Gelinim Mutfakta

4 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? Elenen Kim?

4 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri kim aldı? Çok heyecanlı ve iddialı bir haftayı ilerleyen saatlerde geride bırakacağız. Elif’in zaman zaman gerileme yaşasa da hala bilezik yarışından kopmadığını, bugün hem kendisine hem de kaynanası Çiğdem’e çok büyük iş düşüyor. 4 Ekim 2019 Haftalık toplam puan durumu sonucunda bakalım bugün bilezikleri kim kazandı sorunun cevabı Kıymet mi olacak? Yoksa Elif mi olacak? İzleyip, göreceğiz.

=> 4 Ekim 2021 Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu ve sonucunu Öğrenmek için tıklayınız.4 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Alan KıymetBu hafta Gelinim Mutfakta bilezikleri alan gelin kim olduğunu açıklamak ve sizleri de bilgilendirmek isterdim. Ancak bazı aksaklıklar nedeni ile bu bilgiye erişemedim. Yine de şu konuda eminiz ki bu hafta bilezikleri alan Kıymet yada Elif ikilisinden birisi olacak.

==>  [pembebuton]25 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Puanlaması[/pembebuton] görmek için lütfen tıklayınız.

Her hafta finalinde genel de birinci kim oldu? Yada kim kazandı diye merak ederi, eleme potasına düşen ismini de %100 olmasa da büyük oranda eleneceğini beklerdik. Bu hafta öyle bir durum ortaya çıktı ki Gelinim Mutfakta 4 Ekim bilezikleri alan da elenecek olan isim de belli değil.

==>  [pembebuton]18 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta bu hafta kim elendi[/pembebuton] kim olduğunu görmek için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Finalyukarı paragraf da bahsettiğim olayın sonucunda yani elenecek isimler Dilek yada Filiz ikilisinden birisi bugün gün birincisi olur ise elenmekten %100 olarak kurtulacağını, aynı şekilde Elif yada Kıymet ikilisinden birisi bugün Gelinim Mutfakta 4 Ekim Cuma günün birincisi olması halinde bilezikleri kazanacak isim olacağını rahatlıkla söyleyebiliriz.

==>  [pembebuton]11 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Alan[/pembebuton] kim oldupunu ve kimin elendiğini yani haftanın sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

4 Ekim Cuma gelinim mutfakta kim elendi? Sorusunu bizzat kendime sorduğum da yani bence bu hafta kim gider dediğimde kesin olarak şu yada bu kişi diyemiyorum. Bunun en büyük sebebi ise hafta içinde Fatma hanım ile Dilek arasında yaşanan anlaşmazlıklar ve duygu dolu anlardan dolayı Fatma bu hafta istediğini bulamadı. Yemeklerine de odaklanamadı. Bu sebeple halka elenme riski var.Bu Hafta Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kazanan Gelin - 4 Ekim Cuma 2019Bu hafta kaynanaların performansına bakmak ve en başarılı kaynanayı açıklamak istiyorum. Çiğdem 4 defa, Yasemin 1 defa, Nur 2  defa ve son olarak Fatma 1 defa kendi gelinlerin tabaklarını bulmayı başardı. Dikkat ettiniz mi? Zar bile 6 da 6 gelme olasılığı 36 da bir kez olmasına rağmen Çiğdem hanım sekmeden gelinini bulmaya başladı? Sizce bu şans mı? Not: Gelinim mutfakta 4 Ekim Cuma puanları yazının sonunda verdik.

4 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta haftalık toplam puanlar Elif’in şu ana kadar topladığı puanlar 48 olduğunu bunun 20 puanı yani neredeyse %50’si kaynanası tarafından verildiğini düşündüğümüz de Elif harika bir yarışmacı olmadığını onun yerine harika bir şekilde kaynana Çiğdem’in yarıştığını gösteriyor.Gelinim Mutfakta 4 Ekim Cuma Günün Birincisi Kıymet Bu hafta elenen yarışmacı Filiz olur mu? Yoksa hafta başında görümcesi ve kaynanası ile tartışmaya geren, geçen haftanın bilezik alan yarışmacısı Dilek mi olacak? Şu an için elimdeki analiz sonuçlarına göre Filiz’in bu hafta yarışmadan eleneceğini düşünenlerden birisiyim.

Bu zaman kadar o hafta yarışmaya gelip eleme potasına düşen hiç bir yarışmacı bu potadan çıkmayı başaramadı. Not: Gelinim Mutfakta Haftanın birincisi kim sorusunun cevabı yazının en son kısmında sizleri bekliyor.4 Ekim Gelinim Mutfakta Bu Hafta BileziklerGelinim Mutfakta Son bölüm de Kıymet ile Elif birbirlerine puanlama olarak üstünlük sağlayamadı. Her ikisi de günün birincisi oldu. Gün sonunda yüzü gülen taraf her ne kadar Kıymet olup çeyrek altını alan gelin olsa da aradaki haftalık puan durumu sonucunda bugün bileziklere hala ikisi de garantilemediği için her ikisi içinde zorlu bir puanlama olacak.

Nur bu hafta en önemli işi yapması gereken kaynana olacak. Zira, Çiğdem hanım sihirbaz gibi nokta atışı gelinin tabağını bulabilirken Nur hanım da bundan geri kalmaması gerekiyor. Bugün en azında fire vermeden gelinin tabağını bulmalı, Kıymet ise hem kaynanasından iyi puan almalı hem de diğer kaynanalar iyi puan almalı ki hem 4 Ekim gelinim mutfakta günün birincisi olsun. Hem de bilezikleri alabilsin.Gelinim Mutfakta Kim Veda Edecek GörseliBugün 4 Ekim Cuma gelinim mutfakta puanlama kısmında Çiğdem hanım yine gelinin tabağını bulması halinde sanırım bir rekora imza atacak. Nokta atışı gelinin tabağını kimi zaman 5-1-1-1 yarak kimi zaman ise 5-1-2-2 gibi diğerlerine oldukça düşük puanlar kullanarak, hafta başından sonuna kadar kendi gelinin bulan ilk kaynana olacak. Not: bu hafta kim kazandı sorusunun cevabı yazımızın sonunda sizleri bekliyor.

Çiğdem hanım, Elif’in tabaklarını bulması yetenek yada şans işi olmadığını düşünen birisiyim. Zira her gün birbirinden farklı lezzetleri yapan gelinler kimi zaman evde yaptığı gibi rahat bir şekilde yapamadıkları için ellinin lezzetini veremiyor. Bu gayet normal de böylesine değişen dengede her daim gelini bulan Çiğdem hakkında benim şahsi görüşüm;

“Çiğdem hanım ya içeriden bilgi alıyor. Yada hile yapıyor.”
Editör’in Şahsi görüşü

4 Ekim Gelinim Mutfakta Bu Hafta Elenen FilizBazı zaman bu program çok iyi reytingleri hak eder dediğim zamanlar da oldu. Bazen de hep içime kurt düşüren olayları gördüğümde soğuduğum zaman da oldu. Eski yarışmacı Çiğdem’in gelinin sektirmeden 4 gün üst üste bulması normal değildir. Dikkat: Bu hafta kim elendi sorusu, bu yazının son kısmında sizleri bekliyor. 

Gelinim Mutfakta 4 Ekim Cuma Puanları Ve Puan Durumu

30 Eylül 2019 Pazartesi günü 360. bölümü ile başladığımız bu hafta 365. bölümü ile kaynanaların vereceği puanlar sonucunda bir gelinimiz 5 adet altın bileziğin sahibi olurken, bir başka gelinimiz de yarışmaya veda edecek. Böylesine önemli bir günde adeta haftanın tahsilatı yapılacak. 4 Ekim 2019 Bilezikleri kim kazandı sorusunun cevabı henüz resmi olarak netlik kazanmadı. Bu hafta 365. bilezikleri alacak ismini kim olduğunu birazdan siz değerli okurlarımıza buradan açıklayacağız.Gelinim Mutfakta bilezikleri bu hafta kim kazandı görseli4 Ekim Cuma Gelinim mutfakta puan durumu netleşmeden, yani kaynanalar tarafından verilmeden son haline baktığımızda, Kıymet 49 puanla zirvede yer alırken Elif ise hemen ensesinde 48 puanla ikinci sırada yer aldı. İkili arsındaki bu puan farkı Perşembe puanlaması sonrasında açılmasını beklerken her ikisi de birinci olması nedeni ile rekabet bir sonraki tur olan final puanlamasına kaldı.  

Üçüncü sırada Elif ile Kıymet’in 12 puan gerisinde 34 puanla yer alna Dilek’i gördüğümüzde bizler de şaşırdık. Zira geçtiğimiz hafta bilezikleri alan Dilek, bu hafta zirvenin 12 puan gerisinde yer aldı. Peki elem potasında mı? Hayır. Son sırada 32 puanla Dilek’in 2 puan gerisinde bu hafta yarışmaya gelen Filiz’in olduğunu görüyoruz. Dikkat: 4 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Toplam Puan Durumu sonucu sayfanın en son kısımda, sizleri bekliyor.Gelinim Mutfakta bilezikleri kim adlı resim 2Sözlerimi tamamlamadan sizlere bir ricam olacak. Bir an evvel Gelinim mutfakta haftalık puan tablosu kısmın da gelinlerin aldığı puanları görmek istiyorsunuz. Ancak puanların toplanması ve yazılması ortalama olarak 30 saniye süre aldığı için sizlerden kaynanalar puanlarını verdikten 30 saniye sonra sitemizi ziyaret etmenizi istiyorum. Eğer o an sitemizde iseniz, 30 saniye sonra bir defa sitemizi güncellemeniz yeterli olacaktır.4 Ekim Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Tablosu Açıklandığı An Dilek

Birazdan hafta finalini sonlandırmak üzere ilk etapta üç kaynana 4 Ekim 2019 Gelinim mutfakta toplam puanlar da dilediği puanları verecek. Ardından haftanın kritikleri yapıldıktan sonra son kaynanada bu haftayı noktalayacak. Bizde bu anları sizler an ve an aktaracağız. 

Gelinim Mutfakta 4 Ekim Pişmeyen Muzlu CheeseCake

4 Ekim 2019 Cuma Gelinim Mutfakta Muzlu Cheesecake Malzeme Listesi 1

  • 2 adet orta boy muz
  • 1/2 çay bardağı Hindistan cevizi rendesi
  • 200-250 gram arası Labne
  • 2 yemek süt
  • 1/2 çay bardağı kadar pudra şekeri

Taban malzemesi

  • 1/2 paket bisküvi
  • 2 yemek kaşığı kadar tereyağ

4 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Pişmeyen Muzlu Cheesecake Malzeme Listesi 2

Üzerine

  • Krem Şanti (tercihen kakaolu)
  • Bir tutam bisküvi kırıntısı
  • Oval kesilmiş muz dilimleri

4 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Veren Fatma kaynanaFatih Ürek hafta finalinde yarışmacıların yapmasını istediği tatlının çok kolay ve pratik olduğunu pişmeden hazır bir şekilde 15-20 dakika da yapılacak tatlı için 40 dakikalık süre verdiğini açıkladı.

Zaten bir çok malzemesi hazır olan tatlının yapımı, yarışmacılar kısa sürede tamamladılar. Asıl önemli olan kısıma, Bugün kim kazandı yada bilezikleri bugün kim aldı? sorusunu cevaplamak üzere sunum kısmına geçildi.Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1Eskiden bu hafta bilezikler alan ismin kim olduğunu hafta içinde netleşirken, son zamanlarda gelinler birbirlerine çok yakın puanlar almaya başlaması, hem son ana kadar belirsizliğini koruyor. Hem de Haftalık toplam puan durumu açısından, gelinlerin ne denli rekabet içinde olduğunu gösteriyor.

Gelinim Mutfakta 4 Ekim Puanları (04/10/2019 Cuma)

*************************

4 Ekim Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucunu Açıklayan Fatih Ürek*************************

Kaynana Fatma‘nın verdiği Puanlar

Elif : 2
Dilek : => Fatma’nın Gelin 5
Kıymet : 3
Filiz : 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Nur‘ın verdiği Puanlar

Elif : 3
Dilek : 4
Kıymet: => Nur’un Gelin 5
Filiz : 1

*************************
” 4 Ekim 2019 Cuma Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Çiğdem‘in verdiği Puanlar

Elif=> Çiğdem’in Gelini 4
Dilek : 1
Kıymet : 5
Filiz : 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Yasemin‘in verdiği Puanlar

Elif   : 3
Dilek : 5
Kıymet : 3
Filiz  : => Yasemin’in Gelini 1

*************************

Gelinlerin 4 Ekim 2019 Cuma Toplam Puanları

Elif 2 3 4 3 12
Dilek 5 4 1 5 15
Kıymet 3 5 5 3 16
Filiz 1 1 1 1 4

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (30 Eylül – 4 Ekim Haftası) – Cuma

*************************
Elif       : 48 + 12 = 60
Dilek    : 34 + 15 = 49
Kıymet : 49 + 16 = 65
Filiz      : 32 + 4 = 36
*************************

Gelinim Mutfakta 4 Ekim Cuma Puanlama Sonuçları

*************************

4 Ekim Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı
⇒ %100 KIYMET

4 Ekim 2019 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒ %100 FİLİZ

4 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ KIYMET
Gelinim Mutfakta 4 Ekim Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ KIYMET
4 Ekim Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒  FİLİZ
*************************

Gelinim Mutfakta 4 Ekim Cuma Fragmanı İzle

4 Ekim 2019 Cuma haftanın final günün de neler olacağı hakkında kısa bir özet mahiyetinde 365. fragmanı hemen alt kısımda sizleri bekliyor. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu