Gelinim Mutfakta

4 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? Bu Hafta Kim Elendi

Gelinim Mutfakta 4 Aralık Cuma Bilezikleri Kim Kazandı? Kim Elendiği belli oldu

4 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri kim aldı? Bu hafta gelinim mutfakta kim elendi sorusu da cevap buldu. 4 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta puan durumu sonucuna göre Nurcan yarışmadan kesin olarak elenen isim oldu.

=> Gelinim Mutfakta 25 Aralık Cuma altınları kim kazandı öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 4 Aralık Cuma bilezikleri alan yarışmacının kim olacağı isim birazdan verilecek olan 4 Aralık Cuma puanları sonrasında belli olacak.

=> Gelinim Mutfakta 11 Aralık Cuma Haftanın birincisi görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 4 Aralık Cuma bilezikleri kim aldı resmi

Sadece bilezikleri alan değil, aynın zamanda bu hafta yarışmanda kimin eleneceği de normal da 4 Aralık Cuma puanlamasından sonrasında netlik kazanması beklenirken, Nurcan hafta içinde aldığı çok kötü performansı nedeniyle Perşembe günü aldığı puanlardan sora eleneceği netlik kazandı.

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu sonucuna göre bilezikleri bu hafta koluna takacak isim Aysun olması beklenirken Gizem’in de Aysun kadar şanslı olduğu aldığı puanlardan görülüyor.

4 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi resmi

Birazdan kaynanalar ve Onur Büyüktopçu 4 Aralık Cuma puanları vermeye başlamadan önce Gelinim Mutfakta 4 Aralık Cuma Bilezikleri Kim Aldı sorusuna en yakın yarışmacıların puanlarına ve sanrılamalarına gelin hep birlikte bakalım. 

  1. Aysun: 75
  2. Gizem: 67
  3. İlayda: 64
  4. Nurcan: 38

Yukarıda ki sıralamaya göre Aysun’un şansı oldukça fazla. Bu avantajını kullanıp, bu zaman kadar hep kıyısından köşesinden döndüğü bilezikleri kazanmak için elinden geleni yapması gerekiyor.

Gelinim Mutfakta 4 Aralık Cuma Bilezikleri Kim aldı?

4 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri kim aldı resmi

Aysun 4 Aralık Cuma Haftalık toplam puan durumu öncesinde Bu hafta bilezikleri almaya en yakın yarışmacı Aysun olduğunu, günün sonunda bu avantajının koruması bekleniyor. İşte Aysun ile Aysun’a en yakın yarışmacıların hafta başından beri aldıkları puanlar…

 

4 Aralık Cuma Gizem’İn Puanları (Haftalık)

Pazartesi: 16
Salı: 18
Çarşamba: 16
Perşembe: 17
Cuma 19

*************************

4 Aralık Cuma Aysun’un Puanları (Haftalık)

Pazartesi: 17
Salı: 16
Çarşamba: 20
Perşembe: 22
Cuma 12

*************************

Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı (4 Aralık 2020)

Aysun  : 75 + 12 = 87
Gizem  : 67 + 19 = 86
İlayda  : 64 + 13 = 77

Gelinim Mutfakta 4 Aralık Cuma Bilezikleri Kim Aldı? sorusuna cevap olması beklenen isim Aysun olması beklenirken, Gizem ve İlayda’nın da hala bilezikleri almak için şansları olduğunun, 4 Aralık Cuma günü verilecek puanlar da sıçrama yapmaları halinde bilezikleri almaması için hiç bir engeli olmadığı görülüyor

Aysun şu an da en yakın rakibi olan Gizem’e 8 puan fark attığını, ilk iki kaynananın vereceği puanlarla aradaki farkın rahatlıkla kapanabilir. Bu nedenle %100 bu hafta Gelinim Mutfakta bilezikleri Aysun kazandı demek için çok erken olduğunu ama bileziklere şu an için en yakın isim yarışmacı Aysun olduğunun söyleyebiliriz. 

4 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu

*************************

İlayda  : 64 + 13 = 77
Gizem  : 67 + 19 = 86

Aysun  : 75 + 12 = 87
Nurcan : 38 + 13 = 51

*************************

4 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu henüz belli olmadan önce bu hafta elenecek isim kesin olarak belli olduğunun, Nurcan’ın en yakın rakibi ile arasında 26 puan farkın oluşmasından dolayı Nurcan bu hafta %100 elenecek isim oldu.

Bugün Toplam puan durumu sonucunun merakla bekleyen üç gelinin bilezikleri kazanma ihtimalinin olduğunun ama Aysun ile Gizem’in şansının İlayda2ya göre daha fazla olduğu aldıkları puanlardan rahatlıkla görülebiliyor.

Bugün 4 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta kim elendiğinin bir gün önceden belli olduğu yarışma programında bilezikleri alacak ismin Aysun olması kuvvetle muhtemel olduğu görülüyor

4 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta toplam Puan Durumu sonucu ile bu hafta bilezikleri alan ve yarışmadan bu hafta elenen yarışmacıların sonuçları.

Gelinim Mutfakta 4 Aralık Cuma Puanlama Sonuçları

*************************

4 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim kazandı
⇒ AYSUN

4 Aralık 2020 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒ NURCAN

4 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ GİZEM
Gelinim Mutfakta 4 Aralık Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ GİZEM
4 Aralık Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ AYSUN
*************************

4 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? İşte O Videosu

4 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? B hafta hangi yarışmacının elendiğini belli olduğu 4 Aralık Fragmanın hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

  1. Ayıp ayıp Nurten hanım bir gencin üzerine bu kadar gidilmez çoçuğun yaşında aslında sen İlyada yı kıskanıyorsun bu kadar uğraştırmaz Semra hanıma dikkat edin hep puanlama yaparken gözü gelininde işareti alıyor hergün mü gelin bulunur haksızlık tahammül edilmiyor onur bey verilen puanı not alırken Semra hanım hemen geliniyle bakışıyor DİKKAT……..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu