Zuhal Topal'la Sofrada

4 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları [Şerife Aktaş]

4 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bugün Şerife Aktaş yarışacak. Şerife 4 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları için yarışan isim olurken, ilk haftanın ilk yarışmacısı olarak puanları almak istiyor. Şerife Aktaş kaç puan aldı? Şerife Aktaş’a Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? 4 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan durumu ve toplam puanlar dahil olmak üzere Şerife’nin menüsünde hangi yemeklerin olduğunu bu yazımızda detaylı olarak bulabilirsiniz. 

=> 18 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu hakkında bilgi almak için tıklayınız.

4 Ekim Pazartesi Zuhal Topal'la Yemekteyiz Bugün Yarışan Şerife Aktaş ve ailesi

40 yaşında olan Şerife bugün Zuhal Topal’la Yemekteyiz 4 Ekim Pazartesi Puanları için hem zor hem de yöresel yemekler sunacak. Osmanlı mutfağına merakı olan Şerife, kendisine çok güveniyor.

=> 11 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Yeni sezonu ile yeni kanalına geçen Zuhal Topal istediği yemekleri henüz yiyemedi. Gelin kaynana konseptinde ayrıldıktan sonra izleyicide istediği henüz karşılığını bulamayan Zuhal Topal, bu hafta gastronomi bölümünde hoca olan bir yarışmacının varlığı sunucuyu oldukça heyecanlandırdı.

=> 7 Ekim Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Tablosu için tıklayınız.

Bugün bu haftanın ilk bölümü ile ekrana gelen programda Şerife Aktaş yemeklerini yetiştirse de salatada çıkan poşet ve üzerini değiştirememesi, Zuhal Topal 4 Ekim puanlaması sırasında kendisine düşük puanlarının geleceğini fark ettiği için, Şerife’nin de modunu bir anda düştü.

=> 5 Ekim Salı Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Zuhal Topal Kaç Puan Verdi
Zuhal Topal’la Yemekteyiz yarışmasında Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi

Geçtiğimiz sezon puanlama konusunda haksızlık olmaması adına bir dizi önlem alan Zuhal Topal, bu sezon yapımcılığını Acun Medya yaptığı için istediği kuralları da getiremiyor.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 6 Ekim Çarşamba Puanları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Şerife Aktaş ilk gün nasıl puanlar aldı? 4 Ekim Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Şerife’nin rakipleri Şerife’ye kaç puan verdi? Şerife’nin menüsüne ne söylediler? Şerife Aktaş’a Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorusunun cevabını yazının devamında açıklanmıştır. 

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 4-8 Ekim Yarışmacıları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 4 Ekim Pazartesi (2020)

4 Ekim Pazartesi günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bugün yarışan gelinimizin adı Şerife Aktaş. Aslen Zonguldaklı olan 40 yaşında iki çocuk annesi, profesyonel hayatında aşçı olan Şerife yarışacak.

4 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Yemekteyiz bugün yarışan Şerife bu hafta büyük ödül alabilmesi için her bir yarışmacıdan en az 5 puan alması gerekiyor ki toplamda 25 puana erişebilsin. Ancak rakipleri üzerini yetiştiremeyen Şerife’ye, saltada çıkan poşetten dolayı, Zuhal Topla 4 Ekim Pazartesi puanları sırasında düşük puanlar alacağı neredeyse kesinleşti. 

4 Ekim Pazartesi Zuhal Topal'la Yemekteyiz Puanları Verildiği An

Bugün 4 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Yemekteyiz puanları sonucunda Şerife her ne kadar üzerini değiştiremese de tüm yarışmacılar birbirlerini çok iyi tanıyamadığı için Yemekteyiz 4 Ekim puanları sırasında 24 ve üzerinde alarak Cuma günü %100 ilk finalist olmanın planını yapıyor.

4 Ekim Yarışmacısı Şerife Aktaş

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Şerife Aktaş
Zuhal Topal’la Yemekteyiz Şerife Aktaş Resmi
 • 1981 yılında dünyaya geldi
 • Otoriter bir yapısı var
 • 40 yaşında
 • 20 yıllık evli
 • İki çocuk annesi
 • 12 yıldır profesyonel aşçı
 • Evde baskın biri
 • Eşinin adı Mesut
 • Haksızlığa asla gelemez
 • Osmanlı Mutfağına çok meraklı
 • Eşi Şoförlük yapıyor
 • Eşi ile düğünde tanıştı
 • Aslen Zonguldaklı
 • 12 Yıldır bir şirkette aşçılık yapıyor

Zuhal Topal’la bugün yarışan Şerife Aktaş’ın menüsün de hangi yemeklerin olduğunu, rakipleri Şerife’ye  Zuhal Topal’la Yemekteyiz 4 Ekim Pazartesi Puanları ile puanlaması sırasında kaç puan verdiği yazının devamında sizleri bekliyor. 

4 Ekim Zuhal Topal’la Yemekteyiz Şerife’nin Menüsü 

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 4 Ekim Pazartesi Puanları Verilecek Şerife'nin Menüsü
 • Şiveydiz Çorbası
 • Ekşili Kuru Patlıcan Dolması
 • Portakallı Kereviz
 • Piliç Topkapı
 • Patates Püresi
 • Yeşil Zeytin Saltası
 • tahinli kuru baklava

Şerife’nin rakipleri Şerife Aktaş’ın menüsünü duyduklarında aynen şu ifadelerle eleştirdiler. İşte Şerife’nin rakipleri bugün ki menüye söyledikleri o sözleri;

Çalışılmamış bir menü
Çok sağlıksız
Hiç tatmadım
Çok İlginç

Yarışmacının Rakipleri

Bugün Zuhal Topal’la Yemekteyiz 4 Ekim Pazartesi puanları 12 yıldır özel bir şirkette personele yemek çıkaran Şerife’ye gidecek. Kendisine ve menüsüne çok güvenene Şerife günün sonunda yemeklerini yetiştirse de üzerini değiştiremediği için şimdiden alacakları puanların ortalaması bir tık düştü.

Şerife 12 yıldır profesyonel bir aşçı olarak özel bir sektörde çalışsa da yarışmanın heyecanı ile hata üstüne hata yaptı. Üzerini değiştirememesi bir çok rakibi için puan kırma nedeni olarak gözükse de sunucu için 4 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Yemekteyiz puan durumu sonucuna etki etmemektedir.

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 4 Ekim Pazartesi Puanları Alacak Şerife
Zuhal Topal’la Yemekteyiz 4 Ekim Pazartesi Puanları Verildiği An Şerife

Zuhal Topal içi yemeklerin görselliği ve lezzeti daha ön planda olmasını önemsediği için Şerife’ye Zuhal Topal rakiplerinin aksine daha yüksek puan vermesi bekleniyor. Dikkat: Şerife Aktaş’a Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorularının cevabı alt kısımda açıklanmıştır.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 4 Ekim Pazartesi puanları sırasında Şerife’ye Zuhal Topala bugün kaç puan verdi? Şerife’nin rakipleri kaç puan verdi? Şerife’nin toplam da kaç puan verdiler? Soruların cevapları ise alt kısımda sizleri bekliyor.

Dikkat: LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE
ZUHAL TOPAL’LA YEMEKTEYİZ DİZİCENTER
diyerek arayınız!

Zuhal Topal'la Sofrada Yemekteyiz dizicenter Resmi

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

4 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Puanları (Şerife Aktaş)

Fatma Erden  3
Muhammet Berfu Savaş  4
Çağla Abdurrahmanova  4
Tarık Aydın  6
Zuhal Topal    6
TOPLAM: 23

**4 Ekim 2021 Pazartesi**

Zuhal Topalla Yemekteyiz 4 Ekim Pazartesi Fragmanı İzle

Aslen Zonguldaklı iki çocuk annesi olan 40 yaşında ki aşçı Şerife Aktaş‘ın yarıştığı, 4 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları ile puanlamasının da yapılacağı Zuhal Topal’la Yemekteyiz 4 Ekim fragmanı alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu