4 Aralık Salı Beni Bırakma 167. Bölüm Özeti Zeynep Bebeğini Aldıracak Mı? Emre Zeynep’in Peşinde

Focus Filmin yapımcılığını yaptığı Atv ekranlarında hafta içi her gün 14:00 da özeti ile başlayıp, 16:20’ya kadar yayınlanan günlük dizi olan Beni Bırakma 167. bölüm özeti ve fragmanını vermek için bu sayfayı oluşturduk.

Bora, ölümle korkuttuğu Zeynep’i ikna etmek için Emre’yi öldürmekle tehdit eden saplantılı aşık Bora, işleri sıkı tutup Emre ile Zeynep’in görüşmesine engel olmuş gibi dursa da Emre’den kalan ve Zeynep’in sakladığı her ne varsa hepsini yakan, yok eden Bora’nın gözü dönmüş be Zeynep’in bebeği Emre’den olduğunu bildiği için Zeynep’e bebeği aldırmasını tabiki tatlı dille değil korku ve tehdit dili ile zorla yaptırmaya kalkacak. Bu arada Beni Bırakma 169. Bölüm için tıklayınız.

Peki Beni Bırakma Dizisinde Zeynep Bebeğini aldıracak mı? Bu sorunun cevabı Beni Bırakma 4 Aralık özeti olan yazımızın devamında sizleri bekliyor.

Beni Bırakma 167. Bölüm Özeti (4 Aralık Salı)

He yazımızın başında Emre ve Zeynep’in hikayesi ile başlıyorduk. Bu sefer bir değişilik yapıp Tarık ile Sıla’dan bahsederek başlamak istiyorum. Meltem, gizli gizli Tarık ile Sıla’nın görüştüğünü zannedip kıskançlık krizleri ile Tarık’ı bunaltmaya devam ediyor. Tarık ise iki kadının arasında kalsa da gönlü ve kalbi Sıla’dan yana olsa da kendisinin bile anlamadığı Meltem ile evliğini ailesi adına devam ettirme kararı alsa da Sıla’ya bir haya kurması konusunda yardımcı olacak. Hemde nerede biliyor musunuz? Tabi ki psikopat Kerem’in yanında işe başlamasını sağlayacak.

Kerem ağabeyinin ölmesinden sonra Amerika’dan gelip işlerin başına geçse de borç batağında aldığı şirketi iflastan kurtaran eski dostu Tarık ile kar ortaklığı kuracaklar. Tarık’ın ise tek koşulu Kerem’den gönderdiği kişi yani Sıla’yı işle almasını isteyecek.

Beni Bırakma 4 Aralık Özeti Zeynep Bebeğini Aldıracak Mı?

Tarık her ne kadar Sıla’ya hala aşık olsa da yeni iş yerinde kendisinin eski eşi olduğunu söylememesini isteyecek. (Neden böyle bir şey yaptı anlamadım. Muhtemelen Kerem Sıla’ya sarkıntılık etmesinin önünü açmak istemiş senarist. Diğer türlü Tarık eski eşim derse Kerem daha mesafeli davranmak zorunda kalması gerektiği için diye yorumladım.) Sıla yeni iş yerine ayak uydururken annesi ile teyzesi arasında sırrın peşine düşecek.

Emre ile Zeynep’in kavuşması bir başka bahara kalmış gözüküyor. Bora, Zeynep’in karnında Emre’nin bebeğini taşımasını istemediğini eğer aldırmadığı takdirde sevdiklerini öldürmekle başlayacağını söyleyip Zeynep’i korkutan Bora ve ne yapacağını kestiremeyen Zeynep bebeğinin canı ile en sevdiklerinin canı başta annesi ile Emre’nin canı karşılığında bebeğinin alınmasına tamam dese de Bora’nın elinden kaçıp kurtulmanın yolunu arayacak.

Tam kürtaj yapılacağı sırada kaçmayı başaracak. Emre de Zeynep’in kendisinden hamile olduğunu düşünüp Zeynep’in peşinden gidecek. Zeynep şimdilik kayıplara karışacak. Bakalım Zeynep’i ilk kim bulacak? Sizce Zeynep’i kim bulacak? Yorum kısmından özgürce düşüncenizi sadece adınız yazıp paylaşabilirsiniz. 4 Aralık Salı Beni Bırakma özeti burada sona erdi. Bir sonraki özet de görüşmek üzere.

Beni Bırakma 167. Bölüm İzle

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Etiketler:
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın

4 Aralık Salı Beni Bırakma 167. Bölüm Özeti Zeynep Bebeğini Aldıracak Mı? Emre Zeynep’in Peşinde (1 Yorum)