Zuhal Topal'la Sofrada

4 Aralık Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puanları (Buse Çelik)

Zuhal Topal’la Sofrada Bugün 4 Aralık Çarşamba Buse Çevik yarışacak. 10 yıllık evli olan ve üç çocuk annesi olan Buse kaynanasının ilk gün verdiği puanların acısını bugün çekip çekmeyeceğini yani kaynana Nigar hanım bugün 4 Aralık Çarşamba puanları sırasında intikam alıp almayacağını hep birlikte göreceğiz.

=> Bu arada [pembebuton]25 Aralık Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Bugün[/pembebuton] verilen puanları görmek için tıklayınız.Zuhal Topal'la Sofrada 4 Aralık Çarşamba Puanları Alacak YarışmacılarHaftanın ilk gününden bu zamana kadar yarışmacıların yaptığı yemeklere 6 puanı layık gören sunucumuz bugün Zuhal topla kaç puan verecek? Zira kendisinin vereceği puanlarla zirvenin adı belli oluyor. Şu an için birinciliği hak edecek bir menü çıkmadığını düşünüyoruz. 

=> Bu arada [pembebuton]18 Aralık Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Bugünkü[/pembebuton] bölümde verilen puanları görmek için tıklayınız.

Zuhal Topal 4 Aralık Çarşamba Puanları verildiği sırada kaynanalar ellerinde 4-5- ve 7 puan üzerin puanlar kaldığı için yarışmacı bugün alacağı puanlarla ya zirveyi alacak, yada birinciliği eli ile bir başkasına verecek.

=> [pembebuton]11 Aralık Çarşamba Zuhal Topalla Sofrada Bugün[/pembebuton] verilen puanları ve sonucunu görmek için tıklayınız.4 Çarşamba Zuhal Topal'la Sofrada yarışmacılarıPazartesi günü yarışan kaynana Nigar kendisine yani gelinine gelen puanlardan sonra onları ilmek ilmek dokuyacağım sözlerinin dün karşılığını göremedik. Ancak Bugün bu sözümün arkasına duracak mı hem birlikte göreceğiz. Not: 4 Aralık Çarşamba Zuhal Topal Kaç Puan verdi sorusunun cevabı yazının en sok kısımda sizleri bekliyor.

=> Bu arada [pembebuton]Zuhal Topalla Sofrada 6 Aralık Cuma Toplam Puan Durumu[/pembebuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

Bu haftanın ortasına gelmemize rağmen kaynanalar arasında sivrilen bir karakter olmadığı için onları da tanımak bir hali zor oluyor. Neyse ki ben bu hafta yarışan hem kaynanalar hem de gelinleri tanıttığım [pembebuton]Zuhal Topal’la Sofrada 2-6 Aralık yarışmacıları[/pembebuton] yazımıza bir göz gezdirip hakkındaki bilgileri görebilirsiniz. 

=> Bu arada [mavibuton]6 Aralık Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puanlaması[/mavibuton] görmek için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 4 Aralık Çarşamba (288. Bölüm)

4 Aralık Çarşamba günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Buse Çelik. Aslen Çanakkaleli ve üç çocuk annesi 11 yıllık evli olan gelinimiz bu tecrübesini kaynanalara sunacağı günün menüsünde de göstermek istiyor. İlk bölümde yarışan gelin elindeki fırsatı kaçırsa da Zuhal Topal’la Sofrada 4 Aralık Çarşamba Puan durumu öncesinde zirvede yer alan yarışmacı Çağla’nın 29 puana sahip olması, çıtayı oldukça yükseltti.

=> [pembebuton]5 Aralık Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Son Bölüm[/pembebuton] puanları ve sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.4 Aralık 2019 Zuhal topalla Sofrada yarışmacı gelin Buse

Bu hafta Çarşamba günü (4 Aralık 2019 Çarşamba) yarışan yarışmacımız Buse Çelik ile kaynanası Bircan Çelik hakkındaki tüm bilgiler alt kısımda sizleri bekliyor. 

Buse Çevik (4 Aralık Çarşamba Yarışmacı Gelin)

Zuhal Topal'la Sofrada Buse Çelik - 4 Aralık 2019

 • 27 yaşında
 • 10 yıllık evli
 • İzmir de oturuyor
 • Aslen Çanakkaleli
 • 3 çocuk annesi
 • kıskanç bir yapısı var
 • Oldukça hamarat birisi
 • Temizlik yapmayı çok seviyor

Bircan Çevik (4 Aralık 2019 Yarışmacı Kaynana)

4 Aralık Çarşamba Zuhal Topal'la Sofrada Bugün yarışan Kaynana

 • Gezmeyi çok seviyor
 • Aslen İzmirli
 • 55 yaşında
 • İzmir Menemen de ikamet ediyor
 • Dobra bir yapısı var
 • Yalanı dolanı sevmiyor.

Zuhal Topal'la sofrada 4 Aralık kaynana Bircan

Buse’nin evlenme hikayesini ise kaynanası sayesinde olduğunu açıkladı. Eşinin yeğeni ile kendi yeğeni ortak arkadaş olduklarını ve İnternet de kaynanası kendisini resmini gördüğünü ve çok beğendiğini ve oğluna gösterdiğini, böylelikle evliliğe giden yolda ilk adımı attıklarını açıkladı. Tabi sonrasında isteme ve evlenme olduğunu açıkladı.

Oldukça titiz birisi olduğunu ve kocasını çok kıskandığını söyleyen Buse, bugün haftanın birincisi olmak için kaynanalar hem damak zevkine hitap eden menü sunmak zorunda hem de saygıda kusur etmemesi gerekiyor. Bu kriteri geçen son bölümde yarışan Çağla çok iyi puanlar aldı. Dikkat 4 Aralık Çarşamba bugün Zuhal Topal kaç puan verdi? Sorusunun cevabı yazının sonunda bulabilirsiniz.Zuhal Topalla Puanları alacak yarışmacılar - 4 Aralık 2019

Bugün 4 Aralık Zuhal Topal’la Sofrada puanlaması sırasında hem yarışan gelin hem de yarışan kaynan Bircan’ın bir tek korkusu var. O da bu hafta birinci olmanın önünde en büyük engel, Nigar kaynananın vereceği düşük puan olacağını, bu sebeple kaynana Nigar’a karşı daha dikkatli olacaklar. 

Kaynana Nigar bu saatten sonra hangi masaya 3 vereceği konusu adeta pimi çekilmiş bomba gibi hangi masaya üç vereceği merak konusu olurken bu sorunun cevabını hep birlikte bugün Zuhal Topalla puanları sırasında göreceğiz.  

4 Aralık Zuhal Topal’la Sofrada Buse’nin Menüsü 

 • tel şehriyeli tavuk çorba
 • Kremalı kabak graten
 • Arpa şehriye pilavı
 • El açması ıspanaklı börek
 • Püre yatağında Antrikot
 • Mevsim Salata
 • Yoğurtlu Mor Sultan
 • Profiterol

Zuhal Topal'la Sofrada Buse Çelik'in menüsü


Kaynanalar haftanın ortasında Bircan’ın gelini Buse’nin yapacağı menüye baktıklarında menüyü karmaşık bulduklarını, ilk gün yarışan kaynana Nigar hanım ise Buse’nin menüsüne şu eleştirilerde bulundu.

“Benim rosto yemeğime laf eden Bircan’ın Antrikotunu bugün göreceğim. Onları ilmek ilmek dokuyacağım”
Kaynana Nigar

Sözleri ile kaynana Nigar dün verdiği 5 puandan sonra düşük puanları sonraya sakladığını söylemişti. Bugün en düşük puanları bakalım hangi kaynananın geline verecek diye merakla beklerken, kaynanalarda Nigar hanıma karşı saygıda kusur etmemeye çalışıyorlar. Zira en ufak tartışmada kendi gelinine üç vereceğini düşünüyorlar.Zuhal Topal'la Sofrada 288 bölüm - 4 Aralık 2019

Nigar hanım düşük puanlarından bir tanesini bu masaya mı saklandığını birazdan belli olacak. Peki bugün Zuhal Topal kaç puan verdi? Zira sunucumuz ilk iki gün yarışan gelinlere 6 puan verse de birisi 29 puanla zirvede yer alırken diğeri 19 puanla arada uçurum bir puanlama olduğunu görüyoruz.

Bizleri Googleden Ararken
"Zuhal Topalla Sofrada dizicenter"
Şeklinde arayıp bu yarışma ile en son konumuzu bulabilirsiniz.

Buradan çıkartacağımız sonuç Zuhal Topal’la Sofrada 4 Aralık Puanları sırasında kaynanalar haftanın birincisini belirleyecek puanlama yapmaya başladığını artık sunucumuzun vereceği puanlar birinciyi belirlemede etkili olsa da %100 birinciyi belirlemediğini görüyoruz.4 Aralık Çarşamba Zuhal Topal'la Sofrada Puanları Alacak Menü

Sözlerimi burada tamamlarken bu hafta boyunca yarışan gelinlerin toplam puan durumu hemen alt kısımda vereceğim. Daha sonra Buse Çelik’in 4 Aralık Çarşamba puanlamasını aktaracağım. 

Zuhal Topal Haftalık Toplam Puanlar (2-6 Aralık)

2 Aralık 2019 Pazartesi haftanın ilk bölümü ile karşımıza gelen programda yarışmacıların ilk gün aldığı puanlardan bu güne kadar aldığı puanların toplamını yani Zuhal Topalla Sofrada haftalık toplam puanları hemen alt kısımda verdim.

 • 2 Aralık Pazartesi Puanı (Meltem Kavas) = 19
 • 3 Aralık Salı Puanı (Kumru Temurlek) = 29
 • 4 Aralık Çarşamba Puanı (Buse Çelik’in) = 21

4 Aralık Çarşamba Zuhal Topal’la Puanları (Buse’nin Puanları)

Nigar  4
Melek  3
Kezban   5
Zatiye  4
Zuhal Topal    5
TOPLAM   21

**4 Aralık 2019 Çarşamba**

Zuhal Topalla Sofrada 4 Aralık 2019 Fragmanı

10 yıllık evli ve Aslen Çanakkaleli olan Buse Çelik’in yarıştığı Zuhal Topal’la Sofrada 288. bölüm fragmanı alt satırda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu