Gelinim Mutfakta

4 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Kim Birinci

Gelinim Mutfakta 4 Aralık Çarşamba günün birincisi kim oldu? Geçmiş bölümde Aydan beklentilerin dışında çeyrek altını alması, final bölümünde kıyasıya bir yarışın olacağının sinyalini de vermiş oldu. Elif ilk iki gün oldukça kötü bir performans sergiledi. Elif  bu performansına bugün de devam etmesi halinde yani bugün Gelinim Mutfakta 4 Aralık Çarşamba Puanları sırasında yine düşük puanları alacak olursa hafta finalinde Aydan ile karşı karşıya kalacak. Dikkat: 4 Aralık puan durumu sonucu yazının en sonunda verdik. 

=> [mavibuton]25 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları[/mavibuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız. 

Aydan bu hafta finalinde kendisini eleme potasına düşen yarışmacı olarak beklerken son bölümde gösterdiği ani çıkış ile çeyreği aldı ama bu başarısını bugün 4 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta puanları sırasında da devam ettirmeli ki elenmekten kendisini kurtarabilsin.

=> Bu arada [mavibuton]18 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi[/mavibuton] kim olduğunu görmek için tıklayınız.Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ve Puanlaması4 Aralık Çarşamba haftalık toplam puanlar sonucun da eleme potasında yarışacak yarışmacı %90 itibari ile belli olacağını, bu isim de büyük oranda Aydan olmasını bekliyoruz. Tabi bunları erkenden söylemek sakıncaları olsa da şu an görünen tabloyu aktarmaya çalıştım.

=> [mavibuton]12 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Toplam Puanları[/mavibuton] ve sonucunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 4 Aralık Puanlama kısmına geçmeden önce bu hafta yarışmaya katılan Yağmur’un kendisinden iki hafta önce gelen ve yapısı itibari ile sessiz olan Aydan’a karşı söylediği sözleri aynen aktarıyorum.

“İki haftadır buradasın. Silik bir tipsin!”
Yarışmacı Yağmur

=> Bu arada [mavibuton]Gelinim Mutfakta 11 Aralık Çarşamba Puanları[/mavibuton] sonucunu görmek için tıklayınız.

Sözleri sarf eden Yağmur’u bugün incelemeye aldım. İlk geldiği andan ben ünlüyüm havasına girmiş ama çıkıp mahallesinde sorsan kimsenin tanımadığı Yağmur, geldiği ilk haftadan insanların yapısı ve karakteri ile alay etmesi oldukça komik. Daha çok şey söylerim de kendimi zor tutuyorum.

=> [mavibuton]6 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta bu hafta Kim Elendi[/mavibuton] sorusunun cevabını öğrenmek için tıklayınız.Gelinim Mutfakta 4 Aralık Çarşamba Puanları Verildiği An Aydan4 Aralık Çarşamba puanları sırasında verilen fragman da Çiğdem hanım Yağmur’a düşük verdiğini, Yağmur da kötü olup olmadığını sorduğunda popüler kaynana Çiğdem hanım bu haftanın kapağı olacak bir cümle ile Yağmur’u tersledi. Nedi o sözler;

“Beğendim ama yüksek puan vermiyorum. İstemiyorum. Senin buradan gitmeni istiyorum.”
Kaynana Çiğdem

Sözleri ile Yağmur’a karşı açık bir tavır aldığını görüyoruz. Çiğdem hanım eski gücünde olsa bu hafta yolcu edeceğimiz kendini beğenmiş Yağmur olurdu. Kendisini beğenmiş demen hakaret değil bana hissettirdiği düşüncedir. Dikkat: 4 Aralık 2019 Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Tablosu sonucuna yazının en sonunda verdim.

=> [mavibuton]Gelinim Mutfakta 5 Aralık Perşembe Puanları[/mavibuton] ve sonucunu görebilmek için lütfen tıklayınız.Gelinim Mutfakta 4 Aralık Çarşamba Günün Birincisi Yağmur Resmi

Bu hafta Elif’in düşük performans göstermesini, bugün itibari ile tersine dönmesini bekliyoruz. Zira daha önce ilk iki gün düşük puanlar alan Elif Çarşamba puanları ile birlikte çıkışa geçtiğini, hatta bilezik aldığı çok zaman oldu. Bu nedenle bugün Gelinim mutfakta bugün kim birinci Elif olmasını bekliyoruz. 4 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Netleştiği An

4 Aralık Çarşamba gelinim mutfakta puanlama sırasında yarışmacılar sadece kendi kaynanasında değil, diğer kaynanalardan da yüksek puan almak için yarışmacılar yemeklerini yaparken birbirlerine çok benzer şekilde yapmaya çalışıyorlar.

Yarışmacıların bu stratejilerine genel de hepsi birden uymaya çalışıyoruz. Ayrıca bu durum zaten programın da kuralı. Ancak gene de bazı zamanlar aradan birisi çıkıp, diğerlerinden açıkça bariz yanık yırtık veya belirgin hata yapıyor. Eskiden bu durumda olan yemeklere kural hatası olarak -2 puan verilmiyordu. Şimdi durum değişti. Dikkat: 4 Aralık Çarşamba puan tablosu ayazının en son kısmında bulabilirsiniz.Gelinim Mutfakta Puan Durumu SonucuKaynana Hülya, bugün gelini Aydan’a karşı saygı sınırlarını aşan sözleri sarf eden Yağmur’a günün kritikleri konuşulduğu esnada gelini hakkında bu sözleri söyleyen Yağmur’a kızının silik biri olmadığını ve sözlerine katılmadığını ve tenzih ettiğini dile getirdi. Saygı sınırları içinde kalmayı başaran Hülya kaynanayı tebrik ediyoruz. Not: Melike Gelinim mutfakta puanlama kısmı yazının sonunda verdik.

Son zamanlarda yarışmaya katılan gelinler geldikleri gibi gidiyor ve puanlama konusunda varlık göstermiyorlardı. Bu hafta yarışmaya katılan Yağmur iyi puanlar almayı başardı. Bugün Gelinim Mutfakta 4 Aralık Günün birincisi olma konusunda en büyük engel Çiğdem hanımın puanları olacak.4 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta çeyrek altını alan gelin Duygu

Bugün çeyrek altını alan gelin Yağmur olması halinde (kesinlikle olamayacağını düşünüyorum.) Yağmur bilezikleri %50 oranında garantilemiş, final de de bilezikleri kazanacak en önemli yarışmacı haline gelecek. Diğer yarışmacılar yeni gelene çeyrek altını kaptırmamak için ellerinden geleni yapacaklar.

Bugün kim birinci oldu? sorusunu cevabını günün yemeğinin adını ve malzemelerini sizlere açıkladıktan sonra bugün birinci olan gelinin adını vereceğiz. 

Gelinim Mutfakta 4 Aralık Puan Durumu Ve Puanları

2 Aralık 2019 Pazartesi günü 401. bölümü ile Kanal D ekranlarında başlayan program da haftanın üçüncü günü 403. bölümü ile karşımıza gelecek olan programda yarışmacılar adım adım hafta finaline yaklaşmakta. Artık en ufak hatanın affedilmeyeceği bir sürece girildi. Her yarışmacı elinden geleni yapmalı. Aksi halde bu hafta elene yarışmacı olmaktan kendisini kurtaramaz. Dikkat: 4 Aralık Çarşamba Puanları yazının sonunda sizleri bekliyor.4 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Gelinim Mutfakta 4 Aralık Çarşamba Puan durumu sonucu bizlere kesin olarak iki sonucu verecek. Bunlardan ilki bu hafta eleme potasına düşecek muhtemele isimler büyük oranda netleşecek. İkinci olarak da final de bilezik için yarışacak yarışmacılar kesin olarak belli olacak.

Haftanın ilk iki günü puanlamasını geride bıraktık. birazdan üçüncü günü için puanlama yapmak üzere kaynanalar sunum kısmına gelecekler. Paki bu zaman kadar en başarılı kaynan kim oldu diye baktığımızda, Hülya 2 defa gelinin bulmayı başardığını Aysel ve Ayten de birer kez gelinlerini bulmayı başardıklarını görüyoruz. Gelinim Mutfakta 4 Aralık 2019 Puan Durumu Netleştiği an Yağmur

4 Aralık Çarşamba gelinim mutfakta günün birincisi olacak isim kaynanası tarafında ne çok desteği gören yarışmacı olacak. Tabi sadece kaynanası değil, diğer kaynanalardan da geçer not almalı. 

Gelinim Mutfakta Son bölüm de tüm kaynanalardan geçer not almasa da genel itibari ile diğer yarışmacıların puanlarının düşük olması nedeni ile Aydan birden bire kendisini zirvede buldu.Gelinim Mutfakta günün Puanları Görseli

4 Aralık Çarşamba Çeyrek altını kim aldı? sorusunun cevabın da bu hafta kötü gidişe dur demek isteyen elif olma ihtimali çok yüksek olduğunu, kaynanası Çiğdem hanım da adeta bu konuyu düzeltmek adına seferber olduğunu görüyoruz.

Çiğdem hanım gelini elif’i eleme potasında kurtarmak için önce kendi gelinini tabağını buldu. Daha sonrada diğerlerine bariz düşük puanlar verdi. Böylelikle bugün haftalık toplam puan durumu sonucunda Elif’in puanları diğerlerine yaklaşmış oldu.4 Aralık 2019 Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Açıklandığı An

Bugün 4 Aralık Gelinim Mutfakta Puan durumu sonucunu vermeden önce yarışmacıların sunum kısmına hangi yemeği getireceğini ve hangi malzeme ile birlikte yaptığını açıklayacağım. Hemen akabinde ise 26 Kasım puanlama sonuçlarını tablo halinde sizlere aktaracağız.

Gelinim Mutfakta 4 Aralık Ağzı Açık

Gelinim Mutfakta Ağzı Açık yemeği Malzemeleri - 4 Aralık 2019

Hamuru İçin;

 • 4 Su bardağı kadar un
 • 2 çorba kaşığı yoğurt
 • 1 tatlı kaşığı tuz
 • 3 çorba kaşığı zeytinyağı
 • 1,5 su bardağı su

4 Aralık 2019 Gelinim Mutfakta Günün yemeği Ağzı Açık Malzemeleriİç Harcı için;

 • 300 gram kadar kıyma (kuzu)
 • 1 adet soğan
 • 1 diş sarımsak
 • 1 adet taze yumurta
 • 2 yemek kaşığı kadar un
 • 1 çay kaşığı kadar pul biber
 • 1/2 çay kaşığı pul biber
 • 1/2 çay kaşığı tuz

Kızartmak için;

 • 2 su bardağı sıvı yağ

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1Haftanın üçüncü günü yarışmacılara Ağzı açık isminde pratik bir yemeğin yapımını istedi. Kabaca tarif etmek gerekirse ayrı ayrı malzemeleri karıştırıp ayrı ayrı kızartılması gereken kolay ama lezzetli bir tarif olacak. Böyle kolay yemeklerde kaynanalar genel de kendi gelinlerin tabaklarını bulma konusunda zorlanıyorlar. 

Fatih Ürek bugün günün yemeğini yapabilmeleri için yarışmacılara 45 dakika kadar süre tanıdı. Bu süre içinde tüm yarışmacılarda günün yemeği olan Ağzı Açık yemeğini sunum kısmına getirmeyi başardı.

Tabi kimisi yaktı kimisi tam olarak pişirmedi. Bakalım bu hatalara nazaran bugün Çeyrek altını bugün kim kazandı? Sonuçlar yani Gelinim Mutfakta 26 Kasım Çarşamba puanlaması hemen alt kısımda sizleri bekliyor. 

Gelinim Mutfakta 4 Aralık Puanları (04/12/2019 Çarşamba)

*************************Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1*************************

Kaynana Çiğdem‘in verdiği Puanlar

Elif=> Çiğdem’in Gelini 5
Duygu : 1
Aydan : 3
Yağmur : 2

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Hülya‘nın verdiği Puanlar

Elif : 1
Duygu : 2
Aydan: => Hülya’nın Gelini 1
Yağmur : 5

*************************
” 4 Aralık 2019 Çarşamba Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Ayten‘in verdiği Puanlar

Elif : 1
Duygu : 4
Aydan : 3
Yağmur : => Ayten’in Gelini 5

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Aysel‘in verdiği Puanlar

Elif   : 1
Duygu  : => Aysel’in Gelini 3
Aydan : 3
Yağmur : 5

*************************

Gelinlerin 4 Aralık 2019 Çarşamba Toplam Puanları

Elif 5 1 1 1 8
Duygu 1 2 4 3 10
Aydan 3 1 3 3 10
Yağmur 2 5 5 5 17

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (2-6 Aralık Haftası) – Çarşamba

*************************
Elif        : 19  + 8 = 27
Duygu   : 24 + 10 = 34
Aydan   : 22 + 10 = 32
Yağmur : 27 + 17 = 44
*************************

Gelinim Mutfakta 4 Aralık Çarşamba Puanlama Sonuçları

*************************

4 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ YAĞMUR
Gelinim Mutfakta 4 Aralık Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ YAĞMUR
4 Aralık Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ ELİF

*************************

Gelinim Mutfakta 5 Aralık 2019 Perşembe Fragmanı İzle

5 Aralık 2019 Perşembe günü Kanal D ekranlarına 409. bölümü ile karşımıza gelecek olan yarışmanın 5 Aralık Perşembe fragmanı alt kısımda sizler bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu