Gelinim Mutfakta

4 Aralık Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi İle Günün Yemeği Ve Gelinim Mutfakta 4 Aralık Puanları ile Puan Durumu

Gelinim Mutfakta 4 Aralık Salı günün birincisi kim oldu? Dün yarışmaya katılan Emel maalesef ki beklentilerin altında kaldı. Muhtemelen bu performans da giderse Cuma günü gülü güle demek zorunda kalacağız. Umarım, dişli yarışmacılar gelir ve eski yarışmacılar ile kıyasıya rekabet eder. [mavibuton]11 Aralık Salı Gelinim Mutfakta Puan Tablosu[/mavibuton] için tıklayınız.

İlhame hanım dün herkesi oldukça şaşırtmayı başardı. Nasıl mı? Tabi ki son iki tabağa kendi gelinin ile Cansu’nun tabağını bırakmasından sonra Cansu’ya beş vermesi, Cansu dahil herkesi şaşırttı. İlhame hanımın performansı bu günde Gelinim Mutfakta 4 Aralık Salı Puanları verilirken yine Cansu’nun veya Elifin tabağına beş verirse sanırım kalpten giderim.  [pembebuton]Gelinim Mutfakta 7 Aralık elenen kim[/pembebuton] olduğunu görmek için tıklayınız. 

Geçtiğimiz hafta Hatice yarışma tarihinde bir birinden farklı rekorlara imza attı. Dört kaynanadan beş puan alarak hafızalara kazınırken, Cuma günü en sonda olup bilezikleri alması da yine bir rekor olduğunu görüyoruz. Gelinim mutfakta puanlama da her ne kadar İlhame hanım haksızlık yapıyor desek de artık Hatice iyi yemekler yapmaya ve diğer kaynanalardan iyi puanlar alamaya başladı. Tabi dünkü puanları saymaz isek. [kirmizibuton]Gelinim Mutfakta 6 Aralık Puanlama[/kirmizibuton] için tıklayınız.

Cansu, haftaya çok iyi başladı ve 15 puanla dün günü birinci bitirmeyi başardı. Tecrübeli bir yarışmacıdan tek beklentimiz da zaten olması gereken bu. Elif ise artık kendisini göstermek ve bilezikleri almak için günün birinciliği ile yetinmek istemiyor. Bakalım Elif ile Cansu gelinim mutfakta 4 Aralık puanlama da istediği puanları almayı başarabilecek mi? Hep birlikte bekleyip, göreceğiz. [mavibuton]Gelinim Mutfakta 5 Aralık Çarşamba Puanları[/mavibuton] görmek için tıklayınız.

Gelinim mutfakta puan durumu açısından İlhame hanım rekorları alt üst etti. yakın zamanda Reyhan hanım için yaptığım performans değerlendirmesini bu hafta sonunda İlhame hanım için yapacağım. İlhame kendi gelinine beş verme olasılığı ile bir verme olasılık değerlerini paylaşacağız. Bence Reyhan hanımı geride bıraktığını düşünüyorum. (Oransal olarak) İlhame, dünün acısını almak için 4 Aralık Salı günü gelinim mutfakta puanlar verilirken %100 1-1-1-5 tarzında  şeklinde puanlama yapacaktır. 

Dikkat ettiyseniz artık yarışmada dörtleri ve üçleri arar olduk. Gül hanımın yaptığı 1-4-4-5 şeklindeki puanları sanırım bir daha göremeyeceğiz. Buradan gül hanıma selam ve sevgilerimizi iletiyoruz. Yakın zamanda onları tekrardan yarışmada görmek istiyoruz. Kaynanalar genelde düşük puanlar vermesindeki tek sebep kendi gelinini Gelinim Mutfakta günün birincisi yapmak istemeleridir. Ancak her kaynana bu konuda maalesef başarılı olamıyor.

Gelinim Mutfakta 4 Aralık puanları artık sayfamızda daha görünür ve kolay ulaşılabilir bir şekilde sizlerin beğenisine sunuyoruz. Taklitlerimiz her geçen gün artarken, bizler sizlere doğru bilgiyi iletmeye ve sizlerden gelen her geri dönüşü dikkatle değerlendirdiğimizi bilmenizi isterken, taklit sitelerden kaçınmanızı ve Gelinim Mutfakta Puanları sadece dizicenter sitesinden öğrenilir.

4 Aralık Salı günü Çeyrek altını kim aldı? Tahminleri alayım arkadaşlar? Şahsen daha önce almamış yada az almış kişilerin çeyrek altın almasını ve bu sayede kendisine güven gelmesini istiyorum. Umarım bu gün gelinim Mutfakta en yüksek puanı Elif ile Emel arasından birisini olmasını isterim. Dikkat! Gelinim Mutfakta 4 Aralık Salı puanları sayfanın en sonunda verilmiştir. 

4 Aralık Salı Gelinim Mutfakta puanlama sonuçlarını artık tablo halinde alt kısımda bulabilirsiniz. Bizler bu gün günün yemeğinin adını verdikten sonra günün kısa özetini hemen ardından 4 Aralık Salı Gelinim Mutfakta Puan tablosu ve son durumu aktaracağız.

4 Aralık Salı Gelinim mutfakta puan veya puanlama kısmına geçmeden önce Ziyafet hanımı nasıl buluyorsunuz. Hatice’ye bir verince sevindiği gibi başkası da Hatice’ye bir verince çok mutlu oluyor. Sizce Ziyafet hanım haklı mı? İyi mi yapıyor? Hatice, hırslı birisi ve dün günün sonunculuğunu kısa sürede pozitif bir şekilde kendi lehine Gelinim mutfakta 4 Aralık Salı toplam puanları verildikten sonra değişeceği kanaatindeyim.

Gelinim mutfakta toplam puanlar da son duruma bakalım. Cansu iki haftadır eleme potası civarında gelip giderken dün birden iyi bir çıkış yaparak 15 puanla gününü birincisi olmuştu. Lider koltuğuna Cansu yer alırken, Cansu’ye en yakın puana sahip gelin Elif, 10 puanla yer aldı. Üçüncü sırada dün yarışmaya başlayan Emel, 9 puanla yer alırken Hatice 5 puan alarak günün sonuncusu ve Gelinim Mutfakta haftalık puanlar da son sırada yer aldı.

Gelinim Mutfakta 4 Aralık Salı puanlama öncesinde gelinler yemek yaparken Fatih Ürek’in daha etkin olmasını ve yemeklerini bariz şekilde farklı yapan gelinlerin puanlarının kırılması istiyor ve kullanıcılarımızın taleplerini buradan duyuruyoruz. Elbette beş elin parmakları bir birine benzemediği gibi aynı yemekleri noktasından virgülüne kadar benzer illaki olamaz. Ancak ilk bakışta anlaşılmayacak kadar benzer olmasını ve kaynanalar daha zor gelinlerin tabaklarını bulmasını istiyoruz. Not: Gelinim Mutfakta 4 Aralık Salı Puanları sayfanın en altında verildi.

Her Salı bende bir favori açıklıyorum. Bu hafta Elif’in daha şanslı olduğunu ve bu gün bir çıkış trendine girerse bilezikleri alacağını düşünürken, yeni gelen Emel ise bu hafta eleneceği kanaatindeyim. Sizlerde yorum kısmından görüşlerinizi bizlere açıklayabilirsiniz. 

Bu hafta  açısından Ezgi’yi daha şanslı görüyorum. İlhame hanım Cansu’ya iyi puanlar vermiyor. Kendi kaynanası Sevgül hanımda Cansu’nun tabaklarını bulamamaya başladı. Şimdiden Ezgi ile arasındaki puan farkı 6 puan olunca Cansu bu hafta bilezikleri alma şansı çok düşük görüyorum. Tabi bunlar benim tahminim. Dikkat: 4 Aralık Salı Gelinim Mutfakta Puanları sayfanın en altında verilmiştir.

Gelinim Mutfakta 4 Aralık Günün Birincisi Ve Günün Puanları İle Puan Durumu (Salı)

Gelinim Mutfakta bu gün kim birinci oldu?  Bu sorunun cevabını birazdan kaynanalar tarafında verilecek olan puanlar sonrasında belli olacak. izlerde an ve an puanları aktaracağız. Öncesinde bu gün gelinlerin yaptığı yemeğin malzemesini vereceğiz. Sizde yemeklerinizin resimlerini sitemizin en alt kısmında mail adresimize gönderebilirsiniz. Beğenilen resimler arasında en güzellerini buradan yayınlayacağız.

4 Aralık Salı Gelinim Mutfakta puanlama sonrasında en yüksek puanı alan gelin kim? Umarım hak eden gelin çeyrek altını alır ve daha önce hiç altın almamış yada çok az almış Emel ile Elif arasından birinini çeyrek altını almasını temenni ediyorum.Not: 4 Aralık Salı gelinim mutfakta toplam puanları sayfanın alt kısmında verildi. ⇓Salı Puanları hemen alt kısımda⇓ 

4 Aralık Salı Gelinim Mutfakta günün birincisi kim olacağını, Çeyrek altını kimin kazanacağını ve en yüksek puanı belirleyecek olan günün yemeğini açıklayalım. Sonra Gelinim mutfakta toplam puan durumu hakkında bilgi vereceğiz. Bu gün gelinler patates püreli tavuk sote yapacaklar.

Gelinim Mutfakta 4 Aralık Günün Yemeği Patates Püreli Tavuk Sote Ve Malzemeleri

 • Yarım kilo tavuk göğsü
 • İki yemek kaşığı sıvı yağ
 • Bir tatlı kaşığı domates salçası
 • İki adet yeşil biber
 • Bir adet kırmızı biber
 • Bir adet soğan
 • İki diş sarımsak
 • İki adet domates
 • Bir çay kaşığı karabiber
 • Bir çay kaşığı pul biber
 • İki çay kaşığı tuz
 • Bir su bardağı su

Patates Püresi İçin;

 • Atı adet patates
 • Patatesleri kaynatmak için su
 • İki kaşık tereyağı
 • Bir su bardağı süt
 • Üç çay kaşığı tuz
 • Bir çay kaşığı beyaz biber
 • Bir çay kaşığı muskat cevizi rendesi

Gelinim Mutfakta 4 Aralık Puanları (04.12.2018 Salı)

*************************

Kaynana Ziyafet‘in verdiği Puanlar

Cansu : 2
Hatice : 1
Elif     : => Ziyafet’in Gelini 5
Emel : 3

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”

*************************

Kaynana Sevgül‘ün verdiği Puanlar

Cansu : => Sevgül’ün Gelini 5
Hatice : 1
Elif     : 3
Emel : 3

*************************
” 4 Aralık Salı Gelinim Mutfakta Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<< "Gelinim Mutfakta dizicenter" >>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana İlhame‘nin verdiği Puanlar

Cansu : 2
Hatice : => İlhame’nin Gelini 1
Elif     : 5
Emel :  2

************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Tuğçe‘nin verdiği Puanlar

Cansu : 5
Hatice : 3
Elif     : 1
Emel : => Tuğba’nın Gelini 3

*************************
Gelinlerin 04 Aralık Salı Gelinlerin Toplam Puanları

Cansu 2 5 2 5 14
Hatice 1 1 1 3 6
Elif 5 3 5 1 14
Emel 3 3 2 3 11

*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (4 Aralık – 7 Aralık Haftası) – Salı

Gelinin Adı Pazartesi Puanları Salı Puanları Haftalık Toplam
Cansu 15  14  29
Hatice 5  6  11
Elif 10  14  24
Emel 9  11  20

*************************

Gelinim Mutfakta 4 Aralık Salı Puanlama Sonucu

*************************

4 Aralık Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒⇒ CANSU & ELİF
Gelinim Mutfakta 4 Aralık Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ ELİF ⇒ 3. Çeyreği aldı
4 Aralık Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒⇒ HATİCE

*************************

Gelinim Mutfakta 188. Bölüm 5 Aralık Çarşamba Fragmanı İzle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

130 Yorum

 1. Filiz Hanım selamlar, adaletli bir gün olması temennisiyle güne başlayayım. Dünkü bölümü izleyince bu hafta Elifin bilezikleri alacağını düşünüyordum. Bugünkü yazınızı okumamıştım, şimdi okuyunca aynı tahminde olduğumuzu gördüm sevindim :) Yine de bugünkü puanlama sonrası oluşan son kararıma göre sıralı tahminimi yazacağım.

 2. Haticeyi haklı buldum bu sefer, masaya bıraktımı bıraktı biraz öne koymuş arkaya koymuş tam yeri ne saçma, maksat eziyet olsun üstünlük taslamak olsun ezmek olsun Emelin yaptığı hoş değildi, Emel bi adım fazla atmakla yorulacaksa bu yarışmada ne işi var

 3. Yeni gelen gelin kaynana reyhan hanima ozenmis maske yapimini baslamis diyo reyhan hanim gitmeseydi ona nasil cilt bakimi yapilir gosterirdim bunlar reklam yapmaya gelmisler bence?

 4. Yine reyhan teyzevidyo gondermiskurabiye gondermisler ama ben gondermedim diyo ben niye gonderiyom siz gonderin bana

 5. Insallah hatice bu gunde birleri almaya devam eder ve sonunda arkasina bakmadan gider umuduyla?

 6. Filz hanım kaçdır fark ediyorum hep ezgi yazıyosunuz bidaha yorumlarımı dikkate alırsınız umarım

 7. Sarp bey hakikaten merak ettim sıkıntınız yoktur umarım… ayrıca okyanus, zeynep de olmayınca merak ettim.. umarım adil puanlama olur.

   1. Sarpcimmm canim senin fikrini merak ediyom sence bu hafta kim gider kim kalir bi fikrin vardirdaaa

 8. Haticeyı neden favori sectiğimi FİLİZ HANIM bilir dünden beri favori seçtim ve meyvesinide dün aldım darısı bu güne:)

   1. Insallah ziyafet hanim elifi bulur dilgim haticeye biri verir insallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

 9. Allahim cok sukur yarabbim biri aldi darisi diger kaynanalara insallah onlarda biri verir ve defolur gider

 10. HATİCE SEN HAKTAN MI BAHSEDİYORSUN KULAKLARIM YANLIŞ MI DUYDU… KAYNANAN SENİN PİŞMEMİŞ TABAKLARINA VERİRKEN NEREDEYDİN?

 11. Galiba Fatih Sevgüle asılıyor sadece ben öyle gördüm sizi bilmem:)))) Bu arada benim favorim yine bir aldı:)))):)))

  1. Fatih Bey kanaldde bi proramda tek yaşamayı sevdiğini yıllardır tek yaşadığını ve alıştığını söyledi, zor olur

 12. Hatice birleri alinca adeletten bahsediyo ama kaynanasi cige verirken iyi valla ne guzel oyle bi dunya yok hatca

 13. Bazı kişilerin yorumlarını dikkat alıp onalrla cevap veriyorsunuz ama bana cavap yok benim fikirlerim takılmıyor görüşürüz filiz hanım ve kalanları

  1. Aşağıda yorum yazmışsınız altında dolu 1den çok yorum yazılmış, moda oldu bu ara Poyraz Bey de aynı şeyi demişti ama anladı ona özel bilerek yapılan bir durum olamadığını

  2. Zeynep hanım yorum yazarsan cevap verilir siteyle ilgili düzelti isteğinizin neyine cevap verelim hakverirseniz

 14. Cuma günü haftanın birincisi Elif veya Cansu olur. Haticenin az farkla da olsa kalacağını düşünüyorum maalesef
  Elif
  Cansu
  Hatice
  Emel

 15. bugün fatih üreğin kıyafeti nedir yaa eşofmanla programa çıkmış eşofmalar güzel ama ekrana çıkanken izleyenlere sayğısından eşofmanla çıkmaması gerekıyo

 16. Arkadaşlar olurda bu hafta benim favorim olan Hatice giderse haftaya kesin Emel potaya girer çünkü gerçekten yavaş yavaş Haticeye dönüşüyor sizin yorumlarınızı merak ediyorum. Zaten şuan baktığımızda ikisininde görsel olarak birbirlerine benziyorlar özellikle yüz olarak yanlız aralarındaki tek fark Hatice ısıracak dişlerini dişlerini gösteriyor Emel ise yeni olduğu için yeni yeni göstermeye çalışıyor. Gelelim Cansuya evet gerçekçi olmak gerekirse çok konuşuyor ama zararsız Elif gelince zavallım ağlamaktan başka aklı çalışmıyor ama mütevazi bir insan benim görüşüm bu.

  1. Aynen katılıyorum, Emel de gıcık gelin rolünü almaya başladı izlerken içimden geçenleri yazmışsın

 17. Zeynep kesinlikle haklısın ama ama bu Hatice bi gitsin o zaman görürüz Emel den nasıl birşey çıkıyor yanlız Hatice olduğu sürece kimse eline su dökemez çünkü benim favorim gerçekten çirkef bide kaynasini çok korkutmuş zavallı kadın onu savunmaktan başka birşey yapmıyor.

 18. ARKADAŞLAR GELECEK BÖLÜMLERDE HATİCE YOK DİYE BİLGİ GELDİ DOĞUM İÇİN Mİ GİTTİ YOKSA ELENDİ Mİ? TABİ HABERİN DOĞRULUĞUNU TEYİT EDEMİYORUZ

 19. Aşağıda poyraz Erkeksen burda ne işin var demiş arkadaşlar af buyurun burda Erkeklerin yorum yapması yasakmı? ELİF HANIM.

 20. HABERİ VEREN DETAY VERMEDİ AMA BUNU BİLİN DİOR SİZE DOĞUM İÇİN Mİ GİTTİ YOKSA ELENDİ Mİ?

 21. Aşağıda Ananim diye biri poyraz Erkeksen burda ne işin var demiş arkadaşlar af buyurun burada Erkeklerin yorum yapması yasakmı? FİLİZ HANIM.

 22. Gelecek bölümlerde yok demek cuma olmadan elenmesi demektir çok zor diskalifiye olmak veya yarışmayı bırakmak demektir zor sözleşmeler gereği bırakmak zordur cuma olmadan

  1. Salam. Yeni arkadaslar var ki burda ozlemiwdim hepnizi :) men kacar bay bayyy :) her kese bol sanslar :) optum hepnizi canikolarim bayyy :)

   1. Nerelerdesin hemen kaçma, yegane yaptığın şeylerden biri acele çıkmak :) Biz de seni özledik bekliyoruz beybisi ;)

 23. Hatice cok sinsi bu hafta elenecegini anladi ya hamileligi bahane edip ayrilmistir tekrar programa geri donusu olabilsin diye

 24. Hatice hatice cook sinsi cok geveze saygisis kaynanasi da bilyor ama korkuyor susuyor herseyi ben bilirim kimseye firsat vermiyor elif cok hanim sakin saygili insallah elif kazanir cok tatli geldigibi hic degismedi

 25. selam arkadashlar nasilsin kizlar benim arkadashy HAYATCIĞIMi goren varmi buraya gelimiyormu?

 26. Hatice kadar aşağılık lanet biri bu yarışmaya gelmemişti
  Böyle aşağılık adi kişi insan bile demeye elim varmıyor seçip buluptamı getiriyorsunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu