Gelinim Mutfakta

4 Eylül Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu İle Çarşamba Puanları

Gelinim Mutfakta 4 Eylül Çarşamba günün birincisi kim oldu? Son bölümde en geriden gelip şu zirveye yerleşen Ezgi, kaynanasına rağmen Gelinim Mutfakta 4 Eylül Çarşamba Puanları sırasında yine çeyrek altını almayı başarabilecek mi? Ezgi aslında bu programın kaynanası ile birlikte yürüdüğünün farkına varması gerekiyor.  Dikkat: 4 Eylül puan durumu bu yazının en son kısmında bulabilirsiniz. 

=> [mavibuton]Gelinim Mutfakta 18 Eylül Çarşamba Günün Birincisi[/mavibuton] hakkında bilgi almak, hangi gelin kaç puan aldığını görebilmek için tıklayınız.

Kaynanalar arasında düşük puan tartışmaları dün zirve noktasına ulaştı. Elif artık bu olayın bitmesini göz yaşları içinde isterken Hüsniye hanım ben lezzete veriyorum çıkışı ile bu çekişme daha da şiddetlenerek devam edeceğe benziyor. Özellikle, Çiğdem hanım ile Hüsniye hanım arasındaki bu çekişme ve düşük puan savaşı bir şekilde Ezgi’ye yaramış gibi gözüküyor. Bakalım bu çekişme ve düşük puan savaşı 4 Eylül Çarşamba Gelinim Mutfakta puanları sırasında devam edecek mi? İzleyip, göreceğiz.

=> [pembebuton]11 Eylül Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanlaması[/pembebuton] hakkında bilgi almak için tıklayınız.Gelinim Mutfakta 4 Eylül Günün Birincisi Ezgi

4 Eylül Çarşamba puanları henüz verilemeden son puan durumu ne olduğuna ve gelinlerin haftalık puan durumu açısında şu an ki haline bir bakalım. Ezgi en geriden gelip, 24 puanla zirveye yerleşti.

=> [pembebuton]6 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu[/pembebuton] hakkında bilgi almak için tıklayınız.

İkinci sırada ise Ezgi’nin 2 puan gerisinde olan Elif 22 puanla bilezik yarışında hala kopmadan devam ederken Hatice ile Yağmur da 18 puanla hem üçüncülüğü hem de dördüncülüğü paylaşıyorlar. 

=> [pembebuton]5 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu[/pembebuton] hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 4 Eylül Puanlama kısmın da kaynanaların düşük puanlar kullanması, sizler için neyi ifade ediyor. Evet orası bir yarışma ve kaynanalar gelinlerini korumak ve bilezikleri kazanmak adına her türlü puanları verebilir, düşüncesi mi hakim? Yoksa orada yemek yapılıyor ve en güzel tabağın en fazla puanı mı almasını istiyorsunuz? Bu sorunun cevabını özellikle merak ediyorum.Gelinim Mutfakta 4 Eylül Puan Durumu Esnasında Ezgi Ve Reyhan Tartıştı

Dün sizlere buradan Elif ile Hatice arasında yaşanan tartışmayı, eğer ki Ezgi geçen hafta olduğu gibi kullanabilir ise bu hafta bilezikleri almasında önünde hiç bir engelin olmadığını söylemiştim. Son bölümde dediğim gibi Ezgi,i Elif ile Hatice tartışmasını her defasında alevlendirmeyi başardı. Bunun yanında bir de kendisi yeni gelen Yağmur ile atıştı. Ancak yemeklerine odaklanmayı da ihmal etmedi. Sonunda ödülü olan çeyrek altını da kaptı.

Ezgi’nin stratejik planı sonrasında zirveye yerleşen başarılı yarışmacının bir eksiği var ki o da bu yarışma kaynana desteği olmadan asla olmayacağıdır. Reyhan hanımı her defasında ötekileştiren ve başarıyı tek başına sahiplenen Ezgi, bir an evvel kaynanası ile arasını bulmak zorunda. Aksi hal de 4 Eylül Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün birincisi olmak şurada dursun, en kısa sürede yarışmadan elenirler.4 Eylül Çarşamba Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını Alamayan Elif

Bugün kim birinci kim olur yada kim olacak dediğim de yine favori yarışmacı Ezgi ile Elif’in arasında geçecek bir mücadele olacağını düşünüyorum. Elif, oldukça hırslı ve son gelişinde hiç bilezik kazanmadı. Bu hafta bilezikleri elinden kaçırmamak adına bugün çeyrek altını alan gelin olup, bilezik yarışında rakiplerini geride bırakmanın planlarını yapıyor. 

Hüsniye hanım, dün yine bildiğini okudu ve 1-1-3-5 gibi bir puna kullandı. İki adet bir puan kullanmasına sinir olan Reyhan hanım ve Çiğdem hanım da her defasında iki tabağın çok kötü olamayacağını, en azından biri diğerine göre daha iyi olduğunu söyleyip, bilerek düşük puanlar verdiğini konusunda hem fikir oldular.Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu

4 Eylül Çarşamba gelinim mutfakta puanlama sırasında bu gün gözler yine Hatice’nin kaynanası Hüsniye hanımın üzerinde olacak. Zira, Hüsniye gene düşük kullanacak olursa işin rengi iyice değişecek. 

Bu hafta sonucunu büyük oradan etkileyecek olan haftanın ortasında verilen puanlar bize önemli iki sonucu verecek. Bunlardan ilki, eleme potasına Yağmur mu? Yoksa Hatice’in mi daha yakın olacağını, bir de bilezik yarışında Ezgi mi? yoksa elif mi= Daha avantajlı olacağının ilk sinyalini bugün 4 Eylül Çarşamba haftalık toplam puanlar sonucunda ortaya çıkacak. 

Gelinim Mutfakta 4 Eylül Günün Birincisi Ve Puan Durumu

Hafta içi her gün saat 13:00 da yeni bölümü ile karşımızda olan sevilen yarışma programı 2. sezonuna bomba gibi başladı. Bu hafta hiç beklenmeyen tartışmaları bir bir izledik. Bu gün de yine Ezgi ile kaynanası Reyhan hanım arasında çıkan tartışmalar gündem olacak. Bizler tüm bu anları sizlere aktarırken, 4 Eylül Çarşamba gelinim mutfakta günün birincisi hangi gelin olduğunu sizlere 4 Eylül Çarşamba Puanları ile birlikte vereceğiz. 4 Eylül Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Olamayan Yağmur

Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Tablosu düne nazaran bugün de %100 bi,r değişim beklemiyoruz. Yani dün Ezgi, en son sıradan zirveye yerleşmişti. Bugün böyle bir durum beklemediğimizi, Ezgi’nin gene zirvede kalacağını düşünüyorum. Dikkat: 4 Eylül Çarşamba puan tablosu ayazının en son kısmında bulabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta Son bölüm de Ezgi ile Yağmur arasında yeni gelen diye hitap etmesine kızan Yağmur, adımı size öğreteceğim sözleri ile ciddi bir tartışma yaşadılar. Ezgi ise hala aynı kafada ve ,Yağmur’a karşı yeni gelen diyerek hitap etmeye devam ediyor. Aynı durum kendisi ilk geldiğinde yapılmış olsaydı acaba ne hissederdi? Not: bugün çeyrek altını alan gelin kim olacağını yazımızın en sonunda verdik.

4 Eylül Çarşamba Çeyrek altını kim aldı? Bu sorunun cevabını ben bu yazının en son kısmında sizler ile paylaşacağım. Ancak bugün gelinlerin yaptığı yemeği gördükten sonra sizlerinde tahmin etmesini istiyorum. Bakalım hangi yorumcu arkadaşımız, çeyrek altını alacak ismi bilecek.Gelinim Mutfakta 4 Eylül Çarşamba Puanları Verildiği An Hatice

Bugün haftalık toplam puan durumu açısından Ezgi bilezikleri garantilemek için diğer yarışmacılara fark atmayı başarabilir ise bu hafta kolay bir şekilde bileziklerin sahibi olacak. Yok eğer Elif Ezgi’ye fark atar ise bu hafta bilezik yarışı çok çetin geçecek. Yani bugün günün birincisi Ezgi ile Elif arasında hangi yarışmacı olacağı, bu haftanın da kaderini belirleyecek.

Ezgi bu hafta 5 bileziğin sahibi olup zaten 70 bilezik rekoru kendi elinde idi. Bunu yeniden bir üst seviyeye çıkarmak adına Ezgi, Gelinim mutfakta puanlama yine kalitesini konuşturup, çeyrek altını alması halinde bu hafta 75 bilezik için yeşil ışık yakacak. 4 Eylül Gelinim Mutfakta Puanları Sonrasında Hatice Ve Elif

4 Eylül Gelinim Mutfakta günün birincisi kim olduğunu elbette bu yazının devamında siz değerli okurlarımız ile paylaşacağız. Ancak öncesinde gelinlerin birbirinden güzel yaptığı yemeklerin nasıl yapıldığından ziyade malzeme listesini paylaşıp, daha sonra 4 Eylül Gelinim Mutfakta Puan durumu hakkında bilgi vereceğiz. 

Gelinim Mutfakta 4 Eylül Fırında Lorlu Köz Patlıcan

  • 4 adet patlıcan
  • 3 adet tatlı sivri biber
  • 2 çay kaşığı tuz
  • 2 su bardağı kadar lor peyniri
  • 2 adet domates
  • 2 diş sarımsak
  • 6 yemek kaşığı kadar zeytinyağı 

4 Eylül 2019 Gelinim Mutfakta Fırında Köz Patlıcan Malzeme Listesi

Programın sunucusu Fatih Ürek, yarışmacılara bugün yapacağı günün yemeğini adını ve malzeme listesini aktardıktan sonra nasıl yapacaklarını kısaca aktardıktan sonra 50 dakika içinde bu yemeği yapabileceklerini söyleyip süre başlattı. Yarışmacılar da hızla yemeklerini yapmaya koyuldular. Süre bitiminde tüm yarışmacılar, yemeklerini tamamlamayı başardılar. Haydi bugün kim kazandı? sorusuna cevap bulalım.

Gelinim Mutfakta 4 Eylül Puanları (04/09/2019 Çarşamba)

*************************
Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1
*************************

Kaynana Hüsniye‘nin verdiği Puanlar

Ezgi : 1
Hatice : => Hüsniye’nin Gelin 5
Elif : 3
Yağmur : 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi : => Reyhan’ın Gelin 5
Hatice : 1
Elif : 1
Yağmur : 1

*************************
” 4 Eylül 2019 Çarşamba Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Necla‘nın verdiği Puanlar

Ezgi : 5
Hatice : 2
Elif   : 1
Yağmur  : => Necla”nın Gelini 4

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Çiğdem‘in verdiği Puanlar

Ezgi : 1
Hatice : 1
Elif=> Çiğdem’in Gelini 5
Yağmur : 4

*************************

Gelinlerin 4 Eylül 2019 Çarşamba Toplam Puanları

Ezgi 1 5 5 1 12
Hatice 5 1 2 1 9
Elif 3 1 1 5 10
Yağmur 1 1 4 4 10

*************************
Bu hafta bilezikleri alacak ismin kim alacağı ile ilgili tahminleri İNSTAGRAM adresimiz de paylaştık.
*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (02-06 Eylül Haftası) – Çarşamba

*************************

Ezgi       : 24 + 12 = 36
Hatice   : 18 + 9 = 27
Elif        : 22 + 10 = 32
Yağmur : 18 + 10 = 28
*************************

Gelinim Mutfakta 4 Eylül Çarşamba Puanlama Sonuçları

*************************

4 Eylül Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ ezgi
Gelinim Mutfakta 4 Eylül Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ EZGİ
4 Eylül Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ HATİCE

*************************

Gelinim Mutfakta 5 Eylül 2019 Perşembe Fragmanı İzle

5 Eylül 2019 Perşembe günü Kanal D ekranlarında gelecek olan 344. bölüm fragmanı hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu