmadılar ???? hainler

 16. HERKESE GÜNAYDIN MUTLU SABAHLAR DİLERİM
  Ay şu AŞKA YOLCULUK DİZİSİ beni benden alıyor çok hüzünlü aşk hikayesi yılar geçse bile değişmeyen aşlari çok güzel ya

 17. Zeynepcim öyle aşka yolculuk dün çok ağlattı beni tarihi kore dizilerini pek sevmem ama buna bayıldımmmm

 18. MEREBA FILIZCIM NEDEN OZETLERIN DEVEMYNY GETIRMIYORSUNUZ LUTFEN DEVAMTNY YAZARMYSYN

 19. Helincim kardeşim hoş geldin nasılsın ev TATİLİN NASIL GİDİYOR benimkide öyle kitap okarayak geçiriyorum

 20. MERHEBA KIZLAR HEPINIZE SELAMALEYKUM CANLARIM SIZI COOK OZLEDIM NESIPSE GELECEK HAFTA SONU GORUSMEK UZERI☺
  BEN BU ARALAR COOK MESGULUM SIZDEN GUZAL DUA ISTEYORUM BABAM ILE BABAANNEM HACCA GIDYORLAR 3 NE NESIPSE SAGLACAKLA GIDIP DUALARY KABUL OLSUN INSALLAH HEPIMIZEDE HACCA GITMEK MIYESSER ETSIN ALLAHIM AMIN SAOLUN BEN HAFTA SONU GELERIM NESIPSE GORUSMEK UZERI ALLAHA EMANAT OLUN?????????

 21. Nuranaay ablam görüşürüz inşallah baban ve BABANNENDE sağlıkla gide gelsinler ne güzel haca gidiyorlar bizede gitmek nasip etsin inşallah
  Ay NAZ abloşum hoş geldin ben iyim sen nasılsın

 22. HELİNİM burda sayfa açtı FİLİZİMM aşka yolculuk sayfası orda değerlendiriyoruz.

  ????

  NURANAY şimdiden RABBİM kabul ve makbul buyursun haccını bizlerede nasip etsin RABBİM

 23. TESEKKURLAR SIZE CANLARIM ZEYNOM ILE NURDANIM ???
  IY UYKULAR KIZLAR HEPINIZE TATLI RUYALAR ALLAHA EMANAT OLUN BYY BYY?
  BENI UNUTMAYIN ARKADASLAM SAOLUN BEN 6 GUN YOKUM SONRA GELERIM SAOLUN ARKADASLAR ABLARYM KARDESLERIM BEN KASDIM HEPINIZE IY GECELER?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu